Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość siódemka
10 razy niższa cena, 10 (?) razy niższa jakość. Po co to komu? Złodziejski prceder. Ciekawe czy kupując podróby stajemy się paserami? Dziwne, że w naszym kraju podróby rozprowadza się oficjalnie. Były nagonki w branży muzycznej, odzieżowej, komputerowej. A tutaj wolna amerykanka, Sajgom, Meksyk. Okradani są i producenci i klienci - przecież większość z nas sądzi, że płaci za oryginał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
kupując perfumy na allegro na 100% się natniesz ja kupuję na allegro tylko próbki cena ok 5 zł i jeśli jakiś zapach mi się spodoba idę do perfumerii kupić 100% oryginał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Warszawa_Perfuny
TESTEROW NIE PODRABIAJA.... Wkurza mnie to w ludziach ze jak kupia na allegro tanszy perfum a oryginalny np.. tester to zaraz wlCZA IM SIE LAMPKA... TANIO = NIE ORYGINANLNE... ZAPLACE 350ZL W SKLEPIE MAM ORYGINAł. GO** PRAWDA... TESTEROW NIE PODRABIAJA..... Proste... Wiem zaraz sie znadzie jakis znawca.... i napwno napisze ze kupil tester i tez podroba, pewnie tylko dlatego bo za malo zaplaciles/as..... To najczestszy problem ludzi. Sam testerami nie handluje ale wiem jedno na 100% ich nie podrabiają. Raz widziale ale to jakis idiota sam zrobil.... A perfumy na allegro oryginalne mozna kupic tylko jak siekupuje za 50zl... apotem sie ma pretensje ze ie oryginalne to wina tylko wasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mam dzisiaj pecha , moj poprzedni posta się nie zapisał :(( widocznie za duzo psioczyłam . Otóż nie odważę sie kupowac perfum na allegro. Głupota ludzka nie zna granic , kto widział perfum za 50 zł ??? Za taka cene mozemy nabyć jedynie wodę toaletową , to nawet nie woda perfumowana Nauczcie się czytać opakowania a nie mierzyc wszystko jedna miarą . Ludzie , ocknijcie się .. jakość kosztuje. To tak jak z firmowymi butami :( widział ktoś buty z Apia za stówkę ???Mam zaufaną drogerie i tylko tam kupuję , jest nieco taniej niż w sklepie . W sklepie wacham a zakupy robię w Esentii. Jeszcze nigdy się na nich nie zawiodłam. Moze niedługo Coco Chanell bedziemy kupować za 50 zlociszy ?? to dobre .. nie ma to jak być sknerą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampuceraaaaaaaa
Chodzi o to, że na allegro MOŻNA kupić TANIEJ oryginalne perfumy, ale trzeba uważać. To znaczy, oczywistym jest że perfumy za 50 zł NIE są oryginalne. Podobnie jeśli ktoś sprzedaje 100 ml za 110 zł - to też jest na sto procent podróba. Jednak na allegro jest kilkunastu sprzedawców, którzy naprawdę mają oryginały - weźmy na przykład taki Amor Amor - 30 ml można na allegro nabyć już za 99 zł. Albo Giorgio Armani, Sensi - również 30 ml, za podobną cenę. W perfumeriach typu Douglas czy Sephora te perfumy mają cenę (w tej objętości, 30 ml) - odpowiednio 140 i 160-170 zł. No i co, nie jest taniej?? Jest. I są to oryginały, wiem bo już nie raz kupowałam. Zasada jest taka, że sprzedawcy - oszuści zazwyczaj mają perfumy o największych objętościach - 100 ml, rzadziej 50 ml. Nigdy nie mają 30 ml, zauważcie.... po prostu nie opłaca się podrabiać takich małych objętości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lampuceraaaaaaaa
Aha, a już największą różnicę w cenie zauważyłam przy perfumach Chanel. Notabene, są one najczęściej podrabiane ale tylko 50-tki i 100-tki. Natomiast 35 ml Chanel, np. Allure - oryginał!!! można kupić na allegro u zaufanych sprzedawców za 135 zł. W Sephorze czy innej perfumerii cena jest aż o stówę wyższa!!! Jak nie więcej. Dlatego, moim zdaniem to się naprawdę opłaca, ale trzeba uważać, czytać komentarze i patrzeć jaką ofertę ma dany sprzedawca..... jeśli ma tysiąc butelek róznych perfum po 100 ml i wszystkie w tej samej niskiej cenie, to na 100% mamy do czynienia z oszustem.... a jeśli ma zróznicowaną ofertę, zróznicowane i rozsądne ceny, i w ofercie są tez zapachy mniej znane, mniej popularne, a pozytywnych komentarzy ma sporo, to możemy kupowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Faviola345
A ja ostatnio kupiłam w znanej, renomowanej perfumerii Amor Amor Cacharela i jestem wściekła. Zapach wietrzeje dosłownie po godzinie!!!! Także nie gadajcie, że kupowanie w Douglasie czy Sephorze czy Angel jest takie znowu super- hiper bezpieczne i że zawsze dostaniemy dobry produkt. No, może akurat zapachy Cacharela takie są, bardzo ulotne, ale mimo wszystko.... wściekła jestem. mogłam ten sam zapach kupić na allegro 50 zł taniej. Chodzi o 30 ml oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy heh
ja kupiłam amor amor cacharel i były oryginalne a teraz mam kupione inne od pamelka2004 na allegro zresztą wystarczy zobaczyć ze na ponad 1000 komentarzy prawie wszystkie są pozytywne to o czymś świadczy potrafię rozpoznać podróbę poza tym słyszałam ze niektórzy biorą takie testery z fabryki z niemiec na lewo jako "stratne" czyli zbite i pracownicy sprzedają to po kosztach warto jeszcze dodac i mówi tak tez moja znajoma która ma perfumerię ze testery pachną dużo intensywniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gagagagagagag
furuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hugo boss woman
więc ja kupiłam tester, i jak piszecie testery są trwalsze i bardziej intensywne a ten mój zapupiony u perfumella jest bardzo mało trwały i ma taką dziwną nutkę zapachu której nie ma mój oryginał. Fakt efekt psychologiczny jest, kupiłam tanio-więc pewnie podróba....no ale trwałośc jest zauważalna od razu, ale i tak ładny zapach bliska mi osoba która nie wiedziałą ze kupiłam na allegor tez powiedziała...ładnie pachniesz....ale jkoś tak inaczej...więc ja mam podróbę jak myślę ale jestem zadowolona tylko więcej nie kupię na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulka678
mnie tu na kafeterii jedna dziewczyna oswiecila, napisala ze te wszystkie niby oryginałly co kupujemy na allegro to maja tylko oryginalne opakowania a same perfumy to sa dobrze zrobione podrobki z Turcji, zawierajace jakes szkodliwe dla zdrowia skladniki chemiczne nie dopuszczone do stosow.w kosmetykach w Unii , dlatego sa tanie ....a ja durna myslalam ze to sa po prostu kradzione ,dlatego sie lepiej zastanowcie czy nie warto po prostu sobie odlozyc kase na dobre perfumy albo kupowac tansze czyli Pume adidasa czy inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak racja ale jak jest mowa
o "niby oryginałach", co to w rzeczywistości oryginalne mają tylko pudełka, albo są świetnie skopiowanymi podróbami, to dotyczy tych perfum za 50-70 zł albo tych pseudo-oryginałów "z promu", "z tira", itp. One są zazwyczaj, w 80%, sprzedawane w 100ml butelkach. Ale to nie znaczy że na allegro nie ma uczciwych sprzedawców!!! Można kupić oryginalne perfumy, ale uważać i lepiej wybierać mniejsze pojemności 30ml, 50 ml i w rozsądnej cenie, wiadomo że nie za 50 zł..... Oryginały ma Gregorydek, firma Perfumania (nie perfumella), Rotez, Barti, Oliwie, i jeszcze kilku innych sprzedawców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polukierowana pytanko do ciebie . Jesteś pewna ,ze to nie podróby?zadziwiaja mnie różnice w cenie pomi.edzy poszczegolnymi produktami.Nie chce mi się wierzyća by woda Boss soul , która dopiero co weszła na rynek i kosztuje w sklepie dwie stówki za 5o ml. kosztowała na allegro tylko 50 zł . i to 90ml!!! przecież to na odleglość pachnie sciemą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalalalalalmbbb
Coś ci się pomyliło, na tej stronce którą podaje polukierowana Boss soul jest w o wiele wyższej cenie!! Ok. 130 zł, a nie 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala123456
Generalnie zasada jest taka: szukajcie sprzedawców którzy dają gwarancję, że ich produkty są oryginalne, możliwość zwrotu w razie niezadowolenia itd. No i omijajcie szerokim łukiem tych, którzy sprzedają za 50 - 90 zł perfumy które w perfumeriach są za 300 zł!! To proste. Poza tym, oszuści zazwyczaj mają jedną cenę dla wszystkich marek - np. 49.99, 59.99, 99 zł itd. NO I ZAZWYCZAJ SPRZEDAJą pojemności 100 ML!!! Ale jeśli na przykład widzicie, że ktoś sprzedaje powiedzmy 30 ml Amor Amor za 99- 100 zł, to już może być oryginał. Dlatego, że po pierwsze raczej nie podrabia się 30-stek, a po drugie nie jest to taka ogromna różnica w cenie w porównaniu z np. Douglasem (30 ml kosztuje 140 zł). Więc można uwierzyć, że ktoś kupuje te perfumy za granicą w niższej cenie. Bo one za granicą SĄ tańsze, naprawdę! Ale wiadomo - nie o 200 zł, a o kilkadziesiąt zł. Poza tym trzeba czytać komentarze!!!!!!!!!!!! Uważnie. I nie ufać za bardzo nowym sprzedawcom, oszuści często zmieniają nicki i zaczynają "od nowa", a uczciwi działają czasami od lat.... i mają po kilka tysięcy udanych transakcji za sobą. Ot, cała filozofia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
la la la .. o.k :)) mówiłam ogolnie , nie mają na mysli sprzedawcy o którym wspominała polukrowana. Ala racja .. przepaśc cenowa mówi sama za się , nie warto byc tak naiwnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petros
cześć Wam! polecam kupno orginalnych perfum na zachodzie ,najbliżej w Berlinie ,,Douglas''!Dlaczego? ponieważ dostaniecie wszystkie marki te popularnei napewno orginalne i tańsze niż u nas.A jeżeli chcecie cos super profesionalnego to polecam Paryż ,tam w jednej perfumeri można kupic kompozycję nawet przed 100 lat .Tam są dopiero perfumy !!!!!! A w Warszawie nawet jak się chcę kupic i się zna wodę poprostu nie mają wyącznośći na te wody o których nawet nie wiedzą że takie istnieją.Także jeżęli chcesz kupić wodę niepowtarzalną to napewno nie u nas!!!! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petros
cześć Wam! polecam kupno orginalnych perfum na zachodzie ,najbliżej w Berlinie ,,Douglas''!Dlaczego? ponieważ dostaniecie wszystkie marki te popularnei napewno orginalne i tańsze niż u nas.A jeżeli chcecie cos super profesionalnego to polecam Paryż ,tam w jednej perfumeri można kupic kompozycję nawet przed 100 lat .Tam są dopiero perfumy !!!!!! A w Warszawie nawet jak się chcę kupic i się zna wodę poprostu nie mają wyącznośći na te wody o których nawet nie wiedzą że takie istnieją.Także jeżęli chcesz kupić wodę niepowtarzalną to napewno nie u nas!!!! pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinlampart
Hm. powiem tyle, szystkie perfumy na allegro poniżej 50% ceny sklepowej to tanie podróby, te w granicach 50% są lepszymi jakościowo ale nie są to oryginały. Kupowałem kiedys na Allegro i byłem zadowolony, ale jak w póxniejszym czasie zakupiłem produkt oryginalny w sklepie to nie było porównania. Gęstsza konsystencja i trwałoś produktu oryginalnego nie podlegała dyskusji. te tanie perfumy z allegro pachną jak oryginał, ale wyglądają jakbty były roźcieńczone jakimś alkoholem i tyle. Wolny wybór ale żeby miec 100% satysfakcji proponuję zakupy robić w perfumeriach, nawet tych internetowych gdzie mozna zaoszczędzic 10-20%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allegroperfumy
Pewnośc to tylko możemy miec kupując perfumy we francji. Takie jest moje zdanie. Każda perfumeria ma coś do ukrycia. Wiadomo pracownicy to też ludzie i napewno czasem komuś zdarzy się podmienić jakiś perfum... Ja naprzykład sprzedaję testery wszystkie w sumie w jednej cenie niemam tego 10000sztuk i 100rodzaji. Mam tylko to co załatiwą mi znajomi którzy pracuja w perfumeri. W sumie wszystko mam około 40-50 taniej z sephory. A co do testerów to poprostu je dostaje. Umnie kupując masz 14 dni zwrot. Nieważne nawet to iż że były użyte raz czy dwa. Poprostu cos nie odpowiada mozna zwrocic. Ostatnio pewien Pan napisał że jadore odemnie mają grubsze dno... Zaproponowałem zwrot kosztów. Są też tacy którzy wymuszają pieniążki niestety... Pisza że coś jest nie tak ja zwracam im kase a perfum ani widu ani słychu.... No niestety .... Takie mamy życie. Nie będe robił sobie tu autoreklamy bo kazdy kto będzie chciał kupić to na allegro mnie znajdzie. Nie kupujcie perfum w cenach 50zł... Bo to czysty debilizm. Pozdrawiam i zapraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olke30
ja z pewna obawa kupilam perfumy na perfumeria .pl.. przed momentem mi je doreczono i jestem pewna ze to orginal:) moze nie byly najtansze ale i tak troche zaoszczedzilam gdyz w sephorze byly o 50zl drozsze..polecam ta stronke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio misio
a czym sie roznia testery od zwyklych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie niczym,opakowanie testerowe zwykle nie ma korka,zdarza sie też,ze ma wyrysowaną na szkle mapę zapachową.Mitem jest przekonanie,ze testery są trwalsze,ale to przeświadczenie wielu kupujących wykorzystują sprzedawcy.Jeżeli chcecie mieć pewność,że kupicie na allegro oryginalne wody toaletowe czy perfumowane wystarczy wejść na gazetowe forum o perfumach albo na wizaż.Pytajcie doświadczonych,nie kupujcie u \"hurtowników\",oferujacych 50 butelek tego samego zapachu po 49.99.Choć ostatnio widziałam na Allegro podróby po 130 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio misio
troche glupie pytanie ale czym sie rozni woda toaletowa od wody perfumowanej??? co polecacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pożoga
prawiemniczym..moze intensywnoscia...woda perfumowana jest bardziej mocna..i intensywniejsza..🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lacosta19
Ja kupiłam na allegro J'Adore Christiana Diora i szczerze mówiąc nie wiem czy jest to oryginał ... kupiłam za jakieś 40 zł ( licytacja ) . Ale zapach jest bardzo ładny , utrzymuje sie cały dzień i działa na facetów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kina21
Ja bardzo czesto kupuje perfumy na allegro i to orginalne. Je poznasz po cenie po butelce na dole musi znajdowac sie numer seryjny lub czasmi jest on wytłoczony na szkle. Jeżeli chodzi o testery za 100zł to czesto to sa podrobki. Dobry tester nie ma naklejki demonstration tester tylko orginalnie wytłoczony napis tester przez producenta. Bo takie naklejki mozna kupic i przyklejac na wszytsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misio misio
wlasnie o to chodzi ze chcialbym sobie kupic jakies perfumki i no..nie wiem co :( moze cos polecicie???:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na allegro prawie wszystkie perfumy to podroby. Takie same widzialem w Chorwacji na bazarach - zarówno z napisem Tester jak i normalne. Staly tam obok okularow od Gucciego, Armaniego ;-) ktore tez mozna było kupić za śmieszne pieniadze. Z zewnątrz nie różniły się niczym. Nie wiem jak z zapachem. Większość z Was pisze, ze wyznacznikiem oryginalności na allegro jest cena - bzdura! Sprzedawcy oszuści podniosą ceny i ich podróbki staną się nagle oryginałami? Ja kupuję tylko w wiarygodnych sklepach internetowych, głównie dolce i www.perfumy24h.pl i wiem, że ich produktu pochodzą z legalnego źródła i na pewno były opodatkowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×