Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość globus
Postawiłam kawę. Wypijcie ze mną. x Aziu przeczytałam informacje.Zrobiło mi sie bardzo smutno, a w gardle mam węzeł.Wzdycham i wspieram Cię z całych sił. Nie mieści mi się w głowie,że odmawia się leczenia ludziom chorym .Los jest bardzo niepoczciwy:(:( a nasz służba zdrowia.... brak słów. x U mnie po słonecznych i gorących dniach nastąpiła susza. Zapowiadane burze przeszły bokiem. x Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Mnie też jest bardzo smutno,nie mogę pogodzić się z myślą,jak można sortować ludzi :-( Może doktórka coś wymyśli,bądźmy dobrej myśli. Aziu nie pytam Cię o samopoczucie,bo pewnie kiepskie :-( Ale kawkę możesz z nami wypić i wygadać się ❤️ X Globusiku u nas też zapowiadali burze,ale rozeszła się :-) Teraz chłodniej,ale słonecznie. Adziu śpisz? wpadaj na kawkę. Imuś nie lubisz nas już ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Nie, nie śpię... już działam... przed wyjazdem do Łodzi muszę całe mieszkanie posprzątać... bo dziś wieczorem przyjedziemy razem z wnusią i córką... na weekend zostaną u nas, nie chcę więc jutro tracić czasu na szorowanie chaty... lepiej ten czas z dziewczynkami naszymi spędzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Ja Was uwielbiam Cyferko ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje dziewczyny, to dla mnie niezwykle istotne i wzruszające, że jesteście ze mną Humor taki sobie ale się nie dam, zobaczymy co we wtorek powie lekarka Wiecie bo to jest tak, dla systemu już stara jestem i mi się nie należy :( a trzeci rzut choroby, to przecież już w trumnie leżeć powinnam a nie chcieć jakichś leków Aduś jak tam w Łodzi słyszałam w tv że potop Kochane moje ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, a ja zrobiłam miód z mniszka lekarskiego, nie dość, że pyszny to zdrowy Dobrej nocy Wam życzę i sobie, oby szybko zasnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa już na stole, pachnie, obrus w kratę, słońce przez okno zagląda, wpadajcie Powoli na wieś się zbieram Córcia jeszcze śpi, Niedlugo wstanie i jedziemy Sobotnie uściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aziu kawa wyjątkowo dobra. Bardzo się cieszę,że to właśnie Ty przygotowałaś❤️ Aziulka wierzę,że lekarka stanie na głowie i leki będziesz miała. Tak być musi i już. Życzę Wam pogody tej ,,,,atmosferycznej....i ducha na działce.U mnie okropna susza. Zapowiadane burze nie nadeszły i deszczu ani kropli. x Aduś Wiem masz w domu gości. Słyszałam i widziałam Łódź była zalana ale jakimś sposobem dojechałyście do celu! x Imus Wiem,wiem masz dużo pracy ale wiedz ,że bez Ciebie jest smutno. Od razu strona się rozjaśniła jak wpadłaś. Na jutro życzę wszystkim uśmiechu na twarzach i aby mały Ignas był dzielny! x Cyferko Kawa na Ciebie czeka. Byc może buszujesz po sklepach:) x Miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Aziu dziękuję za kawkę;-) Przyjemnych chwil w Siedlisku.W cudownym miejscu ,cudowne myśli... mam nadzieję,że nie tylko pracy będziecie się poświęcać;-) odpoczywajcie i łapcie promyczki ❤️ X Globusiku nigdzie nie wychodziłam,nie miałam kiedy. Roleta w górę i tłum ludzi pod drzwiami :-D (4 osoby;-) ) troszkę zabiegana jestem.Pogoda sprzyja,interes się kręci. Powiem Ci Globusiku,że ja też wypatruję deszczu. Pan z armatek jak zwykle w sezonie rozgania chmury. X Adziu już się niepokoję...wpadnij chociaż na łyczka kawy,opowiedz,co się wydarzyło w Łodzi. X Imuś jutro macie uroczystość...niech Wam Wszystkim data przyniesie szczęście :-) Wnuczęta masz urocze. Pa,dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... napisałam się (z komórki) i zjadło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj było w Łodzi piekło... z nieba rzeka się lała... miasto w jednym wielkim korku stanęło... my z wnusią ok.16 do drogi gotowe... a córka nie miała jak z pracy wrócić... auta i tramwaje zatopione... jakoś o 18 dobrnęła... potem jeszcze trzeba było dostać się na dworzec... i pytanie, czy pociągi jeżdżą...?? całe szczęście lać przestało... na dworcu okazało się że pociągi dalekobieżne są opóźnione... nasz przyjechał... po drodze dwa razy stawał... ale jakoś ruszał... byłyśmy przygotowane na wszystko... zabrałyśmy wodę i biszkopty dla wnusi... okazało się to niepotrzebne... po 19 dojechałyśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za kawkę... i buziaki na dobrą sobotkę dla Was Kochane...!!♡ (komputery i komórki schowane przed naszym diabełkiem:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedzielna kawa :) z gałązkami bzu w wazonie Na razie pogodnie, ale podobno ma padać Deszcz by się przydał Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aziu bardzo dziękuję za kawusię.Zapach bzu ściągnął mnie w to miejsce. x U mnie po prostu susza:( x Dobrej niedzieli wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Mały diabełek zasnął...:D w całym domu chwila ciszy nastała...:P Na popołudniową kawcię zapraszam... (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kawa o świcie już na Was czeka... jestem dziś dzieciom od samego rana potrzebna, więc wstałam i niedługo idę się szykować do drogi... (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Aduś dziękują za kawusie. Nawet w nocy miałam chęć na kawę.:) Bardzo dziękuję. x Zaczynamy nowy tydzień. U mnie pogoda słoneczna i ciepła. Spoglądam na niebo i wypatruję deszczowej chmurki. Jest bardzo sucho. Mam dzisiaj bojowe zdanie.Idę z kotkiem do lekarza.Na szczęście zdrowy ale powinien być odrobaczony. Już teraz wiem,że nie będzie łatwo:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Dzień dobry Adziu,Globusiku. Dzięki za kawkę ;-) niezawodna babcia Adzia,jak zwykle w gotowości ❤️ Globusiczku,powodzenia :-D U mnie też susza:-( i studnia popsuła się na Rodos, hydrant do wymiany,nie mam czym roślinek podlać. Trzymajcie się;-) Dobrego dnia. Aziu Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu
Dziękuję za kawusię, Aduś dobrE z Tobą młodzi mają, pomagasz ile możesz Ja dziś w domu, wczoraj trochę w ogrodzie posiedzialam, podlewałam bo rośliny potrzebują, trawa sucha, masakra, deszczu trzeba a tu ciągle nic Dziś też słońce Trochę z odkurzaczem polatam, córcia dziś obiad robi, pomaga mi i tu i na wsi Dzień jak zwykle Pogody dla Was miłe Panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kawka już czeka... bo dziś też wcześniej jadę... (_)> (_)> (_)> Aziu, napisz koniecznie co i jak po spotkaniu z doktor...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziu dzień dobry. Dzięki za kawkę ;-) Dobrego dzionka z wnusią . Globusiku u mnie całą noc padało i wczoraj popołudniu. Jak u Ciebie? Deszcz bardzo potrzebny był. Aziu dobrze,że córka jest z tobą.Na pewno bardzo Cię wspiera. Trzymam kciuki z całych sił !! Imuś dalej zabiegana jesteś? wpadnij na kawkę;-) Dobrego dnia dziewczyny. Dzisiaj Zofii...nie była tak zimna :-D Przynajmniej w tym roku. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Porywam kawę i się zbieram Trochę popadało Po południu do lekarki idę z córką razem Dam znać Nawet o trzymanie kciuków nie proszę, bo nic to tym razem nie da :( Będzie co ma być :( Pogodnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×