Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks w pracy. Co mam zrobić?

Polecane posty

Gość gość
On ma jeszcze malutką kanapę w rogu wraz ze stolikiem kawowym przy drzwiach tam niczego by nie rozwalili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio dzwoniłam do banku dowiedzieć się czy można wymienić kartę. Konto było jego, a karty dwie a jego żonie nie podobala się karta i kazała sobie wymienić. Rozumiecie to? Dla mnie to głupota po za tym ja na jego miejscu nie dałabym jej dostępu do konta. Skoro on do firmowego nikomu nie daje, sam robi przelewy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cię to interesuje gdzie się oni bzykali. Odpuść już co bo to się nudne już robi. Zajmij się pracą, "od szczel" się dla swojego faceta i nim się zajmij. Jedź na fajny urlop przecież Cię stać skoro jesteś "najważniejsza sekretarka". Zgodnie z kp musisz mieć 14 dni wolne ciągiem. Więc nie wiem o jakim tylko tygodniu wolnego piszesz. A że ma miesiąc wolnego to jego sprawa i nie musi się nikomu tłumaczyć gdzie co i dlaczego tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cię to interesuje gdzie się oni bzykali. Odpuść już co bo to się nudne już robi. Zajmij się pracą, "od szczel" się dla swojego faceta i nim się zajmij. Jedź na fajny urlop przecież Cię stać skoro jesteś "najważniejsza sekretarka". Zgodnie z kp musisz mieć 14 dni wolne ciągiem. Więc nie wiem o jakim tylko tygodniu wolnego piszesz. A że ma miesiąc wolnego to jego sprawa i nie musi się nikomu tłumaczyć gdzie co i dlaczego tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To z przyszłym mężem zrób sobie od razu rozdzielnosc majątkowa i intercyze.bo z jakiej okazji miałabyś korzystać z kasy swojego męża. To nie twój biznes więc co Cię interesuje kto za jego pozwoleniem szefa korzysta z jego kasy. Nie twoja kasa więc się nie interesuj. I pracuj zamiast siedzieć na kafe. Normalnie cycki opadają na takie laski jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szef jeszcze nie wrócił? Jprdl. Jak ona wchodzi do firmy? Normalnie! Jak każdy klient, z którym mawia się szef. Ochrona ją wpuszcza. Dziwi cię, że żona ma dostęp d prywatnego konta, a on do firmowego nikomu nie daje? I ty się nazywasz osoba ogarniętą? Ha ha ha ha. Prywatne konto jest ich ich wspólne, bo wspólna jest kasa w małżeństwie. Firmowego się nikomu nie daje, ponieważ można się z kasą pożegnać. Widać facet ma głowę na karku skoro firma dobrze przędzie, a żonę widocznie kocha. Szef cię nie chce i to cię boli. Szukasz dziury w całym i ci nie wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co słyszałam to oni mają rozdzielczość majątkową, bo jakby nie miała to potrzebowały by jej podpisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co Cię to interesuje? Praca to praca, a sprawy osobiste to sprawy osobiste. A Ty nie możesz pojąć ze można oddzielic życie prywatne od zawodowego i nie masz lepszych tematów do rozmów niż prywatne życie szefa. Nudna jesteś. Lepiej jak napisz czym zajmuje się twój chłopak aby zadowolić księżniczkę: ) co on na to ze słyszałaś seks szefa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"rozdzielczość majątkową," Od szczelona żona ma rozdzielczość majątkową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Z tego co słyszałam to oni mają rozdzielczość majątkową, bo jakby nie miała to potrzebowały by jej podpisu. x Co ty bredzisz? Gdzie podpisu? Jakiego podpisu? Do czego podpisu? Przecież firma nie jest ponoć jego, to po co mu rozdzielność? Dziewczyno próbujesz się czegoś uczepić i ci nie wychodzi. zaprzeczasz sama sobie, zapędzasz się w kozi róg i nie wiesz jak z niego wyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslicie ze ona ma faceta? Ja mysle ze to pracowbik kafe ktory ma za zadanie pisac prowo zeby ludzie wchodzili i klikali reklamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "rozdzielczość majątkową," Od szczelona żona ma rozdzielczość majątkową smiech.gif x Tyyy fakt!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już sama nie wiem czy to prawda, czy to projekt kafe, czy zwykła smarkula ha ha. Rozbawiła mnie tym: ja bym mu tak nie dała. Nie, nie dałabym tak facetowi, tylko MU, szefowi ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bynajmniej autorka ma gdzie odreagować swoje flustracje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bynajmniej autorka ma gdzie odreagować swoje flustracje smiech.gifsmiech.gif x Przepraszam, że poprawię, ale przynajmniej koleżanko, przynajmniej. Bynajmniej, to przeczenie. Jeszcze ci literówka wpadła. A ogólnie zgodzę się z twoją myślą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ech, no nie zrozumiałaś żaluzji :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 dni to i tak dużo, a co on będzie robił ponad miesiąc jak przecież on w pracy jest codzinnie, kiedys powiedział do mnie ,,W nocy wymyśliłem.." w nocy sie śpi, a on nawet w nocy myśli o pracy. Daje jej dostęp do swojej karty i jeszcze wybrzydza. Co innego część firmy gdzie przychodzi zwykły klient- jest otwarta, a do nas trzeba użyć karty żeby wejść. A ona nigdy nie jest umówiona. Firma nie jest ani jego ani jej, ale do kupna mieszkania nie potrzebował jej podpisu i nigdzie nie ma jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to ze jego żona Cię nie lubi i i nie okazuje szacunku np się żegnając bo zauważyła że lecisz na jej męża i z premedytacją jęczała podczas seksu żebyś sobie nie myślała że uda Ci się to zdobyć i nie masz u niego szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ech, no nie zrozumiałaś żaluzji cool.gif x Aaa to taki but. Ha ha ha, no teraz zajarzyłam. Jak led. Jakbyś wpisała to w cudzysłów... byłoby mi łatwiej he he. Piona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I matuluchno kochana :) rozdzielność haha:) Żony nie trzeba umawiać na spotkanie z własnym mężem. Kompromituje się dalej bo mam taki polew ze hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No popatrz, ja nie mam rozdzielczości, a do kupna samochodu jakoś mąż nie potrzebował mojego podpisu. Weź nie wymyślaj! Napisałam ci: ochrona ją wpuszcza. To tak ciężko zrozumieć? Firma nie jego, firma nie jej. Twoja tym bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To że nie żegna się znaczy o jej słabym wychowaniu. Myśli że jak złapała bogatego faceta to już jest fajna i to ja mam jej mówić dzień dobry ? Ona jest dla mnie nikim, kobieta bez klasy i tyle. Karta się nie podoba ksiezniczce, co moze jeszcze się nie podoba ? On potrafił zachować się cicho, a ona nie. To też świadczy o jej niskiej samoocenie, albo zamiast rajstop pończochy i widać było koronkę jak usiadła. Kto normalny w taką pogodę chodzi w pończochach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, ty masz jej mówić dzień dobry. On był cicho? Hmm... raczej miał twarz między jej piersiami i to przytłumiło jego jęki hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do karty, to może była wadliwa? Albo się ważność kończyła? Problemy z doopy wymyślasz. Nienawidzisz tej kobiety, tylko dlatego, że jest żoną szefa. Odezwała się dobrze wychowana z klasą panienka, która musi mieć dłuuugą grę wstępną. A właśnie. Napisz jak to jest. Może się czegoś z mężem nauczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To właśnie Ty masz obowiązek mówić jej dzień dobry i do widzenia tak jak każdej osobie która wchodzi wychodzi z biura. Pończochy są sexi. Mój uwielbia :) jesteś osobą kompletnie oderwana od rzeczywistości. Nazywasz ja księżniczka a sama tak o sobie mówisz: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiej racji ja mam mówić jej dzień dobry? To ona przychodzi do mnie. Piesi ma małe, on był cicho, to ona zachowala się jak kobieta lekkich obyczajów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karta była nowa, ale gwiazda stwierdziła że chce inny wzór bo jej się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obie karty na niego. A przecież nie można płacić kartą która stoi na inną osobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A z takiej racji że ty tam jesteś tylko pracownikiem i masz obowiązek być dla każdego miła niezależnie od tego kim ta osoba jest. Ona nie.musi być miła i się nie dziwię po tym co sobą reprezentujesz. Szef jeszcze ze spotkania nie wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrócił, wypił kawę i pojechał do firmy swojego teścia i teściowej (chyba) bo nazwisko takie jak pierwsze jego żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×