Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość gościnnapoziomkowa 20t dz
Grupa jest ale nie wiem dlaczego nie moge was dodac, Misza do ciebie poszlo zaproszenie na maila, Ewa ciebie znalazlam, ale ez maila nie potrafie dodac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi 17t
Ewa ja cie wpisuje i nie moge znaleźć. A jaka miejscowość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Ja już zdjęcie dodałam ale zamiast w poście to w komentarzu bo ja nie ogarniam trochę FB, nie korzystam z niego w ogóle. Należę do nieliczne grupy osób, które nie korzystają z FB ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Kurcze jak się mogę dodać do tej grupy ? Ja też nie ogarniam FB... Tylko tak bez podania tutaj danych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa18tydz
Kwietniowanama jestem z Rudy Śląskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi 17t
Ewa wysłałam zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa 20t dz
Kwietniowamama podalam swoj mail, ten na gmailu, przyslij mi maila to cie zaprosze, bo do tajnej grupy inaczej sie nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Wysłałam maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa18tydz
Kwietniowamama to ty magda grupa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Nie mogę się dodac do tej grupy na fb. Dostałam zaproszenie i coś nie teges jest bo wyskakuje mi komunikat że strona nie może być wyświetlona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa 20t dz
Magda grupa to misza. Kwietniowaola, tamto zaproszenie anulowalam i wyslalam nowe, moze teraz sie uda. A jak nie to jutro bedziemy kombinowac dalej. Jak jeszcze ktos chce dolaczyc to przyslijcie adres email to wysle zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
"Strona nie może być wyświetlona w tej chwili. Mogą to być przejściowe problemy, uszkodzony lub wygasły odnośnik lub brak zezwolenia na dostęp" taki komunikat cały czas się wyświetla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa 20t dz
Sprobuj ostatni raz, jak nie przejdzie to jutro bedziemy sie zastanawiac bo na dzis moj mozg odmawia juz wspolpracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa18tydz
Misza miło cie widzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Odpisałam Ci na maila, z tego drugiego zaproszenia co mi wysłałaś dalej nie działa. No trudno, może jutro się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz 20t
O :) jeszcze ja chcę dołączyć :) Ale dopiero jutro będę próbować bo dziś juz ledwo żyję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Boże dziewczyny właśnie sobie leżę przed TV i chichram się jak głupia, bo mały tak kopie że szok! Aż nie dowierzam. Chyba mu płatki na kolację smakowały ;)) czułam kilka kopniaczkow pod rząd, godzinę temu też ze dwa. Rano też się zdarzyło ;) ale tylko jak leżę to czuje. I jestem już pewna że to nie jelita!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz 20t
u mnie tez wieczorem salwa kopniaków. strzał za strzałem :D super uczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Moje małe też wieczorem bawi się w piłkarza. Pamiętam, że Pola też najbardziej aktywna byla wieczorem. U mnie dzisiaj bialusko. Jakoś tak mnie od razu nastrój świąteczny dopadł ;) szkoda, że już topnieje. Ja w tym roku po raz pierwszy robię wigilię, i chociaż jeszcze kawał czasu to już nie mogę się doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
U mnie padał śnieg w nocy jak szłam spać, ale teraz rano nie ma po nim śladu :( A szkoda, chciałabym żeby święta były białe e tym roku. Ja już zaczęłam sobie z nudów lekko ustrajac dom ;) po 6.12. będę ubierać choinkę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Hehe. To szybka jesteś ;) ja w sobotę mam poważne 7 urodziny córki, potem jedziemy na imieniny do mojego taty ( Andrzejki) j jak wrócimy to już z górki, Mikołajki i zaraz święta. Zawsze od listopada tak szybko czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Wiesz co, bardzo lubię grudzień i okres świąteczny. A że teraz ciągle siedzę w domu to te reklamy z choinkami mi się udzielają ;) poza tym chcę w tym roku stopniowo się przygotować do świąt, bo w zeszłym roku to była masakra, taka nerwowka. Prawie cały dzień spędzam sama, bo mój chłopak zamyka się na całe popołudnie w pokoju i walczy z remontem :( urodzin ani imienin po drodze niestety nie mam w rodzinie... Córka się cieszy z rodzeństwa ? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Bardzo się cieszy. Ona od dawna chciała mieć rodzeństwo. Od kiedy jest "kumata" o niczym innym nie mówiła. Oboje z mężem chcą chłopca tylko ja chce dziewczynkę ;p Teraz to każda z nas powinna robić wszystko na spokojnie A nie na wariata...lekarza w szpitalach zawsze mówią że przed świętami najwięcej jest przyjść ciężarnych bo biorą się za sprzatanie, szorowanie, mycie, gotowanie itp A potem z bólami brzucha i krwawieniami trafiają do szpitala Takie już z nas durne istoty że wszystko zawsze musi być na tip-top ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa18tydz
dołączyłam do klubu kwietniówy 2018 :) jest już nas 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
To dawajcie zdjęcia A nie tylko ja się chwalę swoim wielki belbcunen :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19tydzień
KwietniowaOla sliczna mamusia jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19tydzień
Misza nie widze twojego zdjecia na grupie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19tydzień
Maria klub to ty misza tak? Ok juz widze zdjecie :) no no ladny brzusio :) to kim jest magda grupa? Bo dodala mnie do kontaktow ale nie kojarze nicka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi 17t
Ewa to ja ale nie moge sie dodac do grupy a agata to kyoras z was bo mi zaproszenie wyslala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×