Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

KWIETNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość Kwietniowamamaporazdrugi 17t
Już mnie dodało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19tydzień
Agata G? Ktora to z was ;) fajnie ze nas jest coraz wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Oj dziękuję Ewa :)ale Ty również jesteś ładną mamą :) kurcze nie wiadomo teraz gdzie pisać czy tu czy tam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19tydzień
Na fb jest nas mniej wiec poki co i tu i tam :D rosną nam brzuszki rosną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Maria Klub to ja I mój wielki brzuch :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199017tc
Hej któraś podpowie mi jak dołączyć do grupy ? Niby mam fb od dawna, ale takich spraw nie ogarniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa 20t dz
Mani, na górze 42 strony jest mój adres, przyślij mi maila, to cię zaproszę, grupa jest tajna więc nie ma innej drogi "dodania się"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Już przesłałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisz 20t
agata g. to ja przesłałam maila na wskazany adres i nic nie dostałam w takim razie czekam na to zaproszenie do tajnej grupy ;) a tymczasem lece po dzieci do przedszkola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199018tc
Aisz zaproszenie bedziesz miała na @ jakby co :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
O jezu dziewczyny, ale Zima u mnie... Śnieg sypie mocno i zimno brr. Byłam w sklepie, ale już po kilkunastu metrach żałowałam że wyszłam z domu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi 17t
Ola ale zazdroszczę, już się nie mogę doczekać śniegu. A u mnie tylko deszcz i deszcz :( Dzisiaj dzwoniła do mnie położna i umówiłyśmy sie na 11 grudnia. Nawet nie wiedziałam że teraz położna przyjeżdża do ciężarnych bo jak rodziłam 8 lat temu to przyjeżdżała tylko po porodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Euforia17tydz
Hej, dziewczyny czytam Was od dłuższego czasu ale jakoś nie mogłam się zebrać żeby się przyłączyć do rozmowy. Trochę nie wygodnie się pisze na kafeterii ;) Termin mam na 27 kwietnia i na 95 % będzie chłop a tak mi się marzyła babeczka :D Z tego co widzę to założyłyście grupę na fb a tam chętnie bym dołączyła :) Mogę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Poważnie przyjdzie do Ciebie położna ? Pierwsze o tym slysze... a to z Twojej przychodni ogólnej czy że szpitala czy od ginekologa ? Aż się e czwartek zapytam u swojego lekarza jak to jest z tą położną. Wiesz, zaraz ten śnieg stopniej****ardziej to śnieg z deszczem ale fajnie wygląda jak tak sypie :) idę zaraz robić wafle z galaretką. Okropnie dużo słodyczy pochłaniam :( dzień bez czekolady to dzień stracony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa19tydzień
u mnie też sypie :) biało jest ale to taki deszcz ze śniegiem.U mnie przychodziła położna ale też po urodzeniu. Witam nową osobę pewnie,że możesz dołączyć :) dziewczyny trzymajcie za mnie jutro rano kciuki mam drugie podejście do picia glukozy. Muszę dać radę bo więcej tego świństwa nie strawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Ewa trzymam mocno :) na pewno teraz dasz radę! To się robi na czczo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani1990
Ola tak na czczo. Ewa również trzymam kciuki :-) Dasz radę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi
Ola to ode mnie z przychodni. Dzwoniłam do koleżanki która rodziła w zeszłym roku i do niej też przychodziła położna raz na jakiś czas i sprawdzała jej ciśnienie i tętno maluszka i pokazywała jak w razie co reanimować małe dziecko więc w sumie fajnie, zawsze kobieta spokojniejsza jak jest pod kontrolą kogoś doświadczonego :) Co do słodyczy to ja też tak mam, dzisiaj zjadłam pół czekolady :( Ewa powodzenia na glukozie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Wróciłam od diabetologa i mimo wyników 88, 89 mam brać insulinę... dzisiaj będzie mój debiut w kłucia. Mam nadzieję że to nie boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Hm to ja nie mam co na to liczyć bo swoją przychodnie mam w innym mieście niż mieszkam :( ale bardzo fajna sprawa ogólnie. Misza może nie będzie tak źle, mówią że strach ma wielkie oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Skoro mam się dzisiaj kluc to chyba kawałek gorzkiej czekolady se zjem! A co!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwietniowamamaporazdrugi
Ola dopytaj się dla pewności jak będziesz u swojego ginekologa. Misza będzie dobrze, pomyśl sobie że robisz to w trosce o swojego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Tak właśnie zrobię w czwartek :) Nawet nie wiecie jak się cieszę że mnie ta cukrzyca na razie nie dopadła. Jak sobie pomyślę że musiałabym być na diecie, albo odmawiać sobie słodyczy to mnie skręca. Też was tak swędzi skóra na brzuchu ? Ja mam tak napieta, że aż mnie szczypie. Codziennie się smaruj****lsamem nawilżającym na zmianę z oliwka ale kurcze boje się że to nic nie da i zaraz dopadną mnie rozstępy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościnnapoziomkowa 20t dz
Mnie swedzialo wszystko, ale to dlatego ze mam bardzo sucha skore. Ten olejek migdalowy mi pomogl, a nawet maz stwierdzil ze mu sie lapki od tego wydelikacily. Plecy mi codziennie masuje to i korzysta przy okazji na lapcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
A możesz coś więcej o tym olejku napisać ? Ja też mam suchą skórę tak ogólnie, ale na brzuchu to jest najgorzej od czasu jak mi go wybiło, strasznie jest napięta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mani199018tc
Ola mnie też swędzi. Ja kupiłam balsam dla kobiet w ciąży. Misza a w co musisz się kłuć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
Ja za to bije rekordy suchosci dłoni. Normalnie dramat jest. Aż mi skóra do krwi pęka przy paznokciach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
W Uda mam się kluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KwietniowaOla 19t
Chyba też wroce do olejku dla mam z babydream. Po nim miałam fajna skórę, nie wchłaniał się tak błyskawicznie jak balsam i bluzki mi nie drażniły skóry. Dziewczyny będziemy dalej pisać tu czy na FB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misza_83
No ja raczej w ogóle na FB nie wchodzę. Teraz tylko patrzę na Wasze brzuchy. A tak poza tym FB to nie mój świat ale oczywiście dopasuję się do większości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×