Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna5759

To nie kochanka jest winna

Polecane posty

Gość gość
Szkoda mi naiwnych kochanek, które żyją w przekonaniu, że facet zostawi dla nich swoje dotychczasowe życie - żonę, dzieci. Łudzą się, że znalazły prawdziwa miłość, że facet świata poza nimi nie widzi . Faceci najczęściej zdradzają, żeby podbudowac swoje ego i zeby się dowartościować. Z żoną nudno, nic nowego się po niej nie spodziewa, nie wpatruje się w męża z uwielbieniem spijajac każde słowo z jego ust. Żonę widzi codziennie i w makijażu i bez, elegancką i "po domowemu" , kiedy ma dobry humor i kiedy nie jest w najlepszej formie A kochanka się zawsze stara wyglądać perfekcyjnie, dopóki jest kochanka, nie truje mu o problemach, bo nie mają wspólnych problemów i facet myśli, że tak może być zawsze, że ona zawsze jest taka doskonała. Tylko potem przychodzi zdziwienie, z odydwoch stron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najśmieszniejsze jest to że ona mu pier**i jaki wspaniały. A jak wraca do żony to mówi mu jaki to nieodpowiedzialny i beznadziejny. To co wcześniej tego nie widziala? Jak był takim h**em że zdradzał żonę i krzywdził ją to był cacy. I nagle zrobił się be. Żałosne te baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:11 wygodnicka bo on starszy? Czyli z założenia jestem z nim dla pieniedzy? Po sobie tak sądzisz? Ja pracuję, utrzymuje sie sama. Moja pasja sa podróże, na które zarabiam SAMA..... Od niego dostaję drobne prezenty, typu perfumy, bielizna. Sprawia mu to przyjemność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11 Malzenstwo- dobrowolne wzajemne oddanie się. Zrozumiesz, jak wyjdziesz za mąż z miłości, i będziesz kochać prawdziwie, sercem, duszą i ciałem, a twój mąż ciebie. Kochanka- tymczasowa dymanka. Tak mi się zrymowało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 12:43 coś ci się chyba pomyliło to kochanka chce utrzeć nosa żonie i dlatego się zabawia z jej mężem. Żona krzywdzi kochankę czy kochanka żonę? Chyba prosta jest odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:11 tylko nie pier**l że nie było seksu bo i tak ci nikt nie uwierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka chce utrzec nosa żonie? Ale po co, w jakim celu? Mnie na tym nie zalezy...wcale.Tak samo jak na rozwodzie. Nie chce komplikacji, ani rewolucji w życiu. Jest mi dobrze i wygodnie, tak jak jest. Nic nie muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kochanka to kochanka, zona to zona...a milosc to milosc...sami sobie odpowiedzcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.16 napisałam ci, jaśniej nie można, Ó ile starszy kochanek jest wolny, twoją sprawą. Jeśli jest żonaty, to działasz rozmyslnie dla swojej wygody, mając czyjegoś poslubionego faceta. I nie chodzi o kasę, a o mentalność i moralność. Za trudne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:23 to dla ciebie jest za trudne..Mnie nie obchodzi jego stan cywilny. Gdzies mam czy to moralne, naganne. To moje życie, jakby co...to ja zapłacę za nie. Nie Ty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kochanka mojego ex udawała orgazm. Niesamowite jakimi tępakami są faceci on kapnął się dopiero po 2 miesiacach. Sam mi to kiedyś powiedział jak już nie byliśmy razem że zaczęło go to wnerwiać. Nie wiem po co mi to powiedział bo niby co mnie to już teraz obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.22... Nie bylo.Dziwi cie to? Widocznie zbyt plytko myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:23 jesteś straszną egoistką. Myślisz tylko o sobie i chcąc nie chcąc krzywdzisz kogoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.11 skad taka pewnosc, ze nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszkadza wam to że oni uprawiają sex z innymi kobietami? Spływa to po was jak po kaczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej kochanek też jest egoistą i to nawet większym bo on krzywdzi swoją rodzinę a ona tylko jakiś obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to będzie niespodzianka. Właściwie to przecież możecie do siebie zupełnie nie pasować seksualnie. I co wtedy zrobisz? Wrócisz do żony z podkulonym ogonem? A to żeby nie mówić żonie to co rozumiem że był pomysł kochanki. Cel taki żeby żona nie chciała rozwodu z orzekaniem o winie bo kasa ma być dla niej nie dla żony. Mam racje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta pani kochanka tutaj poprostu nie chce sie wiazac.Jest jej tak dobrze.Szkoda tylko ze nie ma takiego sex przyjaciela ktory jest singlem bo jak sprawa sie rypnje to nie zdaje sobje sprawy ile bolu i cierpienia moze przysporzyc innym.Ze przez nia komus sie swiat zawali a byc moze ktos nawet przez to posunie sie do samobójstwa.Ale co tam...najwazniejsze ze jej jest tak wygodnie tak jak jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samobójstwo? Kpisz sobie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.32... Jestesmy od paru lat w separacji a eks sie dziwi dlaczego jestem sam :p stad ta pewnosc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.38... Nie kpie sobie ale ludzie różnie reaguja. Trzeba miec to na uwadze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak można chcieć się zabić przez nic nie wartego faceta?! Przecież zazwyczaj są dzieci i dla nich się żyje. A faceta to pół światu! Gdzie wasza godność żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.27 moralnosc, etyka jest trudna, ale ja się jej trzymam. Ty wyrzucasz do kosza, idąc wygodnicko na skróty. Naprawdę, to łatwe i czytelne do zrozumienia . Tak przeze mnie, jak i przez innych. Co zasiejesz to i zbierzesz...I tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:43 to tak nie działa, niestety. Życie nie jest sprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego całą winę zwalacie na kochanki? Przecież to niewierny mąż rozwala swoją rodzinę. Prostytutki też są winne, że żonaci mężczyźni korzystają z ich uslug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przeszkadza wam to że oni uprawiają sex z innymi kobietami? Spływa to po was jak po kaczce? x x A tobie nie przeszkadza, że on uprawia seks z żoną? Spływa to po tobie jak po kaczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.43... Nie badz smieszna.Wuadomo ze zawsze znajdzie sie inny.Ale wez pod uwage ze miedzy malzonkami istnieje cis takiego jak wiezy rodzinne.Dzieci, slub, wspolnie spedzonych wiele chwil itd...zryanie tych wiezi jest czyms trudnym a dla niektórych wrecz nie do uniesienia chic w obecnej sytuacji moga czuc i myslec inaczej.Ale wszystko jest gleboko zakodowane i zakorzenione w psychice...glebiej niz ci sie zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie bo on mówi że tego nie robi a żona wie ze on wkladal w c**e innej i za każdym razem uprawiając z nim sex ma tego świadomość blee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.50... Dlaczego cala wine zwalamy na kochanki? A .owi ci cos to ze jak suka nie da to pies nie wezmie? Swiadomie wchidza w taki uklqd i przyzwalaja na to wlasnie kochanki...a facet? No coz...to tylko pies :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.58... Co bleee? Mniam :) z checia bzyknalbym jakas a potem dal ci possac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×