Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zabka

TERMIN W GRUDNIU

Polecane posty

Witam!! Ale u nas strasznie pusto!!! Dziewczyny zyjecie??????? Wpadlam Was tylko serdecznie pozdrowic!:D Z piersiowych wiadomosci- juz za kazdym razem udaje mi sie moje szczescie przystawic do piersi. Jemy tak w granicach 15-35 min. Z tym ze karmien jest teraz wiecej, srednio co 2-3 godz. Nie wiem czy to za sprawa nie dojadania czy szybszego spalania jedzonka. Wkoncu piers to ciezka praca;) nie to co butelka. Dzisiaj pierwszy raz spalismy z mala w lozku, ale przyznam sie ze do wyspanych rano nie nalezelismy z mezem, wiec pewnie nie bedziemy tego czesto praktykowac. Juz raczej wole wstawac do niej do lozeczka. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Studentka pisze prace
Witajcie! Mam do Was prosbe, potrzebuje na uczelnie pewne statystyki w jakim wieku kobieta decyduje sie na pierwsze dziecko. Mam do Was wielka prosbe (jesli to dla Was nie problem) czy moglybyscie napisac ile mialyscie ( macie ) lat gdy urodzila sie Wasza pierwsza pociecha? Bede bardzo wdzieczna, bo te dane sa mi bardzo potrzebne. Pozdrawiam i licze na Wasza pomoc! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki!Długo mni tu nie było ale aż watyd się przyznać czasu nie mogęznalezć,dzień jest dla mnie za krótki.Dopiero dziś poczułam potrzebę wyrazną odwiedzenia stronek.Jagódka ma już 8 tygodni jest cudowna,waży 5,5 kg i jest długaśna.Przesłodkie z niej dziewcze,płacze tylko z dwóch powodów:mokro lub cyc,naprawdę nawet na szczepionce tylko chwilkę pokwiliła dumna jestem z mego Asa!Muszę nadrobić zaległosci w czytaniu a tymczasem pozdrawiam gorąco,papatki:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Studentko- a prosze Cie bardzo: 26 Dynia!!!!!!!!No wkoncu do nas wpadłas:D Bardzo sie ciesze. Pisz kochana co tam u Was slychac. A moze masz jakies zdjecia szkraba?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Micka
Schmetterling no wreszcie sie odezwalas! Odnosnie czkawki to normalne zjawisko tak pisza w ksiazkach i mowil tez lekaz. Z czasem zniknie zwiazane jest z powietrzem i odychaniem itd. Moja Jacqeline zawsze prawie dostaje czkawke jak mimo , ze jej sie odbilo po jedzonku to jak ja poloze a jej sie uleje to ona wtedy sie zachlysta i dostaje czkawke. Na poczatku miala ok. 5 razy dziennie . Nam wydaje sie , ze dzieci sie mecza ale to normalne zjawisko i moja nawet nie raz przy tym zasypia. teraz zdaza sie jej to zadziej! Podnosila glowke od poczatku . Lekaz stwierdzil ze jest silna i faktycznie , bo teraz jak ja poloze na brzuchu to trzyma glowe bez kiwania i oglada swiat. Uwielbia roznego rodzaju grzechotki , wiec musze godzinami jej przed oczami machac reka z grzechotka. Zaczyna powoli chytac je do raczki jednak sa jeszcze za ciezkie wiec je wypuszcza ale za to uwielbia bawic sie pielucha . Od paru dni gaworzy jak najeta i smieje sie przy tym jakby odkryla ameryke! To naprawde super uczucie jak dziecko sie rozwija i widac , ze jemu tez sprawia to przyjemnosc! To na tyle relacji! Pozdrowionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabelleekk
imie---miasto---planowany termin-ilosc przybranych kg--wlasciwy termin-godzina---imie--waga--cm Shalla-Olsztyn-15.11.--5 dni przed-12kg-10.11.- godz.11.10.-Anastazja-3300g-54cm Nikii-lubuskie-23.11.--2 dni przed-19kg-21.11.-godz.15.55--------Nadia-2950g-49cm Monitka--?----6.12.-14 dni przed-8 kg-23.11.-godz.4.40---------Zuzanna-3120g-56cm Micka-Niemcy-5.12.-7 dni przed-8 kg-28.11.-godz.9.17-------Jacqueline-3450g-52cm Elfik-zach.-pom.-6.12.-8 dni przed-13kg-28.11.-godz. 17.25-----Amelia -3620g-56cm Michasia-slaskie-?- dni ? ------------?-------3.12.-godz. 6.00-----------Alicja-2670g-53cm Katrin--zach.-pom.-23.01.-53 dni przed- 18 kg-3.12.- godz. 8.30---Jakub-1500g-44 cm Mysh-Francja-18.12.-11 dni przed-14 kg-7.12-godz. 20.25------------Jan-2850g-48cm Lonka-Blachownia-26.12.-18 dni przed-8 kg-8.12. godz. 16.05------Wiktor-3150g-54cm Dynia-dolnoslaskie-17.12. 3 dni przed-10 kg-14.12. godz. 8.00------Jagoda-3480g-58cm Fisa-Gdynia-21.12.-2dni po-17 kg-23.12-godz. 12.40------------------Stas-3640g-53cm Kuk-Turyn-15.12.-8 dni po-11 kg-23.12.-godz. 18.40-------------------Francesco-3230g-? Impersona-Wroclaw-16.01.-14 dni po-12 kg-2.01.-godz. 21.15------Kuba-3100 g-54cm Salma-Torun-24.12.-11 dni po-18 kg-04.01. godz. 00.50---------------Leon-3290g-55cm Logosam-Gdynia-28.12.-15 dni po-7 kg-12.01. - godz. 15.35-----------Stas-3350g-47cm Schmetterling-Austria-17.01.--00--17 kg-17.01.godz. 12.15----------Kathrin-3010g-48cm Co jest zaskakujace , panie co pierwsze rodzily wszyskie byly przed terminem , a w drugiej polowie wszyskie po terminie!Dziwne! Prosze o poprawki i uzupelnienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dzisiaj w lepszym stanie :D:) Jutro jednka pewnie znowu mi się pogorszy, bo pogoda ma się popsuć 😭 i ma być deszczowo i \'chlapowo\' ;) Pati :) Mieszkam u mamy. Tzn. niby u siebie też ;) Pomaga mi, oczywiście. Ale - jak już wcześniej pisałam - staram się raczej sama sobie radzić i nie prosić o pomoc. Tak to już ze mną jest ;) Jak jest choć cień szansy, że uda mi się coś zrobić bez pomocy - próbuje. Ale muszę przyznać, że ostatnio trochę częściej proszę, żeby zerknęła na niunię. Może dlatego, że ona od początku jest bardzo chętna do pomocy. No i uwielbia Nadyjkę, rzecz jasna :D Aa! Nadka niestety też miewa koszmary ;) i walczy z całym światem. Ale zdarza jej się też popłakiwać. Albo taką podkówkę robi, że prawie serce mi pęka. Na szczęście, komedie też ma w swoim programie sennym :D :) Myshko- ja nie karmie z obu piersi,a Nadyjka jeszcze tego nie żąda. No i tak sobie myślę, że to przecież Ty wiesz najlepiej, czy dać małemu drugą pierś czy nie! Nie lekarz. Po co podawać mu drugą, skoro jeszcze jedna mu wystarcza? Co zaś do ilości wypitego mleka, tez miałabym z tym problem. Może laktatorem sprawdzać co jakiś czas, czy jest jeszcze mleko i tak długo karmić jedną piersią, aż nic by z niej nie leciało?? To jedno, co mi przychodzi do głowy. Teraz jeszcze sprawdzam, ile mnie więcej Nadka zjadla po samej piersi ;) Studentka:) - 22 lata dynia 🖐️ no wstydź się, wstydź!! :P:D:P na tak długo nas zostawiać! :) Przyłączam się do Pati w sprawie zdjęć :) Micka - tobie też należy sie lanie kochana :P:D Niunia się budzi:) uciekam! Na d tabelką popracuje później!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie mam pojęcia kiedy ja nadrobię tę lekturę, ale postaram się jak najszybciej. Wybaczcie długi \"niebyt\", ale wyjechałam na dwa dni do rodziców, tam zastałam mamę w agonii migrenowej, więc pobyt przedłużył mi się o tydzień, a po powrocie migrena dopadła mnie. Już żyję i nie mogę się doczekać aż się naczytam wszystkiego. Dziś nie mam co o tym marzyć, niestety :( Piszę tak tylko szybciutko, żebyście się nie martwiły, ze znów mnie kosmici porwali. Jesteśmy wszyscy cali i zdrowi. Acha, na odparzenia ja osobiście polecam mąkę ziemniaczaną. Robi cuda ! A osławiony Sudocrem....nie będę się wyrażać. W każdym razie nie używam. pozdrawiam i do usłyszenia wkrótce - jak doczytam wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja!Boże jak to wciąga raz sie zajrzy i potem znowu się chce pisać.Co do zdjęć to wyślę narazie mam tylko maila Pati,będę musiała conąć się i przejrzeć archiwa!Wubrałam się miesiąc temu do poradni laktacyjnej w Wro,słuchajcie niezły czad dużo mnie babeczki nauczyły no i Jagódkę też bo dzidzi też się tam zabiera,jakbyście miały może jzkieś pytania to chętnie służę radą(w ramach tej wizyty)nawet pani pediatra z naszej przychodni umówiła się na wizytę u nas w celu informacyjnym no i po ksero materiałów.Zgłosiłam się tam bo miałam takie guzy w piersi i bałam się,ze moze to być ropień naszczęscie tylko zastój był. info dla studentki: 23 lata BUZIACZKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i tak dobiega ku końcowi kolejny dzionek mojej dzidzi- a jeszcze tyle przed nim !!! Płacze teraz a tatuś próbuje go uśpić. Niestety jest już tak zmęczony, że nawet zaśnięcie sprawia mu problem- żebym tak ja miała takie problemy. Ja najchętniej spałabym tam gdzie mnie położą. Jestem już tak zmęczona, że nawet to dłuższe spanie w nocy niewiele pomaga. No a w dzień wolę iść na spacer z Wiktorem niź \"tracić czas na spanie\". Tak sobie teraz myślę, że to nocne częste siusianie w nocy w okresie ciąży to było swego rodzaju przygotowanie- poligon przed rozpoczęciem prawdziwej wojny. Dziś w nocy obudziła mnie kupka mojego synka- to znaczy on tylko, że z kupką w pieluszce. Oczywiście zaczełam zmieniać pieleszkę ale on jeszcze nie skończył robić kupki. Jak już cała akcja dobiegła końca i na tyłku była już sucha pielucha mój synek zamiast zamykać powieki rozdziawił pyszczek i po wydaniu z siebie dzwięku \"aga\" (niewiem skąd on wie jak mam na drugie imię, bo często mnie tak nazywa ;-) )uśmiechnoł się. No i do rana (od 2 w nocy) uśmiechał się co jakiś czas nie pozwalając na sen. Przygotowujemy się teraz finansowo na chrzciny. Uzbierało się aż 20 gości. no i zastanawiamy się: wynająć lokal czy impreza w domu. A zostało nam niecałe dwa miesiące. Micka i Dynia- nie znikajcie na tak długo. Shalli zresztą też to dotyczy. Ok wysyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) NIkii - fajny pomysł z takim ułożeniem tabelki :) będzie wszytsko bardzo przejżyście :) ja bym tylko proponowała jeszcze dodanie daty urodzenia dziecka (jeśli sie zmieści) Pati - to cudownie, ze Asia juz łapie pierś :) teraz będzie coraz lepiej :) studentka - lat 26 (i 13 dni ;) ) Dynia - ejsteś nareszcie :) oczywiście piszę się na fotki Jagódki :) mój mail znajdziesz pod nikiemjakby co :) Micka - ja z niecierplwiwościa czekam aż Meluchna zacznie łapać grzechotki :) Na razie chwyta wszystko co podejdzie jej pod rączkę (kocyk, moje włosy, własne paluszki grugiej rączki itd.) - ale nie jest to jeszcze - jak to ładnie określiła Nikii - na zasadzie \"ale ładna grzechotka złapie ja sobie\" :) na razie uwielbia jak jej sie macha przed oczkami - i dlatego błogosławieństwem są motylki z karuzeli oraz ostatnio mata edukacyjna, która ostatnio polubiła (wcześniej nie zwracała najmniejszej uwagi na wiszące na niej zabawki) :) Dzis anwet spedziła 35 minut z motylkami a potem kolejne 30 minut z pszczółką z maty - tak ze mimo, iż nie spała wszystko zdązyłam porobic i przygotować sie do spaceru :) tak w ogóle ustanowiła rekord długosci zajmowania sie sama sobą (przy pomocy w/w rzeczy rzecz jasna:) ) shalla - a juz miałam pytać gdzieś sie znowu podziała ... nieładnie nas tak zostawiać bez słowa .... ojj nieładnie .... no ale juz się usprawiedliwiłaś wiec tym razem wybaczamy ... Lonka - mam nadzieję, ze opiszesz nam później ile Cie wszytsko kosztowało ... my szykujemy się co prawda dopiero na lato -a le dobrze wiedizeć jakie bedą koszty .... teraz nie dalibyśmy rady - zimą mamy wyższe rachunki (przez grzanie gazem, dogrzewanie do kapania prądem itd.) Dziśna poczcie zostawiliśmy nieco ponad 1000 zł .....:( a jeszcze telefony bedą do zapłacenia .... :( Jak ludzie żyja z jednej pensji ???? :0 Dzis Amelka postanowiła ściagnąć mnie z zakupów \"siłą\" odstawiła babci taki koncert, ze niemal leciałam do domu .... pierwszy raz jej sie to zdarzyło - powód - cóż - niby była głodna ...wg mnie bolał ją też brzuszek, gdyż jakieś 30 minut po otrzymaniu kropli zabrudziła pieluszkę .. i to jak konkretnie !!! chwile po tym spokojnie zasnęła (oby nie zapeszyć) kupiłam jej dziś fajną książeczkę - z materiału, z szeleszczącymi wstawkami, piszczącymi i wyjmowanymi wstawkami ... uwielbiam takie rozwijajace zabawki ..... jest jeszcze nieco za mała na to -ale nie mogłam sie oprzeć :) widziałam też fantastyczne gryzaki - zabawki :) trochę drogie, więc kupimy następnym razem :) aha - i chciałąm oznajmić,że mój wielkolud zaczyna powoli wyrastać z rozmiaru 62 - normalnie nie nadążę z kupnem ubranek .... na szczęście większość jest jeszcze dobra (ale tak na styk ja to sie mówi) - jednak te nieco mniejsze ciuszki (jak to z rozmiarami - koszulka koszulce nierówna) musze już odłożyć ..... Apropo ubrań - Nikii - kiedyś pisałaś, ze kupiliscie Nadyjce sukieneczke rozmiaru 74 (jak dobrze pamiętam) Czy ubierałaś ją juz choć raz ??? Moja mama też kupiłą niuńce śliczna czerwoną sukieneczkę w takim rozmiarze i ja juz przymierzam sie aby ją jej ubierać - będzie miała podwinięte rękawki i długość za kolanka -a le moze nie bedzie to wyglądało źle ??? Muszę przymierzyć - w każdym razie dziś dokupiłąm do niej mniejsze rajstopki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowiłam na śpiąco brać Nadkę do kermienia ok. 24 z nadzieją, że będzie przesypiać całą noc. Tak do 6 rano chociaż. Pierwsza nocka była niespokojna, choć bez akcji, a druga już lepsza :) No i dziś trzecia. Póki co, żeby nie paść, trochę popróbuje :) :classic_cool:🌻Nadyjka🌻 Amelka 🌻 Kubuś 🌻 Jasiek🌻 Wiktor 🌻 Staś 🌻 Joasia ur.---2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🌻Nadyjka🌻 Amelka 🌻 Kubuś 🌻 Jasiek 🌻 Wiktor 🌻 Staś 🌻 Joasia ur.--->2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🌻Nadyjka🌻 Amelka 🌻 Kubuś 🌻 Jasiek 🌻 Wiktor 🌻 Staś 🌻 Joasia ur.--->2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🌻Nadyjka🌻 Amelka 🌻 Kubuś 🌻 Jasiek 🌻 Wiktor 🌻 Staś 🌻 Joasia ur.--->2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🌻Nadyjka🌻 Amelka 🌻 Kubuś 🌻 Jasiek 🌻 Wiktor 🌻 Staś 🌻 Joasia ur.--->2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmieniam, przesuwam, a tu prawie różnicy nie widać! :classic_cool:🌻Nadyjka🌻 Amelka 🌻 Kubuś 🌻 Jasiek 🌻 Wiktor 🌻 Staś 🌻 Joasia ur.--->2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni raz. Dobrej nocy Uściski 🌻 :classic_cool:🌻Nadyjka🌻 Amelka 🌻 Kubuś 🌻 Jasiek 🌻 Wiktor 🌻 Staś 🌻 Joasia ur.--->2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzień dobry Kochane :D Ciekawe, co teraz porabiacue...? Mogę się tylko domyślać, że Myshka najprawdopodobniej teraz karmi albo już przyspia po rannym karmieniu z Jasiem :) Moja Niunia śpi i zaczyna się ostro wiercic, więc różnie to już może być ;) No i dlatego kończę już sniadanie i kawę :) No właśnie.... dziewczyny - jadacie śniadania? Zawsze jadłyście? Czy może tylko kawa? Ja zawsze musiałam coś przekąsić rano - chyba babcia mnie tego nauczyła, a ja potem jak byłam starsza wstałam najwcz. i robiłam też śniad. mamie, która należała własnie \'bezśniadaniowców\' i wróciła do tego, jak sie wyprowadziłam hehe.... wygodnicka no! :D elffiku:) -> data urodzin na pewno znajdzie tam miejsce..widzę jednak, że zajmie mi trochę czasu stworzenie tej tabl. Mam nadzieję, że wszystkie będzie cierpliwie czekały ;) elffiku - czy możesz napisać, ile zapłaciłaś za tę matę edukacyjną? Przymierzam się właśnie do jej kupna. Sama teraz raczej chodzę na spacery,więc do sklepów nie zagladam, w związku z czym nie mam możliwości zorientowania się, ile one mniej więcej kosztują. A wcześniej jakoś o tym nie myślałam...Chyba uważałam, żę mam jeszcze czas ;) A tu tak zleciało.. jeejjj.... I napisz proszę, co to za kropelki, które podałaś Amelce! I kiedy je podajesz? Są na receptę? Nadka, jak ubieram jej pampersa - bo jeszcze częściej lecę na tetrówkach - wchodzi jeszcze w ubranka w rozm. 56. A 62 np. body wiszą na niej. Oczywiście inne 62 - najcz. pajace - są akurat, bo jednak rozmiar rozmirowi nierówny, ale to sie rzadko zdarza. No właśnie elffiku... Przecież jak masz na pampersa jeszcze 2 tetrowki, to Melcia jest przecież na długosci od karczu do kroku dłuższa niż w rzeczywistości? A tak apropo tego szerokiego pieluszkowania... czym podtrzymujesz wspomniane wyżej tetrówki, żeby sie nie zasuwały? Co zaś się tyczy sukieneczki, kupiliśmy ją w rozm. 68 :) Przed Bożym Narodzeniem, więc wtedy Nadka mierzyła jakieś 53-54 cm. Ubraliśmy ją w nią na Wigilie. Myślałam właśnie, żę będzie dużo za duża, ale wcale nie było widać, że tak jest. Faktem jednak jest, że sięgała jej daleko poza kolanka, ale miało się wrażenie, że tak właśnie musi być :) Wyglądała śłicznie i myślę, że Amelce możesze śmiało tą rozm. 74 zakładać i na pewno będzie pięknie wygląda :) Lonka-> ja też mam nadzieję, że podzielisz się z nami info na temat chrzcin :) Pozdrawiam gorąco 🌻 papa.... Niunia wstala...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🌻Nadyjka🌻 Amelka 🌻 Kubuś [kwiat Jasiek 🌻 Wiktor 🌻 Staś 🌻 Joasia ur.--->2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🌻Nadyjka🌻 Amelka 🌻 Kubuś 🌻 Jasiek🌻 Wiktor 🌻 Staś 🌻 Joasia ur.--->2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🌻Nadyjka🌻 Amelka 🌻 Kubuś 🌻 Jasiek 🌻 Wiktor 🌻 Staś 🌻 Joasia ur.--->2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🌻Nadyjka🌻 Amelka 🌻 Kubuś 🌻 Jasiek 🌻 Wiktor 🌻 Staś 🌻 Joasia ur.--->2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🌻Nadyjka🌻 Amelka 🌻 Kubuś !!🌻 Jasiek !!! 🌻 Wiktor!! 🌻 Staś !!!🌻 Joasia ur.--->2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam czy mi spacje nie działaja no i nie coś nie działają ;) Za to wykrzykniki chodzą ekstra ;) Na razie uciekam ubrać niunię w strój dzienny ;) papa...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katrin po urodzeniu tez miala bardzo sucha skore ale pani doktor wypisala olejek do kapania Barneum Herma i z kazda kapiela jest coraz lepiej.Oprocz tego nie smaruje malej niczym. Dla studentki 30! Co do sennych koszmarow to nasza Kathrin tez chyba ma?!Bo nieraz cos krzyknie lub zagada po swojemu,ja lece bo mysle ze sie obudzila a ona spi dalej w najlepsze!Usteczka tez czesto sklada w podkowke przez sen ale rownie czesto sie usmiecha! Lozeczko stoi u nas w sypialni ale mala od samego poczatku czesciej spi ze mna lub z nami jak tata jest w domu!I szczerze powiem ze wcale nie czujemy dyskomfortu w spaniu! Co do odparzen... wiekszych problemow z tym niemamy ale jesli juz to uzywamy masci Lasepton!Polecam!Dobrze sie wchlania i poprawe widac juz przy nastepnej zmianie pieluszki! Czy Wasze pociechy lubia herbatke?Ja jej daje rumiankowa ale ona jej nie znosi!Jak tylko zrobi pierwszy lyczek to mine ma jakbym jej wtykala cytryne!Chyba ze chce sie jej pic to zrobi kilka lyczkow z mina obrazonej krolowej :-) To samo jest ze smoczkiem. Kropelki na brzuszek...u nas nazywaja sie SAB i sa dostepne bez recepty!Slodkie w smaku,osobiscie nie probowalam ale kiedys mojego meza pobolewal zoladek a w ulotce pisalo ze dla doroslych tez przeznaczone (naturalnie zwiekszona dawka;-)) wiec sprobowal! Pomoglo! U nas wreszcie wyjrzalo sloneczko i temperatura w plusie wiec moze dzisiaj,pierwszy raz wybierzemy sie na spacerek.. Zyczymy milego dnia...pa pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🌻!Nadyjka!🌻! Amelka! 🌻 ! Kubuś !🌻 !Jasiek!🌻! Wiktor! 🌻 !Staś!🌻 !Joasia! ur.--->2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool:🌻!Nadyjka!🌻!Amelka!🌻!Kubuś!🌻!Jasiek!🌻!Wiktor!🌻!Staś!🌻!Joasia! ur.--->2950/49🌻3620/56🌻1500/44🌻2850/48 🌻3150/54🌻3350/47🌻3430/57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×