Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bezdzietni czyli wybrakowani

Polecane posty

Gość gość
dlatego w ramach buntu wobec takich samic jak autorka będę sypiać z żonatymi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ramach buntu wystarczy być szczęśliwym i zadowolonym ze swojego życia :) Nic tak nie boli innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bez urazy dla bezdzietnych z wyboru, bo to nie dotyczy. Jak sie rozmawia z bezplodna zdesperowana to chociaz probuje to ukryc to i tak jej sie to nie udaje. Taka prawda. Widocznie ten problem jest dotykajacy skoro tak przezywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro jestem prymitywna to co mi za różnica jak swój prymitywizm poszerzę :-) więc postawię na karanie kobiet które mi się nie podobają ,dopierając się do ich chłopów,kara wydaje się być właściwa:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.09 probujesz cos komus udowodnic ? :) cos cie dotknelo ? pytam tak delikatnie serio akurat jestem samotna matka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo tu na tym forum dla matek tych bezdzietnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcę się pobawić z wami :-) w bycie wrednym ,ale ciebie nie dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo na przykład jeśli chodzi o mnie to żonaci mają duże parcie na mnie ,m.in.żonaci, ja zawsze ich gonię ale tak jak was poczytam,to zaczynam się zastanawiać czy jesteście warte tego że ja sobie chwilowej przyjemności odmawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.20 Nie zaluj sobie kobieto :D Swoja droga u nas w rodzinie wlasnie rozpadlo sie malzenstwo. Czynnikow bylo kilka. Ona za bardzo kochala swoja mamusie. Maz byl na innym planie i stalo sie tak, ze charakter on ma taki, ze wlasnie poszukal sobie kochanicy. Spotykali sie. Jednak tez nie wyszlo. Znalazl juz sobie kolejna. Podobno juz nawet pomieszkuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to za przyjemność spać z żonatym który parę godzin wczesniej moczyl ogórka w żonie? Ja bym się brzydzila, to jest obrzydliwe po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ja tam jestem na forum kafeterii. Nie będę sprawdzać specjalnie czy dany temat należy do podforum rozwodników, życia uczuciowego, ogólnej a może zycia po 30tce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ze niektore tak lubia. I co zrobisz. Czasem sa fikcyjne malzenstwa. I dlatego tak jest, ze facet ma kochanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mam wuja 56 lat stary kawaler bezdzietny i ciotke 78 lat bezdzietna stara panne i uwierzcie mi sa okropni. Nie do wytrzymania. Za kogo oni sie nie maja. To spacza ludzi jakos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17.24 akurat jeśli chodzi o czyste pożądanie to o takich szczegółach w ogóle się nie myśli ,a niektórych to nawet podnieca ,to przeszkadza tylko w przypadku uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja znam bezdzietną 50 latkę i bezdzietnego 40 latka ,i są świetni więc nie ma reguły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie z dziecmi juz nigdy w zyciu nie beda tak szczesliwi i beztroscy jak za czasow, gdy tych dzieci nie mieli. Bezdzietne nie maja za czym tesknic, bo nie znaja tego uczucia jak to miec dziecko. Te z dziecmi sa zazdrosne, ze ich kolezanki maja swobode . Pamietaja dobrze, jak to bylo , gdy dzieci nie mialy. Oczywiscie, ze zadna kobieta nie powie, ze wolalaby nie miec dzieci, gdy juz je ma. Dlatego chca, aby i inne znajome , tez zaznaly tego ,,szczescia ,, Ja nie spotykam sie z dzieciatymi kolezankami, bo mnie nudza. Odmawiam im spotkan, chociaz one bardzo zabiegaja i ponawiaja prosby i zaproszenia wielokrotnie. A dziecko chce miec , ale tylko wtedy jak bedzie mnie nie stac . Ja musze je posylac do prywatnego polskiego przedszkola i prywatnych szkol( mieszkam w USA i naleze do dystryktu z bardzo zla publiczna szkola, w ktorej nie ma bialych dzieci ) Oprocz prywatnych szkol , trzeba bedzie jeszcze placic za polska szkole katolicka -weekendowa . Nie stac mnie na to. Jestem wygodnicka . Jestem egoistka i realistka. Nie tesknie za dzieckiem i nikomu nie zazdroszcze, poniewaz wiem , jakie ograniczenia mnie beda czekac, gdy juz sie na nie zdecyduje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka jest zwykłą prymitywną kretynką i pewnie się uśmiecha jak czyta wasze wypowiedzi bo ją to podsyca. Żal mi tylko jej dziecka (o ile je naprawdę ma, bo jakoś w to nie wierzę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma takich idiotek jak autorka. Prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się zgadzam w 100% z autorką, tylko że ja mam pół dziecka, bo uznałam, ze jedynaczka to trochę za dużo, dlatego mam połówkę. Ale nie mieć w ogólne dzieci to jest naprawdę egoizm i głupota. Zresztą pan Jarosław i pani Krystyna również uważają ze osoby samotne są społeczeństwu wogle nieprzydatne. jeszcze by nam tu muslimów najechało i co wtedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobrażacie sobie, na jakiego okropnego człowieka wyrośnie dziecko autorki przy takiej mamusi? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja boję się mieć dzieci bo boję się że urodzę taką picze jak autorka,paraliżuje mnie strach ,nie przeżyłabym gdyby coś takiego ze mnie wylazło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tylko w wieku 60lat jest juz za pozno ale coz najwazniejsze sa wspomnienia z wyjsc ze znajomymi. " No tak, bo jedyne czym są zaiteresowani bezdzietni to wyjścia ze znajomymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To marne prowo napisane przez jakas zakompleksiona idiotke jeszcze ciagnie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo bezdzietne daly sie wkrecic i piany dostaly. Forum niby o dzieciach, a same bezdzietne tu wypisuja. Naliczylam 2 matki. hahahahahahha buahahahahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie patrzy w jakim dziale są rozrywkowe tematy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale wkrecic i tak sie dalas hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezdzietni z wyboru są ok, pod warunkiem że nie obrażają rodzin z dziećmi, nie używają słowa bachor czy zwrotu "krowa rozpłodowa" w przeciwnym razie to zwykła hołota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weszlam bo temat wyskoczyl na głównym. jestem bezdzietna z wyboru. nie mówię o dzieciach bachory. przebywam z dziećmi w swojej rodzinie i u znajomych i nie mam z tym problemu ani w stronę niecheci ani w stronę histerii macicy po prostu je akceptuje bo to tez sa ludzie tyle ze mali. nie opowiadam się nikomu dlaczego nie mam i nie chce miec dzieci. nie interesuje mnie twoja opinia o mnie bo nie ty żyjesz moim życiem i nie masz o nim pojęcia tak jak i ja o twoim. tak. potwierdzam. doświadczyłam wie5ly atakow, jadu a niekiedy i agresji slownej wraz z tego typu wyzwiskami jakie padły z twojej strony właśnie dziwnym trafem od ludzi dzieciatych. skąd w was tyle jadu???? nie doradzam, nie wypowiadam się i nie dręcze w rodzinie i wśród znajomych matek w temacie dzieci a w drugą stronę niestety tego doświadczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak to prowo lecz pisane osoby przez trolla istnieją realnie . Te rózne bezdzietne 'ekspertki" od wychowania -chyba każda taką spotkała kiedyś ...U nas w szkole najwieksza jędza to była bezdzietna stara panna druga po niej żona alkocholika -dzieciata, dalej była żona milicjanta -prymitywna alkocholiczka .Nie wiem czy dzieciata .Ta pierwsza była "najmędrsza" surowo pouczała rodziców a nad dziećmi znęcała się psychicznie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty jesteś świnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×