Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość KwietniowaOla
Ciąża druga, ale pierwsza straciłam w 7t. Skąd jestes tak mniej więcej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Jestem z okolic olsztyna, a Ty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Przykro mi z powodu pierwszej ciąży.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Że Śląska czyli prawie drugi koniec Polski :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Na to wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Mi też, tym bardziej że miałam rodzić teraz w listopadzie ale nie mogę tego rozpamiętywać, widocznie tak musiało byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Witaj Mani Gardło boli wciąż ale zwymiotowałam i ta gula się zmniejszyła już przynajmniej mnie nie dusi to była kula ropy bo głównie ropą z krwią zwymiotowałam :/ jeny ciekawe jakie jeszcze będę miała przygody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Witaj Ewa :-) mamy termin prawie na ten sam czas . Ja mam na 30.04. Bardzo Ci współczuję wymiotów. Nie mam takich problemów... czasem tylko czuję, że mi niedobrze, ale przechodzi po paru godzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Mani Ja dużo nie wymiotuje w sumie może z 10 razy ale nudności za to są czesto. Ale wczoraj to już było straszne miałam tak silne wymioty że aż podrażnilo mi gardło do tego stopnia że nazbierało się pełno ropy dziś już lepiej chociaż boli :( fajnie że jest ktoś kto rodzi pod koniec jak jak bo póki co byłam tu ostatnia :) termin mam na 27/28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Ja ostatnią wizytę miałam w piątek. Moj Bąbelek ma ponad 4 cm... niby tak niewiele a tak dużo :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Dziewczyny a macie zamiar zapisać się do szkoły rodzenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
A Dziewczyny macie jakieś przeczucia co będzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Ola ja planuję iść. Szkołę rodzenia mam w szpitalu w którym będę rodzić, prowadzą ją położne ... tylko jeszcze nie wiem od kiedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Nie planuje iść do szkoły rodzenia nie widzę potrzeby już rodziłam siłami natury dwa razy. Czuje że będzie dziewczynka o ktorej bardzo marze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
U mnie przedewszystkim aby było zdrowe, ale wszyscy wkoło mówią o chłopcu wiec nawet nie potrafię wyobrazoc sobie dziewczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Ja mam zamiar się zapisać, bo to moje pierwsze dziecko, ale nie wiem czy w szpitalu w którym chce rodzić, czy w przychodni do której chodzę do ginekologa. Muszę się zapytać na następnej wizycie. Poza tym chcę żeby mój partner też ze mną tam chodził ;) Ja mam przeczucie że to będzie dziewczynka, po cichu liczę że jutro mi to lekarz potwierdzi ;) w sumie nawet bym wolała dziewczyne mimo że dawno u mnie w rodzinie nie było małego chłopca. Ewa gdzie zamierzasz rodzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
A dlaczego mówią o chłopcu ? Podobno dziewczynka odbiera matce urodę, wierzycie w takie rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Bo w ostatnich czasach w rodzinie mojego męża rodzą się same dziewczynki. Siostra męża ma dwie córki. Więc teraz marzy się chłopiec. Ja ogólnie chyba też chciałabym mieć pierwszego synka. Sama marzyłam o starszym bracie, a jestem najstarsza Co do przychodni to równierz jest w szpitalu w którym zamierzam rodzic. Więc wszystko pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Ja nie wierze w przesądy. Oszalałabym. Zmiany w urodzie sa objawem szalejących hormonów. Mi np poprawiła się cera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
A mi się właśnie pogorszyła :/ u mnie w rodzinie też same panny się rodzą i to regularnie co dwa lata! Moje dziecko też przyjdzie na świat dwa lata po córce brata. Tak jakoś przypadkiem wyszło ;) może moje przypuszczenia okażą się prawdą jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
W takim razie trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na informację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Ola zamierzam rodzic tam gdzie poprzednio w szpitalu w moim mieście jeszcze się zastanawiam nad Chorzowem tam ponoć jest dobry szpital i dobra opieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Hej dziewczyny. Miałam dzisiaj wizytę u gin. Z dzieckiem wszystko ok za to ja się sypie. Chyba nie nadaje się do rozrodu ;) cukrzycą, wyniki tarczycy do luftu i jeszcze ciśnienie wysokie. Tzn z tym ciśnieniem jest tak ze w domu nie mam powyżej 120/70 (mierze codziennie ze względu na stan przedrzucawkowy w poprzedniej ciazy) a u lekarza mam prawie 160/90 No co za Life!! ! Wychodzę na taka felerną! Powiedziałam dzisiaj mojemu lekarzowi ze w świecie zwierząt poszlabym już na rzeź! Śmiał się ze mnie, że nie jest źle skoro humor mi dopisuje. Hej Mani. Gratuluję tak wyczekiwanej ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Mani ja też okolice Olsztyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Misza współczuję, czyli pewnie będziesz do końca ciąży pod ścisłą obserwacją lekarza... Ewa właśnie słyszałam że w Rudzie jest bardzo dobry szpital położniczy, ale ja mam trochę daleko. Ale ten w Tarnowskich górach też jest podobno dobry, ma drugi stopień referencyjnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Misza ja miałam wizytę w piątek też wszystko z Bąbelkiem ok. Wyniki miałam robione ok 2 tyg temu i wszystkie były w normie. Ale jak to ja wszystkiego się boję. Chociaz ja migdy cukrowa nie byłam. Słodkości mogły by nie istniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Mani to czy się lubi słodycze czy nie to akurat nie ma znaczenia ;) hormony źle funkcjonują i organizm wolniej spała cukru. A cukry to węglowodany, które w zasadzie są wszędzie. Ja w pierwszej ciąży też nie miałam cukrzycy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Misza szczerze to ja tego nie ogarniam jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
No i obyś nie musiała ;) Idę dzisiaj do kosmetyczki humor sobie poprawić. Wali mi na łeb trochę ta ciąża. Dzisiaj pół nocy przeryczalam z bliżej nie określonych powodów :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Ja właśnie wróciłam ze spaceru byłam też w aptece kupiłam tabletki na gardło prenalen dla kobiet w ciąży i karmiących piersią oby pomogły bo inaczej zwariuje. Jutro mam wizytę u gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×