Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Adziu :-( To przegoniłam Cię niepotrzebnie po sklepach :-( Czasami coś palnę bez opamiętania. Ta moja kawa ulubiona to Dallmayr z granatowym paskiem.. Wybacz;-) Ziarnistą kawę należy docenić,tylko,że ja nie mam czasu jej mleć....zapach,aromat świeżej,ciepłej kawy... bajka. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najwyższa pora iść z suńką do lasu... Miłego dnia wszystkim... Pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, dobrze że termin jest, ale coś strasznie odległy, nie zaszkodzi Ci taka przerwa? U mnie też temperatura nie rozpieszcza, Cyferko u Ciebie też pewnie chłodno Aduś prawko jazdy posiadam od 16 roku życia, kiedyś dużo jeździłam, teraz nie mam samochodu, syn mnie czasem wozi, czasem przyjaciółka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, hahahah... jakoś niezbyt precyzyjnie się wyraziłam... mnie chodziło o prawko na maszyny rolnicze typu traktor...?!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, gdy mięso na kotlety tłukłam (foto-relacja oczywiście zrobiona) to słyszałam jak w mediach prawili, że fala afrykańskich upałów do naszego kraju idzie... no i faktycznie, na wieczornym spacerze dokładnie to czułam... duuużo cieplej niż w południe... także niebawem wygrzejemy zmarznięte ciałka... ale koc do spania obowiązkowy... bo dziś w nocy jeszcze chłodno będzie... a od jutra ciepełko...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z myciem okien dałam sobie dziś spokój... robotnicy, ci co to układają chodnik, wzniecali przez cały dzień tumany kurzu... a pracowali chyba na dwie zmiany, bo warkot maszyn do późnego wieczora słyszałam... jeśli jutro będą mieli dzień wolny to trzy okna, te od ulicy, przelecę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś dzięki za kawę, na traktor nie mam, ale to zaledwie traktorek :) Dobrą wieść mam dla siebie :D do refundacji wszedł nivolumab, lek dla mnie o tyle istotny, że obecnie jedyny. Nie macie pojęcia jak się cieszę I jeszcze- moja córcia wpada na jakiś czas, robią przerwę w podróży. Mama Javiego jest po operacji i niezbyt dobrze się czuje, on się martwi i dlatego robią przerwę Ja znowu na wieś i ciepełko by się przydało, tymczasem cały czas chłodno, monotonna jestem :) Miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu, nivolumab nareszcie refundują... a więc cieszę się razem z Tobą... bardzo się cieszę...!!! córeczkę będziesz miała... fajnie... szkoda tylko, że związane jest to z chorobą mamy Javiego... i jeszcze brat Twój przyjedzie... miło...:) chłodno mówisz... ale ma się ocieplić... u mnie już widzę 22*C... tylko że ten mój termometr jest od północnego wschodu i promienie słoneczka na niego teraz padają... jak się słońce przesunie i cień na oknie będzie, to pewnie temperatura obniży się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Przyszłam na gotowe. Aduś dziękuję za kawę. Mam wolną sobotę więc będę się delektować i pić powolutku. x Ada nie słyszałam ,że wędruje do nas ciepło afrykańskie. Dobrze byłoby solidnie się wygrzać.Wczoraj oglądałam prognozę . U mnie temperatura ma być ciut niższa niż w innych rejonach kraju.Dzisiaj zapowiada sie dobrze.Słońce i 11 st. x Aziu wiesz,że wcale nie myślę o opóźnionej wizycie .Nie mam na to wpływu i niech się dzieje wola nieba. Dobrej pogody i ciepełka Ci życzę na dzisiejszy dzień. x Cyferko Kawa świeżo mielona to prawda,że jest o wiele smaczniejsza. Niestety nie mam ekspresu.Ten który miałam wyrzuciłam i bardzo żałuję.Miałam taki czas ,że nic nie było mi potrzebne.Wiele rzeczy wyrzuciłam a teraz byłyby przydatne. Kawy o której piszesz nie widziałam w sklepach. Muszę zwrócić uwagę i jeśli się na nią nadzieję :) kupię żeby posmakować. x Imuś ...hej mała poszalej , masz osiemnaście lat ..... udanego weseliska. x Dobrej ,ciepłej soboty życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam. Przyszłam na gotowe. Aduś dziękuję za kawę. Mam wolną sobotę więc będę się delektować i pić powolutku. x Ada nie słyszałam ,że wędruje do nas ciepło afrykańskie. Dobrze byłoby solidnie się wygrzać.Wczoraj oglądałam prognozę . U mnie temperatura ma być ciut niższa niż w innych rejonach kraju.Dzisiaj zapowiada sie dobrze.Słońce i 11 st. x Aziu wiesz,że wcale nie myślę o opóźnionej wizycie .Nie mam na to wpływu i niech się dzieje wola nieba. Dobrej pogody i ciepełka Ci życzę na dzisiejszy dzień. x Cyferko Kawa świeżo mielona to prawda,że jest o wiele smaczniejsza. Niestety nie mam ekspresu.Ten który miałam wyrzuciłam i bardzo żałuję.Miałam taki czas ,że nic nie było mi potrzebne.Wiele rzeczy wyrzuciłam a teraz byłyby przydatne. Kawy o której piszesz nie widziałam w sklepach. Muszę zwrócić uwagę i jeśli się na nią nadzieję :) kupię żeby posmakować. x Imuś ...hej mała poszalej , masz osiemnaście lat ..... udanego weseliska. x Dobrej ,ciepłej soboty życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Aziu cudowna wiadomość. Bardzo się cieszę❤️ o lek nie musisz się martwić . Całe szczęście.No i córka przyjedzie :-) druga dobra wiadomość. Aziu będzie ciepło,może trochę popada,ale będzie ciepło i u nas. Mój studencik jutro wyrusz do Torunia,kolejne miasto do zwiedzania;-) Bardzo się cieszy na ten wyjazd,a mój Emek obraził się na niego i ja jak zwykle muszę pożar gasić :-( Globusiku kawę kupuję na straganie z niemieckim towarem,ale w marketach też widziałam.Ale nie kupuj;-) będę parzyła codziennie :-D Aduś masz wolną sobotę? Ja niestety pracuję,jeszcze parafianie śpią,także mam chwilę spokoju;-)ale zapowiada się ciężki dzień. Imuś za mnie też się wybaw. Imprezowiczka....impra,za imprą ;-) Luna zrezygnowałaś? Dobrego,miłego,spokojnego,szampańskiego. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, podobno będzie ciepło... w każdym razie tak zapowiadają: " 28.04.2018 07:50 Pogoda na weekend. Do Polski napływa gorące zwrotnikowe powietrze. Początek majówki w pogodzie będzie bardzo gorący. Synoptycy zapowiadają też burze. Wszystko wskazuje na to, że pogoda będzie sprzyjać tym, którzy w weekend wybiorą wypoczynek na świeżym powietrzu. To będzie bardzo ciepły i nieco burzowy weekend - zapowiadają meteorolodzy. Zwrotnikowa masa powietrza utrzyma się w Polsce także w majówkę." tak... kawa świeżo mielona smaczniejsza... ma bogatszy aromat... dzieci zawsze mielą tylko tyle ile im akurat do parzenia potrzeba... a ja tam zawsze szłam po łatwiźnie... czyli kupowałam paczkę mielonej i słój rozpuszczalnej... teraz, gdy zięć obdarował mnie kilogramem ziarnistej, przejdę na mielenie... Ty Globusku młynek wyrzuciłaś, a ja swój wietrzę... bo ostatnio służył mi do mielenia ostropestu i siemienia... zapach ziół pewnie pozostał... więc wietrzę...:P x Cyferko, Emek obrażony... a Ty gasisz... ech, taka to już nasza rola... dbamy aby w rodzinie dobrze było... Toruń, piękne miasto... fajnie, że młody pojedzie... my co jakiś czas tam pędzimy... teraz, jak jest autostrada, to błyskawicznie się podróżuje... uwielbiamy toruńską Starówkę... i bulwary nad Wisłą... tak, dziś mam wolne... i może za te cholerne okna się wezmę... jak na razie panów od wymiany pobliskiego chodnika nie widać/nie słychać... jeśli do godz. 9 nie pojawią się, to ściera w dłoń i jadę...:D jeśli przyjadą, mówi się trudno... okna będą musiały poczekać... i to nie wiem do kiedy... bo w nadchodzącym tygodniu będę do wnusi jeździła... w przyszłą sobotę prawdopodobnie wyjeżdżamy... w następną mamy rodzinną uroczystość... a w jeszcze następną idę z suńką na coroczne szczepienia... tak więc wypadałoby dziś zabrać się za okna...:O x Imuś, wyskacz się... wybaw... i niech Ci sukienka w tańcu nie przeszkadza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aziu bardzo się cieszę na wiadomość o leku.Huraaaa!❤️ x Aduś faktycznie będzie ciepło.Ciesze się, Pojadę do dzieci ,posiedzę na ogrodzie no i jakiś inny wypad zorganizuję;) x Cyferko ha ha gasisz pożar powiadasz:) przekonaj Emka bo Toruń jest cudny i trzeba go zwiedzić. x Buźki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, mignęłaś.. nasza Ty błyskawico... mignęłaś i tyle Cię widać było...:D x Globusku, dzień u dzieci i do tego w ogrodzie miło spędzisz...:) x o godz 9 wyjrzałam przez okno... panowie robotnicy, oczywiście, są...:P ale nie mają ciężkiego sprzętu... a to te koparki/ładowarki najwięcej kurzyły... dziś widać tylko, jak na razie, płytki i krawężniki układają... mogę pucować moje okienka... dopiję więc do końca białą herbatę i biorę się za okienne syzyfy... a potem obiad poczynię... młoda kapustka, ziemniaki z koperkiem i kotlety schabowe... pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja ;-) Adziu jak zwykle wiele planów masz ;-) Przetrzyj te okna,będziesz spokojniejsza :-D Globusiku Emek zły za to,że zamiast nam pomagać,studencik na wycieczkę się wybrał.A to przeze mnie ;-)pojechał... Powiedziałam,że w chacie nie ma gdzie spać przez remont i niech zostanie na stancji.Martwię się o niego,bo ma straszną alergię i jeszcze w te pyły remontowe,a sesja na nosie... i mam jeszcze wiele argumentów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferko, jeszcze słowo, bo zamykając naszą stronę przeczytałam Twój list... synek alergik bardzo dobrze, że wyjechał... sama po sobie wiem jak uczuleniowcy ciężko tę remontową chemię znoszą... katar, duszność, świąd oczu... aaa psik...!! mąż Twój widocznie nie ma (i całe szczęście!) takich sensacji, a zdrowy chorego nie zrozumie... łagodź pożar i nie miej wyrzutów sumienia... zrobiłaś dobrze izolując Juniora od remontu... tak, dobrze mówisz, przetrę i będę spokojniejsza... dalej widzę, że ciężkich maszyn faceci dziś nie mają... tylko łopaty, taczki, płytki... spadam.........!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... zrobiłam... okna znowu lśnią... świeże firanki wiszą... bardzo mi ulżyło...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że sporo się dzieje :) dobrze że student w tym pyle nie siedzi Globusiku u syna pobyć zawsze miło jest, ekspres do kawy dobra rzecz, przelewowy starożytny mam Aduś a te okna to czy Ci robotnicy robotami nie zabrudzą? Wrociałam, ale jeszcze zakupy na jutro zrobiłam, znowu w rośliny wpadłam i jakieś dziwadła kupiłam typu chrzan wasabi, karczoch zwyczajny, miechunka jadalna :) czy szałwia ananasowa i werbena cytrynowa, wsadzę w ziemię i zobaczę czy dadzą radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
x Imuś jeszcze tańcuje!!:) Pozostałe koleżanki wczoraj popracowały i jeszcze śpią. x Jeżeli zapragniecie kawy to ...nem problem! gotowa .Filiżanki też przygotowane!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku, piękne filiżanki i kawa w nich smakuje cudnie. Nie ukrywam popracowałam i lekko mnie zmogło, to znaczy obudziłam się jak zawsze :) i na drugi bok się przełożyłam Dziś wieziemy na wieś mamę przyjaciółki, to mocno starsza pani, już 90 letnia, ale sprawności, umysłu pozazdrościć, jakiś obiadek tam zrobimy, posiedzimy, pooddychamy świeżym powietrzem i mam nadzieję, że zapowiadana burza nie dotrze Miłego dnia wszystkim Paniom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusiku, zapragnęłam... bardzo... kawkę tak lubię, jak onegdaj czarną herbatę... teraz mi się przestawiło, kawa na pierwszym miejscu... a jeszcze jak ktoś miły ją zrobi i poda, to już luksus nad luksusy... dzieny...👄 x Aziu, na wieś starszą panią zabieracie... na pewno się ucieszy... będzie sympatyczna niedzielka... a wiek i sprawność pani godne pozazdroszczenia... okna... no, właśnie bałam się, że panowie zniszczą moją pracę... a z drugiej strony, to szyby były już mocno pokryte żółto/zielonym pyłkiem... bo teraz intensywnie kwitną sosny i klony... a nasze osiedle przy łące i lesie... i wszechobecny pyłek jest właśnie ceną za luksus mieszkania na końcu miasta... tak jak wspominałam, panowie nie mieli wczoraj maszyn, więc się raczej nie kurzyło... a mnie od razu lepiej się oddycha... widocznie pyłki z szyb wpadały do mieszkania... teraz jest dobrze...:P taaa...:D pijemy takie samo mleko...:D wiadomo, ono najlepsze na świecie, bo jest z Podlasia...:D a jeszcze ta rączka... bardzo pomocna w nalewaniu... może wyślę, coby mi list nie przepadł...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aziu
W domu już, ciepło wszędzie :) ale burze zapowiadają, zobaczymy Piekę karkówkę, marynowaną przez ostatnie dni, na przyjazd brata :) Na popołudniową kawę zapraszam i rogaliki z marmoladą - na wsi kupiłam - wręcz pyszne, półkruche, do kawy jak znalazł A jak tam Wasze popołudnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×