Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie??

Polecane posty

Gość gość
Dzieki, skorzystam jednak z broni kaczka i polize kolo podusi w razie czego szybko pacne wroga i bede migka spac dalej ;) A teraz juz dobranoc Wam pierdzioszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slownik :( skorzystam z broni laczka i poloze kolo podusi* mialo byc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te glodowki robia ze mnie glodomora.. teraz bym grzeska wciagnela.. tzn wafel w czekoladzie.. ehh. jeeessccc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jednak poszedles spac wiec kolorowych snow i przyjemnych popierdow.. :) :) no i dobrego dnia jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I'm back! ;) Tęskniliście? :P A raczej, tęskniłaś autorko? ;) Bo chyba tylko My tu zostaliśmy :) Też mnie już w brzuchu skręca, chociaż nie robię głodówek :/ Idę po herbatę, może jak żołądek zaleję, to do rana przetrzyma ;) Co do pani Bączkowej, to oczywiście pierwszą lepszą się nie zadowolę... Tylko obawiam się czy czasem nie przeginam z tym przebieraniem... Żeby się potem nie okazało, że na własne życzenie zostanę starym prykiem :D A żadnego ideału nie mam jeśli chodzi o wygląd. Różne kombinacje urodowe mi się podobają i nie ma jednego przepisu na to ;) Jeśli chodzi o mnie i moje oczęta, to są w kolorze piwnym / czekoladowym / borowikowym (niepotrzebne skreślić - zależy co kto bardziej lubi i na co ma ochotę :P W Twoim przypadku autorko - w kolorze Grześkowym :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i zeby Cię jeszcze bardziej z(de)motywować - jednak poćwiczyłem na szybko :P Co prawda tylko jedna seryjka tak na szybko, ale za to intensywna :) No nie zasnąłbym gdybym po prostu się umył i poszedł spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to fajnie. zazdroszcze tej motywacji.. nadal jestem glodna, nawet zupka chinska moglaby byc.. do tego makaron z sosem pomidorowym, a na deser lody karmelowe, lub smietankowe z bakaliami z algidy, ktore uwielbiam.. chyba bym teraz z pol litra tych lodkow wciagnela.. mniam.. ehhh byle do rana, a potem do sklepu.. a widzisz ja tez mam piwne oczy, a jak pomalowane niebieska kredka to nieco bardziej zielone sie robia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grrrr teraz to Ty smaki robisz! :o i to w środku nocy! :P Cóż, przynajmniej będziesz miała motywację by wcześnie wstać :D A zielone oczy niedaleko padają piwnych, więc nic dziwnego, że takie wrażenie odnosisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety te glodowki mi jakies zle samopoczucie funduja.. m in jakies stany lekowe, a i tak za duzo mysle..jutro poginam do sklepu.. tak, tesknilam, myslalam, ze poszedles spac. i tak podziwiam, ze do tak pozna mi towarzyszysz, a rankiem wczesnie wstajesz do pracy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąco mi jakoś i duszno, choć okno otwarte, więc tak szybko bym nie zasnął i tak ;) Poza tym lubię slęczeć po nocach jak na nietoperza przystało :P Ehh a zamiast głodówki może o jakiejś diecie lekkiej pomyśl? :) Na pewno będziesz miała więcej energii niż teraz i nastrój lepszy ;) Zresztą jak po głodówce się rzucisz na jedzenie, to też niedobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też od wiosny jem jakoś mniej... Dodatkowo pomaga fakt, że w porze letniej aż tak się nie chce jeść jak zimą np, a jeśli już to badziej ciągnie do sałatek, świeżych warzywek i owoców, niż to mięcha czy niezdrowego żarcia w sporych ilościach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tez fakt. tyle, ze ja jakos tak dopiero na jesien chudne.. latem jakby puchne od temperatur.. bonczku uciekam, bo przysypiam. zycze ci kolorowych snow..i milego dnia jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też już się oczyska zamykają coś.... Pewnie przez to, że za duszno mam :D To kolorowych senków 🖐️ 👄 Dużo pozytywnej energii wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ;) U mnie dziś zapowiada się spokojny dzień :) Powoli zbliża się sezon urlopowy i to widać, bo coraz więcej osób na urlopach... Z jednej strony to dobrze - mam mniej pracy przez to ;) Jednak z drugiej strony jak chce się coś załatwić, to gorzej, bo zazwyczaj się słyszy "Przykro mi, nie jestem zorientowany, kolega na urlopie" :D No ale c ozdobić każdemu należy się czasem urlop :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nażarłam sie tego bobu i bede wam pierdziec caly dzien. W nocy tak dawalam pierdami ze zabilam pierdem insekta i padł zaczadzony. Zebyscie tylko wy nie padli mi tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś A wal śmiało na zdrowie :D Przez neta nie czuć 🖐️ przynajmniej póki co jeszcze technika tego nie umożliwia w standardzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry kochani, widze ze ktos przesledzil dosc szczegolowo nasza wczorajsza rozmowe i podszyl sie pode mnie ;) nie szkodzi jak mu lzej to ok, pozdrawiam trollu ;) Noc ciezka ale nie przez bob ale owszem przez robala... Przeczekal az twardo zasne i zaatakowal mnie po 4 :( walki nie wygral bo pod poduszka mialam klapka wiec dostal w leb i zginal smiercia tragiczna ;) co nie zmienilo faktu ze mnie zbudzil, zestresowal i pozbawil dobrego samopoczucia. Wlasnie mam pore lunchu ale zamiast jesc mam ochote legnac sie pod biurkiem i przekimac troszke :P ehhh dla mnie ten tydzien nie nalezy do najlatwiejszych, mam nadzieje ze Wam milej mija dzien ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello everybody! Dla Was rowniez milego dnia.. Gosciu najlepiej sie zarejestruj, badz zmien nazwe, ja juz tak musialam zrobic, bo tak jak mowie gimbaza ma wakacje i dokazuje ze wzmozona sila.. U mnie spokojnie. Milego dnia i popierdow.. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właśnie coś mi śmierdziało trollem, nie do końca Twój styl jednak gościu ;) Ale w sumie troll też człowiek I gazy miewa, więc mu odpisałem :P Obudził Cię robal? Nieładnie z jego strony... :o Ale dobrze, że już go nie ma i jak wrócisz dziś, to będziesz mogła się wyspać jak człowiek bez stresu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trol was kocha nie pozbywajcie sie trola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mr Bonk pryknął i strona przeszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×