Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jestem wrazliwy i szukam starszej kobiety

Polecane posty

Gość gość

Powiem cos Jestem 30letnim szczuplym ,szatynem ,brazowe oczy jak kazdy mlody mezczyzna uwielbiam zjesc ,czasem male piwko no i najbardziej jak na kazdego samca przystalo seks .ja tak bardzo to lubie bo kiedy sie bzykam z kobieta to jest dla mnie jedna z niewielu okazji w szarym zyciu ,jesli nie jedyna kiedy w moim sercu jest jedynie radosc .lubie seks w kazdej postaci mam go nieduzo dlayego radosc jest tak duza, ciesze sie przyjemnoscia ale tez cieszy mnie widzac kiedy mojej partnerce jest dobrze .ale mam cos jeszcze kiedy kocham sie czuje sie oddajac kobiecie ,podswiadomie daze do jej opieki i aby mnie traktowala po dzieciecemu jak przedszkolaka.jak kilkulatka .chcialbym starszej nieco kobiety aby mnie czasami w trakcie seksu przytulila ,nakarmila,ubrala dzieciecy ale na moj rozmiar ciuch ,wykapala obcinala paznokcie ,kolysala ...traktowala jak swojego 6 letniego syna..zastrzegam nie jestem zboczencem dzieci mnie nie interesuja sam chce miec bo kocham a szukam kobiety ktora oprocz naszych dzieci mi pozwoli byc swoim 6latkiem i wracac do dzieciecych lat.kiedy kobieta mnie tak bedzie traktowac wiem ze bedzie to najlepsze dla mnie ,wprowadzam elementy takie z partnerkami ze dzieli mnie czułością jak dzieciaka.seks z kobieta w takim wydaniu,traktowania mnie jak bezbronne dziecko,daje mi duzo wiecej przyjemnosci ,radosci .jestem szczesliwy i w pelni zaspokojony jako mezczyzna.chce byc czasem przebrany za przedszkolaka nakarmiony i przytulany przez zone .miec nasz swiat dla nas w ktorym oboje jestesmy szczesliwi kiedy czasami w ten sposob jest zaspokojona moja potrzeba.jestem poza tym normalnym 30latliem chce zarabiac na rodzine dobrze traktowac zone i dzieci miec przyjaciol jedynie chce znalezc kobiete co zgodzi sie dogodzic mi w ten sposob czasami ,bo taki seks z moha zona da mi prawdziwa rozkosz a ja dam jej rowniez swoje dobre serce i wszystko co najlepszego w nim pozdrawiam Damian

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×