Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość gość
Cześć dziewczyny:-) Piję jak zwykle z Wami czarną;-) Patrzę na godz. Twego wpisu i widzę,że twoja ciuchcia mknie... X Globusiku jeszcze nigdzie nie wychodziłam, słońce świeci,ale w dalszym ciągu bardzo mocno wieje. U mnie 0* Muszę wyjść,ale nie chce mi się :-( odwlekam ,chociaż zakupy nieuniknione... Imuś jak nocka u Ciebie?? U mnie wczoraj bardzo wcześnie się zaczęła :-D Po niedzielnej imprezie padłam po 20-stej. Pozdrawiam Was kochane,spokojnego i pogodnego dnia. W dalszym ciągu mam problem z logowaniem :-( Cyferka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyfrko ja też mam problem z logowaniem. x Z prognoz pogody wynika ,że dzisiaj u Ciebie też przestanie wiać. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Płonący znicz dla wszystkich którzy odeszli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Przyłączam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Świąteczny dzień nam minął... życie toczy się dalej... czas wstać, czas się szykować, czas jechać w drogę, czas młodym pomagać... Kawka? Oczywiście! (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada to prawda czas zacząć dzień normalnie, przy kawie. Wszystko przemija. Twój wagonik mknie. x Wczorajszy dzień był w granicach przyzwoitości.Ciepły,bez deszczu tylko z mżawką. Dzisiaj wieje i pada.Trudno wysadzić nos za okno. Jestem przymulona.Liczę na kawę. x Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ja goszczę się z Wami;-) Czyżbym już gościem została:-( Pozdrawiam Was,dobrego dnia. Cyferka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co??? Gość ma szlaban podnosić :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Imuś fajnie widzieć Cię na kawie. Leje powiadasz. U mnie bardziej wieje niż leje. Wstrętny dzień. Trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Masz ci los:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Cyferkowy gościu. Też walczyłam żeby utorować Ci drogę. No to jesteśmy w komplecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Tak... jesteśmy w komplecie... U Globuska wieje i pada. U Imuś leje od wczoraj. U Cyferki też pewnie pogoda kiepska. U nas jak się wczoraj wieczorem rozpadło, tak pada do tej pory. NIE LUBIĘ JESIENI......!! :( Całe szczęście, że wczoraj w pierwszej połowie dnia było sucho, więc na cmentarzach byliśmy. Chcieliśmy jeszcze wieczorem pojechać, bo ciemność i blask ognia to przecudny widok, jednak przez ten deszcz zrezygnowaliśmy. Wielka szkoda. Dzisiaj ten deszcz momentami się w ulewy zmienia. Po godz. piątej byłam z psem na łące i tak zmokłam, że przed wyjazdem do Łodzi musiałam się przebierać - kurtka była przemoknięta na wylot. CZY JA WAM JUŻ MOŻE MÓWIŁAM, ŻE BARDZO JESIENI NIE LUBIĘ......?! :O -Ada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Aduś mówiłaś,że jesieni nie lubisz jakieś 100 razy;-) :-D:-D żartuję... Jesień ma też swoje uroki,ale o tym wiemy. Pada od wczoraj,ale ciepło jest. Wnerwia mnie to.że nie mogę się zalogować X Myślałam,że dzisiaj nikt nie zajrzy do nas,a tu spory ruch. Dziewczyny słuchając wiadomości refleksję mam taką,że zamachów terrorystycznych nie trzeba.....jak ludzie siebie eliminują :-(Przez głupotę, brawurę i bezmyślność. Natknęłam się na taką statystykę: od stycznia 2017 do września 2017 w wypadkach drogowych zginęły 1963 osoby 1087 kierujących 494 pieszych 376 pasażerów Zatrważające dane :-( X Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! No i piąteczek mamy... ostatni (w tym tygodniu) dzień wczesnego wstawania... jutro można się wyspać... ale, jak znam życie i swój organizm, to obudzę się dokładnie o tej 3:45... pokręcę się trochę i może jeszcze trochę zasnę... może... Kawusię teraz zrobię i na kawusię serdecznie Was zapraszam: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Adauś do kawusi zasiadam. Od 4tej o niej myślałam:) JA TEŻ NIE LUBIĘ JESIENI!!!!! Jest nas dwie:) x Cyferko czytałam statystykę i oczom nie wierzyłam!!!! Lekkomyślność i brawura to przyczyna wszystkich tragedii. Tyle się o tym mówi i do nikogo nie dociera.To straszne. x Imuś podaj datę urodzinową M. Przecież trzeba zaśpiewać sto lat!!!! Czy prezent już wybrałaś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Witajcie przy kawie. Aduś co dzień świtem pamiętasz o nas ;-) Dzięki. Jestem po spacerze,ale w dalszym ciągu nie mogę się obudzić :-( Ponad 10*...odzienia przejściowe jeszcze pod ręką :-) Dziwny tydzień z niedzielą w środku :-D Globusiku zostajesz dzisiaj w domu? widzę na mapie pogody,też macie ciepło. Imuś Słonecznego dnia.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wracam od dzieci...i z pociągu Wam macham...!! Imuś, obiecujesz...?? to ja o czwartej czekam na Ciebie... drugie piętro... drzwi po prawo... tylko kierunku nie pomyl, bo po lewo mieszka sąsiadka Bożenka, ona ma mocny sen i drzwi Ci nie otworzy...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie x Ada nie wolno Ci wstawać .Wyśpij się.Kawa będzie czekać. x Imuś no to zadałaś mi klina. Proszę podaj datę. Wiesz jak to jest z moją pamięcią.Mam dobrą ale nie używam:D Może Cyferka mnie poratuje. x Cyferko w Tobie nadzieja. Czy wiesz na kiedy mamy być gotowe żeby świętować urodziny Imus i M. x U mnie słońce. Wyobraźcie sobie,że 2go przyjechał Senior a jutro na 4 dni znowu wyjeżdża. S idzie do pracy. Wiadomo ja mam zapewnioną służbę:) x Milej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeszcze pisze dwa zdania. x Imuś Za szaleństwo na drogach zabieram Ci 10 punktów. Nie wolno zapierdalać!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćJulia
Witam pięknie, drogie Panie :) Gdyby myślały Panie o jakichś zmianach w swoim życiu, albo znacie kogoś, kto takich zmian potrzebuje, to ze swej strony polecam www.igortreneronline.pl. Zmienił życie już wielu osób, więc aż głupio byłoby go nie polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferka właśnie wypisuje Ci mandat i zabiera kolejne 10 pkt. X Hejka. Jest tak ciepło,że nie chciało mi się wracać do domu,pracy :-) Łyka robię i wracam ;-) Dobrego i pogodnego dnia. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusku, dzieny za kaweczkę.:) x Uch, się wyspałam... padłam w betyjak nepek o 21... wstałam po 7... a więc, lekko licząc, spałam niczym niemowlak dziesięć godzin... i niestety nie słyszałam imusiowego stukania-śpiewania... sorry...♡ x Imuś, no, nie mogę... baba za kierownicą i z********a... hahaha, szalona koleżanko... x Cyferko, a Ty... prowadzisz auto...? jeśli tak, to jak jeździsz...? spokojnie, czy szaleńczo...?? x My, szykujemy się i jedziemy po męża siostrę... razem odwiedzimy cmentarze... zrobimy poświątrczne porządki na grobach... potem wspólny obiad... dobrze, że msmy PRZEPIĘKNĄ pogodę... jest cieplutko i bardzo słonecznie... taką jesień to ja nawet lubię...☆

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ciach, ciach... i zrobił się poniedziałkowy, baaardzo wczesny, poranek... kawa, o tej czarnej porze dnia, jest bardzo wskazana: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada oj tak kawa jest mi potrzebna.Żłopię więc pierwszy kubas. Bardzo wiesz co mi potrzeba. x Cyferko , Imuś nie chce mi się zaczynać nowego tygodnia. Może po kawie zmienię zdanie. Na poprawę samopoczucia pójdę do szkoły. x Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ach, jaki wczoraj był cudny dzień... słonko i ciepełko... z wnuśką nawet na placu zabaw byłyśmy... dwie godziny wspaniałej zabawy... jeśli dziś też tak pięknie będzie, to znowu tam poszalejemy... a pac zabaw jest wielki, nowoczesny, przyjazny dzieciom... maluchy z całej Łodzi tam się zjeżdżają... ależ fajnie było... A teraz nadeszła kawowa pora: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×