Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

:-D Mam Was :-D Przegapiłam dzisiaj podnoszenie szlabanu;-) Zawalona robotą jestem....przyjęcie towaru:-) Na szczęście uporałam się już z tym. Aduś ,oczywiście,że nie kończymy na 13 stej :-D Przecież w zapasie mamy część 8 Globusik zadbała o nowe miejsce. Ja dziewczyny na odwrót...w pokoju musi być 18 stopni inaczej nie usnę... Kiciek poszedł sobie..... Globusiku,a nasz Melek wyrósł już z pieleszy :-D śpi teraz w swoim kocim domku,nie włazi już do łóżka, no chyba ,że obraził się i jest to okres przejściowy :-D Imuś ma problemy z łącznością,jutro ostatni dzień na rehabilitację. Jest szansa jeszcze dzisiaj na słońce,coś prześwituje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Wcześniej dziś jadę... wnuśka ma katar... nie idzie do przedszkola, bo nie chcemy żeby się na dobre rozłożyła... Kawka już czeka: (_)> (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, Skarbie... kurczę, same problemy... hmmm, ręka dalej Cię boli, to może trzeba byłoby pogadać z doktorem i zmianie leków... trzymaj się i serdecznie córcię pozdrów... a ja znikam w łazience... dziś mój pociąg o 6:55 rusza... paaa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już w mieście Łodzi jestem...:D i macham do Was z pociągu... Muszę Wam powiedzieć, że jadę dziś w LUKSUSIE... władze naszych kolei nareszcie zrozumiały, że w godzinach szczytu podróżujemy ściśnięci jak te śledzie w beczce... no i od dziś mamy podwójny skład pociągu... siedzę sobie baaardzo wygodnie i nareszcie moje astmatyczne płuca mają czym oddychać... bo niby klimatyzacja w kolejce jest, ale jak jechało sto tysięcy ludzi to nie mogła naszym oddechom podołać...:P dziś mam ochotę wycałować pana Marszałka♡, że zrozumiał nasze problemy i dał zgodę na dubeltowy pociąg...:D Wysiadam... dobrego dnia Babeczki...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. x Ada w ostatniej chwili wskoczyłam do do Twojego pociągu. Razem wypijemy kawę .Przejadę się troszkę .Po przejażdżce i ble ble wrócę do garów:) Pozdrawiam. x Imuś bardzo Ci współczuję.Cholerne stawy !!! Przeważnie ból trwa bardzo długo. Kiedyś lekarz powiedział mi ,że trzeba wyłączyć rękę z jakiejkolwiek pracy. Nie wiem jak to jest możliwe. Imuś bark trzymaj w cieple.Spróbuj naklejać plastry rozgrzewające. Pozdrawiam Cię. x Cyferko Melek staje się dojrzałym kotem i chce być bardzo samodzielny:) To prawda,że koty chodzą swoimi drogami i są ogromnymi uparciuchami!! x Mam dzisiaj wolny dzień. Ucierpią gary w kuchni:) x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D Gary chowajcie się!!!od Globusa!! Cześć dziewczyny,wprowadziłyście mnie w dobry nastrój :-D Piję kawę przy ekranie i cieszę się,że jesteście przy mnie ;-) Ciepłe dni minęły :-( Aduś masz przyjemniejszą i wygodniejszą podróż, cieszę się :-) Imuś po rehabilitacji kontrola u doktora?? Czasami tak bywa,że po zabiegach,bóle nasilają się, ale po jakimś czasie jest lepiej. Dobrego dnia babeczki. Lecę na pocztę (prawdziwą) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Witajcie :) Adziu Ale masz luksusy, fiu fiu :) Ale należy Ci się za to poranne wstawanie Cyferko Nie mam żadnej kontoli u doktora a rehabilitacja jest na lędźwiowy Bark mnie boli od września :( Globusiku Też chcę wolne od garów :) Mogę się do Ciebie przyłączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ime lepiej nie padłączaj się do Globusika dzisiaj,bo ona właśnie przy garach:-D A co Ty taka rozkojarzona?? X Dostawę miałam;-)120 jajek:-( i worek ziemniaków :-) Jajka muszę rozdzielać po rodzinie. Po co mi taka ilość?? Ale ja zawsze żałuję tą kobiecinkę, która mi dostarcza jaja i zabieram wszystkie,żeby na rynku nie stała. W nagrodę dostałam prawdziwy czosnek :-D X Czekam dzisiaj na studencika,wybierzemy się na cmentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Imuś to ja się dzielę z Tobą tymi jajkami:-D Porzucaj sobie z tarasu ;-) A ja nie pomyślałam,że tak też można :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki, mnie też często pękają kąciki ust... szczególnie gdy jakąś restrykcyjną dietę uskuteczniam... jakiś czas temu też tak miałam... boli jak diabli i paskudnie wygląda... sama sobie taką kurację zapodałam: -raz dziennie wypijam zaparzoną torebeczkę suszonych drożdży -raz dziennie łykam 1 tab. vit.B2 -raz na tydzień zjadam porcję tatara -zajady smaruję maścią o nazwie TRIBIOTIC -jeszcze powinno się sery żółte (nie mogę, bo chora trzustka) no i właśnie jajka :D często jadać, ale po ostatnich sensacjach z trucizną zawartą w jajach jakoś ostatnio mnie od tych hodoelanych odrzuca, a do takich "swojskich" nie mam dojścia... Cyferko, wsiadam w pociąg... podzielisz się ze mną...?! Wyślę...........->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś i Cyferko, bardzo Was proszę, powiedzcie mi jak nazywa się ta Wasza maść.....!! Pewnie jeszcze nie raz mi się zajady przydarzą, więc chciałabym znać Wasz sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zachodzę w głowę,skąd Ada wie o cudownej maści?? Przeoczyłam post Imuś o 9,27 może dlatego, że pisałyśmy w tym samym czasie. Aduś nie kupisz tej maści w naszych aptekach, ona ze Wschodu;-) jest przywieziona. Ale nie martw się,skoro Imuś pomogło wyleczymy także Ciebie :-D Poproszę koleżanki o adres @Adzi,albo sama przypomnij.... kiedyś nie wklepałam na czas i mi umknął ;-) Nazwa maści,właściwie kremu: BORO PLUS No to narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Gadułki kochane. x gary zapelnilam przez dwa dni nie bedę głodować:) x Imuś toż ja biorę przykład z ciebie i mieszam w tych garach ale jest pewna różnica. Moje dania takie prościutkie byle szybciej upichcić,Ty natomiast wygotowujesz cudeńka. Wyobraź sobie,że wczoraj kupiłam szczaw. Wiesz przecież ,że szczawiową lubię bardzo. Dobrze,że kupiłam trzy pęczki. Szczaw ogrodowy więc mało kwaśny. Z tych pęczków cuś upichciłam:) x\ Ada wyobraź sobie,że jajka takie dobre kupuję w pralni:D tak tak dobrze czytasz. Przywozi taka pani z okolic.Są dobre. Zaraz spróbuję wysłać adres @ naszej Cyferce.:) x Cyferko udowadniasz jakie masz dobre serducho.Ja też się o tym przekonałam❤️ Spróbuję wysłać adres @ naszej Adzi. Mam wrażenie ,że potrafię. x Imuś Twoje serce również ogromne.Przekonałam się!!!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedendwatrzy123
Dzień dobry. Dzisiaj ja stawiam kawę ;-) Sobotka,sobotunia :-D Śpijcie jeszcze !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No i mam problem z wejściem do klubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nie wiem gdzie jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej ale radocha Jestem z Wami i kawą. x Cyferko Dzięki .Smakuj****aardzo. x Wszystkim Koleżankom dobrego odpoczynku życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Globusiku. To się napracowałaś :-D Słabo z tym logowaniem :-( U mnie też od kilku dni to samo... I w telefonie też coś zaczęło szwankować, studencik wczoraj się tym zajął,zobaczymy co z tego wyniknie. Globusiku dzięki za @ do Ady. Ten pierwszy wariant jest poprawny;-) Kolejny ponury dzień :-( Dzieciaki starsze pojechały na wycieczkę do Kowna. Melek dzisiaj i jutro na moim stanie;-) X Ada mam nadzieję,że dzisiaj wypoczywasz Imuś cześć :-) wpadaj na ble,ble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Cyferko, dzięki za kawcię... ciągle powtarzam, że ona najpyszniejsza w Waszym Miłym Towarzystwie... x Globusku, to Ty szlaban dziś podniosłaś... i jesteśmy już na piętnastej stronie... x Babeczki, dzięki ❤️❤️ za namiary na maść... BORO PLUS... widzę, że są dwa jej rodzaje... zielona, lżejsza w formie, znaczy się krem... fioletowa, cięższa, czyli maść... Teraz idę na pocztę mailową... dawno na niej nie byłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Witajcie :) Ble ble ble :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na poczcie... słowo do Globuska i Cyferki kliknęłam... tylko do Imuś nie mogłam, bo adresu @ nie mam... my z Imuśką mamy siebie na fb... tylko, że ja tam nieczęsto jestem... jakoś tak mnie ten fb ciągle przeraża... gdybyście mogły Babeczki przesłać do Imuś mój adres mailowy, byłabym Wam bardzo wdzięczna...❤️ x Cyferko, i ja jakoś nie umiem szala/chusty wiązać... jednego fajnego sposobu nauczyła mnie, całkiem niedawno, znajoma z którą pociągiem podróżuję... chętnie poznam inne sposobiki...:) lecę pooglądać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, fajne te sposoby wiązania...:) już sobie link do ulubionych dałam... na bank wykorzystam... dzięki Cyferko...🌼 A teraz muszę zbierać się... dziś na mnie wypadł leśny spacer z suńką... mąż pojechał do synowej i syna... robi im geodezyjne pomiary, bo działkę będą powiększać o nowy teren... Pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miłej niedzieli. x Wpadłam na niedzielna kawusię. Cyferko super sprawa .....wiązania szalików .Dzięki. x U mnie niedziela zapłakana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Globusku, kawusia... nasza wspólna poranna kawusia... najmilsza cześć dnia... U Ciebie pada... a u nas sucho, ale zimno... o siódmej było tylko 5*C... już wieczorem czułam zimnicę i kaloryfery, w mojej części chaty, na maxa rozkręciłam... Dziś na obiad przyjedzie do nas męża siostra... ale najpierw pojedziemy na wspólne zakupy... po powrocie podam, na rozgrzanie, rosół wołowo/kurczakowy... rosołek gotował się wczoraj, na maleńkim ogieńku, ponad cztery godziny... niechwalący się dobry wyszedł... potem będą ziemniaki, rybka smażona w cieście i dwie surówki... szwagierka zostanie u nas do wieczora... baaardzo się lubimy, więc niedzielka miło się zapowiada... Ale z Łodzi płyną do mnie złe wieści... w piątek mała nie poszła do przedszkola, bo miała katar... w sobotę rano zagorączkowała, a wieczorem zaczęło jej świstać w drogach oddechowych... dobrze, że natychmiast pojechali z małą do lekarza... okazało się, że ma zapalenie oskrzeli... jutro pojadę do nich rano... też nagotuję im dobrego, mocnego, wołowo/kurczakowego rosołu... sama po sobie wiem, że przy chorych oskrzelach dobrze on robi, bo rozgrzewa i rozszerza drogi oddechowe... córka ma w pracy troszkę spokojniejszy czas, więc pójdzie na lekarskie zwolnienie... och, szkoda tej naszej małej iskiereczki... coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że jednak nie powinna do przedszkola chodzić... ale decyzja nie należy do mnie, tylko do dzieci naszych... Wyślę.......->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×