Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gośćhana
Nie masz żadnych objawów? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Mam! Brak okresu ;) I pobolewały mnie piersi. Nic więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Jeszcze jest czas. Może poczujesz inne, chociaż nie życzę Ci mdłości, ciesz się, że ich nie masz. Ja w pierwszej ciąży czułam się tak jak Ty teraz :-) W obecnej fizycznie czuje, ze jestem ale psychicznie nie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć przyszłe mamy! :) jeśli lubicie konkursy to mam dla Was coś super :) Za każdą zarejestrowaną kobietkę z Waszego polecenia do internetowej szkoły rodzenia Prenalen dostajecie punkty, które przekładają się na nagrody! Codziennie można zgarnąć nawet 100 zł. Wszystko bezpłatnie oczywiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hana,mówiłaś już pracodawcy? Ja mam zamiar powiedzieć po 1 trymsetrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Ja mam Teraz wakacje i juz nie wrócę do szkoły od września. Trochę mi szkoda bo będę tęsknić za moimi dziecmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Czyli wnoszę,że pracodawca juz wie? Jeju,jak dobrze. 2 miesiące wakacji! Nauczanie wczesnoszkolne? Gimnazjum? A może przedszkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Klasy 1-6 No fajnie, fajnie, wakacje. Tylko u mnie od wczoraj takie upały, że z domu się nie da wyjść. Dziś 35 stopni i sauna za oknem. Rolety w dół i wiatrak na maxa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaAsi
Cześć dziewczyny, mogę się do Was przyłączyć? :) trochę się boję bo poprzednio miałam ciążę biochemiczną a teraz wizytę mam w piątek ale trzeba być dobrej myśli ;) kalkulator wyliczył na 31 marca. Jak się czujecie? Ja tym razem nie mam żadnych objawów, trochę mi słabo czasami ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Hej. Jasne, zapraszamy. Z tego co mówisz to wczesna ciąża, wiec objawy się jeszcze pojawią. Ja do lekarza poszłam jak spóźniala mi się niecałe dwa tygodnie i to był 6 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
hana-dbaj o siebie :) Ja po miesięcznym urlopie. Wiatrak chodzi,tłucze gorące powietrze. Ech... Duchota! Asia Asi-witaj! :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
hana-dbaj o siebie :) Ja po miesięcznym urlopie. Wiatrak chodzi,tłucze gorące powietrze. Ech... Duchota! Asia Asi-witaj! :) Gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Co za skwar! A u mnie zaczęły się mdłości. Męczą cały dzień. Ciężko coś zjeść nie mówiąc o gotowaniu. A u was jakieś nowe objawy? Mi dodatkowo piersi urosły o jeden rozmiar. Kiedy macie kolejne wizyty u lekarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hiara-hej! Pij dużo wody,jedz owoce. Skwar nie do życia. Do 17 urzęduję dzisiaj w biurze. Z nowych objawów,to lekkie ciągniecię w okolicach jajnika. Następna wizyta 19 sierpnia, czyli 3,5 tygodnia po pierwszej,w której widziałam jedynie pęcherzyk. Liczę już wtedy na serduszko :) A u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
Dziewczyny przypomnijcie mi który to u was tydzień? Ja też stawiam na owoce i warzywa. Objawów nowych brak, ale zachcianki jak nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hana,u mnie 27 lipiec,to był 5 tydzień i 3 dzien (wtedy byłam na 1 usg). To teraz 6 tydzień i 1 dzień? A u Ciebie? Tydzien poźniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Lavidali ja też miewam takie ciągnięcia od jajnika. To razem czekamy na serduszko bo ja też widziałam tylko pęcherzyk. Wizytę mam 20 sierpnia więc dzień po tobie. Hana jutro zaczynam 6 tydzień. Tak mi się ciagnie ten czas. Marzę już o wielkim brzuszku i kopniakach. Synek tak bardzo się cieszy że nie opuszcza mnie na krok i przytula się do brzucha. Już wybiera imiona. Czy chwaliłyście się już komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhana
U mnie dziś 6 tydzień i 6 dzień. Wiedzą już moi tesciowie. Córce jeszcze nie mówiłam bo to jest taka gadula, że nawet w sklepie będzie wszystkim mówić :-) To już na następnej wizycie zobaczycie serduszka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Chiara-masz wizyty u lekarza w niedziele? Teraz ciągnięcie od jajnika mi ustąpiło. Przed chwilą tylko zakłuło jakby w pochwie? Moj Synek tez jest wniebowzięty. Chwali się wszystkim :) O ciąży wie mój Mąż, moi Rodzice, Dziadkowie, Teściowie, Siostra moja i Męża i ich rodziny :) A u Ciebie? Hana-tak,czekam na serducho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://totalfinanse.pl/ Najlepsza porównywarka finansowa. Porównaj i wybierz najlepszy kredyt hipoteczny, gotówkowy, kartę kredytową, lokatę, konto lub chwilówkę. Sprawnie, szybko i wygodnie znajdziesz najlepsze oferty kredytów i pożyczek dla siebie. Porównaj i oszczędzaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, I ja w koncu moge dolaczyc sie nieskromnie. 5 tydzien i 4 dni , Termin wyliczylo mi na 31 marca ( wiec moge w sumie o kwiecien zahaczyc ) choc byloby cudownie w dniu moich urodzin czyli 27 marca :) Odkrylam ciaze przypadkiem wynikiem beta jaki mi zrobili w szpitalu zanim mialam isc na zdjecie kolana. wtedy bylo 266 beta. W zeszly piatek juz ponad 5 tys. Na usg widac bylo na razie tylko pecherzyk. mam przyjsc za 10 dni na usg. Praktycznie zadnych objawow, troche czasem ciagnie w macicyi cycki urosly i sa bardzo wrazliwe. To tyle . Pozdrawiam i do uslyszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Tak mam wizyty w niedzielę. Mój lekarz przyjmuje cały tydzień. Ja jeszcze się zbytnio nie chwalę. Jestem z tych co dmuchają na zimne. Wiedzą tylko moi rodzice, siostra i przyjaciółka. Też mam od czasu do czasu takie dziwne kłucia ale to akurat pamiętam jeszcze z pierwszej ciąży tylko teraz jakoś bardziej się wsłuchuję w swój organizm niż poprzednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Wrytmieciazy to miałaś niezłą niespodziankę. Widzę że wszystkie mamy bardzo zbliżone terminy. A jaki planujecie poród? Naturalny czy CC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to o porodzie jeszcez nie mysle, to daleko. teraz najwazniejsze zeby w ogole ciaze utrzymac. Niestety tyle poronien ostatnio wsrod znajomych ze ja tez wole dmuchac na zimne, choc juz trudno by bylo sie pogodzic z utrata takiej niespodzianki :) cykl w ktorym w ogole bym sie tego nie spodziewala, wrecz twierdzilam ze bezsensu mi bete robia, zamiast zrobic przeswietlenie kolana, a tu prosze . jak lekarz przyszedl mi powiedziec to sie dwa razy mu usmailam i powiedzialam ze chyba zartuje !!!!a on odpowiedzial powaznie ze gratuluje i nie zartuje :):) Niestety nieszczesliwie z kolanem mam problem, chodze do kinoterapeuty, nie moge brac zadnych lekow ani masci zeby przyspieszyc goijenie- wiec to jedyne nieszczescie w tym calym szczesciu :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Wrytmieciazy ja też byłam pewna że w tym cyklu się nie uda. Starałam się pół roku i nic. Już zaczynało mi to na głowę siadać a tu taka niespodzianka. Nawet z mężem się pokłóciłam że w tym cyklu odpuścił że zasypia jak kamień. W sumie w całym cyklu przytulanko było tylko raz więc nie wierzyłam że się uda. A test zrobiłam z głupia bo został mi ostatni i chciałam go zużyć. Nie mogłam uwierzyć że są 2 kreski. Za to mąż jaki był z siebie dumny. Identyczną sytuację mieliśmy z pierwszym dzieckiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Ja również dziś oficjalnie mogę dołączyć. Byłam u lekarza i potwierdził on 5. tydzień ciąży. Również mam termin koniec marca, początek kwietnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kolejną wizytę mam 17. sierpnia. Dziś tylko pęcherzyk. U mnie nikt nie wie i się szybko nie dowiedzą :) Tylko mąż i syn, a syn jak wie, że ma nie mówić, to jestem pewna, że nie wygada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość emm
Cześć, mogę dołączyć ? :) termin 13 marca. To moja pierwsza ciąża i kompletnie niespodziewana. Jak znosicie te upały? Ja już całkiem się gotuje + mdłości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Witam Wrytmieciąży, Tanieinna, Gość emm :) Gratuluję Dziewczyny :) Jeju,jakie mam dzisiaj wzdęcia i ból żołądka!!! Litości :( Jak Wam mija dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćchiara
Witam nowe dziewczyny! Mnie dzis wykańczają mdłości. Nic nie jem. Na zakupach na dziale mięsnym ledwo wytrzymałam. Piję herbatkę z imbirem i po poludniu mi przechodzi a od rana od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×