Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna5759

To nie kochanka jest winna

Polecane posty

Gość gość
14.59...ale nie wie :D :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie nie to nie kochanka winna bo niby co ona biedna ma zrobić jak żaden wolny czy rozwidnik jej przeleciec nie chce , nawet kijem a żonaty jest chętny. x x Żonaty też jej nie chce przelecieć tylko chce żeby mu loda zrobiła, bo żona nie zniży się do roli szmaty co liże męskie genitalia i kochanka robi tego loda licząc na to, że za te lody i łykanie spermy od lat facet w końcu się rozwiedzie, a tu dopa blada hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dopę wyliże bo żona nie chce i żona ma potem spokój bo dopę i jaja ma wylizane wiec żony nie męczy. Nie ma to jak święty spokój. Rozwodzić się nie będzie bo dla dzivvvki nie warto, bo to obciach by był. W życiu nie tylko wylizana dopa i jaja się liczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu nie tylko wylizana dopa i jaja się liczą. xxx :D:D:D oplułam monitor ze śmiechu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kochana zoneczko...ja ja tez cala lize...wszedzie :) wysysam z niej soczki a potem ide do ciebie i caluje z jezyczkiem :) odrazu wtedy mi staje myslac o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu piszące żony są tyle samo warte co kochanki ich mężów i ich roochacze mężowie. Dno i dwa metry mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś znów zdesperowana kochanko dostałał rozdwojenia jaźni? Prawda zabolała? Jesteś dobra tylko do lizania męskiej dopy i jaj :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.14...ale ja nie jestem ona tylko on :) chcesz, podam ci maila :) popiszemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oho...zatkalo ja :) boisz sie ze inny wbije ci sie miedzy nogi ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwię sie kobietom pakującym sie w romans z facetem, który ma rodzine, dziwię sie tym, które tak bezdusznie i egoistycznie , świadomie niszczą /oczywiście nie usprawiedliwiam facetow, ale chcę się wypowiedzieć na temat kochanek/. Nie rozumiem, jak kobieta, która ma świadomość że jest co najwyżej lekiem na nudę w czyimś małżeństwie, odskocznia może spojrzec w lustro... a nawet być zadowolona z tego, ze ,,dowala,, innej kobiecie, która nic jej przecież nie zrobiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś a o czy ty chcesz ze mną pisać psychiczna ku/rwo z urojeniami? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś lepiej uważaj żeby tobie kolejny nie wbił się do gardła. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.58 wraca to jak bumerang prawda? I ten Żak jak mógł to zrobić, a seks? Cały czas żal że w niej był i to z nią mógł robić, no nawet jeśli się wyprze to się już mu nie wierzy, tylko łzy lecą. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 no przepraszam ale będąc zdradzoną żoną chyba nie sądzisz że będę w porządku wobec męża który mnie oszukiwał i chciał wyrobić finansowo z kochanką. Ciul ze mną ale ucierpiałoby na tym najbardziej dziecko a tego już gnojowi nie daruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.20... O tym jak przygryzalbym ci uszko delikatnie muskajac jezyczkiem ;) Chcesz dalej tu pisac? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13.56 ja się dobrze czuję . Czy jestem śmieszna? Może dla ciebie. Oboje jesteście siebie warci- mieć ciastko i zjeść ciastko. Wygodnictwo i brak odwagi, by żyć z mężczyzną na "pełen etat", tak postrzegam kochanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka mojego męża spytała go dlaczego ją zostawił jak przecież ona była w porządku. Noż k**a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.24 ale są też takie co wręcz na kolanach proszą by mąż od nich nie odchodził, bo się zostaną same z dziećmi. I wybaczają wszystko z pseudo miłości zwanej uzależnieniem. A jak się kogoś kocha to się daje mu wolność, żeby sobie jej spróbował, bo skoro zdradził to znaczy że żony nie kochał. Nikt kto kocha nie zdradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale je kochają..barrrrdzo...dlatego zdradzają !!! Z miłości:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15.20 są takie kobiety, egoistki wybierające "bakalie z ciasta", w pogoni za ułudą, źyjące tu i teraz. Takie niedojrzałe emocjonalnie nimfomanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jeszcze mu napisała desperatka jedna że jest w ciąży a podobno dopiero co skończył jej się okres i już wiedziała, jak można być takim tępakiem zeby myśleć że ktoś się na to nabierze. Jednak kochanki to tępe baby a faceci lubią głupie lalki bo przy nich czują sie inteligentni. Przy madrej żonie już niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję żonom, które zakochały się w ru/chaczach, i wyszły za takich. Ich mężowie mają defekt psychiczny, i stale będą gonić króliczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Budowanie sobie jakiegoś wyimaginowanego szczęścia na nieszczęściu innej osoby prędzej czy później w jakis sposób sie przeciwko takiemu komuś obróci. Kiedyś przyjdzie refleksja typu: s***********m/s***********m komuś zycie i jestem nikim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 15.24 ale są też takie co wręcz na kolanach proszą by mąż od nich nie odchodził, bo się zostaną same z dziećmi. xxx Na kolanach to prosisz ty kochanka, zeby ci raz w tygodniu dał polizać dope i jaja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku! baby! My zawsze wyczuwamy te łatwe d.u.py. dlatego nie mamy problemu żeby zamoczyc dla odmiany i tyle. Z taką być na dłużej to porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet z klasą nigdy nie związe się z kochanką tylko tako przysłowiowy dziad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:30 a dlaczego one mają być wobec niego w porzadku i dawac mu wolność z miłości do niego?Czy on był wobec nich w porzadku? Nie,więc dlaczego one mają być wobec niego. One blagaja zeby nie odchodził dla wlasnych korzyści i dla korzyści dzieci bo niejednokrotnie zostają w ciężkiej sytuacji finansowej i nie chcą żeby dzieciom czegoś zabrakło. Jeżeli rzeczywiście mają ciężką sytuacje to dobrze robią bo romans kosztuje i z jakiej racji ma się odbywać kosztem dzieci? Dzieci odchowane to niech idzie w cholere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie żyliscie jak brat z sisotrą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:52 ..żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego należy wychowywać córki od maleńkości na niezależne kobiety, na takie, które kiedyś nie będą musiały błagać faceta zeby został , tylko same zwyczajnie kopną go w d**e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×