Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie wierze! Zaszlam w ciaze podczas br. tabl anty

Polecane posty

Gość gość
Glupia jestes???? Informuja!!!!!! Wystarczy przeczytac ulotke!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka,nie załamuj się bo być może poronisz,często jest tak, że jeśli podczas brania tabletek zaliczy się wpadke to do około 10 tygodnia następuje poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpapita
Chodzi mi o to ze lekarz nie powinien jej tak zapewniac. Sama kiedys jak bralam tabletki i mialam 3 dzien przerwy poszlam do lekarza bo nie dostawalam a bylam mloda i sie przestraszylam. Twierdzil ze to na pewno nie ciaza no jak juz sie tak upieram to on mi zrobi to usg ale to nie mozliwe. Posluchalam go ale jednak mialam farta bo po powrocie dostalam miesiaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko ja cie rozumiem ja tez bardzo nie chce miec dziecka , rozumiem jak sie czujesz , debilki pisza ze trzeba sie cieszyc niby jak masz sie cieszyc jak nie chcialas dziecka , zabezpieczalas i nagle okazalo sie ze jestes w ciazy , rozwazasz aborcje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debilki!!!! Jak jest seks to jest i ciaza. Zrozumiano?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zrozumiano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli trudno zrozumiec skad sie biora dzieci to trzeva was w jakims psychiatryku zamknac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po to sie stosuje anty zeby nie byc w ciazy a nie truje sie tabletkami ze swiadomoscia ze i tak moze zajsc w ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzies ktos zapewnia, ze tabletki daja 100% pewnosci?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Tak rozwazam aborcje. Jestem zalamana. To byloby juz moje trzecie dziecko. Nie mam pojecia co mam zrobic. Dzis moje emocje juz troche ochlonely ale jednak czuje sie dalej fatalnie. Znalazlam taka strone woman of web ale boje sie tabletek na wlasna reke szczerze mowiac. Wolalabym zabieg. Maz jednak twierdzi ze powinnam urodzic ale ja nie chce naprawde nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj autorko, sama jestem mamą dwóch córek, w obie ciąże zaszłam biorąc tabletki antykoncepcyjne. Pierwsza ciąża zaraz po ślubie, dokładnie zaszłam w podróży poślubnej, dowiedziałam się w 20tc. Objawów zero, jedynie brak plamienia, co wreszcie po kilku "cyklach" skłoniło mnie do wizyty. Zdrowe dziecko, obecnie nastolatka. Więcej dzieci nie planowałam, dalej brałam tabletki, bo lekarz stwierdził, że widocznie tak zareagowałam na zmianę klimatu... no i po 9 latach, kiedy już ciąży nawet nie rozważałam okazało się, że właśnie w niej jestem. Fakt, że miałam torbiel, nie wiedziałam też o tym, miałam bóle i poszłam na usg ... niby zaburzenia hormonalne mogły zmienić/zmniejszyć działanie tabletek. Może. Tak czy inaczej ciąża zagrożona, wcześniak, ale zdrowy, wszystko na dziś już ok, dziecko ma 6 lat. Teraz już nawet tabletek nie biorę, bo zwyczajnie wątpię w ich skuteczność. Może mam taki organizm, jakiś nadmiernie płodny, ale nieplanowane ciąże to jednak nie jest sytuacja komfortowa, przynajmniej nie od razu. Co mogę Ci doradzić to spokój. Nie wiem jaką masz sytuację, dlaczego miałabyś nie poradzić z 3 dzieci i dlaczego rozważasz aborcję. Ja osobiście jestem całkowicie przeciwna aborcji, więc takiej opcji nigdy nie brałam pod uwagę. Masz męża, rodzinę, zastanów się nad urodzeniem. W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rozumiem aborcję,jeżeli kobieta jest samotna nie ma środków do życia lub ma męża pijaka itp .Ale ty masz normalną rodzinę:O, prawdę mówiąc zawsze trzeba się liczyć z tym że nawet pomimo zabezpieczenia w ciążę jednak można zajść.. Twój mąż jest mądrzejszy od ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a może zdradziłaś męża i nie wiesz kto jest ojcem dziecka, dlatego tak reagujesz na wieść o kolejnej ciąży i rozważasz aborcję? Bo w normalnym małżeństwie dokonywać aborcji, szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja wam powiem że moja sąsiadka ma syna , który 55 lat ma obecnie, jako 18-latek wyjechał do USA i tam się ożenił ,on nie chciał w ogóle dziecka stosowali prezerwatywy i po pięciu latach małżeństwa ona zaszła w ciążę ,był wściekły, urodziła córeczkę. Bardzo ją pokochał, nadal używali gumek, kilka lat później znowu zaszła w ciążę :O i on ją skłonił do aborcji bo nie chciał drugiego dziecka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale masz problem! Dziecko to dziecko, nie ma znaczenia czy trzecie, piąte czy dziesiąte! Trzeba było się wysterylizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie to dziecko kochanka i dlatego tak reaguje. Zdzira.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13,20 jej maz niby jest madrzejszy ? to nie on jest w ciazy i nie on bedzie rodzil , nawet jakby miala urodzic 4 do powiedzialby zeby urodzila duzo jest takich facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze maz jest madrzejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko a ile lat maja twoje dzieci? Za duzo bralas tych tabl . Juz lepiej kalendarzyk+guma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy jeszcze male dzieci (2.5 i 1.5 roku) ale planowane i na tym mialo sie skonczyc. Wiem, ze czasem wlasnie nic nie dzieje sie bez przyczyny. Tabletki, ktore wymienialam bralam w ciagu wielu lat nie ostatniego czasu. Chodzi o kolejne obowiazki i zaczynanie wszystkiego od poczatku. To nie jest takie latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam.jedno dziecko (6l ) i więcej dzieci nie chce. Jakbym.zaliczyla wpadke bylabym nieszczesliwa. Wiec ja cie autorko rozumiem.ze jestes zalamana. Ktory to tydzień ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdopodobnie 4/5 ale nie mam pojecia nie bylam jeszcze u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie bralas jakiegoś innego leku który mógłby osłabić działanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam juz wczesniej, ze nie. Biore jedynie od wielu lat euthyrox na niedoczynnosc tarczycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz sie z tu Tym pogodzic. Ja boje sie ciazy i bez prezerwatywy u mnie nie ma seksu i koniec. Jakby pekla to jest tabletka po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez tabletek pewnie wzielaby tabletke po a tak to myslala ze ma zabezpieczenie. Powiem wam szczerze ze ja stosuje tabletki kilka lat i tez nie zabezpieczam sie poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co mam zrobic. Wiem, ze nikt nie da mi tu odpowiedzi. To moja decyzja. Nie wiem czy usunac ta ciaze. Co robic nie wiem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Usunac???? Jestes morderczynia??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko po pierwsze- Idź do lekarza bo przecież nie masz potwierdzonej ciąży... Może to jakieś torbiele lub zaburzenia hormonalne ,może wcale nie jesteś w ciąży? Jeśli okaże się, że jednak będziesz miała dziecko,no to po prostu urodzisz ..Widocznie tak miało być ,wszystko dzieje się po coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli… - nie planowałaś ciąży, a stało się… - jesteś w ciąży i źle ją znosisz, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto jest w nieplanowanej ciąży, - chciałbyś/abyś udzielić wsparcia komuś, kto źle znosi ciążę … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić... Zadzwoń lub napisz do nas. Telefon - Chat – Email ZAUFANIA tel.: 586 915*915 email: k o n t a k t @ n e t p o r a d n i a .p l chat: w w w.n e t p o r a d ni a .p l Jesteśmy codziennie od 18.00 do 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×