Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna5759

To nie kochanka jest winna

Polecane posty

Gość gość
13: 59 O zesz qrffa jakas ty glupia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już było pełno samobójstw przez drugiego człowieka. Ostatnio nawet mój znajomy się powiesił przed samym rozwodem. A kiedyś czytałam że żona któregoś razu nie wytrzymała jak polazl do kochanki i zazyla tabletki. Nie odratowali jej i ten frajer i tak musiał sam zająć się dziećmi. Więc sielanka z kochanką sie bardzo szybko skończyła a dzieci straciły matke przez takie coś. Swoją drogą to bardzo sprawiedliwe żeby oddać dzieci na wychoawnie ojcu. Dlaczego matka ma się sama męczyć i finansowo bo kochanka skutecznie buntuje żeby pieniedzy dzieciom nie dawać i fizycznie bo musi ugotować poprac iść z dziećmi do lekarza i pracować. Niech on żyje z kochanką +dziećmi a matka niech płaci alimenty. I niech nowa pani czasem im obiad ugotuje a jak nie to ten frajer. Przypuszczalnie gr*****ie bardzo szybko by się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że mowi ale ja nie chcę mieć za męża psa tylko mężczyznę. Jak lubisz uprawiać seks z psami to Twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia a moze glupi :p :D hahaha :D tepa dzida :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo on mówi że tego nie robi a żona wie ze on wkladal w c**e innej i za każdym razem uprawiając z nim sex ma tego świadomość blee x x Czyli jednak z żoną się seksi a ty się tylko łudzisz, że nie. Żonie też mówi że nigdy jej nie zdradził i nawet jak się wyda to on do ciebie się nie przyzna a już na pewno do tego że cię bzykał. Ty wiesz, że on ma żonę, dzieci z nią i sypiają ze sobą, kochają się w każdą noc, a żona o tobie nie wie. Nie brzydzisz się zlizywać soków po jego żonie? Blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra tam uspokujcie ten szal macic :) kupilem perfumy :) która chce? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.06 nie bo gdyby w związku co moc miał sex to by do mnie nie przyszedł i tak jestem tak samo naiwna jak jego żona która wierzy że się nie kochamy bo tak jest jej łatwiej ale dobrze wie jak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest taki typ kobiety, której nie przeszkadza zlizywanie soków po innej i są w tej grupie i żony i kochanki. Tym kobietom, którym to przeszkadza nie zostają kochankami lub rozwodzą się z niewiernym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym on niczego mi nie przysięgał tylko żonie, ja sobie znajdę męża a jej zostanie się tako w******ny po mnie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zona to zona, kochanka to kochanka...a milosc to milosc...znacie juz odpowiedz? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13...powtarzasz się:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty kochanka a nie boisz się, że jak się sprawa rypnie to jego żona ze swoją rodziną zrobią ci z życia piekło i będziesz np czytała na własnych drzwiach, ścianach bloku czy na śmietniku takie napisy " Iksińska to ku/rwa, dzi/wka i darmowa prostytutka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:13 nie znamy, o co Kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty znajdziesz sobie meza a potem co? Kochanka pewnie :D hahaha...nozek juz raczej razem nie utrzymasz :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żony a wy naprawdę wierzycie w to że oni się nie bzykają z kochankami? Ja wierzę w to że z wami nie sypiają bo sama z moim nie sypiam już dwa lata za to z kochankiem :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.15... Dobra...daje odpowiedz ;) a moze tak wszystko w jednym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym on niczego mi nie przysięgał tylko żonie, ja sobie znajdę męża a jej zostanie się tako w******ny po mnie hehe x x Znajdziesz sobie męża? To dlaczego do tej pory nie znalazłaś tylko robisz z siebie zlewkę spermy dla żonatego? A który będzie cię chciał taką wyroochaną przez każdego chętnego żonatego? He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma miłości w takim układzie jest tylko wygodnictwo i tchórzostwo. Najlepiej mieć wszystko ale się tak nie da bo szanująca się kochanka w końcu kopnie w zad i zostaje się stara wierna żona która wszystko wybaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teee...kochanka...dalabys sie sie zlac w sobie ;) tak dawno nje mialem juz psiusi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię spermę, uwielbiam sex :-D jestem workiem jak żona tylko że on nie mnie robi w chu tylko żonę. A mój przyszły mąż nie musi o wszystkim wiedzieć. Żona będzie żyła z tą świadomością do końca życia, że ja zdradzał. Współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.21... Oczywiscie ze nie ma milosci.Jest tylko uklad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.24 i to jest kara dla męża k****arza, trzeba go przyjać spowrotem i traktowac jak maszynkę do zarabiania pieniędzy, szmacić i gnoic za to co zrobił a jak mu nie pasuje to niech się goni frajer i spada. Droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żony a wy naprawdę wierzycie w to że oni się nie bzykają z kochankami? Ja wierzę w to że z wami nie sypiają bo sama z moim nie sypiam już dwa lata za to z kochankiem xx Nie sypiasz z mężem, bo widocznie masz męża do bani, jakąś ciotę, dlatego tak chętnie wypinasz się cudzemu mężowi. Dobrze cię kochanek roocha? Żonę też dobrze roocha, dlatego z nim sypia. :D Jakby żony nie roochał to ona by mu nie prała, nie gotowała i kochanek przychodziłby do ciebie śmierdzący i głodny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.23 oj moja ty kochaneczko kochana...daj sie skusic...spedzimy razem milo czas :) a potem bede lal w ciebie ile tylko bedziesz chciała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żony a co mówicie do znajomych, rodziny, którzy wiedzą o zdradzie etc że on wrócił i na kolanach blagal Was o wybaczenie itd? Jak to tłumaczycie że macie w domu frajera co was zdradził?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14,27 mój kochanek nie ma żony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe jak to tłumaczą :) pewnie tryumfuja przy tym podczas gdy maz bzyka juz nastepna hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz mi powiedzieć że ty uprawiasz domową prostytucję i gotujesz i pierzesz mężowi za seks? Tym Ci płaci za roboty domowe? Heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.29... Ja tez nie mam :p ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×