Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Ewa31lat
aisz moja gin nie wykonuj***adań prenatalnych u mnie w przychodni :) tylko w katowicach w klinice, u nas nie ma takiego dokładnego sprzętu u nas w poradni wykonuj tylko badanie usg. Ja już po wizycie nie chciałam jej mówić ze jutro mam badanie ale jednak już wie bo sama mnie o nie pytała czy się zapisałam :) ana kolejnej wizycie mam upomnieć się o skierowanie do laboratorium i znów mnie czeka glukoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jak jesteś i gdzie robiłaś in vitro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Dziewczyny czy na badanie prenatalne potrzeba książeczkę ciąży ? Bo kurcze zostawiłam ja u lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Ja miałam ale lekarz nawet w nią nie spojrzał ani nic nie zapisywał. Dostałam 3 kopie wydruku opisu płodu i mnie i badania. Ze mną tylko robił wywiad która ciąża i ogólne dane wzrost waga, data ostatniej miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz
Tez miałam ale lekarz nie chciał w niej nic wpisywać. Dostałam opis na oddzielnych kartkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Ale pewnie mieliście skierowanie od lekarza na badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
No ja miałam, ale to chyba nie ma nic do rzeczy... jak będzie pytał o kartę to powiesz że lekarz zapomniał Ci oddać i żeby dał Ci wypis na osobnej kartce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Aisz a masz może na swoim wypisie umiejscowienie łożyska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Gość - in vitro robiłam w gdyni w gamecie. A jestem z okolic Olsztyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W książeczce ciąży lekarz na badaniach prenatalnych nic nie wpisuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
No to tyle dobrze uff :)stresuje się tym jutrzejszym badaniem czy wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na taki temat poszukałby informacji gdzieś w Internecie. Wydaje mi się, że tam się da znaleźć naprawdę wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Ja też się stresowałam, ale jeśli w rodzinie miałaś przypadków chorób genetycznych to myślę że nie masz się czego bać :) a widok jest nieziemski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Dziewczyny, a ja na dzień dzisiejszy nie moge się doczekać... będę się stresowała dzień przed...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
książeczkę już mam poradnia ginekologiczna była otwarta :) za 3 godz jadę ojj zwariuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Ewa czekamy na informacje i trzymam kciuki zeby wszystko było ok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Dzięki trzymajcie mocno kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz
kwietniowaOla na tym opisie mam napisane wielkośc i rózne pomiary płodu, że anatomia płodu w tym tygodniu ciązy jest prawidłowa, że "kosmówka cała jama bez cech oddzielenia, główna masa na ścianie przedniej". Nie ma tu nic o łożysku ale ja to tak rozumię że łozysko jest na ścianie przedniej. Ale nie wiem moze sie myle. Kolejna wizyte mam 31.10 to sie dopytam. Chociaż pamiętam ze lekarz wspominał coś o łozysku i ze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz
Ewa trzymamy kciuki! nie stresuj się! będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Dziewczyny, a ja dziś wariuje... sniło mi się, że krwawie i ogołnie sama krew... Obudziłam się przerażona... wczoraj czułam się jak młody bóg, a dzis boję się cokolwiek zrobić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz
Mani nie panikuj. To normalne że w ciąży sny są bardzo realistyczne a lęk o malucha bedzie nam towarzyszył do samego porodu i.. przez resztę jego życia :) Moje sny tez sa bardzo dziwne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Pierwszy raz miałam taki sen.... ogolnie nawet gorzej sie dzis czuje... chyba ze tylko sobie wmówiłam... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Czekam już w poczekalni i stres mnie zżera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Dziewczyny już po :) Stresowałam się ale dzidzia jest zdrowa :) jest większe niż wyliczone według zwykłego usg jak termin miałam na 28.04 teraz jest na 23.04 jestem w 12 tyg i 4 dniu zapytałam jak to mam liczyć jako 12 czy 13 tydz pani doktor powiedziała że jako 13 tydzień :) i znam już płeć dziecka na 80 % będzie chłopczyk. Czyli będę miała córkę i 2 synów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa gratulaaaacje!Wow, czyli kolejna, ktora dowiedziala sie na USG o plci dziecka, super!!!:)) bardzo sie ciesze i mam nadzieje,ze za tydzien bede miala podobne doswiadczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz
Ewa gratulacje! Nie mogło być inaczej niż dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Dzięki dziewczyny za wsparcie :) powiem wam że byłam zaskoczona jak duże już jest dziecko widziałam jak macha rękami, otwiera buzię, podskakuje :) Na zwykłym usg tak tego nie widac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa nawet nie masz pojecia, jak marze o tym, zeby uslyszec takie slowa za tydzien! Gratulacje jeszcze raz! PS Dziewczyny, myslalyscie juz o imionach??? Ja mam kilka typow, choc co prawda powiem,ze ciezej nam wybrac dla dziewczyny niz chlopaka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×