Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość renia25
Acha za tą cene nie spodziewałam sie oryginału ale dobrej podrobki chociaz zapach jest zupelnie inny ,próbuje sie doszukać choć nutki zgodnej z tymi z drogerii.Powiedzcie mi skoro w drogerii tez mozna sie naciac to gdzie mozna kupic perfumy:) szczegolnie ze damy za nie 3 stówy.Popsul mi sie humor po tych zakupach a tak czekalam na te perfumki:(ale sa wieksze tragedie np moglam kupic te perfumy za 230zl. Skad wiedziec jak zapakowane dobrze i pudeleczko to samo i perdolki dopracowane nawet ten wezyk i tylko jakas mala ryska na szkle.Aj coz dam je przyszlej tesciowej na urodziny tylko musze je ofoliowac jakos ,niech sie cieszy kobicina,a ja powoli skladam na orginal tylko gdzie je kupic:)?pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Siniarski
Witam, fakt podróbki na allegro to temat powszedni :/ niestety uważam że nie warto tam kupować. Ja zajmuję się sprzedażą perfum od 3 lat założyłem własną firmę i właśnie tworzę własny sklep internetowy http://e-zapachy.pl oferta nie jest jeszcze pełna ale codziennie dodaje nowe produkty łącznie ma ich być około 2tysięcy. Ze strony można wysłac zapytanie dotyczące perfum których nie ma w ofercie :) Ew. można pisać na email zamowienia@e-zapachy.pl Na terenie warszawy możliwy odbiór osobisty i oczywiście sprawdzenie. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka zakupów
Ja 2 razy/2 próby naciełam sie na podróby na allegro i teraz nie zaufam już zadnemu sprzedawcy na allegro, nawet temu, co ma wiele pozytywów (tez kupowałam od takich, którzy mieli ich sporo). Od tamtego czasu kupuję perfumy wyłącznie na lotniskach. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Siniarski
No tak w rzeczywistości niestety jest, nabyć konto nawet z dużą ilością pozytywnych komentarzy w tych czasach nie jest czymś trudnym, dlatego trzeba kupować rozsądnie ;-) Ja swoim klientom oferuję 1000zł zwrotu w przypadku gdy perfum okaże się podrobiony. Wysyłamy perfum do laboratorium wraz z dwoma takimi samymi perfumami z perfumerii renomowanych i czekamy na wynik. jeśli okazuje się że perfum jest nie oryginalny pokrywam koszt ekspertyzy i dokładam do tego 1000zł. Myśle że to sprawiedliwy układ. Jeszcze nigdy z tego nie skorzystałem co prawda ale nie wiadomo jaki trafi się klient i co stwierdzi :) A w przypadku gdy okaże się że perfum jest oryginalny nie pokrywam kosztu ekspertyzy i nie dodaje 1000zł. :) Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosna kolejna
ja własnie wczoraj odebralam paczke od allegrowiczki. Kupiłam a raczej wylicytowalam "perfum". niestety nie jestem pewna czy jest oryginalny. Na butelce nie ma żadnych wybitych numerów a w środku pływają jakieś dwa prószka, niby to folia albo nie wiem co??? Towar był bez pudełka bo sie zniszczyło ale to sprzedający napisał w aukcji i kupilam je baaaaaardzo tanio, bo były trzy razy użyte.Faktycznie były ale na butelka właściwie cała zapelniona tak wiec o to pretensji nie mam bo to w aukcji było napisane. Dziwi mnie tylko brak numerów na butelce i w sumie krótko pachną a to jest HUGO BOSS PURE PURPLE - miałam juz oryginał kiedys i pachniał jakby inaczej i duuużo dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Siniarski
Witam, niestety natknęła się Pani na tandetną podróbkę. Zdarza się dość często że w podróbkach pływają robaczaki ew. paprochy. Jeśli zainteresowana jest Pani zakupem oryginalnego zapachu Hugo Boss Pure Purple w testerze bądź produkcie zapraszam pod e-mail zamowienia@e-zapachy.pl Pozdrawiam, Piotr Siniarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Siniarski
Witam ,niestety zakupiła Pani podróbkę na 100% Zdarza się iż w takich perfumach pływają robaczki i paprochy. Do tego psują się atomizery a naklejka na spodzie czasem jest inna niż powinna być. Jeśli jest Pani zainteresowana zakupem oryginalnego Hugo Boss Pure Purple zapraszam do mnie. Mam tester o raz produkt 90ml. Jeśli jest Pani z Warszawy istnieje możliwość odbioru perfum w siedzibie firmy bądź w ustalonym wcześniej miejscu. Zapraszam na e-mail : zamowienia@e-zapachy.pl Pozdrawiam, Piotr Siniarski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość log66
Co myslicie o tych prefumach? Podejrzane jest to że są niezafoliowne.. http://allegro.pl/show_item.php?item=340616458&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość log666
Co myslicie o tych prefumach? Podejrzane jest to że są niezafoliowne.. http://allegro.pl/show_item.php?item=340616458&msg=Aukcja+zosta%C5%82a+dodana+do+obserwowanych.%0A%09%3C%2Fp%3E%3Cp%3EAby+przed+zako%C5%84czeniem+otrzyma%C4%87+e-mail+z+przypomnieniem%2C%3Cbr+%2F%3Ezmie%C5%84+ustawienia+w+zak%C5%82adce%0A%09%3Ci%3EMoje+Allegro+%3E+Aukcje+%3E+%3Ca+href%3D%22%2Fmy_allegro.php%3Fpage%3Dauctions%26type%3Dwatch%22%3EObserwuj%C4%99%3C%2Fa%3E%3C%2Fi%3E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Jestem dystrybutorem perfum. Firma powstała 2004 r i bardzo szybko stała sie popularna w europie Tworzą ją młodzi i energiczni ludzie, co sprawia , że szybko odpowiadamy na wymagania i potrzeby klientów. W naszej ofercie jest szeroki wybór światowych zapachów -odpowiednikow takich zapachow jak celine dion, boss, chanele, hugo, paris hilton itp Nasza oferta skierowana jest do ludzi w każdym wieku. Z całego wachlarza propozycji każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, zaspokajającego jego gusta i potrzeby. Proponujemy Państwu bogatą gamę zapachów perfum oraz żeli do kąpieli , która łączy w sobie perfekcję, wyrafinowanie i najwyższą jakość. Wszystkie te czynniki sprawiają, że nasze produkty są dopracowane w każdym calu, dlatego też pieszczą zmysły wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających.Dzieki niskiej cenie nasza oferta skierowana jest do ludzi w każdym wieku. Z całego wachlarza propozycji każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie, zaspokajającego jego gusta i potrzeby. Proponujemy Państwu bogatą gamę zapachów perfum oraz żeli do kąpieli która łączy w sobie perfekcję, wyrafinowanie i najwyższą jakość. Wszystkie te czynniki sprawiają, że nasze produkty są dopracowane w każdym calu, dlatego też pieszczą zmysły wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających.Każdy z nas może mieć swój ulubiony zapach nie tylko w marzeniach, czy odświętnie, ale na co dzień poniewaz cechuje je niska cena gdyz firma nie promuje nazwisk sławnych projektantów mody, nie tworzy fantazyjnych butelek dla każdego zapachu z osobna,nie wydaje na reklamy oraz sprzedaje perfumy bezposrenio przez dystrybutorów. Perfumy kosztyją 29 zł.Jesli zainteresowała WAS moja oferta piszcie na Emaila amor5@tlen .pl przesle Wam na emaila katalog z opisami perfum np Zmysłowy, elegancki i intensywny zapach dla kobiety opromienionej diamentowym blaskiem, której nie sposób się oprzeć. Nuty zapachowe: gruszka, agrest, czarna porzeczka, akacja, bób tonka, kadzidło, wanilia, jaśmin, magnolia. 05 Zapach jak Rush - Gucci (szyprowy) Ten szyprowy, intrygujący i zmysłowy zapach zawdzięcza swą barwę żywicznej nucie drzewa sandałowego i czarującej słodyczy wanilii. Odległe aromaty kwiatów dalekiego Orientu sprawią, że mężczyźni dostrzegą w Tobie tajemnicę, którą zapragną odkryć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perfumy i allegro
Dostałem dzisiaj perfumy hugo boss z allegro. Okazały się podróbą pomimo słoneczka sprzedającego i zapewnień o oryginalności... Zapłaciłem 100zł za 100ml .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzkaaaaaa
Jak mozna sie ludzic ze kupujemy oryginal 100ml za 100zł? Przeciez taka pojemnośc to wydatek ok 300zł w normalnej perfumerii, 200 zł to zbyt duza roznica w cenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiPiotr Siniarski
Następnym razem zapraszam do mnie :) http://e-zapachy.pl ja sprzedaje tylko i wyłącznie markowe i oryginalne produkty. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANJELITA
Witam, kupiłam na allegro Euphorię 100 ml :-) od krejzolek666. Do tej pory kupowałam perfumy najczęściej za granicą. Dlatego też długo zastanawiałam się nad kupnem tych z allegro. Ponieważ jednak jeśli chodzi o inne artykuły na allegro mam same pozytywne wrażenia oraz fakt, iż krejzolek666 napisał na swojej stronie z aukcją http://www.allegro.pl/item342141317_calvin_klein_euphoria_100ml_wysylka_gratis_.html "osobom niezadowolonym lub mającym wątpliwości zwraca pieniądze" postanowiłam zaryzykować. Oczywiście OSZUSTWO!!!! Niestety o ile butelka i pudełko to na pierwszy rzut oka nawet dobra podróbka (ktoś się bardzo postarał)-niestety wykonane z zupełnie innych, gorszych materiałów (tj. tandetny palstik), przez co zwykle ulegają zniszczeniu już poczas przesyłki. Zaś zapach jest totalnie różny od oryginalnych perfum. Pomijam fakt, że zupełnie nietrwały. Są to FAŁSZYWE perfumy Euphoria!!! Wiem, ponieważ używam ich od kilku lat. Dziś trzymam przed sobą oryginalne perfumy i te otrzymane od pana Marcina. Każdy, kogo poprosiłam o porównanie, nie miał również wątpliwości. Naturalnie napisałam do Pana Marcina i Pan Marcin nawet nie tłumacząc się poprosił o odesłanie przesyłki za pobraniem. Oczywiście nie odebrał przesyłki!!! Nie dosyć, że towar niezgodny z opisem, to jeszcze nieprawdziwe informacje dot. gwarancji. DLATEGO NIE KUPUJCIE PERFUM NA ALLEGRO I NIE SŁUCHAJCIE, ŻE KTOŚ AJE GWARANCJĘ LUB WAM ZWRÓCI PIENIĄDZE ITP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PiPiotr Siniarski
Witam, ja mam Euphorię 100ml EDP w promocji za 175zł http://e-zapachy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastia03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bastia03
Witam, Mam do Pana pytanie, jak Pan chce pozyskać zaufanie internautek skoro juz nie jedna osoba kupiła podróbke w necie? Jak Pan nam udowodni ze pana to orginały?chyba na to sposobu nie ma;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Siniarski
Prowadzę legalną działalność, perfumy można odbierać osobiście, a w razie gdyby były podrobione klient ma prawo do odszkodowania oraz może sprawę zgłosić do Urzędu ochrony konsumenta. Kupując na allegro nie wiemy od kogo kupujemy na prawdę, a w moim przypadku sprzedawanie podróbek było by nie opłacalne, dla mnie najważniejsza jest opinia mojego sklepu bo jesli klient otrzyma oryginalny produkt wróci i kupi perfumy :) A jak sprzedałbym podróbkę to dostał bym taką kare że lepiej nie mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amber...
A ja kupiłam swiadomie oczywiscie na stadionie XX od turka CKEuphorie za60pl (oczywiście mowa o ''orginalnej podróbie'') i jestem zadowolona, zapach niczym nie rózni sie od orginału, utrzymuje się cały dzień, jak wiadomo zapach nie trudno podrobić podobno właśnie gożej z trwałością. Dodam jeszcze że zastanawiałam sie jak odróżnić taką podróbę od orginału i zwróciłam uwagę na jedną rzecz na opakowaniu -oczywiście nie wiem czy tak jest z każdym ale opakowanie orginalne jest naprawde równo zafoliowane dodatkowo ma wygraderowane na pudełku lub folii jakis symbol czy date, na mojej podróbie tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chuda_jak_słomka
na allegro kupuję różne rzeczy ale ani ciuchów ani kosmetyków, bo można się naciąć perfumy kupuje w merlinie na pewno są oryginalne i mają różne promocje dzięki którym można kupić taniej http://merlin.pl/hb/promotion/Dzien_Matki/info.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Siniarski
No tak mają taniej, ale jednak mają wyższa prowizję :) Ja także u siebie mam różne promocje wszystko zależy od tego w jakiej cenie kupi się dany towar. Dlatego jedni mają tańsze to co w drugim sklepie jest już droższe. Ja aktualnie mam w promocji http://e-ZAPACHY.pl/specials.php te artykuły. Pozdrawiam i zapraszam do zakupu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Siniarski
do "amber..." Kupowanie nie oryginalnych artykułów jest tak samo karane jak handel nimi ;) Radze sie tym tak nie chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arleta1254
\"oddajaca podatki\" trochę to brzmi jak by pisało to 15sto letnie dziecko, jakoś strony też nie jest najlepsza. Fakt liczy się jakość zakupionego towaru ale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna555
Witam! możecie mi doradzić?? uczesniczylam w aukcji allegro perfum Cacharel Amor Amor. Pierwsze 7 osob wygrało te perfumy za ok. 70-80 zl 100 ml. Facet do mnie napisał (pomimo,ze nie wygrałam aukcji), ze ma jeszcze kilka sztuk i może mi sprzedać za kwote, które licytowałam ostatnio. Nie wiem czy to orginaly..:/ przecież orginaly kosztują ok.260 zl /100 ml. wklejam linka Powiedzcie, czy to oryginalne: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=386746611

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Siniarski
Witam, te perfumy na pewno nie są oryginalne.... :) Dlatego odradzam zakup. Posiadam te perfumy i można w Warszawie odebrać je osobiście prowadzę perfumerię internetową http://e-ZAPACHY.pl jeśli jest Pani zainteresowana zapraszam do kontaktu ze mną zamowienia@e-zapachy.pl , 0-518-790-228 Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna555
Witam.. a co dokładnie nie jest w nich oryginalnego (wątek j.w.)?? Jak mam rozpoznawać oryginalne perfumy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Siniarski
Nie kupi Pani oryginalnych perfum w pojemności 100ml za takie śmieszne pieniądze. A to jak można je rozpoznać było tu już wielokrotnie pisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Siniarski
Kupił bym 100 sztuk od reki :] gdybym miał taką cenę "promocyjną" Ludzie nie dajcie się naciągać na takie mega promocje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądryyy
a ja wam polece sklep na którym się nie zawiedziecie :) sam kupiłem 4 rodzaje perfum i wszystkie to oryginały..w dodatku cena niższa niż w perfumeriach.. http://www.iperfumy.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×