Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna5759

To nie kochanka jest winna

Polecane posty

Gość gość
Nie tyle zdrada boli co knucie z obcą babą przeciwlo żonie, chęć nie dawania jej pieniedzy na dzieci takie rzeczy są niewybaczalne. Jak facet dba o rodzine w tym wszystkim to pół biedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałosne to jest kiedy w polsce trzeba utrzymać dzieci za najniższą krajową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:55 popieram tylko ciężko dotrzeć nieraz do młodych. Z reguły ktoś musi coś przeżyć zeby zrozumiał. I tu jest cała bolączka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.52 ale nie chcesz czuć się kochana i jedyna tylko żyć z pożytecznym mężem jak rodzeństwo? Nie chcesz niczego dla siebie od życia? A jak dzieci wyjdą z domu to już będziesz za stara żeby sobie z kimś wartościowym życia ułożyć. Przecież można starać się o alimenty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wszystko chodzi tylko o pieniądze a nie o męża jako człowieka? Żal Wam jego kasy a nie jego jako miłości życia? Ja wygląda życie po zdradzie? Normalnie jakby nigdy nic? Zapomniane i wyznaczone?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś trzeba było pozwać go do sądu o alimenty na dzieci. Jakbyś w sądzie powiedziała, że on łozy na obcą babę zamiast na dom, rodzinę i dzieci to dostałabyś wysokie alimenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj kochanek ma tyle pieniędzy, ze zonie i dziecku nie brakuje nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:04 Jeśli było się w związku z mężczyzną, który utrzymywał rodzinę a żona dbała o dom, to kasa nie jest tylko JEGO kasą, ale wspólną. Bo wspólnie ten dom tworzyli, kwestią umowna był fakt, jak podziela się obowiazkami. Jeśli facet zdradził i kobieta nie widzi dalej siebie u jego boku, szlag trafił miłość i przysiegę małżeńska, ale kasa nadal jest wspólna, tak samo jak dzieci, a one nie wyżyja samym powietrzem. Przecież to proste i logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żony czemu wybaczcie im sex z inną babą? Jakbym swojej żonie nigdy nie wybaczył. Nie tknął bym jej już nigdy choćby mnie na kolanach blagala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że w większości tu krzyczacym zdradzonym żonom chodzi o pieniądze. Wyzywają kochanki od egoistek, prostytutek bo lecą na kase ale one są takie same jak one, bez honoru i bez wartości. Wartościowa kobieta odejdzie i znajdzie wartościowego człowieka a taka bez wartości musi trzymać się nogawki zdradzacza bo jej nikt nie zechce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile razy dać szansę mężowi po zdradzie? Już dwa razy zrywał i tylko czekam aż znów to zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wygląda życie po zdradzie? Normalnie jakby nigdy nic? Zapomniane i wyznaczone? x Tak wyznaczone on do zarabiania prania sprzątanie i gotowania a ja do kochania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:12 do kochania? Fuuuuujjjj...kijem bym go nie tknela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja rzuciłam mojego kochanka po tym jak nie mógł się zdecydować czy odejść JUŻ od żony. Ona wiedziała dała mi czas na wyprowadzkę, ja czekałam aż to zrobi, widziałam jak go strach oblecial, stchórzył, prosił mnie jeszcze o troszkę czasu powiedziałam won! Kocham go ale mam swój honor. Prosił mnie i blagal o czas. Nie ma już czasu. Miał swój czas. Do mnie może wrócić już tylko jako wolny człowiek, a o to już za późno. Nie ma jaj więc niech zostanie z żoną w domu. Ja sobie poradzę ale wodzić za nos się nie pozwolę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:10 żona vs kochanka... jesteś aż tak tępa, ze nie dostrzegasz różnicy? Żonie facet coś z reguły zawdzięcza , zona była pierwsza. A kochanka to kto? Nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że w większości tu krzyczacym zdradzonym żonom chodzi o pieniądze. Wyzywają kochanki od egoistek, prostytutek bo lecą na kase ale one są takie same jak one, bez honoru i bez wartości. Wartościowa kobieta odejdzie i znajdzie wartościowego człowieka a taka bez wartości musi trzymać się nogawki zdradzacza bo jej nikt nie zechce. x x Ciekawe czemu ty się trzymasz nogawki zdradzacza? Nie chce cię nikt inny, żaden wartościowy i wolny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.16 często facet się hajta na zasadzie z braku laku, tak samo jak wybór studiów. Cokolwiek byleby było, bo inni też się żenią i zakładają rodziny etc. A potem takie historie bo dopiero wtedy wiedzą co to jest miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:16 a wg ciebie takiemu należy współczuć, pogratulować podejścia do zycia, ogłosić facetem roku czy co z nim zrobić? Bo nie do konca łapię o co ci teraz chodzi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się facet hajta z braku laku i poznaje miłość to sie natychmiast rozwodzi, żeby być z miłością, a nie siedzi latami z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyżej miało być do goscia 16:20 a nie 16:16 :-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzi to po prostu przerasta rozwód, podział majątku i opieki nad dziećmi dlatego się nie rozwodzą tylko męczą ze sobą latami i rezygnują z prawdziwych uczyć do osób poznanych już po ślubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żona może być i druga i trzecia. Druga żona będzie gorsza od pierwszej? Dziś żona a jutro rozwódka, dziś kochanka a jutro żona, co to ma do rzeczy jak kobieta jest bez honoru i wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16.24 masz rację no chyba że ktoś jest tchórzliwym c**euszem i boi się podjąć kroki tylko czeka na ruch żony, ona czeka na jego ****** koło się zamyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16'10,trzeba tak sie utrzymywać,ze w razie gdy facet nawali z kasą to ty jestes finansowo wydolna i niezalezna. Wychodzi na to,że faceci sa od kasy i o to wam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:12 do kochania? Fuuuuujjjj...kijem bym go nie tknela. x Ja tam mu daje c**eczke do wylizania a ty mu później loda robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy któraś z was wybaczyła zdradę z miłości do męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alimenty to rzecz niemożliwa kiedy facet wieje za granicę. Do tego cwaniak który każdego urobi na swoją stronę dlatego to ja muszę okazać się cwańsza choć kiedyś byłam porządna i uczciwa. Dziś gdybym taka była nadal to zostałabym z niczym jako wrak czlowieka.Ja już życia nie zamierzam sobie z nikim układać cokolwiek nie bedzie jednej przygody małżeńskiej w ciągu mojego życia już mi wystarczy. Chcę już żyć tylko dla siebie. Tylko muszę rozegrać wszystko z głową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja już dawno po rozwodzie jestem, roochacza pogonilam i mam teraz wartościowego męża, który nie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wiesz, ze nie zdradza jak nie sypia z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16;28 jestes żałosna, poziom poniżej dna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×