Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po czym pierdzicie 2

Polecane posty

Hehe właśnie przeglądałem zdjęcia i kilka fajnych tam wypatrzyłem :P Mnie muli strasznie... same mi się oczy zamykają i co chwilę się powstrzymuję żeby jak Jak Fasola nie spaść z krzesła i nie glebnąć dyńką o podłogę :D Kolorowych senków 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Milego dnia dla milych Motylków :) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ;) Wyspani? Ja bym jeszcze pospał, ale już działam w pracy i drugie śniadanko właśnie wszamałem :) Dziś ma być ciepło podobno, no i już świeci słonko ;) Udanego dnia wszystkim 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja Cie podziwiam, ze tak aktywnie zyjesz, kladziesz sie spac tak pozno i jeszcze swiezy i wypoczety i pelen wigoru meldujesz nam z pracy, ze wszystko gra. I to jeszcze z takim optymizmem do swych zadan podchodzisz.. ;) Slonce grzeje, nie padalo od 3 dni wiec sukces jest. :) Trooollu milego, Caroline jesli czytasz to rowniez! Mam nadzieje, ze wszystko idzie po Twojej mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również podziwiam Bonka, pozno chodzi spac a rano juz chetny do działania i nigdy nie narzeka . Zeby tylko jeszcze stary dziad klime Bonkowi zamontował to byloby dobrze. Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolajn nie mysl sobie ze nie zauważyliśmy ze Ciebie nie ma i nie mysl sobie rowniez ze pozwolimy Ci sie ulotnić ;) :) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe z tym optymizmem, to różnie bywa akurat :D Po prostu nie wchodzę tu w kryzysowym momencie, żeby moją niezadowoloną gębą nie psuć nikomu humoru :P A wierzcie mi, gorsze momenty też mam w życiu. Dziś rano akurat znowu miałem niemiłą sytuację, powiedzmy powtórka z wczoraj, tylko dużo gorsza... Ale bezpośrednio na mnie ona nie wpłynie za bardzo, więc jakoś żyję ;) Dziś też niezłe słoneczko przygrzało, ale upiekło mi się! Okazało się, że szef się wybiera do jakiegoś klienta z tej samej miejscowości, do której ja miałem jechać do swojego klienta, tylko 3 ulice dalej dosłownie niż on, więc postanowiłem wykazać się swoim geniuszem zła i wpakować mu się do auta :D Tym oto sposobem moja czaszka się nie gotowała :P A teraz już w domku, po obiedzie mogę oddać się krótkiej drzemce :) W końcu z czegoś trzeba czerpać ten optymizm i siłę do tego, by móc ślęczeć do późna przed monitorem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonk " Po prostu nie wchodzę tu w kryzysowym momencie, żeby moją niezadowoloną gębą nie psuć nikomu humoru jezyk.gif A wierzcie mi, gorsze momenty też mam w życiu. " Mam tak samo, wtedy nawet na forum nie wchodze . Myślałem ze tylko ja tak mam. Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja proponuje Bonku zebys teraz kazdego dnia pakowal mu sie do auta a najlepiej przejął to auto ;) szef nie zbiednieje ;) a co tam Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollu obawiam się, że on ma na ten temat inne zdanie :D Poza tym, ja nie lubię za bardzo z kimś jeździć gdzieś. Z reguły wolę przecierpieć odrobinę i sam jechać moją szklarnią na kółkach, porobić sobie swoim tempem, móc zagadać miłe klientki :P itp niż jechać z kimś, zwłaszcza z szefostwem i dać sobie patrzeć na ręce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie mowie ze z szefem ;) sam jego autem a on niech sobie wezmie twoją szklarnie ;) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha, dobre Troollu! Czyli z tym humorem wszyscy mamy podobnie, no moze ja wiecej rycze.. Jak to kobiety.. :D Mezczyzni chyba rzeczywiscie, w zlych chwilach zamykaja sie w sobie.. Dzis porozmawialam sobie z bardzo milymi ludzmi w realu. No mowie Wam, cuda sie zdarzaja.. :) Mili ludzie w realu.... Dawno tak nie bylo.. Cos mam wrazenie, ze pozytywnie popopycham niektore rzeczy do przodu.. To po czesci dzieki Wam.. Albo inaczej, w duzej czesci to Wasza zasluga! 😘 Bonczku, czy zapisales sie juz na lekcje jogi?? :P :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joga jest z******ta , tez bym musiał zaczac , znam osobe ktora wyszla z depresji dzieki jodze :) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollu to raczej nie do zrobienia :D Przynajmniej ja nie wiem jak to zrobić :P Hmm chyba że... :classic_cool: Może jak mnie zabierze następnym razem, to mu zasadzę soczystego bączusia w fotel? Ale to takiego grubego tzw bąka nielota, który się wbije w tapicerkę i nie będzie chciał odlecieć przez co najmniej tydzień... Może wtedy stwierdzi, że mam mu dać swoje auto, bo swoim nie jest w stanie jeździć, a jego śmierdzące, naznaczone przeze mnie mam sobie wziąć :classic_cool: Oczywiście żeby taki efekt osiągnąć musiałbym przeczytać cały stary temat i pojeść wszystkiego, co było w nim wymienione najczęściej. Dobry plan? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko cieszę się bardzo, że udało Ci się nawiązać ciekawy kontakt z kimś w realu :) Żaden cud, to tylko kwestia tego gdzie tych miłych ludzi szukasz ;) Ale najlepiej nie szukać, tylko iść gdzieś na spontana, a sami się znajdą. Powinnaś częściej wychodzić do ludzi ;) Tak wiem, ja też :D Wszyscy powinniśmy! :) Na jogę się nie zapisałem i póki co nie planuję, choć przyznam, że byłem w szoku widząc ile ludzi przyszło wczoraj. Najbardziej podobała mi się medytacja :) Ja mimo, że nie brałem w tym udziału, tylko sobie siedziałem po cichu, to w momencie, gdy przestałem na chwilę robić zdjęcia, wsłuchałem się w głos prowadzącej oraz dźwięk "magicznych" dzwonków i spojrzałem w gwiazdy na niebie, to mało brakowało i sam bym odpłynął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze jeszcze czeka mnie obróbka fotek, bo już się pewnie wszyscy niecierpliwią... Ehh nie przepadam za tym, ale trzeba ;) Ale najpierw spacerek :) Jak się przewietrzę nieco, to lepiej mi pójdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bonku sa takie perfumy soecjalne o zapachu bączków i musialbys zamontować w jego aucie i zawsze jak wsiądzie do niego to pod fotelem prysnąłby jeden taki to szef wyprulby z tego auta gdzue pieprz rośnie i tak za kazdym razem ;) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak.. Spacerek i kolezanka ;) :D Tak trzymaj! Ja znowu lubie obrabiac zdjecia. Bonczku, a moze przeslij mi jakies swoje zdjecie, bo ja sie interesuje takimi sprawami.. Chetnie zobacze co potrafisz. :P Oczywiscie nie musza byc na nim ludzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie jedz Bonku szkodliwych potraw z tamtego tematu, szkoda Twojego zdrowia , lepszy wlasnie gotowy spray kupic w sklepie ze śmiesznymi rzeczami ;) o roznych zapachach , np słodki bąk albo zgnile jajo .... ;) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W rzeczywistości byla piękniejsza , telefonem to nie za bardzo te zdjecie wychodza , byla szeroka i mocniej świeciła kolorami , sto lat juz nie widziałem tęczy , ciekawe czy Wam sie spodoba Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mam szczescie do tych Bonkow.. Kiedys w prezencie na BN dostalam pierdzaca poduszke.. :O Moze to jest jakis pomysl.. ;) Mozesz jedynie czekac, az to auto sie zuzytkuje i trzeba bedzie nabyc nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuje Autorko :) Trooll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trollu spray o zapachu bąka? Eee toż to chemia! 😠 Jak śmiesz w ogóle w takim temacie o czymś takim pisać? Toż to profanacja! :D Ojj gdyby Caroline tu była, to pewnie też by się zbulwersowała tym faktem ;) Poza tym mój nick zobowiązuje i głupio by było, że mr bonk jest tylko taki z nazwy, a w rzeczywistości używa perfum o zapachu bąka żeby się wczuć w klimat. Zgroza! :D To tak jakby Hołowczyc tu wpadł i mu ktoś powiedział żeby się przesiadł na taksówkę (w sensie jako klient, nie jako jej kierowca) i wymieniał jakieś plusy tego z nadzieją, że coś zmieni :P Ale nie tędy droga! Nie ze mną te numery :classic_cool: Nie tylko po niezdrowych rzeczach są zabójcze bączki :classic_cool: Bo wiesz błonnik np jest zdrowy, ale jak się go dużo zje w różnych potrawach (zdrowych) albo zmieszana z nabiałem, węglowodanami i owocami, to też można kompanię braci powalić :P Poza tym cała sztuczka polega na tym, że swoje bączki mimo że Channel no 5 nie pachną, to jednak własne jakoś łatwiej się toleruje niż czyjeś. I tu chodzi o to, żeby jemu śmierdziało, a ja wytrzymał :D Jakby taki spray zasmrodził, to pewnie podejrzewam, że sam też bym nie chciał już tego auta :P Poza tym chemię wdychać to niefajnie. A taki bączek to chociaż naturalny produkt jakby nie patrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×