Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość KwietniowaOla 19t
Ja w sumie tak samo (co zresztą widać po liczbie moich znajomych ;p). Mi obojętnie czy wchodzę tu czy tam coś naskrobac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa 20t dz
Olej ze slodkich migdalow, za 10 zl w kazdej aptece, w zielarskich, do tego dodalam ze 20 kapsulek wit e. Tym sie nacieram tam gdzie akurat mnie swedzi + brzuch. Tylko trzeba na sklad patrzec i im tanszy tym lepszy. Te drogie wcale nie sa lepsze bo maja zbedna chemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199018tc
Misza ze podejrzewam, że to to samo co w brzuch. Tylko pierwszy raz jest straszny.. to chyba ta świadomość, że igła musi przejść przez skórę. Ale ze swojego doświadczenia wiem, że to nie boli jeśli zrobi się to zgodnie z instrukcją. Tylko miejsce trzeba za każdym razem zmieniać. Fb ma dwa plusy po pierwsze mozna dodawac zdjęcia, a po drugie jest bardziej czytelny. Ale jeśli chodzi o mnie to też mi to bez różnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19tydzień
Ja wole fb w koncu siedze juz na nim 10 lat ;) ale nie wazne mozna pisac tu i tam. Tam jest fajnie bo zdjecia mozemy sobie dodawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19tydzień
6.36 czas wstac i isc do poradni trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Ewa nie daj się!! Ja wczoraj zaliczyłam mój debiut z insulina. Nic nie bolało ale cukier dzisiaj i tak 94- za wysoki. Bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199018tc
Trzymam kciuki Ewa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19tydz
Cześć, jestem w 19tyg ciazy. Czy ktoras z Was miala bakterie w moczu? Lekarz orzepisal mi furagine, amotaks i afastural. Boję sie tego wszystkiego brac, ale z drugiej strony wszedzie pisze ze musi sie leczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199018tc
Cześc Kasia. Ja miałam bakterie w moczu... co prawda podobno niewiele, ale dostałam jakis antybiotyk. Dwie saszetki. Też bałam się brać, ale skoro to lekarz przepisał to raczej wie co robi. Przynajmniej ja to sobie tak tłumaczyłam. Zobaczysz bedzie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19tydzień
Kasia furaginy nie mozna brac w 1 trymestrze potem juz mozesz. Co do reszty nie mam pojecia. Dziewczyny dziekuje za wsparcie dalam radę i nie zwymiotowałam glukozy jednak z cytryną jest lepsza o wiele. MISZA cały czas powtarzalam sobie twoje slowa "nie daj sie" i pomoglo ;) jutro sie okaze czy mam cukrzyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euforia17tydz
Hej dziewczyny, wysłałam dwa maile na podane adresy aby dołączyć do grupy fb i chyba nie doszły. Jak inaczej mogę się dodać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi wyszło, że mam liczne bakterie w moczu. więc poszłam jeszcze raz na badania po kilku dniach- tym razem bardzo dokłóadnie się podmyłam i nic nie było. Lekarka powiedziała, że tak bywa, wiec jak nie ma innych objawów to powtorzyc i czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Brawo Ewa! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199018tc
Euforia a sprawdzałaś czy masz zaproszenie na mailu ? Ja na fb nie miałam tylko na @. Ewa gratuluję !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia19tydz
No wlasnie ten afastural to 2saszetki do wypicia w odstepach co 2dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Generalnie jest tak, że jak lekarz przepisuje leki (tym bardziej ginekolog) lub antybiotyk to znaczy że jego szkodliwość na płód jest mniejsza niż choroba matki. A tym bardziej nie ma żartów z infekcjami pochwy. Więc skoro to lekarz przepisał to ja bym się nie szczypała tylko normalnie to brała. Ja mam astmę i ogólnie nie biorę leków w czasie ciąży tych co brałam przed ciążą, ale jak mam atak to biorę jedną dawkę leku fostex mimo że jest ze sterydem, bo każdy lekarz Ci powie, że korzyść dla matki i płodu w takiej sytuacji przewyższa ewentualna szkodliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Ja w poprzedniej ciąży miałam bakterie to dostałam antybiotyk i brałam. Infekcja pochwy i dróg moczowych w ciąży to poważna sprawa. Lepiej brać antybiotyk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euforia17tydz
Sprawdzałam @ i tam też nic nie ma :( Możecie przypomnieć która z dziewczyn jest założycielką tej grupy fb? Co do wyników badań to u mnie wszystkie są dobre ale za to mam złą cytologię. W poniedziałek jadę do szpitala na kolposkopię i pobranie wycinków. Nie ukrywam, że strasznie się boję. Oby to nie zaszkodziło maluchowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa 20t dz
Dziewczyny i chłopaki( taka poprawność polityczna ;) ) Grupa na facebooku jest tajna i zamknięta z jakiegoś powodu. Owszem weryfikuje kto chce dołączyć, jak? w bardzo prosty sposób, pytam o nick z kafeterii, a jak ktoś kombinuje to po prostu nie wysyłam zaproszenia. I owszem mam do tego prawo, jeśli ktoś ŻĄDA dodania do grupy i to w chamski sposób, a do tego mnie obraża to niestety się nie doczeka. Moje podwórko-moje zasady, jeśli komuś nie pasuje nie musi na nie wchodzić. Spamu wystarczająco mamy tutaj, tam mogę kontrolować komu chcę przekazać daną treść i mam zamiar się tego trzymać. I ostatnia rzecz, nie siedzę przy kompie 24h/doba. Wysłanie 4 maili w ciągu 35 minut około 2 w nocy niczego nie przyspieszy, a wręcz przeciwnie, od razu odechciewa mi się kontaktów z tak narwaną osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa 20t dz
Euforia, zaproszenie wysłałam na maila z którego pisałaś, sprawdź jeszcze raz i daj znać czy doszło. Sama kolposkopia jest nieinwazyjna i na pewno nie zaszkodzi ale wycinków się w ciąży nie pobiera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Właśnie też mnie to trochę zastanowiło że jak założyliśmy grupę na FB to nagle jakieś nowe osoby, które chcą dołączyć ... nie mam zdjęć żadnych na FB bo nie chce żeby każdy mnie oglądał. Już się nawet zastanawiałam czy tych swoich zdjęć nie skasować ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19tydzień
Dzięki misza i mani czuje wielką ulgę :) ze mam to za soba. Przed chwilą wstałam bo po tej glukozie slabo mi bylo i zasnelam. Misza na grupie fb sa tylko te osoby ktore znamy od dawna wiec nie miej obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euforia17tydz
Co do kolposkopii gościnnapoziomkowa 20t dz , dostałam skierowanie i raczej muszę ją zrobić. Moja ginekolog powiedziała, że gdyby miała pewność że to nie rak to byśmy zaczekały do porodu a w tej sytuacji po prostu nie ma innego wyjścia. Dziewczyny... jeśli chodzi o fb nie wiem kto tam chciał do was jeszcze dołączyć na fb ale ja nigdy nie udzielałam się na kafeterii pomimo, że czytałam Was od początku ale jak zobaczyłam, że stworzyłyście grupę na fb to stwierdziłam że tam będzie łatwiej się powymieniać poglądami, wrzucić coś od siebie itd... I to w tym celu chciałam do Was dołączyć a nie po to żeby Was podglądać, śledzić czy coś takiego. Nie wydaje mi się abym w którymś momencie zachowała się chamsko lub nieodpowiednio ale jeśli coś Was uraziło to przepraszam. Nie miałam na celu się nikomu narzucać ani na siłę wpychać się do grupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa 20t dz
Ewa dobrze, że masz to za sobą :D Euforia, czytaj ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euforia17tydz
gościnnapoziomkowa po prostu nie jestem jedną z tych osób o których piszesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa 20t dz
Bo nie pisałam o tobie. Chyba , że to ty się podszywasz pod te tabuny dobijających się P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euforia17tydz
Hehe, za stara jestem na takie wygłupy ;) Co do zaproszenia to nie mam nic na mailu. Zawsze możesz mnie wyrzucić z grupy gdybym jednak okazała się nie odpowiednią osobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Co do maila to zobacz w powiadomienich czy tam zaproszeniach bo ja miałam go nie w odebranych tylko w zupełnie innym miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euforia17tydz
Faktycznie miałam zaproszenie w innych wiadomościach :) Ale pokazuje mi że: "Niestety, ta treść jest obecnie niedostępna" i "Być może użyty link wygasł lub strona jest widoczna tylko dla grupy odbiorców, do której nie należysz." Już nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Też tak miałam. Musiała mnie dodać do znajomych swoich i dopiero dodać do grupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×