Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

You tuberka Ewelina be'glashes oglądacie ? Przepiękna

Polecane posty

Gość TO JA JESSICA
Ooo nie słyszałam o takim ,a ty skądś go znasz skoro mi polecasz:) Długo tam przebywałaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbam inną piekną youtuberkę bardziej naturalną tak mi sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś to pisałam ja, a teraz idę zrobić sobie scat do buzi. Autorka wpisu na górze usmiech.gif XXXX Ja piernicze pani ewelina ma patologiczną hejterkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to świadczy o jej wykształceniu>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co ty tu straszysz ! ten artykuł dotyczy groźby a kto rzekomo niby jej grozi?! weź wygoogluj porządnie zanim napiszesz coś równie głupiego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo we mnie jest sex, Gorący jak samum. Bo we mnie jest sex, Któż oprzeć się ma mu? On mi biodra opływa, wypełnia mi biust, Żar sączy z mych ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GOSC

do panienki powyzej: STWIERDZILAS ZE JAK KTOS NIE MA SWOJEGO MIESZKANIA TO JEST PROSTAKIEM??????!!!!!!! JESTES TOTALNYM DNEM. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Panienka z gory to ktos sie powinien zajac. Niedosc, ze wymysla historie (nie wiem czy ogladamy ta sama eweline, bo nie przypominam sobie, zeby mowila cokolwiek o wanajmowaniu), to jest hipokrytka, ktora mowi cos o karniu, a sama uzywa slow :

"prostak", "ladacznica", "pustak" , "morda".

Radze wyluzowac, zanik watki na Kafe zostana usuniete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oj widac ktoś ma kuku.
Dnia 4.12.2018 o 12:13, Gość gość napisał:

Po pierwsze tu nie pisze tylko jedna osoba . Po drugie nie wyzywaj od psycholi , bo widać jaka jesteś patologia?!  NIE WIDZĘ KOMENTARZA, GDZIE NIBY PISZE, ZE JAK NIE MA MIESZKANIA TO JEST PROSTACZKĄ! O ZGROZO PUKNIJ SIĘ W ŁEB! 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sama prawda

Ten kto przezywa sam się tak nazywa!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Alice

Nie widzę komentarza, że niby jak nie ma mieszkania jest prostaczką! Weź czytaj uważnie i ze zrozumieniem! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mc Don Juan Miguel

A skąd niby wiesz czy ktoś jest panienką czy panią?!  Ja uważam, że ty sobie za dużo pozwalasz! Poza tym ona sama mówiła w jednym z filmów, że wynajmują, na bank nie jest to ich mieszkanie! 

Przestań obrażać bo jest to karalne! Tylko patologia tak się zachowuje więc pewnie do niej należysz!!!!!!!!! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serio to prawda

Do gość sroda odnośnie dwóch komentarzy!  Sama jesteś dnem!  Widocznie masz problem ze sobą i nie masz kasy dlatego tak się zachowujesz! Nie każdy ma swoje mieszkanie! I nie jest napisane, ze jest prostaczką bo nie ma mieszkania tylko po prostu to wynika z jej zachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfons alfonsa

12.20 i 13.51 Sama jesteś dnem, pustakiem i masz mordę 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA WARSZAWSKA SADYBA

Dzidzia piernik, stara maleńka to do niej pasuje. Po co jakieś zdjęcia wstawia bez spodu z samą górą, żeby pokazać te swoje krótkie nożęta ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ładna dziewczyna, ale wygląda dużo starzej niż jest i trochę za bardzo się przechwala. Ale to moje zdanie. A Niemców nie musicie obrażać. Przecież to pokolenie nie jest niczemu winne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Dziewczyne kojarze ze szkoly jakbyscie ja zobaczyli na zywo to by inna dyskusja. Dziewczyna jest przepiekna. I bardzo dobrze ze zna swoja wartosc. A z tego co slysze na youtube jest bysta i inteligentna. Brawo Ewelina.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malaga

Ona jest wymaziana , nawet ten podkład pomarańczowy na twarzy na jednym z vlogów odcinał się od reszty  po co się tak przemalowywać, nie lepiej podkreślić oko, usta wszystko z umiarem ,po co doklejać te rzęsy ,to wszystko wygląda jakoś tak komicznie, po zdjęciu make up twarz inna, przecież raz się pokazała bez makijażu ,ale rzęsy oczywiście zostawiła i twarz całkiem inna niż z całą toną tapety. Dziewczyna musi nie akceptować swoje twarzy, nie trzeba być psychologiem, żeby to stwierdzić.

To wszystko co pokazuje to wszystko na pokaz, swoje prywatne życie normalni  ludzie zostawiają dla siebie .

Niektórzy zrobią wszystko dla kasy, sprzedają się byle by tylko była oglądalność , ale to nie jest normalne. To jest sprzedaż samych siebie. No i po co to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Co tam u Eweliny, ogląda ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewelinka ja

Szpachluje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaluna

ładna dziewczyna, wyglada na starsza to fakt, ale jest sliczzna 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscie

Około 40 musi mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, nie macie z kogo brać przykład? To jest mega sztuczna dziewczyna: KILO tapety, kilo SAMOOPALACZA, kilo RZĘS SZTUCZNYCH, sztuczne cycki. Nawet przed mężem nie pokazuje się bez przyklejonych rzęs i makijażu. Z tego wynika, że jest naprawdę zakompleksiona. Najlepszy tekst na yt: czy Wy chodzicie po domu w poplamionej bluzce, dresach i tłustych włosach?

Jakby inne dziewczyny były jakimiś brudaskami, a Ona zawsze czysta i zrobiona. ŻAŁOSNE..

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ladnie umalowana ale czy ładna to kwestia gustu a co do filmów i kanału to mało ambitne treści jak dla mnie. Zresztą nie specjalnie interesują mnie kobiety, które ewidentnie są typem kobiety lecącej na pieniądze. Wolę kobiety tworzące ambitne i merytoryczne filmy jak youtuberka "ANTYFEMINISTYCZNA". 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak i nie, mysle ze to tez zalezy od faceta. Sa tacy co potrzebuja plastikowej o zrobionej lalki, a sa tacy co stawiaja na naturalnosc.

Poza tym ten maz E. wcale nie jest jakis mega przystojny plus miedzy nimi jest chyba z 10lat roznicy 🤔🤯

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×