Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Lavidali
Chiara-współczuję! Słyszałam o imbirze. Ja mdłości nie mam. Ale przez wzdęcia mój brzuch wygląda na 4 miesiąć i w pracy powoli coś spekulują :) Ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnych objawów... można jedynie powiedzieć, że lekko czuję, że mam podbrzusze :) Ale nie, żeby bolało, czy coś. No ale w pierwszej ciąży też nie miałam żadnych objawów i dolegliwości. Tylko brzuch rósł i z czasem czułam kopniaki :) Upał akurat lubię, siedzimy co chwilę ze starszym synem w basenie i jakoś leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam żadnych objawów... można jedynie powiedzieć, że lekko czuję, że mam podbrzusze :) Ale nie, żeby bolało, czy coś. No ale w pierwszej ciąży też nie miałam żadnych objawów i dolegliwości. Tylko brzuch rósł i z czasem czułam kopniaki :) Upał akurat lubię, siedzimy co chwilę ze starszym synem w basenie i jakoś leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja te w zasadzie nie mam zadnych objawow, tylko cycki wrazliwe, wieskze i sutki bardzo wrazliwe. NO i brzuch mi wydymalo troche ale objawowow jakichkolwiek innych brak ! U mnie tez bardzo goroco, niesamowicie sie poce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość emm
Oj dziewczyny, jak bardzo wam zazdroszczę braku mdłości. Ja niestety z racji swojej pracy przebywam w różnych częściach świata (spokojnie-lekarz dał zielone światło do 18tyg :)) i czasem jak mi zapachnie jakieś curry albo inny przysmak... wymioty pół nocy, później cały dzień praca. Zastanawiam się czy nie iść na zwolnienie ale szkoda mi trochę tych paru tygodni przygód które mogłabym mieć w tym czasie + kocham swoją prace.. jak u Was z brzuszkiem? Widać cokolwiek? Podobno w 9tym tyg już może być widać malutko. Ja jestem bardzo szczupła i po ubraniach nie widać ale jednak ja widzę znając swój brzuch bardzo dobrze. Ciekawa jestem jak u Was z tym :) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QueenOfTheMoonn
Cześć dziewczyny! Termin 10.03.2018. 10 tydz. 1 ciąża. Czuje się dobrze. Zero wymiotow. Dużo jem. Wysypiam sie. Jestem już na l4 ( pracuje fizycznie na produkcji ) Dziewczyny, jakie witaminki bierzecie? Ja mam falvit mama . stosuje Je któraś z Mam ? Jakie opinie ? Buziaki dla marcowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!Dołączam do grona dumnych marcówek :) U mnie 7 tydz, termin na 28 marca. U wybranego lekarza do prowadzenia ciąży (w innym mieście) mam umówioną pierwszą ciążową wizytę dopiero 17 sierpnia, nie robiłam żadnych badań prócz b hcg w dniu spodziewanej 270 i 2 dni później 880. Wczoraj byłam na usg u innego lekarza już u siebie w mieście ponieważ od 2 dni mam delikatne plamienia i dość silne bóle podbrzusza dlatego nie wytrzymałabym do 17 sierpnia, dostałam du...haston Maleństwo jest, serduszko bije jednak bardzo się martwie to moja pierwsza ciąża ale staram się być dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QueenOfTheMoonn
MojeLove Ja też Koło 6 tygodnia miałam plamienia. Myślałam że to już poronienie=\ ale przeszło. Nóżki do gory, dużo odpoczywaj. Mi to bardzo pomoglo=) Ja pierwsza wizytę zaliczyłam prywatnie. Druga tez aby wiedzieć czy płód się dalej rozwija. Teraz mam rozpisanie do Marca i wizyty co miesiąc ale już na NFZ. =) Będzie dobrze =) trzymaj się !=) Teraz mam wizytę 30 .08. Będę już znać płeć dziecka !=) i zacznę zakupowy szal =) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
QueenOfTheMoonn Dziękuje za radę :) Jak długo trwało to Twoje plamienie? Czy towarzyszyły temu bóle brzucha? Brałaś może jakieś leki na to? Super, żę już pod koniec miesiąca poznasz płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Witam nowe brzuchatki. Hana, Lavidali gdzie się podziewacie? Jak samopoczucie? Ja ledwo zipię. Mdłości mnie wykańczają. Mało jem a gotowanie to dla mnie wyzwanie. Wczoraj byłam na badaniach. Poszło 8 ampułek krwi i 2 posiewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Jestem,jestem! :-* :) Tydzien mialam wyjęty z zyciorysu. Biegunka nieustanna i niesmaoiwte bole zoladka. Nie do zycia :( Chiara,jeju,jak Tobie współczuję! To teraz czekasz na wyniki. Ja wyniki już odebrałam. Wszystko jest w porząsiu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Lavidali współczuję. Wymęczyłaś się. Jakiś wirus Cię dopadł? Ja się obawiam jesieni i zimy bo w tamtym roku miałam powracające anginy. Nie chciałabym teraz bo bałabym się antybiotyku. Czekam na wyniki z niecierpliwością. Nie pamiętam kiedy miałam tyle kompleksowych badań więc jestem ciekawa co tam we mnie siedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Chiara-albo wirus albo zatrułam się kolacją w mojej ulubionej knajpie :/ Dopiero od wczoraj jest trochę lepiej. Byłam nawet u swego ginekologa,to dał mi na badanie kału,ale jakiego kału? Jak ze mnie się tylko przelewało. Ale idzie ku dobremu :) Nie kracz,nie obawiaj się. Dbaj o siebie i myśl pozytywnie,bo pozytywne myślenie kreuje pozytywne działanie :) Co w Tobie siedzi? Twój kochany Bąbelek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość QueenOfTheMoonn
MojeLove.Moje plamienie trwało 3 dni.. Troszkę mnie bolało podbrzusze. Byłam u lekarza. Zbadal mnie i przepisal luteine dopochwowo. Wiesz.. Moja mama będąc w każdej ciąży miala plamienia do 4 mc. Więc brał pod uwagę , że mam to po matce. W sobotę wybieram się na badania =) Najbardziej to się boję glukozy =/ ale dla maluszka nawet to się przeżyję. =) Pozdrawiam=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Cześć dziewczyny. Jestem i ja :-) U mnie taka sauna za oknem, że siły brak. Współczuję tak silnych mdłości. Ja mam mocne rano, później znośne. Brzuch mnie juz nie boli wiec tabsy chyba działają. Dziś tez byłam na badaniach, tzn po skierowanie. Od 7 do 12 czekałam na kawałek papieru. Co się oczekalam to moje. Jutro już na same badania. Plus taki, że zrobiła mi usg i słyszałam bijące serduszko :-) Może wy wiecie kiedy jest pierwsze badanie obciążenia glukoza? Ściskam was mocno :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna2909
Witam Wszystkie przyszłe mamyusmiech.gif Właśnie wpadłam na pomysł, żeby założyć grupę na facebooku "Ciężarówki luty 2018", zachęcam do dołączenia się do grupy, możemy wymieniać tam opinie i posty nt naszych brzuszków. Ciesze się, że znalazłam to forum usmiech.gif Dzień dobry dziewczyny ! Mam termin na 14 luty <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Hana jak zazdroszczę tego serduszka :) też już bym chciała usłyszeć. Ja już wyniki odebrałam. Wszystko w porządku :) Dziś umieram. Cały dzień leżę bo jak podniosę głowę to wymiotuje. Dodatkowo mam takie zawroty głowy że się wywracam. Te upały dają mi popalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Powiem szczerze, że jest czego zazdrościć :-) Ty już niedługo tez usłyszysz serduszko :-) Biedna, pij dużo wody i odpoczywaj. Obyś szybko poczuła się lepiej. Ja wyniki odbieram za tydzień i trochę się boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hej Dziewczynki! Witam w upalny piąteczek! Hana-glukoza między 24 a 28 tygodniem ciąży :) Gratki! Pochwal się wymiarami Dzidziutka i tętnem? :) Chiara-ściskam mocno! Odpoczywaj. Ja dzisiaj mam lajtowy dzionek w pracy. Wiatraczek tłoczy gorące powietrze i rozwala dokumenty na biurku :) Jutro w kolejną wakacyjną podróż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tanieinna
Hej :) Cichutko tu... Ja dziś byłam drugi raz u lekarza, no i dziś już było pięknie serduszko :) teraz się już cieszę mocno, bo to pierwsze USG i tylko pęcherzyk to jakoś tak do mnie jeszcze nie docierało. Ale to bijące serduszko robi wrażenie :) Wyniki wszystkie super, także kolejna wizyta za miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Hej. Ja też już po wizycie. Serduszko pięknie bije. Niesamowity dźwięk. Wszystko jest w porządku. Mówiłam lekarzowi o moim złym samopoczuciu. Powiedział że im gorzej ja się czuję tym lepiej dla dziecka. Przepisał mi jakieś leki przeciwwymiotne ale na ulotce pisze że nie można ich stosować w ciąży i teraz sama już nie wiem... Pewnie po prostu muszę przetrwać ten czas. Pocieszam się ze jeszcze tylko 4 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatrójki
Cześć dziewczyny. Dołączam do Was. Termin mam na 21 marca, to moja 3 ciąża :) niespodziewana, mam wiele obaw i jestemm jeszcze w szoku;) dzis było juz serduszko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hej Brzuchatki :) Witam w pochmurny dzień :) Gratuluję! U mnie też serduszko: 171 uderzeń/min. :) A Dzidziulek ma 2 cm Jak to określł lekarz: zdrowa mama i książkowa ciąża :) Oby tak dalej. Następna wizyta za 3 tygodnie-badanie w 12 tygodniu :) I po tym badaniu poinformuję wszystkich w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, U mnie 9 tydzien. baby ma 2 cm spokojnie, serdusko bije. Dlugo nie mialam zadnych objawow praktycznie. Na dzien dzisieszy zaczely bolec mnie plecy w czesci ledzwiowej, czuje zmeczenie i mam klucia w podbrzuchu , czy ktoras tez z was ma klucia. Pozatym bylam na urlopie w Grecji i nie wiadomo czy z przemeczenia, z nagrzania, od slonca czy jakiegos niewiadomego stresu ale mialam lekkie krwawienie ( leciutkie ktore ustalo praktycznie od razu) bez zadnych skrzepow, przejrzysta krew. 3 dni mnie zatrzymali przez to w szpitalu, ale serduszko bije i z baby wszytsko ok. podobno wiele kobiet ma krwawienia lekkie i moga one byc normalne w pierwszym trimestrze. W kazdym razie wszytsko ok. Biore progesteron zapisany w razie wu. Jedyne co mnie dokucza to te klucia od czasu do czasu . Podobno rozciagajaca macica. ale wlasnie nie po bokach tylko jakby na srodku. ktos tez tak ma ? Moze mial w poprzedniej ciazy. Pozdrawiam i trzymam za wszystkie ciearne kciuki !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Kasia
Dziewczyny, jak chcecie posłuchać serca waszego malucha na spokojnie w domu, to polecam zaopatrzenie się w detektor tętna płodu :) Można go wypożyczyć na dowolny czas na rentmama.pl. Fajna sprawa dla przyszłych rodziców - wg mnie to taki must have w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Cześć dziewczyny, co tu tak cicho? Ja za tydzień mam wizytę. Wiecie co, zupełnie przestały boleć mnie piersi. Nie wiem czy się martwić czy nie. . Jak wy się macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatrójki
mnie jeszcze trochę pobolewają, ale nadal mam nudności. Strasznie to męczące, zwłaszcza w pracy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hej Dziewczyny! Jak dzisiaj się czujecie? Lepiej? Hana-też za tydzień mam wizytę :) Nie martw się,przez 2 dni też piersi przestały mnie bolec i wpadłam w popłoch. Potem wszystko wróciło do normy. Mdłości,brak snu,ranne wstawanie do pracy-wykończają mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka2930
Hej przepraszam ze wchodzę na Wasz temat/topik nie wiem jak to nazwać, ale może u Was uzyskam odpowiedz. Mam na imię Agnieszka, otóż mam problem z okresem. Mój cykl wynosi 29-30 dni. Okres spóźnia mi się już ponad tydzień. Zrobiłam 2 testy ciążowe sikane ( bobotest cień 2 kreski i quixx-negatywny). Odebrałąm też dziś wynik beta hcg (<1,20) z wyniku wynka że nie jestem w ciaży. Moje pytanie brzmi:1. Czy wynik jest już wiarygodny Dodam ze czuje się dobrze, a stosunek odbył się prawdopodobnie w dni niepłodne 18dc mierzone za pomocą testów owu. Lekarza mam dopiero na 18 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Agnieszka-powtórz test za 2 dni (sikany,ale z innej firmy niż dotychczas). Jeśli znowu wyjdzie cień drugiej kreski,rób od razu bete i sprawdź,czy przyrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×