Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość globus
Witaj Aziu za niedzielną kawę dziękuję. Fakt pospałam troszkę. Wiosną wstaje mi się dość ciężko. Zmiana czasu jeszcze mi dokłada niechciejstwa:) Wczorajszy dzień wykorzystałam na maxa:) jak rzekłam tak zrobiłam.Odwiedziłam galerie. Nabyłam:D:D spodnie,fason rurki.Leżą dobrze więc nie żałuję kasy. Mam to wszystko w czterech literach!!!!!! też mi się cuś:) należy. x Aziu idę w drugie miejsce .Skrobnę do Ciebie liścik. x Dziewczynki Imuś/jak po blokadzie????/ Aduś Cyferko pozdro.......:) i miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku to czekam :) Spodnie nabyłam powiadasz? To mialas szczęście ja za Twoim przykładem do galerii pobiegłam, przebiegłam i ciuch odpowiedniego nie znalazłam :( a też mi się należy Słoneczko świeci ale zimno nadal, pewnie koło południa się poprawi. Dziś moje średniaki po wojażach wpasc mają :) ciekawe jak im tam w tym Budapeszcie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Melduję się na porannej kawci... ale krótko będzie, bo z komórki piszę... kompa teraz nie odpalam... synowa z synem i ich pieseczkiem dziś przyjadą... mam trochę przygotowań... paa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aziu masz co czytać!!! napisałam:) x Adazinko no to masz gości❤️ miałam wczoraj po południu młodszego Juniorka. Zainstalował mi program antywirusowy,zjadł ciut obiadku i poleciał. O 19tej samolotem poleciał do W-wy.Koniec świątecznego wolnego:) x Imus lepiej podrażnić podniebienia nie mogłaś. Chlebek,masełko własnej roboty i pomidor.Masełko własnej roboty jadłam jak byłam dziewczynką z warkoczem;) ale dobre i tyle.Uruchomiłam wyobraźnię i poczułam smak a ślina .....kap kap :) x Cyfderko widzę jak krzątasz się w kuchni.Obiad pachnie. Szkoda,że nie mieszkam blisko Ciebie i Azi.Mam wyjście.Po miesiącu będę mieszkać u Ciebie, Azi, Ady i Imuś. x Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś odpoczywaj więc,posyłam Ci promyki słońca❤️ mam nadzieję,że jutro zapomnisz o bólu. x Aziu Patrzę na Twój dom z rozrzewnieniem. Przypomina czasy kiedy wszystko było inne. Takie swojskie, miłe, prawdziwe , życzliwe i spokojne❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku to prawda my ze starego świata :) Aduś to miłego spędzania czasu z rodzinką Imuś trzymaj się Cyferko ciepła nam życzę Dziewczyny pogodnego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zaczyna się niedzielny wieczór. Jestem po barszczyku.Kaftofle i kawałek mięsiwa czeka może zjem na kolację. Mam przed sobą plan oglądania tv / najczęściej oglądam TLC/ dlatego zaparzyłam i pije kawę. Popołudnie poświęciłam sobie, takie małe SPA. Aziu przede wszystkim bardzo się odprężyłam w Twoim ogrodzie. Tyle w nim piękna.Tak to lubię......,. podziwiać i upajać się kolorami i zapachem kwiatów.Jesteś niesamowitą Kobietą!!!! x Imuś bardzo się ucieszę jeśli napiszesz,że w końcu nie czujesz bólu. Jutro tak musi być❤️ x Adus x Cyfderko czas na odpoczynek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, kawa czeka nowy tydzien zaczynamy :) Musi byc dobry dla wszystkich Uciekam na wieś na działkę porządki robić Globusiku odezwę sie jakos później Pijecie kawę bo gorąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Aziu za kawkę dziękuję. Bardzo dobra:) Ty uciekasz na wieś ja uciekam do szkoły.Pakuję plecak. x Dziewczyny dobrego tygodnia Wam życzę.Słonecznie na termometrze 6 st. Prawdziwy upał:) x Imuś myśli o Tobie mnie obudziły.Nie czujesz bólu??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nadziałam się na szlaban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Bedę kombinować może podniosę w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zacięło sie na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zły omen na cały tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Aziu,witaj:-) Globusiku nie krzątałam się wczoraj w kuchni :-D Brak teścia,zamknięte sklepy w niedzielę.... mój rozkład niedzielny całkowicie się zmienił. Rano cmentarz, potem do mamy,a potem na Rodos ;-) Pogoda dopisała,cały dzień na podwórku.Opaliłam dekolt i brodę :-( Ale jestem za to naładowana energią;-) Remont w toku,w sumie najgorsze jeszcze się nie zaczęło. Aziu miłej pracy;-) Pogodę masz zaklepaną. Adziu dzisiaj rozpoczynasz pracę? Obejrzałam lalki,trochę poczytałam o nich.Lalka śliczna,ale tak ogólnie to z lekkim dreszczem obejrzałam galerię z lalkami reborn. Imuś ,a gdzie to Ty wczoraj byłaś ??Proszę o sprawozdanie :-D Globusiku,nie rozstaję się z rurkami :-D Mój ulubiony ciuch;-) Mam różne odcienie dżinsu...uwielbiam.Z zakupów zadowolona jesteś to najważniejsze. Dobrego dnia dziewczyny. Zaczynamy nowy tydzień....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj Imuś,witaj Cyferko x Imus fajnie w końcu przespałaś noc! x Cyferko też bardzo lubię spodnie ...kowbojskie...:) x Musze dzisiaj popatrzeć na te lalki. Nie oglądałam co znowu przygotowali dla dzieci??????? x Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Imuś ❤️bardzo się cieszę. Jak jest lepiej,to będzie jeszcze lepiej;-) Globusiku popatrz,ciekawa jestem Twojej opinii o tych lalkach. Czego to ludzie nie wymyślą...no,ale ponoć to sztuka. Pamiętam jak młodszy syn był w gimnazjum,pani pedagog wypożyczała taką lalkę w celach edukacyjnych. Każda dziewczynka musiała zaliczyć dobę z tą lalką;-) Karmienie,przewijanie,spacer i takie tam... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kawka pachnie... słoneczko świeci... ptaszki śpiewają... cudny czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, po miesiącu u każdej z nas... cudny pomysł... to musimy sobie grafik zrobić, kiedy u której...:D TLC oglądasz...?? toż to mój ulubiony kanał... aż mąż się ze mnie śmieje, że ja nic tylko suknie ślubne albo operacje lub medyczne zagadki... x Aziu, na działkę jedziecie... tylko PAMIĘTAJ żeby się nie przepracować... bo potem będziesz płakała... x Cyferko, no tak, życie bez teścia Wam się pozmieniało... wszystko teraz inaczej... opalona już jesteś...? ale fajnie... długo na TAKĄ pogodę czekałyśmy... lalki... te, które Aziu nam pokazała, dziwnie są... niektóre miluśkie... ale inne jak z prawdziwego horroru... hmmm... czytałam, że niektórym paniom zastępują prawdziwe dziecko... i to rozumiem... skoro nie można inaczej, to taka lala pomaga... fajnie też, z tym dawaniem lalki gimnazjalnym dziewczynkom... niech panienki zobaczą jak to naprawdę z dzidziusiem jest... dobra edukacja... świetny pomysł... x Imuś, spałaś... i mniej boli... fantastyczna wiadomość...!! blokada to steryd z hormonami... lek ciężki, ale skuteczny... a jak on wpływa na nastrój...? bo wiesz, mnie dawniej okuliści leczyli ogromnymi dawkami sterydów... i jednej strony pomagały na moją przewlekłą chorobę... ale z drugiej strony kiepsko właśnie na nastrój wpływały... normalnie wpadałam w stany depresyjne... makabrycznie to wspominam... O pomidorach, bazylii i spodniach piszecie... uwielbiam te wszystkie rzeczy... tak, świeże pieczywo z masłem pomidorem i bazylią... najlepsze jedzenie świata... a w spodniach (w tym i w rurkach) pomykam stale...:D mam w szafie jedną sukienkę i dwie spódnice...:P reszta to portki przeróżnych rodzajów... w nich najlepiej się czuję... mimo moich lat kocham jeansy, podkoszulki i trampki... mam tego od groma i ciut, ciut...:D Wyślę... żeby mi czasem nie przepadło.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś, masz się oszczędzać, rzecz wiadoma... roboty w ogrodzie od groma, to druga wiadoma rzecz... a nie możesz sobie nająć jakiegoś chętnego, młodego pomocnika...?! :D jak byłam mała to do cioci i wujka na wieś jeździłam... oni mieli właśnie takiego młodego i silnego pana Mariana do pomocy... może i Ty rozejrzyj się za jakimś takim "silnym panem Marianem"... byłoby Ci dużo lżej... A ja lecę do łazienki szykować się... najpierw z sunią do lasu... a potem na pociąg... pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drodze jestem... mój pociąg przyjechał punktualnie o 13:01... macham Wam z drogi do Łodzi...☆ tak więc babcia znowu zaczęła swoją działalność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W drodze jestem... mój pociąg przyjechał punktualnie o 13:01... macham Wam z drogi do Łodzi...☆ tak więc babcia znowu zaczęła swoją działalność... u dzieci będę gdzieś za piętnaście druga... Manię mogę odebrać o najwcześniej o piętnastej... czyli będę miała godzinę i piętnaście minut na kawę... obiecałam sama sobie, że dziś do ulubionego KIKa nawet nie zajrzę... nooo jednak nie wiem czy wytrzymam... :P hehehe...:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List mi w połowie urwało... cofnęłam i wysłałam jeszcze raz... trochę zdublowane wyszło...:D sorry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adziu wejdź` koniecznie do KIKa :-D Co ci szkodzi popatrzeć ;-) Już widzę jak wnusia się ucieszy na Twój widok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyferka ma rację, wejdź do sklepu koniecznie :) Ledwie żyję po sprzątaniu a nie zostało skończone :( Jeszcze jutro jadę Szkód narobili wrr.... Siekiera stylistko połamane, pogrzebacz też, śmieci po robotnikach niesprzątnięte patelnia spalona, po prostu zgroza zadzwoniłam do majstra i ochrzan poszedł, ale co z tego.... Ale powietrze super, bocian przez podwórko lotem koszącym przeleciał na pola, na świerku jakieś gniazdo się szykuje, cudnie Co prawda woda nadal w piwnicy nie zeszła :( I jeden kran słabo pracuje Ale nic to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem pierwsza :) kawa zrobiona, zaraz jadę na wieś, poczytam co u Was jak ogarnę robotę Buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Koleżanki. x Aziu ranny ptaszek z Ciebie.Ponieważ trudno mi się wstaje jest mi fajnie że mogę przyjść na gotową kawusię. x Widzę,że wiosna jest dla nas bardzo pracowita. Roboty po zimie w ogrodach,domach ,działkach!!! Ja też przystąpiłam do wiosennych syzyfów.Sypialenka sprzątnięta.Dzisiaj mycie okna. Dalsze plany to drugi pokój,potem kuchnia i na koniec łazienka. To!!!!!musi być zrobione bo pogoda odpowiednia. x Aduś Lubię ten program.W przyszłym roku starszy Junior stanie na ślubnym kobiercu więc z sukniami będę na bieżąco:) x Imuś proszę !! nie rób ręcznego prania.Pamiętam brak światła . Zabrałaś się za pranie i skutkiem tego był bark. x Cyfderko u Ciebie remoncik.Wiadomo robota nie do pokonania. x Ja za nim chwycę ściereczki pójdę do szkoły:) x Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Imuś wspólnie z Tobą czekam na narodziny❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Skoro kawa na stole, to można oczy otwierać i dzień zaczynać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×