Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie wierze! Zaszlam w ciaze podczas br. tabl anty

Polecane posty

Gość gość
"No jak.ty juz wpakowalas w siebie tyle chemi ( ps masz meza p**de ktory sie na to zgadza ) to sie dziwisz, ze te tabsy juz nie dzialaja ? " Doucz się amebo co to jest pcos. Ja musze brać hormony od 18roku życia, mimo, że dziewicą byłam... Jedyne co to mogę brać tabletki bez działania antykoncepcyjnego, wielka mi różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie się czuje. Biorę tabletki bo nie chce zajść w ciążę a tu nagle zachodze w ciaze. Fatalnie się czuje. Nie wiem nawet co ze sobą zrobić. Jestem tak zestresowana i załamana. Czy ja mam jakąś klątwę nad sobą czy jak ? :( :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyrazy najszczerszego wspolczucia :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chce mi się ryczeć . Nigdy nie byłam taka załamana. Mąż jakoś inaczej to przyjal do siebie. Może nie chce mnie załamywać mówi że będzie dobrze. Nawet nie potrafię opisać co czuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję ale powiem straszna zecz ja bym chciała taka wpadkę taka ciążę totalnie z zaskoczenia chociaż jakby się zdążyła to pewnie też bym się wsciekala ale teraz tak sobie myślę że może to dobrze jak życie decyduje czasem. Co do tych uwag o truciu itp apap uzależnia więc rozumiem że jak boli głowa to spacer zamias tabletki. Antykoncepcja była zawsze i zszokuje pewnie niektórych aborcja też. Nasze babki czy prababki miały po kilka a teraz wielkie oburzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w miescie jedyny lekarz ktory robil ab zrezygnowal, bo zaliczyl jakas wpadke . Biore troche pod uwage aborcje naprawde nie chce kolejnego dziecka. Mam taka depresje od wyniku testu chyba nie dam rady bede musiala sie zapisac do psychiatry. Powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chetnie oddalabym komus ta szanse na dziecko kto nie moze a pragnie. Naprawde jestem zdesperowana. Chyba tylko moje dzieci trzymaja mnie jeszcze przy zyciu. Los jest taki przekorny. Ciagle nie moge tego zrozumiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcje??? Bierzesz pod uwage zabojstwo???? Jak juz jest to trzeba sie cieszyc. Przynajmniej na starosc bedzie mial ci kto tylek podcierac. Niby dorosla a przezywa jak dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezywam strasznie. Uwierz mi. Nie wiem czy to dziecinne ale jestem tak zalamana jak nigdy. Jest mi ciezko sie z tym pogodzic. :( :( :( nie moge uwierzyc w to, ze akurat ja zaszlam na taki wskaznik pearla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest seks to jest ciaza. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez dzieci to taki miód :) tak mawiają te co maja dzieci tym bezdzietnym szczęśliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale przy antykoncepcji? Rozumiem, ze zaszlabym gdybym w ogole sie nie zabezpieczala. Nigdy nie wpadlam przy tabletkach ani zadna z moich kolezanek to co poszlo nie tak? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz nie przezywaj..ciesz sie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie mowie nikomu ze ktos ma miec dziecko. Ja mam juz dwoje tak jak marzylam i planowalam i wiecej nie chce. O to mi chodzi. Gdyby to bylo pierwsze czy drugie powiedzialabym no trudno. Ale nigdy nie planowalam 3 dziecka :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak nie chcialas miec 3 dziecka to dlaczego uprawialas seks????? Seks to ZAWSZE mozliwosc ciazy. ZAWSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, zobaczylam te twoje tabsy i wydaje mi sie, ze sa po prostu za slabe. Co to w ogole za sklad? 2 takie tabletki, dwie inne. Moze w tym tkwi problem, o ile nie bralas furalginy. Furalgina wytraca antykoncepcje. Przy pcos sa pecherze, a przy braniu antykoncepcji one sie wchlaniaja, wiec po odstawieniu moze wystapic jajeczkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No teraz juz przekonalam sie na wlasnej skorze ze naprawde przed ciaza to jedynie sterylizacja chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty lepiej zrb test z krwi, bo ten z moczu może źle pokazał. Przecież bywają źle zrobione testy. Więc idź na beta hcg zamiast sie denerwować niepotrzebnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest FURALGINA?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie bralam zadnych lekow :( . Jedyne co to tak jak juz wczesniej pisalam od wielu lat biore euthyrox na niedoczynnosc tarczycy. Ja nie wiem jak to sie stalo. Nie moge tego w ogole zrozumiec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jestes irytujaca. No czego nie mozesz zrozumiec? Ze uprawialas seks i jestes w ciazy???? Jestes dorosla kobieta wiec zachowuj sie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwierz mi ze bardzo bym chciala przyjac to tak na sucho ale nie potrafie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nauczysz sie. A jak maluch przyjdzie na swiat to bedzie cudownie. Zycze ci tego z calego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja prdl ile razy jeszcze napiszesz dlaczego? Co ci to da? Jesteś w ciąży, bo myślałas, że tabl dają stuprocentową pewność. Otóż nie dają. Trzeba było dodatkowo używać np gumek. Za głupotę się płaci. A pisanie na forum dlaczego,,dlaczego :(:( jest takie niedojrzałe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogole czy te tabletki sa szkodliwe dla plodu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:44 Czytaj ze zrozumieniem. Odniosłam się do wpisu o pigułkach anty które niby maja wywołać poronienie. To ja pisałam o pigułkach anty działających jak pigułka po. JAK PIGUŁKA PO więc chyba logiczne, że jeśli jest już w ciąży to absolutnie czegoś takiego się nie stosuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzisz, i teraz wiesz, gdzie można sobie wsadzić zapewnienia lekarzy. Podobnie jest np. z zapewnieniami, że dziecku nic nie grozi przy szczepieniu, np. autyzm. No, ale potem nie biorą odpowiedzialności, tak, jak twój lekarz nie będzie płacił alimentów na to dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem powinni np poinformowac, ze to nie daje 100% szansy a nie zapewniaja ze to nie mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×