Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Seks w pracy. Co mam zrobić?

Polecane posty

Gość gość
Zresztą jak ona ubrana przyszła sukienka z falbaną na dole jak dla nastolatki i szpilki, widać że tyle co od fryzjera wyszła. Faceta mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisala ze nie ma zycia poza praca. Zakompleksiona brzydula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawno się tak nie uśmiałam z tematu na kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ładniejsza od jego żony, przynajmiej mam to coś w sobie, a faceci nie biorą mnie na szybki numerek bez przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To te szczesliwe bezdzietne :D ale to sa chore idiotki zazdroszczace ludziom szczescia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widzę w tym żadnego szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjemnosci ? Ty masz w ogole pojecie o przyjemnosciach zdesperowany plociuchu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powiedz facetowi ze nie lubisz grzecznego seksu przy wyłączonym świetle. A nie wylewasz swoje frustracje na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:05 To ty tak myślisz. Ładna buzia to nie wszystko moja droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż mam. Długa gra wstępna, seks w różnych pozycjach, przytulnie do siebie po. W przeciwieństwie do jego żony mój facet ma traktować mnie jak księżniczke a nie jak worek na sperme. Na tym biurku on później pracował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.11 nie masz pojecia o seksie ani zwiazku tyle ci powiem. i przeciez wiesz ze to prawda a moze jestes mala gowniara piszaca prowokacje i dlatego ? bo chyba nie stara bez pojecia o zyciu ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:13 chyba Ci się coś pomyliło: P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem ładniejsza, mam krótsze włosy, zawsze mam pełny makijaż, jestem niższa i drobniejsza od niej. A ona nogi umięśnione, makijaż taki podstawowy nawet ust nie pomaluje na oczach tylko tusz do rzęs. Mam 23 lata więc stara nie jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty qroc do gimnazjum debilko. Pewnie od byla dupodajka a teraz niby taka ą i ę. A c***a rozp********a od stu k****sow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:16 Haha a nie wiesz ze każdy ma inny gust i to ze podobasz się może innym to nie znaczy ze będziesz się podobać akurat jemu. Pewnie jesteś dla niego przeciętna: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech cie zwolnia glupia plotkaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętna z wyglądu jest jego żona. Nie rozumiem zachwytu nad nią kiedyś właściciel przyszedł mijali się w drzwiach a on do niej ,,Kochana jak Ty ładnie dziś wyglądasz" jeszcze spytał się o jej firmę i jak się czuje a później poleciał do mnie z tekstem ,,Synowa to mi się trafila najlepsza, przynajmniej z moim synem wytrzymuje" a moim zdaniem to on z nią wytrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On nawet mówi do niej córeczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli właściciel firmy pojawia się rzadko w firmie tzn, że firmę tak naprawdę prowadzi syn. A jeśli firmę prowadzi syn to by znaczyło, że ma pełnomocnictwa itp w prowadzeniu firmy. Na jakiś zasadach ten syn z********a w tej firmie za ojca i na pewno nie jest to tylko umowa o pracę. A seks małżeński, to nie jest tylko długi stosunek z czułością i bla bla. To także szybkie, lubieżne i zwierzęce numerki dla samych numerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prosze o skasowanie tematu albo przeniesienie go. To nie jest tematyka na to miejsce!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko jeśli żona szefa jest taka okropna z wygladu, to znaczy tylko jedno. Tak dobrze obciąga, że on nie jest ciekawy jak to jest z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego ojciec ma 55 lat więc nie jest na emeryturze. Przestał pracować rok temu. Więcej go w Polsce nie ma niz jest, mają mieszkanie w Hiszpanii i on tam z żoną siedzi. W firmie bywa rzadko. Jedynie jak jego syna nie ma to on faktycznie jest cały czas w firmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie nic mi sie nie pomylilo. nie masz pojecia i tyle. o gustach sie nie dyskutuje powtorze sie. dla jednych bedziesz marna krowa a dla innych ladna. Dla mnie dodzia jest brzydka a dla innych piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nawet kilkanaście lat po ślubie mam szybkie numerki z mężem.. Jest z***biście, zwierzęco, podniecajaco.. Ogień płonie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że ani jednemu ani drugiemu finansowo zle nie jest. W tej rodzinie każdy ma auto z salonu łącznie z żoną szefa, ostatnio kupił nowe mieszkanie 130 m3 bez kredytu a on ma juz 3 mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My tak samo. Czasami mamy na siebie taka ochote, ze kochamy sie szybko. Ona idiotka ma jeden schemat seksu tak jakby przeczytala to gdzies i twierdzila, ze tak jest dobrze i tak powinno zawsze byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubię romantyczny seks pełen miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zyciu roznie bywa. Ty jestes jakas pusta i niedojrzala przede wszystkim. A o szczesciu to jeszcze duzo sie nauczysz. Zycie nie jest schematyczne tak jak ty tutaj nam siebie przedstawiasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W życiu różnie bywa ? Ok ale co do tego ma seks ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że wszyscy rzucili się na biedną sekretarkę. W doopach wam się ludzie od dobrobytu poprzewracało? Pracowaliście kiedyś na 'robotniczych' stanowiskach? Sekretarki, sprzątaczki, sprzedawcy. To my odwalamy robotę za szefostwo. To my się za nich wstydzimy. To my przyjmuje razy za błędy szefostwa. To nam plują w twarz oszukani i zawiedzeni klienci. I wy macie czelność jeszcze nam wytykać? Sk***ysyny. A ten chłoptaś to przykład bananowego narcyza, z bogatego domu. Zwykły frajer. Życie go nie kopnęło, a wszystko ma od rodziców. Dostał firmę i czuje się królem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×