Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość Maria59
Cześć dziewczyny. Wróciłam z sanatorium z Inowrocławia. Zabiegi fajne, kąpiel w borowinie, naświetlanie lampami.Ale 3 tygodnie to za długo. Dwa w zupełności by starczyły. Tęskniłam za domem i wnukami. Teraz poczytam co u Was. Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miło Cię widzieć Marylko. x Jesteś wypoczęta, wymasowana więc dobre dni przed Tobą. Absolutnie się z Tobą zgadzam.Trzy tygodnie dla mnie zawsze było za długo. pozdrawiam. x Adus smutne co piszesz. Mała iskierka za często łapie infekcje. Oczywiście decyzja należy do dzieci ale jestem zdania,że przedszkole jej nie służy. Aduś bardzo lubię rosół i bardzo często gotuję.Zawsze musi być wołowo drobiowy.Uważam ,że kury kupowane w sklepach nie nadają się na rosół. Pozdrawiam i życzę miłego spędzenia czasu z kuzynką. x Do jutra Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adazina
Witajcie !! Krótko będzie, bo z komórki, komputer pojechał do mechanika.:( Kawka dla chętnych: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Ada kawa smakuje. Dzięki. Dobrego dnia. x Cyferko będę się uczyć wiązać szaliki.Dużo sposobów i wszystkie bardzo ładne. x Imuś Jak ręka czy jest lepiej? x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry,witajcie. Marysiu niech Ci służy jak najdłużej dobra kondycja :-) Trzy tygodnie to rzeczywiście bardzo długo:-( Nie wiem co bym poczęła :-D Najważniejsze,żeby były efekty tego poświęcenia ;-) X Globusiku nie wiedziałam,że jest aż tyle sposobów wiązania. Dwa już opanowałam ;-) nigdy bym na to nie wpadła :-D Zresztą zawsze powtarzam,że ze mnie manualna sierotka. W sobotę byliśmy na grobach.Całe szczęście, od wczoraj straszny ziąb i plucha. X Aduś ja też bardzo żałuję Twojej wnusi. I jestem pełna podziwu Twojemu poświęceniu. Bardzo Ci dziękuję za @ dzisiaj byłam na poczcie ❤️ Niech wam miło mija dzień. X Imuś czy już odbyła się smutna ceremonia ?? Wpadnij na parę słów. Wszystkim słońca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Z przyjemnością zapraszam na czarną . Wyspałam się :-) Wczoraj poległam na otomanie o 20,00 :-D Życzę Wam pogodnego dnia. Lecę po rogale ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko dzięki za pobudkę i kawę. Dla mnie noc za szybko minęła. x Imus kogo będziesz żegnać:(:( x Aduś nie zdążyłaś na kawę. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Imuś, smutne chwile macie... pożegnanie, niezależnie od wieku zmarłej osoby, rani serce... Znowu mam problem z wysyłaniem wiadomości... Komp u mechanika, a mnie pozostała komórka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę... net w komórce wcale nie chce mnie słuchać... łażę tu po omacku, zupełnie jak dziecko we mgle... Biorę suńkę i idziemy do lasu... może po powrocie lepiej ciut będzie... Paaa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Uczę się...:O o, cholewcia, jak dużo nowego przede mną... komp i drukarka właśnie wróciły od mechanika... śmigają teraz rewelacyjnie... :D ale wszystko mam pozmieniane... moje dotychczasowe ustawienia szlag trafił... przeglądarkę też mam zmienioną... wszystko dla mnie nowe jest... dobrze, że nasz klub znalazłam...❤️ tak więc sporo tej nauki mam przed sobą... ale co tam, jakoś te nowinki ogarnę, rozgryzę... a w każdym razie mam taką nadzieję... Wyślę ->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Idę idę i dojść nie mogę.Ciemno i pada deszcz a na termometrze 12 st. Dzień dobry. Zapraszam na kawę . x Ada Ooooj bardzo nie lubię jeśli w kompie ktoś i coś mi pomiesza:) Dasz radę zmiany opanować ale ciut pracy przed Tobą. Ważne ,że masz komorę i na kawę zdołasz dotrzeć:) x Cyferko wczoraj dużo pracy odwaliłam na cmentarzu.Bardzo mi ulżyło. Wybrałam dobry dzień. Nie przeszkadzał wiatr. Okazało się ,że wieczorem przyjechał Juniorek. Resztę ogarniemy razem. x Imus Babcia dożyła sędziwego wieku. Jednak każde odejście jest przeżyciem. Rozumiem to:( x Babki deszczy zatrzymal mnie w domu. Bedę regenerować siły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej walnęłam głową w szlaban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Dzień dobry :-) Jakieś trudności z wejściem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bingo :-) Cześć Globusiku. Ciepło u Ciebie,gdyby nie deszcz... U mnie 0* Dzisiaj z telewizją ganiałam za świtem w Szczecinie;-) Nie udało się :-D Aduś wszystko ogarniesz ;-) Kumata z Ciebie dziewczyna :-D Też nie cierpię zmian,no chyba ,że te lepsze.... Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusku, dzieny serdeczne za kawuśę... Na cmentarzu wczoraj byłaś... kawał roboty masz za sobą... my do moich rodziców i cioci planujemy w sobotę rano pojechać... umyjemy pomniki... szary granit, więc nie trzeba jakoś specjalnie szorować... wystarczy lekko przemyć i gotowe... ustawimy kwiaty... zapalimy światełka... mój ojciec to Tadeusz, więc w sobotę musi być wszystko na tip-top zrobione... znicze kupiliśmy duże, takie które palą się ponad 70 godzin... pierwszego listopada tylko wymienimy wkłady... a grób teściów moich i szwagra jest na innym cmentarzu... to jest taki wielki, podwójny pomnik z czarnego granitu... nad pomnikiem ogromne drzewo... na drzewie, wiadomo ptaki... możecie więc sobie wyobrazić co się dzieje... szwagierka kilka lat temu wynajęła panią, która dwa razy w tygodniu myje pomnik... także tam będzie wszystko do Święta Zmarłych przygotowane... w środę rano zawieziemy kwiatki i znicze... x Cyferko, u Ciebie dziś 0*C... a u nas 6,3... i pada... cały czas pada... chyba więc z suńką nie pójdziemy do lasu... ani ona (nie jest już najmłodsza, ma skończone 10 lat i o jej stawy oraz kości dbać należy) ani ja nie powinnyśmy moknąć, więc dziś tylko łąka i szybkie załatwienie pieskowych potrzeb... poza tym nie mogę gdzieś dalej odchodzić od domu, bo na kuriera czekam... mężowi biurko przywiezie... fajne, duże, wygodne... tak mniej więcej wygląda: http://allegro.pl/biurko-narozne-komputerowe-b20-lewe-155cm-sonoma-i6890019693.html?fromVariant=6903762798 Napisałam "mniej więcej", bo kolor troszkę inny... nie dąb sonoma, a jasna olcha... właśnie przez zmianę ustawień w kompie nie mogę odnaleźć tego właściwego koloru... Podoba się Wam biureczko...? to ja je w necie wynalazłam...:D od jakiegoś czasu szukaliśmy odpowiedniego biurka... wielokrotnie po sklepach ganialiśmy i nic się nam nie podobało... ani w moim mieście, ani w Łodzi... zaczęłam więc po internecie latać... zajęło mi to wiele dni, aż znalazłam takie o jakim myśleliśmy... być może jeszcze dziś mebel dojedzie... Wyślę ->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padać nie przestaje... założę sztormiak :D kalosze :P i pójdę moknąć na tę naszą łąkę... Paa..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mokro dalej... cały dzień zapłakany... mam informację od pani kurierki, że niedługo przyjedzie... no popatrzcie, teraz kobitki są kurierami...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. x Żeby rozjaśnić poranek należy wypić kawę.Zapraszam. x Ada bardzo podoba mi się biurko. Fajne bo narożne.Funkcjonalne i nie jest zawalidrogą. Dobry wybór. U mnie wczoraj deszcz padał rano. Później się rozpogodziło. Wczoraj obejrzałam prognozę pogody. Przez ostatnie dni będą ogromne zmiany.Prawie szaleństwo. Wahania ciśnienia a tego nie lubię, po prostu źle się czuję .Od dawna jestem meteopatką . Pozdrawiam Cie. x Imuś pokaż się nam! Napisałam Ci bardzo smutną wiadomość. Zlikwidowałam. Nie powinnam Cię dołować. Pisze więc na wesoło.Wstawaj i do roboty:D:D x Cyferko wracaj ze sklepów.Kawa czeka:D x Dobrego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! A ja nie wiedziałam co mnie z łóżka wygnało... okazało się, że to ta kawka, na którą to Globusik nas zaprasza...:D z przyjemnością wielką wypiję... Mówisz, że wielkie zmiany w pogodzie nadchodzą... oj, nie lubię tego... strasznie nie lubię... chore serce i chore stawy dostaną popalić... buuu...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Globusiku no zasiałaś ziarno niepokoju :-( Co to za wiadomość? Jak nie chcesz powiedzieć Imuś,to dla mnie powiedz ;-) Po nocnych opadach zrobiło się cieplej. Aduś biurko funkcjonalne.Tobie się podoba?? Imuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko x dzisiaj pogrzeb 9 letniego chłopczyka....białaczka:( x Dobrego dnia Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewięcioletni chłopczyk przegrał walkę z białaczką... straszne to... los bywa taki niesprawiedliwy... a mnie się jakoś udało wymknąć tej potwornej chorobie... gdy miałam 13 lat padły lekarskie słowa: podejrzenie białaczki... pół roku w szpitalu spędziłam... okazało się, że to nie białaczka mnie niszczy, a zupełnie coś innego... żyję... małemu chłopcu nie udało się... smutne bardzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×