Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bezdzietni czyli wybrakowani

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem w trzeciej ciazy i mam w rodzinie jedna ciotke bezdzietna. Gestapo normalnie, faszystka, przeokropna. Z drugiej strony moja tesciowa ma dwoch doroslych synow ma 75 lat i tak zgorzknialej baby to ja w zyciu nie widzialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość dziś - a ty z kolei jesteś babsko nie do z***bania, bo trzy ciąże, porody, troje dziec,i, to tylko idiota tyle wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka to dowód na to, jak źle wpływa na dzieci jedynactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam w liceum nauczycielke chemii starą pannę bezdzietną i to był świetny, cudowny człowiek. Z olei w rodzinie męża jest 60letni stary kawaler i mu bije na głowę :) ale.... jego siostra, która ma dwójkę dzieci jest identyczna, więc na to nie ma reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojoj to cholernie wazne kto przyjdzie na moj grob. :D bachorow nie chce bo to same problemy, tym bardziej ze wiem ze jak pojda do szkoly to towarzystwo wciagnie je w nalogi jak alko, papierochy, trawka itp gowna. Bachor wtedy znienawidzi i szkole i mnie. Jest to pewne bo tak to jest ze nie rodzice wychowuja tylko towarzystwo. A poza tym nie chce sciagac nikogo na ten posrany swiat a tym bardziej do kraju takich gowien jak autorka. Po co ma kolejna osoba cierpiec i miec chu/jowe zycie? I wiedziec ze to i tak sensu nie ma bo kazdy zdechnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale numer hahhaha ścisk d**y z niewiadomo jakiego powodu. autorko co cię tak boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały mózg, duży jad, taki to z autorki gad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym w tak falszywym i gowno wartym spoleczenstwie bycie "nieprzydatnym" to ogromny plus. Trzeba ograniczac kontakty z obrabiajacymi doopy za plecami i uchlewajacymi ryje alkoholikami jak tylko sie da. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćafsds
Świat jest pomimo pozorów nieprzyjazny. Ekonomia: 20% ludzi posiada 80% majątku światowego. Wszystkie wojny czyli wszystkie okrucieństwa z nimi związane wynikały z tych dysproporcji, a nie ideologii. Każdy wyzysk pracownika ma przyczynę w tej nierówności. Świat, wbrew pozorom, dla ludzi inteligentnych i głownie wrażliwych jest często mało przyjaznym miejscem. Jest okrutny niesprawiedliwy. Anatomicznie sprawę ujmując człowiek jest zwierzęciem, którego nadrzędnym celem jest istnienia jest przedłużenie gatunku. Pod tym względem jesteśmy jak ameby, psy i świnie. Czy bezrozumne zwierzęta dopisują ideologię do posiadania potomstwa? (pytanie retoryczne). Ludzie, których celem życiowym w tym świecie jest posiadanie dzieci mają bliżej do prostego zwierzęcia niż do rozumnej istoty. Umiejętność posługiwania się telefonem czy komputerem wcale nie sprawia, że jest się inteligentnym. Po prostu jest się lepszym niż ameba, pies lub świnia... Jest się po prostu lepszym zwierzęciem. Nie każdy chce się męczyć, cierpieć i poświęcać dla czegoś tak pospolitego jak potomstwo. Dla ludzi wrażliwych i inteligentnych życie stawia inne wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są ludzie którzy nie chcą. Wola chodzić na imprezy, częste podroze, nie wydawanie pieniędzy na dzieci, święty spokoj i cisza. Też długo nie chciałam z tego powodu. Ale w końcu akurat zachcialam w wieku 30 lat. Ale tylko jedno bo to jedno już mi zabierze w jakiś sposób wolność i swobodę a co dopiero drugie czy więcej. Ale rozumiem tych co nie chcą, każdy swoje życie spędza tak jak chce i nic im do tego. Za to nie rozumiem wręcz osób które poświęcają całe swoje życie dzieciom ;) do pracy nie, tam nie, do knajpy nie, nowa droga sukienka nie bo co? Bo muszę cały mój czas i pieniądze dać dzieciom. A za choooja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, kto jak kto ale nie masz prawa sie na ten temat wypowiadac.Gdzie masz drugie czy kolejne dziecko?juz predzej bym zrozumiala taka wypowiedz od matki pieciorga.to tak jak ktos pracujacy z wyboru na pol etatu bez powodu do takiej pracy krytykowal bezrobotnych z wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:51 Dokładnie, mając jedno dziecko nie ma się czym chwalić. Pomijam pogardę autorki, argument o grobie mnie rozbawił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wstyd mi za autorkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Inteligentne kobiety nie maja dzieci i wiele badań to potwierdziło. Dzieci moze mieć byle idiota bo to prawda, że jestesmy jak zwierzeta w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ma do tego grób? To chyba dobrze, że nikt nie chodzi, bo zwyczajnie nikt z naszej winy nie cierpi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yyyy aha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Inteligentne kobiety nie maja dzieci i wiele badań to potwierdziło. Dzieci moze mieć byle idiota bo to prawda, że jestesmy jak zwierzeta w tym temacie. x chyba wygodne i leniwe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale taka prawda, każde zwierzę potrafi spłodzić i urodzić. Też tak zapatrujesz się na odwiedzanie grobów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A wygodne życie to jakaś zbrodnia? To, że ty się rozmnożyłaś i jest ci niewygodnie, to twój wybór. Proponuję, żebyś też pozbyła się pralki, lodówki, bieżącej wody... Po co ci ma być za wygodnie i czemu masz żyć leniwie bez prania na tarze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gość dziś Ale taka prawda, każde zwierzę potrafi spłodzić i urodzić. Też tak zapatrujesz się na odwiedzanie grobów? z Nie wiesz co napisać to wyjeżdżasz zaraz z grobami...nie, nie zapatruję się tak, nigdy nad tym nie myślałam, ale przyznaj szczerze, że mnóstwo kobiet nie chce dzieci po porostu z wygody, bo wakacje, bo weekendy, wieczory, wyjścia itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Gratuluję odwagi, mało która matka przyzna, że macierzyństwo to nie przelewki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Wiem, co napisać, ciekawi mnie, czy podzielasz zdanie autorki. Sugerujesz, że decydując się na macierzyństwo jest się masochistą, skoro jego brak to wygoda, zabawa itd? Z drugiej strony, jeśli komuś tak zależy na krzywdzie własnych dzieci, to wskazuje na sadystyczne zapędy, już się pogubiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:59 Nie wiem, jak Ty, ale ja potrafię sobie tak zaplanować grafik, że nawet przy dziecku mam wyjścia, weekendy i wakacje, więc to żaden argument. Sama nie próbowałam, ale pewnie słyszałaś o rodzicach, zabierających dzieci w dalekie podróże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś gość dziś A wygodne życie to jakaś zbrodnia? To, że ty się rozmnożyłaś i jest ci niewygodnie, to twój wybór. Proponuję, żebyś też pozbyła się pralki, lodówki, bieżącej wody... Po co ci ma być za wygodnie i czemu masz żyć leniwie bez prania na tarze? z Gdzie napisałam że wygoda to zbrodnia. Mi jest cudownie, a ty skoro ty nie potrafisz normalnie pisać, to znaczy, że cię coś boli. Twój wpis świadczy o tym że nie posiadanie dzieci nie gwarantuje bycia inteligentnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam dzieci ale tylko dlatego ze nie spotkalem kobiety z ktora chcialebym to dziecko miec. Te co spotykam to z nimi nie chcialbym miec dzieci. Ale zawsze lepiej nie meic dziecka niz sie meczyc z jakas dziewczyna bo sie zrobilo bekarta. A kobiety z bekartami to juz w ogole 5 kategoria czlowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś 21:59 Nie wiem, jak Ty, ale ja potrafię sobie tak zaplanować grafik, że nawet przy dziecku mam wyjścia, weekendy i wakacje, więc to żaden argument. Sama nie próbowałam, ale pewnie słyszałaś o rodzicach, zabierających dzieci w dalekie podróże. x chodzi mi akurat o malutkie dzieci. Nie, nie słyszałam o rodzicach krórzy zabierają tygodniowe niemowle do Egiptu lub na Karaiby, abo prażą sięw upał z nim na plaży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ona dobrze napisała, bo żyjemy w czasach, gdzie każda dziedzina życia jest jakoś ułatwiona, więc jak chcesz się umartwiać, to na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Twoje wpisy świadczą, że posiadanie dzieci też na rozum nie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:14 Tylko, ile czasu malutkie dziecko jest malutkie? Przecież to nie jest 50 lat, jak złamiesz nogę, to też ileś czasu rezygnujesz z pewnych rzeczy, ale to nie jest wieczność w stosunku do sprawności własnej nogi, czy życia dziecka, więc już nie przesadzajmy z tymi wakacjami i wyjściami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:11 No tak, ale jakby miała bękarta z tobą, to byłoby ok? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×