Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gość
Witam, chętnie zaopiekujemy się Twoim Dzieckiem. Jesteśmy żłobkiem działającym 24h na dobę. Nasza lokalizacja to Łódź. Oferujemy przystępne cenowo czesne zaczynające się już od 700 zł. Opiekujemy sie Maluchami w wieku 0,5 - 3 lub 4 lat. W naszej placówce mamy filtry powietrza unieszkodliwiające bakterie wirusy grzyby i alergeny. Twoje Dziecko nie będzie tak często chorować! Zapewniamy cotygodniowe wizyty pediatry. Twoje dziecko będzie uczęszczało na darmowe zajęcia z plastyki, muzyki, gimnastyki wprowadzamy bajkoterapię i zajęcia z logopedą. Mamy też kącik z akwarium. Wysoko wykwalifikowany personel zadba o bezpieczeństwo Twojego Maluszka. Więcej informacji na stronie internetowej: https://web.facebook.com/zlobekniedzwiadek24h/ Pod nr. tel. 792 18 22 26 Lub na e-mail: zlobek.niedzwiadek24h@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Cześć dziewczyny, jestem już po badaniu prenatalnym. Wszystko jest w porządku, ryzyko wad genetycznych jest baaaardzo male, nosek jest, przezierność jest prawidlowa, rączki i nóżki obie są :) maluch ma 6cm i machał nam rączką hehe. A teraz hit: dziewczyny będziemy mieć chłopczyka na 90%! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Ola no i super! Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Dzięki Misza. Ale powiem Ci że do tej pory jestem w szoku hehe :) nastawiłam sie na pannę a tu proszę niespodzianka ;) to teraz Wasza kolej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
u mnie już 15 tydz. i oczywiście nadal nie było widać :) najwidoczniej moje dzieci takie wstydliwe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Kwietniowa Ola bardzo się cieszę. Czyli ja pewnie bede miala dziewczynkę skoro chce chłopca :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Nawet nie musiałam prosić lekarza, sam z tym wyskoczył. Ale fajne uczucie, wiedzieć co tam w środku siedzi ;) widocznie miał dosc, że go nazywam dziewczynką :D Misza a lekarz Ci nie chciał powiedzieć czy maluch nie chciał się pokazać ? Dzięki Mani, teraz Twoja kolej na wiadomość :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ola a na kiedy masz termin?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz
Troche mnie tu nie bylo a tu takie wiesci :) Ola cieszę się że z Twoim Kawalerem wszystko okej. Witam też nową koleżankę :) U mnie wrócił ból głowy a z tym wymioty. Mam już tego dość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Hehe termin jest na 21.04. identyczny jak z OM. Lekarz powiedział że jestem snajperką, bo wstrzelilismy się idealnie w owulację :D podobno to si zdarza raz na 20 ciąż. Aisz dziękuję i przykro mi że znowu się męczysz, na te bóle głowy to nie mam pomysłu oprócz mega zimnych okładów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Super więc gratuluję chłopczyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Ola ja badania mam w środę za tydzień. A co do bólu głowy to dzis w nocy trzy razy mnie obudził, co sie nigdy nie zdarza ale rano było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
W którym tygodniu wtedy będziesz ? Dużo też zależy od lekarza, bo słyszałam że nie każdy jest taki skory do udzielenia takiej informacji. Współczuję wam dziewczyny, ja na szczęście nie mam problemu z głową (chyba ;p), mnie męczyły okropne wymioty ale to też się skończyło na szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
U mnie na badaniu nie było widać płci. Ale ta informacja nie jest mi aż tak potrzebna. Może nawet przy porodzie się dowiem (jak w 1. ciąży) i tez będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, dziewczyny!:) Moge dolaczyc? Ja co prawda mam termin na sam poczatek maja, ale jakos tematu majowki 2018 nie dalo sie rozkrecic:) Jestem przed pierwszymi prenatalnymi i wlasnie chcialam zapytac,jak tam to wyglada z okreslaniem plci???:) Bylam na pierwszym badaniu wczoraj,ale stwierdzili,ze za wczesnie przyszlam (sami tak mnie zapisali) i w przyszlym tygodniu powinnam je zrobic. Najwazniejsze dla mnie,zeby badania wykazaly,ze dziecko jest zdrowe... Choc plec tez fajnie byloby poznac:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Ja bym nie wytrzymała do porodu ;p ale mam nadzieję że z chłopca nie zrobi się nagle dziewczynka ;) Ale 10 grudnia będę miała kolejne prenatalne, też na fundusz. W sumie dla mnie jest ważniejsze bo określa ewentualne wady serca a to niestety u mnie w rodzinie jest częste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Za tydzień będę w 12,5 tygodnia. Ciekawa jestem co będzie, ale prawda jest taka, ze marzę o dziecku juz ponad 4 lata wiec najważniejsze aly wszystko było dobrze. Płeć to sprawa drugorzędna choc fajnieby było miec synka :P a za to córeczkę można stroić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Lifeisgood witaj :) Ja też jeszcze przed badaniami tak jak Ty :-) Poczekamy razem :P mam w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Lifeisgood kojarzę Cie właśnie z innych wątków ;) witaj u nas, dziwne że tak Ci powiedzieli skoro to oni sami ustalają termin badania. Dla mnie też oczywiście było najważniejsze czy dziecko jest zdrowe, ale nie ukrywam że chciałam wiedzieć jak najszybciej co tam się kryje :) tym bardziej że to pierwsze moje dziecko. Ja dzisiaj mam 12t4d. Mały ma 6cm więc generalnie "wzrostowo" jest tak pośrodku skali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Lifeisgood mi każdy mówił że to za wcześnie na poznanie płci, a lekarz sam z tym wyskoczyl więc nie ma reguły, choć słyszałam że nie każdy jest taki skory do mówienia jaka plec w tym tygodniu. Ważne żeby był doświadczony i miał dobry sprzęt. Poza tym zazwyczaj jeśli widzi chłopca to to się potwierdza w późniejszych badaniach, bo u chłopców łatwiej dostrzec i szybciej widac. Jakby mi powiedzial ze dziewczyna to miałabym dystans do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to w takim razie kilkanaście dni różnicy u nas, bo ja mam skończony 11 tydzień dziś i teraz już będzie 11 plus...Ja nawet dzwoniłam tam,żeby się upewnić, bo czytałam w internecie, że rzeczywiście to za wcześnie...Ale oni upierali się, że mam przyjechać i koniec, a nie miałam blisko, bo ok.40 km... :/ A na miejscu, że dziecko za małe,że po co przyjeżdżałam tak wcześnie... Głowa boli! Teraz idę w piątek 20 października, to będę miała 12 tydzień + 2 dni. Ale ile stresu przeżyłam, jak lekarka z całych sił naciskając aparatem na mój brzuch mamrotała"nie ma dziecka, nie ma dziecka", no masakra! Mam nadzieję, że za tydzień okaże się, że wszystko ok:) i może poznam płeć:D:Dgratuluję chłopca, KwietniowaOla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Dziękuję bardzo, dalej to do mnie nie dochodzi że będę miała synka <3 :D To co to za lekarka jak nie widziała 11t dziecka :/ przecież to już kawał człowieka jest i ciężko go nie zauważyc ;) Skąd jesteś tak w ogóle Lifeisgood ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śląsk, a badania robiłam w Katowicach. Widziała go dopiero w badaniu dopochwowym, a potem się zorientowała, że przecież za wcześnie tak w ogóle na to badanie. Paranoja:) Dlatego teraz zmieniam miejsce badań i już raczej tam nie wrócę, przede wszystkim przez stres... Jeszcze tydzień i może też się dowiem, kto tam sobie siedzi :D chłopczyk czy dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla
Ooo to jest nas 3 że Śląska już! Ja też robiłam w Katowicach a gdzie byłaś ? Ja w Feminie. Kurcze przecież prenatalne pierwsze robi się między 11 a 14t właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja miałam 10tydzien +, wiec to za wcześnie było. Centru medyczne Krzysztof Sodowski - nie polecam w razie czego ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz
Czesc lifeisgood :) Jest nas co raz wiecej. Super! Z tą płcią na badaniu prenatalnym to faktycznie jest tak ze jeśli jest chlopak to lekarze raczej są w stanie to zauważyć. Co do dziewczyn mają wiekszy problem. Mi bardzo chcial powiedziec kto siedzi w brzuchu i chyba z 10 min jezdzil po brzuchu. Najpier stwierdzil ze dziewczyna a potem sam juz nie wiedzial. Maluch tak sie obracał ze nie bylo opcji dojrzeć ;) Mój starszy synek bardzo chcialby siostrę. Ja tez chcialabym odmiany. Moze w koncu w domu siły sie zrównoważą. Na razie jestem jedyną kobietą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa czyli jeśli to dziewczynka to sobie mogę poczekać na stwierdzenie... a chłopaka raczej od razu mogą zobaczyć :) Tobie by się przydała dziewczynka do parki, choć dwóch chłopców tez fajnie posiadać :))) to moja pierwsza ciąża i wszystko póki co nowe dla mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Lifeisgood u mnie od razu powiedzieli ze na badanie musze byc miedzy 11-13 tygodniem. Ale najlepiejby bylo po 12tygodniu i tak też mnie zapisali. Ja muszę na badanie jechać do gdyni i mam w jedną stronę 250 km. Wiec 40 to pikuś. Ale już tyle razy jeździlismy ze to noe robi nam różnicy jeden w ta czy w tą... tylko droga trochę monotonna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa31lat
Witaj lifeisgoog Dziewczyny przed chwilką zapisałam się i ja na badania prenatalne tyle ze na swój koszt ale czytam tyle o was i o tym badaniu ze stwierdziłam ze i ja go potrzebuję bo stres mnie wykończy bo ciągle się zastanawiam czy wszystko jest ok. Pani z recepcji mówi do mnie dlaczego tak późno się zapisuję hehe ale w uśmiechem na twarzy widać fajna babka ale ja wciąż sie wahałam bo 250 zł to dla mnie duzo i o dziwo zapisała mnie na jutro :D trzymajcie kciuki aby wszystko było dobrze. A dziś po 14 mam wizytę u gin ale jej nie mówię o badaniach bo liczę na to ze w najbliższym czasie będę miała usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Aisz może rzeczywiscie dziewczynka, one są wstydliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×