Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Nie wierze! Zaszlam w ciaze podczas br. tabl anty

Polecane posty

Gość gość
Ciesz się, dostaniesz 500Plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko i co w końcu postanowiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka też brała tabletki, teraz jest w 3 miesiącu ciąży. Wychodzi na to, że jak się nie chce dziecka to nie można uprawiać seksu :/ albo podwójnie się zabezpieczać. Masakra ja się zaczęłam bać, gdy dowiedziałam się o ciąży koleżanki, mimo tabletek, mam już 2 dzieci i za nic nie chce trzeciego, nie uprawiam już seksu z mężem od 4 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biore tabsy na pcos a partner jest po wazektomii :) dziwnych macie facetow, skoro macie juz dzieci, dalszych nie chcecie a oni nawet z taka propozycja nie wyjda. Moj w Polsce robil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, i mialam przerwe w tabsach, ale bez nich moj organizm srednio funkcjonuje. A ze nie musze ich lykac z zegarkiem w reku i przejmowac sie jakimis interakcjami oslabiajacymi dzialanie to tym lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem juz w 17 tygodniu ciazy. Pogodzilam sie, teraz sie ciesze :) Moj maz wazektomii w zyciu by sie nie poddal. Do dentysty chodzi z wielkim strachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gratuluję. Ja też jestem w ciąży, 25tc to wpadka a mam już dwoje dzieci:-) też się pogodziłam z tym i wiem już że dziecko nie planowane nie oznacza nie chciane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak to jest ale podobno nic nie dzieje sie bez przyczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Chetnie oddalabym komus ta szanse na dziecko kto nie moze a pragnie. Naprawde jestem zdesperowana. Chyba tylko moje dzieci trzymaja mnie jeszcze przy zyciu. " Heloooooł dziecko masz w brzuchu też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże! Jakie to życie jest niesprawiedliwe. Ja swoją ciążę straciłam i był to dla mnie wielki cios. Do tej pory odczuwam ten koszmar. Dlaczego Bóg daje dziecko takim kobietom, a mnie odebrał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo moze jestes zawistna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy biegunka i wymioty i tabsy nie działają. Podwójne zabezpieczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coraz więcej takich przypadków. To niskoslladnikowe, minipigulki czy te nowe generacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozważasz aborcję? Chcesz porozmawiać? Telefon Zaufania i NETporadnia dla osób w nieplanowanej ciąży a także tych z doświadczeniem aborcji Jeśli… - obawiasz się, że jesteś w ciąży, - nie planowałaś ciąży, a stało się… - rozważasz aborcję, - miałaś aborcję, … i przeżywasz w związku z tym trudności, którymi nie masz się z kim podzielić skontaktuj się z nami. Jesteśmy dla Ciebie codziennie od 18.00 do 23.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×