Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna5759

To nie kochanka jest winna

Polecane posty

Gość gość
Żony a co mówicie do znajomych, rodziny, którzy wiedzą o zdradzie etc że on wrócił i na kolanach blagal Was o wybaczenie itd? Jak to tłumaczycie że macie w domu frajera co was zdradził? X Boże jaki wstyd przed ludźmi. Wolałabym popełnić samobójstwo niż spalić się ze wstydu że go przyjęłam po jakiejś innej c***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię spermę, uwielbiam sex jestem workiem jak żona tylko że on nie mnie robi w chu tylko żonę. A mój przyszły mąż nie musi o wszystkim wiedzieć. Żona będzie żyła z tą świadomością do końca życia, że ja zdradzał. Współczuję. x x Jak żona będzie żyła ze świadomością to znaczy, że się dowie o wszystkim, a jak się jego żona dowie to bądź pewna, że i twój mąż się dowie, że ma żonę co była darmową prostytutką dla żonatych panów. Ciekawe czy maż cię będzie szanował i nie będzie się brzydził żony którą każdy mógł mieć i spuścić jej się do ryja? He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.31... Nie.To nie jest tak ze on jej placi sexem za pranie i sprzatanie.On ma poprostu w domu wypasiony sprzet AGD z mozliwoscia roochania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mówiłam że to egoistka. Myśli tylko o swojej d**e. A do tego z pełną świadomością krzywdzi żonę i sprawia jej to przyjemność. Wogóle nie rozumiem jak można się zniżyc do takiego poziomu żeby zostać kochanką. Nie czujesz się jak k**a? Ja bym sobie w lustro nie mogła spojrzeć ale to jeszcze trzeba mieć szacunek do siebie a ty go nie posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy również wyda się że on dosłownie aż wysysał soki z mojej c**eczki a potem caluje taką jak Ty hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już to widzę jak zdradzona żona lata po świecie za byłą kochanką swojego męża;) s mąż w tym czasie obrabia nową kochankę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochaneczko...ja sie z toba ozenie :) nie wazne kto cie bzykal wczesniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.37 w lustro to niech patrzy twój mąż a nie jego kochanka, dla niej jesteś zupełnie obcą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.37... Jestes perwersyjna :) takie lubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanki a co mówicie do rodziny i znajomych którzy wiedzą, że żonaty wpada do was na godzinkę raz w tygodniu, że on rozwieść się nie może, bo żona go przykuła do grzejnika? Boże jaki wstyd przed ludźmi. Wolałabym popełnić samobójstwo niż spalić się ze wstydu, ze jestem ku/rwą żonatego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak tu ci/py szczują na żony co z powrotem przyjęły zdradzacza bo im żal, że on jednak postanowił zostać z żoną. Co kor/wo, zostałas jego kor/wa tylko na chwile i to cie boli bo ho/ja jesteś warta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:26 ja właśnie tak zrobiłam. Doje od niego ile wlezie a po tym co mi zrobił nie mam wogóle wyrzutów sumienia. Nie odpuszcze dopóki nie osiągnę swoich celów. Knuł przeciwko mnie z tą babą to teraz ja knuje przeciwko niemu nie mam litości oczywiście on o tym nie wie. Byłam dobra i sie niezle wyrobiłam przez to więc teraz jestem niedobra i dobrze mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.37 :-D bo właśnie odrobinę tej perwersji brakuje w związkach które kończą się zdradą. I nie wierzcie im żony, że to tylko flirt, smsy, telefony i spotkania i brak seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież kochanki nie chwalą się żonatym kochankiem, chyba, że już jest po rozwodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zabijaj sie...ja wysse twoje soczki lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:41/ który normalny zechce taka, tylko żonaty dlatego się z nimi ciągają a potem dostają kopa w dopę i następnego żonatego wabią i potem po jakimś czasie znów dostają kopa w dopę i potem znów następnego żonatego wabią i tak dalej i zaden na stałe z takimi być nie chce i to ich b o l i najbardziej. Do śmierci będą tylko tymi na dluzsza badz krotsza chwilę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka jest obcą osobą? To dlaczego się rządzi jeżeli chodzi o finanse dla dzieci i kontakty z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem dzieckiem z rozbitej rodziny, tyle że u mnie to matka znalazła innego. Mniejsza o to, dla mnie to jest po prostu strasznie smutne, gdy rodzina się rozpada bo wkracza ktoś trzeci. Ja nie zauważyłam, aby moi rodzice byli tak strasznie nieszczęśliwi zanim się pojawił kochanek mojej mamy. To przecież kluczowy argument, że taka rodzina i tak już nie istnieje i że przecież dzieci to czują. Guzik prawda. Pół biedy gdy nie ma dzieci, to można się bawić w odbijanie. Ale ja nie mogę pojąć jak można żyć ze świadomością, że się przyczyniło do rozpadu rodziny w której są dzieci. A najlepsze są te kochanki, które uważają że żona misia siłą czy podstępem do ozenku zmusiła. Jasne, pewnie dzieci sobie sama zrobiła albo on nie wiedział skąd się biorą. Nawet jeśli to prawda że ślub był z wpadki to jak to o nim świadczy że bzykal dziewczynę nie czując do niej nic tak naprawdę? Naprawdę kochanki czują się lepiej tłumacząc sobie wszystko w taki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wtedy również wyda się że on dosłownie aż wysysał soki z mojej c**eczki a potem caluje taką jak Ty hehe x x Twojej śmierdzącej i zagrzybionej c**y to żaden nigdy nie ruszy. Robisz mu loda, łykasz spermę, on zapina rozporek i spada do żony. Jak odmówisz to doskonale wiesz, że on więcej do ciebie nie przyjdzie, bo seks to ma z żoną w domu. He he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.43... Nie no cos ty.Przykladne zony po kazdym seksiku odrazu odmawiaja różaniec a swietojepliwe :D Maja problem bo tylko jednego kootasa maja w zasiegu :) a jak sie pojawi drugi to nie omieszkaja skorzystac :D niegrzeczne dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chwała się ale każdy się domyśla. Sasiadka wraca nad ranem do domu a nigdy ja z żadnym facetem nikt nie widział. Wszystkiego się idzie domyślić. Taka z klatki obok ma dziecko a też nikt jej nigdy z facetem nie widział. Kochanki żonatych są wyczuwalne.:D tępe baby.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochanka mojego ex mówiła do wszystkich swoich znajomych"tylko nie mów że jesteś żonaty ". Wstyd jej było że została k**ą. A przecież była nią na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kiedyś jak byłam młoda byłam kochanką, nie trwało to długo a teraz jestem żoną od ponad 15 lat więc teoria, że byłych kochanek nikt nie chce jest nie trafiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14.51 dlaczego exa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D Nie nie to nie kochanka winna bo niby co ona biedna ma zrobić jak żaden wolny czy rozwidnik jej przeleciec nie chce , nawet kijem a żonaty jest chętny.:D :D :D to lepiej być dopodajką na telefon niż się samej zaspokajać taka to ona bidulka. Ona niczego przecież nie chce tylko uja męskiego. Czego wy żony nie rozumiecie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może to głupie ale kiedy mój jeszcze mąż skończył romans z kochanką i mi co nieco opowiedział że mu loda lubiła robić to mu powiedziałam " to dobrze przynajmniej ci dobrze wyczysciła będzie dla nas higieniczniej".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
E!Baby.Wam to potrzeba porzadnego kootasa tak naprawde.I nie wazne czy kochanka czy zona.Jak juz raz poczujecie to sie wypinacie ile wlezie.Taka wasza natura....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:53 bo po tym nie da się już żyć z kimś takim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój mąż nie wie, że byłaś kochanką żonatego. Gdyby wiedział tobys zobaczyła jego reakcję szmato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chwała się ale każdy się domyśla. Sasiadka wraca nad ranem do domu a nigdy ja z żadnym facetem nikt nie widział. Wszystkiego się idzie domyślić. Taka z klatki obok ma dziecko a też nikt jej nigdy z facetem nie widział. Kochanki żonatych są wyczuwalne.smiech.gif tępe baby.smiech.gif x czyzby mój sąsiad tutaj się udzielał ? :-) mnie też ten pan posądzał o kochanka ( w domyśle), bo jak mówił wracałam zbyt późno... hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×