Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Lavidali
Gośćhana,ja badania zrobilam dzisiaj. 7 probówek-488 zł! Nastepna wizyta 19 sierpnia. Czekam na serduszko :-) Gośćchiara i Gośćhana-mamy podobne terminy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
To ja mam szczęście bo za badania nie będę musiała płacić :-) No podobne, mam nadzieję, że zostaniemy szczęśliwymi mamami :-) Długo statalas się o dziecko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
O jak super. Jasne! :-) Kochana,zarowno przy pierwszej,jak i przy drugiej ciazy-za pierwszym razem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
To zazdroszczę. Ja przy pierwszej za pierwszym a druga po prawie roku. Chociaż są pary co starają się po kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
To fakt. A jaka roznica bedzie miedzy dziecmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
6 lat, a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Hana liczę na to że już będzie serduszko chociaż może być jeszcze za wczesnie bo to dopiero 5t2d. Ja starałam się pół roku wspomagana lekami ponieważ nie miałam owulacji. Mam już w domu jedno dziecko synka ośmiolatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
U mnie niecale 5 lat i 4 m-ce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Dziewczyny czy was pobolewa podbrzusze? Ja mam takie bóle codziennie a teraz doszło jeszcze "ciągnięcie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Chiara,ciagniecie,to jak najbardziej prawidlowy objaw. Z ktorego jajnika mialas owulke? Podbrzusze raczej mnie nie boli. Hm? Tylko te piersi i zoladek na calego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Owulkę miałam z prawego jajnika. Mnie też piersi okropnie bolą i delikatnie mnie mdli. Oby na tym poprzestało bo w poprzedniej ciąży miałam pierwsze 3 miesiące wyjęte z życiorysu przez ciągłe wymioty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Chiara,ja tez z prawego :) Nie zazdroszcze wspomnien. Ja ani w tej ani w poprzedniej ciazy nie mialam wymiotow. Masz jakieś przeczucia co do płci? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Może nie będę oryginalna ale dla mnie najważniejsze że się udało i żeby maleństwo było zdrowe. Nie ma nic ważniejszego niż zdrowe dziecko. Przekonałam się na własnej skórze ponieważ mój starszy syn jest niepełnosprawny. Mąż żartuje że robił córę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
No pewnie, że zdrowie najważniejsze. Co by nie było, oby zdrowe. A czy w ciąży juz wiedzialas ,że synek będzie chory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Jak najbardziej. To jest najwazniejsze. Moj Mąż marzy teraz o corce i twierdzi,ze właśnie tak celował. Jak sobie radzisz z Synkiem jak sie czujecie,Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Ja dziś trochę lepiej, chociaż ciągle mi niedobrze. Robiłam dziś ciasta dla teściowej i juz myślałam, że będą z niespodzianką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Hana niepełnosprawność wyszła dopiero ok. 3 roku życia ale mam teorię że przyczynił się do tego bardzo długi i ciężki poród. Lavidali radzimy sobie całkiem dobrze ale dopiero teraz mogłam się zdecydować na kolejne dziecko ponieważ wcześniej synek był bardzo absorbujacy. A samopoczucie? Ciagle bym spała. Dokucza mi też nadal ból podbrzusza. Jutro dopytam lekarza czy to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, wiem że jeszcze trochę za wcześnie, ale czy myślicie o zakupie detektora tętna płodu? Podobno można usłyszeć tętno dziecka już od 12 tc. Fajnie będzie mieć taki 'podsłuch' rodzicielski :) Znalazłam w necie stronkę na której można wypożyczyć takie urządzenie - to na pewno tańsze rozwiązanie niż zakup nowego urządzenia - jeśli któraś jest zainteresowana to polecam https://www.rentmama.pl/ Ja chyba się zdecyduję na takie rozwiązanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Jeżeli ból podbrzusza podobny do miesiączkowego to normalny bo wszystko się przygotowuje i rosciaga. Tak mi tłumaczył lekarz w pierwszej ciąży bo też takie miałam. Teraz mam zupełnie inne ale to dlatego że macica próbuje wydalic zarodek Biorę tabletki i jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hana. Jakie tabletki dostalas? Co lekarz powiedzial? Widać juz zarodek? Ktory to tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Wiadac zarodek, widziałam tez bijące serduszko. 6 tydzień. Ja jestem po dwóch wczesnych poronieniach, mam silne skurczowe bóle brzucha i na usg okazało się, że macica będzie chciała wydalic zarodek, stąd te bóle brzucha. Dostałam dupashon czy jakoś tak żeby temu zapobiec. Obecnie jest ok. Brzuch tak nie boli, a ciąża się utrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Hana ja też biorę Duphaston odkąd wiem o ciąży. A ja jestem już po wizycie. Serduszka jeszcze nie ma ale fasolkę już widziałam. Lekarz powiedział że te bóle podbrzusza to normalne ponieważ po cesarce utworzyły mi się zrosty i macica przyrosła do brzucha przez to boli jak się rozciąga. Następna wizyta za 3 tyg a do tego czasu chyba oszaleję z ciekawości czy wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Chiara będzie wszystko dobrze. Ja w czwartek mam badania i tez wizyta za 3 tygodnie. Który to u Ciebie tydzień. I z jakiego powodu Ty bierzesz ten lek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanieinna
Hej :) Chyba do Was dołączę. Wczoraj rano na teście wyszły mi dwie grube krechy. Dzisiaj również to samo. Dziś umawiam się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Hana wczoraj był 5t+5d. Leki biorę ponieważ od kilku miesięcy miałam stymulowaną owulację bo nie miałam naturalnej a ciąża z takiej stumulacji jest z góry zagrożona. Taanieinna witaj i gratulacje. Na kiedy ci wypada termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hana-jakże się cieszę,że widziałaś serduszko. U mnie jeszcze było za wcześnie (byłam w poprzedni czwartek-5 w i 3 d). Chiara-mam te same obawy,co Ty. Wariuję z nerwów już! Doszukuję się objawów,a przecież mam ich niewiele. Także miałam pierwszą cesarkę,ale ból podrzusza mi nie dokucza. Duphaston jest rozumiem na podtrzymanie ciąży? Pytam,bo nie zażywam. Tanieinna-witaj! :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
To u mnie dziś 6 tydzień 5 dzień, ale równo w 6 byłam u lekarza, był zarodek i serduszko. Tak, ten lek jest na podtrzymanie ciąży , zapobieganie poronieniom. Bardzo dużo ma zastosowań, nie tylko w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hana-fajnie :) Zaczęłam popadać w obsesję,że u mnie jeszcze bez zarodka i serduszka... W poprzedniej ciąży byłam 5 w i 2 d na pierwszym usg. Na kolejnym- w 9 tygodniu i serducho było piękne. Liczę,że i tym razem tak będzie :) Robiłaś może test beta hcg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Podobno serduszko można zobaczyć w 6-7 tygodniu wiec spokojnie. Na następnej wizycie zobaczysz na 100 % Nie , nie robiłam z krwi. Tylko zwykły domowy test, a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Liczę na to. Z braku objawów, człowiek już wariuje. Pytam,bo wiele moioch kolezanek robiło,a ja jedynie tak,jak Ty-domowy-paskowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×