Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ekis

PERFUMY NA ALLEGRO!!!!???

Polecane posty

Gość Jary
LUUUUUDZIEEEE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestem zszokowany co wy wogóle piszecie , jak można uwierzyć w to że perfumki które kosztują 100zł na allegro moga byc oryginalne to że ludzie nie wystawiaja negatywnych komentarzy spowodowane jest tym ze wiedza co kupuja i sa zadowoleni bo i maja z czego podrobki tureckie sa profesjonalne ,zrobione w innej wytworni bez placenia licencji podatkow i innych co kosztuje miliony dolców A Tacy naiwniacy Jak niekórzy tutaj płacą za to! w tureckiej podrobce jest dokladnie to samo sklad chem.niezmienia się problem tylko trafic na turcje a nie polske czy bulgarie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gangsta00
Piotr Siniarski (zamowienia@e-zapachy.pl) No tak w rzeczywistości niestety jest, nabyć konto nawet z dużą ilością pozytywnych komentarzy w tych czasach nie jest czymś trudnym, dlatego trzeba kupować rozsądnie Ja swoim klientom oferuję 1000zł zwrotu w przypadku gdy perfum okaże się podrobiony. Wysyłamy perfum do laboratorium wraz z dwoma takimi samymi perfumami z perfumerii renomowanych i czekamy na wynik. jeśli okazuje się że perfum jest nie oryginalny pokrywam koszt ekspertyzy i dokładam do tego 1000zł. Myśle że to sprawiedliwy układ. Jeszcze nigdy z tego nie skorzystałem co prawda ale nie wiadomo jaki trafi się klient i co stwierdzi A w przypadku gdy okaże się że perfum jest oryginalny nie pokrywam kosztu ekspertyzy i nie dodaje 1000zł. Pozdrawiam, OK Gdzie to jest na Pana stronie napisane, bo nie moge znalezc. POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akysz
czlowiek piszacy jako Piotr Siniarski i podajacy email e-zapachy, to OSZUST!!!! jak nie wierzycie to poczytajcie sobie opinie: http://www.ceneo.pl/1349-0a zwroccie uwage, ze pozytywne opinie dodawane sa hurtowo, jednego dnia, w odstepach kilku- kilkunasto minutowych. przypadek??? watpie, sam sobie wystawia pochlebne opinie i dalej naciaga ludzi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Melchiora
Panie Siniarski!! Zamiast pisywac po forach radzilbym sie panu rozliczyc z umow, za ktore wzial pan pieniadze, a perfum wciaz nie wyslal. Zapuka do Pana mily pan w niebieskim mundurze i skonczy sie zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Siniarski
Niestety sklep ma opóźnienia w wysyłce które są spowodowane przez urlop pracowników. Wszystkie paczki są wysyłane ale z opóźnieniem. Nie ma możliwości aby zapłacony towar nie dotarł do zamawiającego. Od poniedziałku 25.08.2008r sklep będzie już funkcjonował normalnie. Wszystkich kupujących przepraszamy za długi czas realizacji zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gzikara
O!!! Tutaj Pan Siniarski odpisuje blyskawicznie ... Widac niepochlebna opinia na publicznym forum moze zdzialac cuda. Odpowiedzi na maila, telefon, czy gg nie mozna sie doprosic od miesiaca. Kupujacych malo obchodzi, ze Pana pracownicy, czy Pan ma urlop... Na stronie sklepu nie ma o tym zadnej informacji, poza tym, ze czas odpowiedzi moze sie wydluzyc. (Ale blisko miesiac bez odpowiedzi to chyba juz lekka przesada). Ustawienie automatycznego maila zwrotnego, ktory informowalby o zaistnialej sytuacji, nie jest czyms bardzo trudnym i czasochlonnym, nieprawdaz?? Dzis jest poniedzialek i wg Pana od dzis sklep dziala normalnie ... Licze, ze zamowiona kurierem przesylka (po prawie miesiacu) dojdzie do adresata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akysz
dodam jeszcze, ze jakos dziwnym trafem "nagle" zniknely numery telefonow ze strony sklepu. oczywiscie mozna znalezc nr telefonow w innych serwisach do ww sklepu, tylko ze nikt ich nie odbiera, a to ze skrzynka glosowa zapchana swiadczy raczej o ilosciu prob dodzwonienia sie do tego pana przez niezadowolonych klientow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesaniq
Panie Siniarski, Czy oprocz dopisywania sobie pozytywnych komentarzy na ceneo ma pan czas na wywiazanie sie z zawiazanych umow? Mimo, ze sklep dziala wg pana normalnie, do dzis nie dostalem zadnej odpowiedzi co do statusu mojego zamowienia. Mija dokladnie miesiac od kiedy otrzymal pan pieniadze na konto. Rozumiem, ze bardzo przyjemnie jest zyc na cudzy rachunek, ale w PL wciaz nie jest to legalna praktyka, wiec nie musze panu przypominac, jakie sa konsekwencje takiego postepowania? Wszystkich, ktorzy tu dotarli przestrzegam przed zakupami w e-zapachy.pl !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popop78987
Mimo zapewnien Siniarskiego o normalnej dzialalnosci sklepu do dzis dnia nie mozna dodzwonic sie na zadny z podanych numerow telefonu. E-zapachy.pl - przestrzegam przed oszustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akysz
no i co? sklep mial dzialac i co? urlopy sie poprzedluzaly? teraz na kogo pan zwali? na chinczykow? na wojne w gruzji? na cene pomidorow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akysz
czyli moge juz powiedziec, ze jest pan klamca i oszustem. nic sie nie zmienilo, przesylka do mnie nie doszla. w takim razie sprawa trafia na policje. zycze milej zabawy z wymiarem sprawiedliwosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popop78987
niestety musze sie zgodzic z przedmowca... Sklep po wakacjach mial dzialac normalnie... Ale niestety nie dziala... No chyba, ze Siniarski uwaza, ze brak odpowiedzi na maile i telefony to dzisiejsza normalna praktyka w kontakcie z klientami... Ja juz zlozylem doniesienie na Policje... Jak mi powiedziano, nie bylem pierwszym ... Mam nadzieje, ze Siniarski i jego e-zapachy.pl juz nikogo wiecej nie naciagna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rooney
i co panie siniarski klamco? czemu sie nie odzywasz? juz ci sie pomysly na kolejne klamstwa skonczyly? troche sie naglosnilo o tobie, maly klamliwy czlowieku i nagle zniknales z forum i przestales pisywac? tchorz jestes i menda!!! przezarles juz wszystkie ukradzione pieniadze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hot Pussy
Ja natomiast kupiłam tester Premier Jour-NINY RICCI,za 90zł.Przekonałam sie do kupna bo osoba,która sprzedawała,miała mnóstwo pozytywów.Tester okazał się totalną podróbą!zapach zbliżony do oryginału,lecz utrzymywał się ok.15 minut.NIE POLECAM.Oryginalne perfumy najpewniej kupić w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hot Pussy
Szczerze mówiąc wątpię,że te perfumki są oryginalne.I czemu bez nakrętki??Moje również były bez nakrętki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katem
sama nie wiem, może jedank zaryzykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c dv dfv fev
bez nakretki bo to tester!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaMarci
Sama mam do sprzedania PERFUME francuska, napewno jest orginalna, bo sama ja przywiozlam, FRAGONARD-DIAMANT `120ml w metalowej butelce, ale nie wiem za ile ja sprzedac, bo ktos tam sprzedaje wode toaletową 60ml za 140zł, jak ktos zna i kogos interesuje, zapraszam na allegro, "AnaMarci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnaMarci
jeszcze nie mam wystawionej bo nie wiem jaka dac cene!!! zadaj pytanie sprzedajacemu przez allegro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hot Pussy
Ok. może być bez nakrętki.Tylko skoro tester to czemu pachnie krócej niż woda perfumowana?dla mnie to oczywiste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowana
LUDZIE UWAŻAJCIE NA PIOTRA SINIARSKIEGO TO ŁAJDAK, GÓWNIARZ I NACIAGACZ, OSZUKAŁ WIELE OSÓB JESTEM JEDNĄ Z NICH!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszkodowana
LUDZIE UWAŻAJCIE NA PIOTRA SINIARSKIEGO I JEGO STRONĘ E-ZAPACHY, TO GÓWNIARZ I NACIAGASZ OSZUKAŁ BARDZO WIELE OSÓB JESTEM JEDNA Z NICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Siniarski
Witam, Ostatnie dokładnie 18 paczek zostało dziś wysłane. Wszystkie inne zamówienia realizowane są na bieżąco. Fakt firma nie wywiązała się w terminie z wysyłką zamówionych towarów ale na pewno nikt nikogo nie chciał oszukać. Pani andzka5@poczta.onet.pl nie istnieje w naszej bazie klientów przykro mi. Klienci którzy nie chcieli zamówionych towarów otrzymają zwrot wpłaconych pieniędzy. zamowienia@e-zapachy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga_mat
Panie Siniarski oczekuję odpowiedzi na moje maile, kultura tego wymaga. Skoro ma Pan czas na pisanie tutaj, to również tak samo szybko powinien się Pan kontaktować ze swoimi klientami. Maile wysłane do Pana wracają, więc proszę o informacje co z zamówieniem nr800.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Siniarski
Złożyła Pani zamówienie 27.09.2008 dziś jest 1.10.2008r. Paczka do Pani będzie wysłana w czwartek ewentualnie możemy dostarczyć je osobiście. Czy mogę wiedzieć na który adres Pani pisała? Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga_mat
Panie Siniarski! Jeśli ma Pan na myśli najbliższy czwartek tj. jutro to oczekuję paczki. Faktycznie zamówienie złożyłam 25.09 i z tą datą mam email o przetwarzaniu zamówienia. Niestety zaniepokoiły mnie negatywne opinie i informacje o Pana sklepie. Może wreszcie warto zadbać o dobry wizerunek swojej firmy. Proszę o bieżące informacje o realizacji zamówienia na mój e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahaha
no jak ladnie nazwal pan, to ze przeszlo 2 m-ce nie ma z firma zadnego kontaktu, szkrzynki telefoniczne zapchane, zadnej najmniejszej informacji co sie dzieje. i nazywa to pan niewywiazaniem sie z terminem. to kiedy mozna spodziewac sie paczek zamowionych w lipcu? ja przypuszczam ze nigdy. i szkoda tylko ze niektore osoby, tak jak ja, dopiero jak zostaly oszukane, to poszukaly opini na temat tego sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahahaha
jednak nie wierze w to co wypisujesz tutaj! niby nie miales czasu wysylas, ale na ceneo komentarze sobie regularnie dodawales. niech sobie sprawdza zainteresowani, jak co kilka dni pojawialy sie przychylne komentarze w odstepach paru-parunastu minutowych: http://www.ceneo.pl/1349-0a i nie mow ze to zadowoleni klienci, bo watpie by takowi byli. ciagle na tym samym patencie jedziesz, co jakis czas przychylne komentarze sobie wystawiasz. no a na wysylke towaru juz nie starcza czasu, co? niech sobie kazdy wyrobi opinie na twoj temat, niech zobaczy jakie przekrety robisz i jaki z ciebie "biznesmen". dla mnie jestes zwykla gnida i menda i mam nadzieje, ze ktos ci nakladzie po mordzie w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ludzie
reklamujecie sprzedawcow co niby oryginalne perfumy sprzedaja i co? polowy nie ma juz w allegro reszta albo konto zawieszone albo zamkniete wiec to daje bardzo duzo do myslenia a mianowicie-żadnych perfum na allegro!! lepiej doplacic i miec pewnosc ze oryginal, albo przy okazji wycieczki zagranicznej se kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×