Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Agnieszka2930
dziękuje za odpowiedz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia3m
Cześć dziewczyny, chciałabym dolaczyc do topiku :). Mimo, iż termin mam na 2 kwietnia, na 100% do kwietnia nie wytrzymamy gdyż to trzecia ciąża w dodatku bliźnięta :). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia3m
Cześć dziewczyny, chciałabym dolaczyc do topiku :). Mimo, iż termin mam na 2 kwietnia, na 100% do kwietnia nie wytrzymamy gdyż to trzecia ciąża w dodatku bliźnięta :). Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hej Natalia :) Wow! Bliźnięta? Gratulacje. Wytrwałości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia3m
Na początku na pewno lekko nie będzie ale damy radę ;). Poki co jest we mnie wiele obaw względem przebiegu ciąży ponieważ to bliźnięta jednojajowe. Może znajdzie się wśród nas mamusia która już przeszła taką ciążę i podzieli się doświadczeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz kosmowkowa i owodniowa ciaze bluzniacza?ja mialam 2owodniowa jednokosmowkowa i zyje tylko 1corka.druga urodzila sie w 25tyg.i jest niepelnosprawna przez skrajne wczesniactwo . dopadl nas ttts. ale wielu dzieciaczkom sie udaje.powodzenia i zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia3m
Właśnie byłam na usg, oboje dzieci niestety umarło :_(. Były dwuowodniowe, jednokosmowkowe. Jestem załamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Natalia3m - bardzo mi przykro, współczuję Ci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Natalia,wiem,że nie ma słów,żeby ukoić Twój ból,ale trzymaj się Dziewczyno! Ściskam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hana
Cześć dziewczyny. Natalia , przykro mi bardzo. Bądź dzielna. Ja bylam u lekarza w środę. Obecnie wszystko w porządku. Widziałam moją kruszynke. Nie dalo zrobic sie pieknego zdjecia bo ciagle odbijalo sie nogami od brzucha, jakieś salta tworzy :) Piersi juz tak nie bolą, ale ogromnie swędzą. Brzuch juz widać, zaczynam czuc sie gruba :) Co u Was? Jak sie macie? Lavidali, jak Twoja wizyta, bo miałaś miec w tym samym terminie co ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hejo! Bardzo sie ciesze Hana :-) Moja Dzidziulka tez ma się swietnie. Wyniki sa idealne,w tym przeziernosc i kosc nosowa. Obecnie 12 tydzien i 4 dzien. Nastepna wizyta za 4 tygodnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hana
Super. Bardzo sie cieszę. U mnie dzis rowno 13 tydzien :) A jak sie czujesz? Odzywiasz sie jakos specjalnie czy jesz to na co masz ochotę? Gdzie reszta forumowiczek? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaaaa29
14 tydzien u mnie, ciagle mam wrazenie ze nie jestem przygotowana odpowiednio. tez takmacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkira
Hej dziewczyny! :) Zaglądam tu często ale zawsze wypowiadam się jako gość. Tym razem dołączam do tego topiku. Ja jestem w 12 tc + 3 dni. Termin mam rzekomo na 28 marca ale czuję w kościach, że będzie inaczej :) A Wy jakie macie terminy? Wybrałyście już potencjalne imiona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hana
IWONA, To chyba częste uczucie kobiet w ciąży. Kira, ja mam termin na 21 Marca. Imiona juz jakies mam wybrane, ale oczywiscie nahwazniejsze, zeby dziecko bylo zdrowe. U nas bedzie wojna o imie dla chłopaka. Mi sie podoba Filip i Aleksander. Dziewczynka bedzie Pola, kilka lat wczesniej mówiłam, ze rezerwuje to imię. Szczerze mowiac cos czuję, że bedzie chłopak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcówki
hana ja 13.09 tez mialam 13 tyg.:), znacie już płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość hana
Nie. Jeszcze nie. Maluszek sie straszenie kręcił, ze ciezko bylo zrobic ladne zdjęcie a co dopiero zeby pokazal co ma miedzy nogami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
Dziewczyny gdzie jesteście? Co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już jestem w 15 tc. Czuję się jak czołg :) no i to będzie chłopak :) chciałabym dać mu na imię Franciszek lub Hubert a mój mąż chciałby Maksymilian więc będziemy chyba losowac :) kolejne usg mam 12.10 mam nadzieję, że da się sobie poprzygladac, ostatnio był strasznie leniwy i leżał w jednej pozycji przez co pani doktor nie mogła go dobrze zbadać. Mały leniuch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hej Dziewczyny :) Jestem w 16 tygodniu ciąży :) I dalej lekarz obstawia dziewczynkę,chociaż nie na 100%. Ostatnie usg miałam w poniedziałek. Następne 30.10. Wtedy lekarz potwierdzi na 1000000% - tak zapewniał :) A co u Was? Jakiej płci będą dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś mało marcóweczek na kafe...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
Lavidali u mnie też 16 tydzień. Byłam w środę u lekarza i podobnie jak u Ciebie prawdopodobnie dziewczynka chociaż też nie na 100 %. Mówi, że jeszcze może coś urosnac :-) Z negatywnej strony okazało się, że mam za krótka szyjke i dziecko się tam pcha. Dostalam leki i mam dużo leżeć. Co do imienia to już dawno zaklepalam dla córki Pola a dla syna Aleksander albo Filip a tatuś chce Remigiusz. Czy wy też tak szybko "rosniecie " czy tylko ja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hana,trzymam kciuki! Będzie dobrze. Myśl pozytywnie :) Pozytywne myślenie kreuje pozytywne działanie :) Dużo odpoczywaj. Imiona wszytskie są piękne :) Ja w dalszym ciągu pracuję. Ale jeszcze 3 tygodnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
Tak, wiem. Staram się oszczędzać. Ty też dbaj o siebie i się nie przemeczaj. Jeszcze się muszę pochwalić, że dziś poczułam pierwsze, wyraźne ruchy dziecka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny, Jestem tu pierwszy raz ;) Też marcówka, jutro zaczyna mi się 16 tydzień ;) Jak się czujecie ? Dużo macie objawów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Wow,Hana,świetnie! Jakie to uczucie? Ja tylko czuję jakby gilgotanie w brzuchu. Takie bąbelki. Witaj nowa Mamo. Jak się czujesz? Wiesz jaka płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj Lavidali Czuję się dobrze, praktycznie żadnych objawów. Płci jeszcze nie znam, w 15 nie było widać, ale ruchy czuję może dlatego,że to druga ciąża, cudowne uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Hanna pytałaś czy też tak szybko rośniemy ... ;) Chodzi Ci o brzuszek czy kilogramy jakie mamy do przodu ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×