Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

MARCÓWKI 2018

Polecane posty

Gość MarinaKari
Hej dziewczyny! Dołączam do wątku, termin mam wg USG na 26.03 :) Jak się czujecie? Ja już jestem po pierwszym zakupie spodni ciążowych, bo brzuch mi tak strzelił, że nie mogłam się dopiąć w żadnych spodniach :) Jesteście już na L4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
Lavidali, super uczucie. W dole brzucha czuje takie przesuwanie i jak dotykam to zawsze z którejś strony twardy brzuch. Wyraźnie czuje w pozycji leżącej. Sylwia, o jedno i drugie bo u mnie brzuch już spory i niestety kilogramy idą do przodu. Marina, też mam za sobą spodnie ciążowe bo żadne się nie zapinaja. Wygodnie mi w leginsach też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Sylwia
Witaj MarinaKari Ja mam termin na 23.03 ;) Zakładam jeszcze jedne jeansy bo są bardzo niskie, ale też już mam ciążowe. Na l4 jeszcze nie jestem, a Ty? Czuje się bardzo dobrze, żadnych objawów. Ile kg Ci przybyło? Dzisiaj rano stanęłam na wadze a tam niestety już 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny Ja termin na 13go. Mam pytanie-skąd kupujecie ciążowe spodnie? Ja mam jedne z hm bo chyba najnormalniejsza cena w porównaniu z innymi... patrzyłam tez w lumpeksie ale nie ma mojego rozm. U mnie dopiero 3kg na plusie ale brzuch wywaliło jak nie wiem... i to praktycznie z dnia na dzień! Buziaki dla wszystkich przyszłych mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć :) jestem w 19 tc, termin mam na ok 10.03.2018. na razie czuję się dobrze, przytyłam niecałe 3 kg, ubrań ciążowych jeszcze nie potrzebuję :) pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarinaKari
To ja Was przebiję, bo przytyłam ok 10 kg, ale to dlatego, że przed ciążą odchudzałam się dość mocno, więc chyba też jojo mnie dopadło :) I brzuszek też mi momentalnie wywaliło :) Spodnie kupiłam w C&A, w H&M były wg mnie takie sobie i trochę drogawe...Zazwyczaj kupuję ciuchy na Allegro, ale tu wolałam nie ryzykować. I ja właśnie dzisiaj dostałam od lekarza zwolnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamcia
Cześć dziewczyny! U nas termin na 25.03.18 , czuje się kiepsko... ciągłe nudności, twardo nadal pracuje.... Ja przytyłam- 0.5 kg czy to oby nie za mało? Znacie już płeć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
O kurde to i mnie już jakieś 7 do przodu. Prawdopodobnie córka chociaż nie na sto procent bo jeszcze może "coś urosnac " jak powiedziała moja pani ginekolog. W środę idę na wizytę więc zobaczymy co tam wypatrzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarinaKari
Jak widać, każdy organizm inaczej reaguje ;) Ja dowiem się, jaka płeć dopiero 10.11, wtedy mamy usg. Hana, daj znać, jak będziesz znała już płeć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
Marina, wczoraj byłam u lekarza. Prawdopodobnie dziewczynka :-) Chyba , że coś urośnie :-) Powiem szczerze , że czułam chłopaka a tu córka :-) Teraz mam się pojawić za 3 tyg bo mam złe wyniki moczu i grozi mi kamica nerkowa. Mam brać leki i powtórzyć wyniki moczu. A wy jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie chłopak! Ku mojemu wielkiemu zdziwieniu. Ehh, to dopiero połowa ciąży. Ja myślałam ze już mam wymioty za sobą ale niestety od paru dni powróciły.. nie taki hardcore jak na początku ale jednak... No coz. Moja ciocia wymiotowała cała ciąże dosłownie prawie bez przerwy- być może kontynuuje ta zacna rodzinna tradycje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
Mam to samo. Już było dobrze, a dziś znowu się przytulalam z sedesem :/ Byc może to przez lekarstwo w zebie. Wczoraj mi zatrula i czuje taki dziwny posmak w ustach. Okropnie mi przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
Hej dziewczyny! Znowu tu cicho. Piszcie co u was bo jestem ciekawa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest tu jeszcze jakas przyszla marcowa mama chetna na pogaduchy? Ja mam termin na 29 marzec. Od tygodnia leze plackiem. Chetnie z kims pogadam. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
Hej. Jestem ja. Termin mam na 21 :-) Reszta dziewczyn gdzieś zniknęła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Hej Hana :-) Melduję się z moją 700 g Córunią :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja również jestem, z moim 750 g synkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Wow! Świetnie. To Twoje pierwsze Dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lavidali, tak, jeśli to pytanie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a ja mam takie pytanko : jak się czujecie? Czy miewacie jakieś dolegliwości? Muszę wam powiedzieć, że u mnie troszkę gorzej. Trudno mi przespać całą noc, czasem boli mnie mocno pachwina jak chodzę i maluszek dokazuje (co uwielbiam) :) natomiast nie czuję maluszka dotykając swojego brzucha. Być może kruszyna musi jeszcze podrosnac a może to przez łożysko na przedniej ścianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavidali
Gratuluję w takim razie :-) Ja już mam Synka :-) Teraz oczekujemy Córeczki :-) W poprzedniej ciazy mialam lozysko na przedniej ścianie. W tej na tylnej. I teraz czuję ruchy bardziej. Ścięgna też mi dokuczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
U mnie tez córeczka :-) 3 tyg temu wazyla 500 g :-) Mi dokucza bol pleców i nadal jest mi niedobrze. Dziewczyny jakie macie wyniki badan? Morfologia , mocz? Test obciążenia glukoza już robilyscie? Lavidali, gdzie się podziewalas? Już myślałam, że o nas zapomniałaś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spring mummy
Czesc dziewczyny no to jest nas troche wiecej. Juz myslalam ze ten watek wymiera. Ja bede miala chlopczyka, w zeszlym tyg wazyl 600gram. To jest moje drugie dziecko. Tez nie moge spac w nocy ale to chyba dlatego ze ja musze lezec w ciagu dnia ze wzgl na skurcze ktore dopadly mnie w zeszlym tygodniu. Brak ruchu i swiezego powietrza nie ulatwia mi spanie w nocy. Fajnie ze jestescie na forum to bede miala z kim pogadac bo caly dzien leze sama z ksiazka,youtubem albo tv (w ktorym nie ma za wiele). Maz z przedszkolakiem wracaja dopiero ok 17.30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spring mummy
Badania krwi, tsh, glukoze i mocz bede robic w przyszlym tyg bo moja lekarka powiedziala ze glukoze najlepiej robic w 24 tyg. Nie wiem jak ja tam wytrzymam 2 h na krzesle skoro mam lezec. Mam nadzieje ze maz wezmie wolne i ze mna posiedzi. Czy ktoras z Was tez ma problem z tarczyca w ciazy? Ja nigdy wczesniej nie chorowalam na tarczyce dopiero w drugiej ciazymi wyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaMARCOWA
Witajcie marcowe mamy! Mam termin na 1 marca, więc może być różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
Ja glukoze robiłam w piątek. Szybko zlecialo mi 2 h. Najgorsze było wypicie tego płynu. Witaj marcowa mamo. To ładny masz termin. Może wcześniej wyjdzie :-) Ja już nie mogę się doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, tarczyca mi nie dokuczala ale trzeba kontrolować ja mimo wszystko. Często właśnie pojawia się ot tak po prostu :( Ostatnio na wizycie mój synek ważył 381 g +/- 56 g. To było w 20 tc, kolejna wizytę mam 13.12 i zastanawiam się ile maluch przybrał :) to będzie 25/26 tc. I podobnie jak niektóre z was ja też nie mogę spać w nocy :( co to będzie jak się nasze dzieci urodza :p musimy skądś nabrać siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam wizyte u lekarza 13.12 i nie moge sie juz doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Hana
Ja też 13 :-) Więc zdajemy relacje po wizytach obowiązkowo ! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×