Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chciałam odejść, a jestem w ciąży.

Polecane posty

Gość gość
Myślę że on ją też zostawi dla jakies fajnej stewardessy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie za taki ślub muszą zapłacić młodzi i co ona zapłaci jak nie pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby facet nie kochał nie chciałby się oświadczyć. Wiadomość o dziecku była dla niego szokiem. Mi to szkoda że wzgledu na jego przeszłość. Miłość wymaga czasami poświęcenia więc autorka będzie musiała być bardzo cierpliwa bo nie jeden raz facet może mieć kryzysy. Na pewno będzie się jeszcze bardziej bać o dziecko niż potencjalny ojciec i żeby nie zachuchal dziecka więc autorka będzie musiała czuwać aby prawidłowo się rozwijało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.34 no weź. Tak jak mój mąż policjant na pewno zostawi mnie dla atrakcyjnej policjantki: / nie każdy facet musi zdradzić. Ale oczywiście będziecie twierdzić inaczej. No bo niby dlaczego inni mogą mieć szczęśliwe związku jak Wy ich nie macie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale autorka pisała że chciałaby skromna uroczystość bez tłumów więc co to za kasa zaprosić jej rodziców i brata nawet ojca faceta z macocha i rodzeństwo jeśli ma. Nie trzeba robić wesela na 100 osób: /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypisz negatywne i pozytywne cechy charakteru autorki i wtedy się przekonasz dlaczego zwieje od niej w podskokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skromny ślub to skromny ślub a nie ślub na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie zauwazylam mega negatywnych cech autorki. Zachowuje się jak większość kobiet. Kurczę no kobietki gdzie Solidarność jajników. Większość z Was tylko na nią naskakuje:/ serio aż tak zazdroscicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czego mamy jej zazdrościć? Egoistycznego podejścia do życia,,bo perfumy jej przeszkadzają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem o co Wy się tak czepiacie?? Każdemu się wpadka może zdarzyć... Ale to nie znaczy że każdy będzie rozpacz ale z tego powodu . Autorka bierze odpowiedzialność za to co się stało i będzie dobra mama. Facet myślę że też. A o kasę to już w ogóle się czepiacie jak nie wiem. Przecież ona pracuje!! Ma mieszkanie. On również, na pewno jako pilot zarabia bardzo dobrze. Będą mieszkać u niego s ona swoje mieszkanie wynajmie. Heloool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się perfum ktoś czepił jak rzep psiego ogona. Jak się ma mdłości to wiele zapachów przeszkadza nawet takie które normalnie się lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej nie podoba się charakter faceta, nawet jakich perfum używa, bo ją dużo czy tam mdli. Ale jemu się podobają. Budzi go o 4 nad ranem bo ma mdłości a co on ma jej włosy trzymać jak rzyga? Jest na początku ciąży a on robi zakupy bo ona nie dzwigie nic. Serio ? Kobiety w ciąży pracują do końca i żyją. Widzisz jak ona pracuje? Siedzi na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 19:49- większej głupoty w życiu nie przeczytałam - egoistyczne podejście, bo przeszkadzają perfumy? Widać, ze nie masz podejście z czym wiąże sie ciąża. Kobieta w ciąży ma czesto reakcje wymiotne na zapach, ktory do tej pory jej w ogóle nie przeszkadzał. Mnie np mocne perfumy nie odrzuciły (sama takich używam), ale na jeden płyn do prania miałam takie uczulenie, ze prawie rzygalam, gdy go poczułam:/ tak samo na zapach wilgoci:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I juz chce dziecku pokój robi, ubranka kupować, a jest na początku ciąży. Nie wierzę ze to wpadka mogła przecież źle założyć gumkę, albo przebić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet widać jest przymuszony do tego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogła źle założyć gumkę??! Serio? Buaaahahahha a to pilot nie ma rączek? Musiałam przegapić. Pisała że to on zaczął rozmowę o pokoju dla dziecka. Nie pracuje się przecież 24h na dobę. Ona pracuje kiedy chce w sensie pora dnia dowolna bo sama jest sobie szefem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona jest szefem tylko i wylacznie tego tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie mdlilo po samej wodzie. Lodówki otwierać nie mogłam. To że facet zrobił jej nad ranem herbatę to tylko dobrze o nim świadczył. Pracowałam do końca 7 miesiąca ciąży. Potem już nie mogłam bo wylądowała w szpitalu i pomimo tego moj facet o mnie bardzo dbaj e w okresie ciąży. Sam zajmował się m.in sprzątaniem a zakupy to rzecz normalna ze nosił te cięższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zakładałaś nigdy gumki? Facet mógł nie zwrócić uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu Ty jej tak bronisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie obudziłabym męża o 4 nad ranem bo rzygam. Nigdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiesz że będzie dobrą mamą? Taka egoistka nie może być dobrą mamą. A on nie wytrzyma bez miłości związek nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrażasz sobie żeby przestać chodzić na zakupy bo ciąża? Przecież to nie jest wysiłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł co czują jej rodzice- syn pilot, samodzielny, a córka panna z dzieckiem bez perspektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zostac tata to najlepsza rzecz w zyciu? w której wiosce tak ksiądz mówi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to kobieta kobiecie potrafi dowalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za afera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niby on nie czuje się ojcem boi się i miał zacząć temat o pokoju dla dziecka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19'40,o jakim slubie ty walnięta i rozumna inaczej mowisz ? Autorka mowi,ze jesli kiedys dojda do takiego momentu.Tak mówi,bo on nic nie mówi o tym. Tak jak wczesniej o dziecku. Zreszta jakiś ślub na plazy prawnie jest niewazny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiadomo czy on jest jej wierny jak lata po świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×