Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość Hana
Cześć dziewczyny Co u was? Jak wasze maleństwa? Pola rośnie, ładnie je , śpi w nocy wzorowo i ogolnie jest bardzo grzecznym i pogodnym dzieckiem. Ze mną średnio. Trochę mam problemy ze zdrowiem i powoli czuje się zmęczona bo całe dnie jestem sama z dziećmi. Teraz trochę lżej bo starsza córka jest u babci. Piszcie co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhanna_magdalena
Hej, u nas też wszystko dobrze, mały pięknie je, noce już przesypia do ok 4-5, właśnie skończyłam karmić, tylko że spać idzie oj 18-19 jak by chociaż trochę później to nocka byłaby z głowy, ja czuję się dobrze tylko zbędne kg mi zostały niestety, wczoraj byliśmy na szczepieniu, mój bobolinek ma już 8.5 kg, rośnie jak na drożdżach a przy tym jest długi i każdy mu daje spokojnie 7 miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzec
Hej Hana ja tez sama z dwojka do wrzesnia. Momentami jest ciezko wszystko ogarnac. Nie mam chwili dla siebie w ciagu dnia ale jakos dajemy rade. Dzisiaj taki upal ze nawet na spacer nie da sie wyjsc. Przypomnij mi w jakim wieku masz starsze dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzec
Hana Magdalena macie za soba juz drugie szczepienie? Szczepilas wg kalendarza szczepien? Ja rozbilam pierwsze szczepienie na dwa razy. Maly ladnie je przeszedl i zastanawiam sie czy zaszczepic druga dawke wg kalendarza na jednej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhanna_magdalena
My według kalendarza szczepień idziemy w związku z czym zostało nam jedno 1 sierpnia pójdziemy i będzie spokój do 13 miesiąca. Moja niunia ma 4 latka, :-) po drugich rotawirusach był marudny mój misio :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzec
Hana podawalas pneumo+rotawirusy+ cala reszte na jednej wizycie? Nie rozbijalas tego na 2 wizyty? To super ze juz ostatnia szczepionka przed Wami do 13miesiaca. Bedziecie miec spokoj. U mnie starszak ma nie cale 5 lat. Dzisiaj mialam ciezki dzien. Maly nie chcial ssac piersi wiec byl glodny i marudny. Starszak caly dzien w domu bo u nas deszczowo. Nie wiedzialam za co mam sie zabrac..a jak Teoj dzien??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhanna_magdalena
Dwie na raz dostał w układzie 6 w 1 i pneumokoki potem same rotawirusy potem 6 w 1 samo i drugie rotawirusy same a teraz ma dostać 6w1 i pneumokoki 2 dawkę razem. U nas też deszczowy więc musimy też w domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhanna_magdalena
Mój malutki w taką pogodę to bardziej śpiący jest :-) ogólnie jest taki grzeczny radosny i cały czas się uśmiecha, już z pleców w bardzo ładnie się dźwiga do siadu za rączki, ogólnie jest bardzo silny, ciemieniuche jeszcze mamy walczę cały czas na szczęście już końcówka i zaczyna przechodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatrójki
gośćhanna_magdalena czemu przy drugiej dawce 6w1 nie dostaliście pneumokoków? My tez juz po drugich szczepieniach, maly znosi ok. Podajemy wszystkie razem. Uwielbia szalec na macie edukacyjnej, strasznie bryka, nogami probuje wszystko łapać i turla sie na boczki. Jest pogodnym i mało płaczliwym dzieckiem :) Starszaki teraz tydzień z babcią na wsi więc mam chwilę oddechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhanna_magdalena
Nie dostaliśmy tylko dlatego że nie mieli w przychodni szczepionki akurat i nam się przeciągnelo to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
Dziewczyny, a jeszcze niedawno chodzilysmy z br******** tak ta ciąża mi się dluzyla a teraz te 4 miesiące minęło expresowo :-) Pochwalcie się jakie umiejętności nabyły wasze dzieci. Marzec, moja starsza gwiazda ma 6 lat więc już samodzielna dziewczyna. Ku mojemu zdziwieniu bardzo ładnie opiekuje się młodsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhanna_magdalena
Mój Maluszek już z brzuszka na boczek i plecaki się przewraca super, za rączki podnosi się do siadu, a gaduła mała po starszej siostrze rośnie aczkolwiek ja jestem bardzo gadatliwa i non stop mówię do tych moich kruszynek więc nie ma się co dziwić. Ogólnie mój bobas jest bardzo duży już :-) ubranka 74/80 i mam 8.600 żywej wagi i 70 cm długości do kochania:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzec
Hana Magdalena faktycznie spory chlopczyk! Moj ma dopiero 3miesiace. Od kilku dni nie chce lezec na pleckach w ciagu dnia. Zanosi sie placzem. Woli gdy biore go na rece. Wtedy sie uspokaja i oglada swiat. Wczesniej nie bylo problemu aby sobie polezal i patrzyl np na lampe. Czy Wasze dzieciaczki tez tak mialy po skonczonych 3 miesiacach? Nie przypominam sobie takiego zachowania u starszego syna w tym okresie. Martwie sie ze cos mu dolega. Mam nadzieje ze mu to przejdzie po kilku dniach. Poza tym maly bardzo kontaktowy, towarzystki i wesoly. Zaczyna trzymac grzechotke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMarzec
Mam podobne odczucia. W ciazy kazdy dzien sie dluzyl, szczegolnie pod koniec. A teraz kazdy dzien bardzo szybko ucieka. Z dwojka dzieci jest co robic. Macie dziesczyny jakis czas dla siebie? Ja karmie piersi wiec mozna powiedziec ze mam tylko tyle co wieczorem jak dzieci spia. Z tym ze starszy syn poszedl spac dopiero przed chwila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek232
a pamietacie o szczepieniach na pneumokoki? zdecydowanie polecam szczepionke odpłatną Prevenar, która chroni przed trzema waznymi szczepami pneumokoków w porównaniu do gorszej bezpłatnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhanna_magdalena
Czas dla siebie hmmm....... Abstrakcja, ale w sumie znajduje go gdzieś pomiędzy cała ta lataniną, ale w zasadzie faktycznie wieczorem jak dzieci śpią, choć z tym to różnie, wiadomo synuś idzie spać dość szybko, i już kolejny krok do przodu mały przesypia cała noc, ale córcia to naprawdę różnie wczoraj chwilę przed północą dopiero zasnela, aż się boję co to będzie jak wrócę do pracy, wtedy dopiero dni zaczną uciekać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhanna_magdalena
Halo kobietki czy ktoś tu jeszcze zagląda? Co tam u Was i Waszych bobasków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamatrójki

Hej. Jak wasze bobasy? Szkoda, ze nasz temat umarł 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Hej. Moja Pola 18 marca będzie mieć roczek, chce drugie dziecko żeby mieć mała różnice wieku ale gorzej z tatą mówi nie :classic_sleep:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×