Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks w pracy. Co mam zrobić?

Polecane posty

Gość gość
A Ty załóż swoją firmę i rób co chcesz i z nim chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha ciekawe jakbyś Ty uprawiała z nim seks w godzinach pracy czy również byłabyś taka oburzona :D może go to strasznie podnieca. Też miałabym ochotę na taki seks. Podoba Ci się więc jesteś zazdrosna ze działa tak na niego jego przeciętna żona. A Ty mimo że usilujesz go poderwac i zainteresować sobą on ma Cię nadzwyczajniej gdzies :) tak ze załóż słuchawki na uszy z muzyką i zajmij się pracą, on jest szefem a szef może sobie robić co chce we własnym gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nie jest 2 tej firmie najważniejszy. Podniecać może, ale troszkę godności wypada mieć. Wiem, że studia skończył tylko żeby mieć wyższe i poszedł na łatwy kierunek (coś z menadżerem), ale jednak wypada mieć trochę klasy. Tak działa na niego jego przeciętna żona? No jak ? Szybki numerek i tyle, widać jest tylko workiem na sperme. Tatuś byłby dumny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musiałam posprzątać ten cały bajzer w dokumentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestes p*****lnieta. Zajmij sie soba zwykla sekretareczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwykła, bo wśród sekretarek w tej firmie mam najwyższe stanowisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahhaah sekretareczka za dyche. Nie ma.jej kto ****** to sie oburza idiotka. Idz stad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem zazdrosna o to co robi, bo takim zachowaniem jestem oburzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Won!!!! Kolejne prowo kretynki kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja popieram autorke. Napisz donosik do prezesa I innych ludzi nad nim. Wstyd musi byc. Calusy kochana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nad nim jest tylko właściciel firmy czyli jego ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I też nie wiem jak to jest z jego ojciec bo jego gabinet zajmuje syn, a właściciel pojawia się w pracy rzadko. Teraz przez miesiąc będzie, bo jego syn jest na urlopie. Az miesiąc! Ja bym nie mogła takiego urlopu sobie wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On w swoim gabinecie moze robic co chce a ty nie wtracaj sie w nie swoje sprawy zakompleksiona sekretareczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest gabinet firmy nie jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie twoj kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale zazdrosci w autorce. Az dziwota ze takie cos zostalo splodzone i zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie zazdorsze. Niby czego ? Szybkiego numerku bez czułości i zostanie workiem na sperme nawet jak już jest żoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana435
To jest gabinet jego ojca właściciela firmy a nie firmy.Nie masz tam udziałów więc nie masz nic do gadania. Jesteś zwykłym pracownikiem, którego można zwolnić a on jest synem prezesa i pewnie zostanie jej właścicielem :-)Tobie to sięw głowie poprzewracało. Cały czas walkujesz ten sam temat:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W firmie nie ma prezesa jest właściciel. Wątpie, żeby on miał jakieś udziały w tej firmie. Zresztą nie wiem nie znam się. Dlatego właśnie on czuje się bezkarny, bo załatwi swoje sprawy w czasie pracy, uprawia seks z żoną, miesiąc urlopu gdzie każdy idzie na tydzień i wraca do pracy, zero jakiegoś zgrania z pracownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogodz sie z tym ze jestes zwykla sekretarka. Pewnie nie masz zycia prywatnego i zyhesz tylko praca. Zalosna idiotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest sekretarką najwyższą w naszej firmie. Żyje pracą bo lubię to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajajajjj ale Cię to boli :/ wiekiem na sperma byłabyś Ty będąc jego kochanka gdyby Cię szybko zaliczam w pracy :/ Jeśli Ci się nie podoba to zmień pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś sekretarko psychiczna. To że bzykał żonę w swoim gabinecie to twoim zdaniem oznacza, że ona nic dla niego nie znaczy? Jesteś p**********a, jak ktoś to słusznie zauważył! W pierwszej chwili jak przeczytałam twoje wypociny to pomyślałam, że się pomyliłaś i żona przyszła jak szef bzykał jakąś babę, ale nie! Ty, jesteś oburzona że bzykac własną kobietę i ona go podnieca! Brak słów też na to że walkujesz ten temat przez kilka stron na kafe! Lecz się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka karierowiczna na stanowisku sekretarki hahaha to te szczesliwe SINGIELKI !!! :D hahahahahhahahahahahahaa buahahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks w małżeństwie to nie szybki numerek bez uczuć. On ją zaliczył po prostu. Trochę potraktowana jak szmata. Ale skoro się godzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinni wywalic cie na zbity pysk i to dyscyplinarnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:57 też mam szybkie numerki a nie uważam się za szmatę :) przynajmniej u nich iskrzy a Ty pewnie nawet faceta nie Madzi masz żal Ci du*pę ściska: D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie żal mi niczego nie ściska. No nie chciałbym być tak traktowana jak ona, nie ma szacunku do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* z mężem oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty się z kosmosu wyrwalas czy jak? Masz faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×