Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Gość globus
Hej Cyferko oby był drugi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
Zaśpiewamy razem? Nic się nie stało,Polacy nic się nie stało La la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! No, jasne... nic się nie stało... a z Kolumbią może być gorzej... ech...:O Kawę zrobię... o tej porze jest ona niczym prawdziwy eliksir... (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paździochowa mu d**y niedaje i wychodzi nato ze chlop bezplodny :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam no cóż przegraliśmy mecz ale życie toczy się dalej.Zapraszam na kawę. Łatwiej będzie przełknąć niepowodzenie. x Miało być inaczej ale trudno. Jeszcze dwa mecze a nóż wygramy. Głowa do góry. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Dziękuję Adziu za kawkę...pojechałaś? Dziękuję Globusiku za drugą kawkę ;-) a co tam,wstałam razem z Adzią;-) Wczoraj obejrzałam sobie jeszcze jeden mecz Rosja -Egipt :-D W sumie Polacy strzelili więcej goli niż Senegal;-) my 2 oni 1 :-D W naszym kraju mamy miliony selekcjonerów i krytyków sportowych :-D Pechowy ten mecz,a to wszystko przez to ,że Senegalczycy przywieźli ze sobą czarownika.I on tam sobie siedział na trybunach i zaczarowywał naszych :-D Ot cała prawda o przegranej. X Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kawa... mocna i ożywcza... (_)> (_)> (_)> Tak... jeżdżę rano...:) mała na razie jest w domu... w lipcu też chodzić nie będzie... co do sierpnia, to się jeszcze zobaczy... a na początku września wczasować będą... babcia potrzebna, więc pomagam jak umiem...:) Uważajcie, Kobitki, na burze... ma być dziś bardzo niebezpiecznie... tzw, burze szkwałowe... w moim rejonie zapowiadają je ok. godz. 19... czyli akurat gdy będę wracała do chaty... zabrałam największy parasol... trochę dziwnie to wygląda, bo na niebie teraz bez jednej chmurki i upał, a ja z ogromnym parasolem jadę...:P ale co tam... lepiej być przezornym... pa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Ciiisza... jak makiem zasiał... a i mnie też chyba mniej będzie... bo już dziś przywiozę do nas na wakacje wnuśkę... a wiecie, jak ona, to nie komputer... dawniej, w ciągu jej południowej drzemki, maszynę odpalałam... teraz jednak nasza kobitka w dzień raczej już nie sypia... więc, tak jak mówię, chyba rzadziej będę... teraz kawkę zrobię, może jednak któraś z pań w ciągu dnia zajrzy... (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aduś dzień dobry...z wielką przyjemnością piję Twoją kawkę;-) bardzo dziękuję. Wpadaj jak tylko będziesz mogła. Cieszę się,że przez jakiś czas nie będziesz zrywała się świtem. Pozdrawiam wszystkie koleżanki.Do uzdrzeni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś,dzięki;-) Pada? Zazdroszczę. Wczoraj u nas przeszedł armagedon:-( burza powietrzna i tyle...pokropiło tylko. Zimniej się zrobiło,można odpocząć od upałów. Zaganiana w pracy jestem,tak jak lubię :-)czas szybko leci.. Jak tam koniec roku?pasek na świadectwie czy na d...? Czekam na studencika,dwa egzaminy w zerówkach zdał,dzisiaj miał trzeci.... ostatni... pisać. Wakacyjnie Was pozdrawiam. Globusiku? mam nadzieję,że u Ciebie nic złego się nie dzieje. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam się z Wami . Zapraszam na weekendową kawę. x Cyferko składam Ci co prawda spóźnione ale serdeczne życzenia imieninowe. Bądź zdrowa i szczęśliwa. Niepowodzenia niech Cię omijają szerokim łukiem❤️ Byłam uziemiona we własnym domu.Awaria energii.Od czwartku do wczoraj byłam bez prądu. Walczyłam z administratorem budynku który twierdził, że powodem zwarcia jest coś w moim mieszkaniu. Prawda była inna. Trzeba było dokonać naprawy korka głównego.Trudno walczyć o swoje z kliką:( Jeszcze raz ściskam Cię imieninowo. x Imuś A jak powiodły się połowy?? nic nie napisałaś. Ostatnimi czasy dużo byłaś w rozjazdach. x U mnie dalej trwa susza. Nadeszła zapowiadana burza ,zawiał wiatr popadał deszcz może 20 min. i tyle. Troszkę się ochłodziło i dobrze. x Ada kiedy masz zaplanowane wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dzień dobry.Dobrze,że jesteś :-) Bardzo dziękuję za życzenia 👄 Całe szczęście,że znaleźli usterkę i nie wleźli ci do domu... Mówisz Globusiku o deszczu :-( mamy to samo. Pochłodniało i bardzo dobrze...na jakiś czas baterejki naładowane;-) Planuję okna dzisiaj wymyć...pogoda sprzyja jak na razie. W pracy także dużo roboty :-( Deszczu życzę i pozdrawiam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was bardzo serdecznie w niedzielę. Mam dzisiaj służbę więc luzik przez cały dzień.Suki szleją na dworze został mi tylko kot do nakarmienia. x Cyferko oj tak. Jak na złość wszystko się dzieje podczas nieobecności chłopaków. Bardzo się bałam tych ....partaczy ...wpuścić do domu. Mam wrażenie ,że mogą narobić dużo złego podczas naprawy zgłoszonej usterki. Nie popuściłam i zadzwoniłam do kierownictwa żeby nie zwalali wszystkiego na lokatorów. Najpierw trzeba być pewnym że to co do nich należy jest na mur w porządku.Choć tyle sobie ulżyłam. Jeżeli myjesz okna to znaczy,że remont zakończony.Czy tak? x Imus Ale miałaś przygodę z pralką. Niesamowicie duży koszt. życie ma dla nas zaskakujące wyzwania. Deszczu natomiast Ci zazdroszczę. U mnie bardzo sucho.Wszędzie pełno kurzu. Po prostu jest brudno. Imuś wywnioskowałam,że wszystkich chłopaków masz w domu.Junior rozpoczął wakacje. Starszy Junior zjechał do domu. Opowiada o pracy bo naprawdę ma co opowiadać. Uważam ,że pracę ma bardzo ciekawą. Zobaczy bardzo wiele i zapamięta na długo. Życzę mu powodzenia. x Aduś,Aziu pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ha ha Imuś to spryciarz:) na morze jeżdżą na dorsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Jest kawa i ja:) Zapraszam Was do towarzystwa. x Jednak moja intuicja zawiodła. Byłam prawie pewna wygranej. Żali mi zawodników i kibiców.Przestaję oglądać mecze. Znowu obudziło mnie ostre słońce. Bardzo liczyłam na deszcz a prognozy również zawiodły. x Miłego dnia he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Globusiku. Dzięki za kawkę;-) Moja przygoda z MŚ również zakończona,za dużo nerwów mnie to kosztuje. No cóż.. w sporcie jest tak,że wygrywa lepszy. A u mnie niespodzianka :-D Pada od 6 rano;-) Malutki kapuśniaczek,taki może tydzień padać. Bardzo zimno 13 stopni :-( Pytasz mnie o koniec remontu....nie,jeszcze trwa. Utknęliśmy na jednym piętrze...ale może dzisiaj uda się zejść niżej. Jeszcze mój warsztat pracy i zaplecze kuchenne. Dobrego dnia.Ostatni tydzień czerwca :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobitki !! Mam moment dla siebie, więc piszę... z wnusią fajnie mi...♡ i o ile nic się nie zmeni, to zostanie u nas do końca lipca.:) Mecz wczorajszy straszny... ale ja od początku czułam, że nasi są ciency w uszach... tylko nie myślałam, że aż tak ciency...(: mąż jeszcze na Mundial zerka... ja już nie mam ochoty... Buziaki dla Was... trzymajcie się... paa...!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Napisany list został przemielony i zniknął Wkurzyłam się okropnie. x Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Drugi raz parzę kawę.Już mi tak nie smakuje jak pierwsza:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyferkaa
Dzień dobry. Witajcie Adziu,Globusiku. Drugie parzenie też dobre;-) nie przejmuj się Globusiku. Adziu czyli masz domowe przedszkole :D Fajnie,dziewczynka rezolutna już nie pampersiak,dogadujecie się więc miło możecie sobie spędzać czas.Pozdrawiam Cię i wskakuj do nas kiedy tylko czas ci pozwoli;-) Pa dziewczyny,robota mnie goni;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Obowiązki nas gonią ale a kawę czas trzeba znaleźć. Przygotowalam i zapraszam. x Wiadomość pierwsza...deszczu brak:( Poza tym każdego dnia coś mnie goni z domu. Rożne bieżące sprawy mam do załatwienia. Młodszy Juniorek dzisiaj zdaje ostatni egzamin. Trzymam kciuki i myśle aby mu się powiodło.Egzaminy pisemne więc na wyniki trzeba czekać. x Imuś rozweseliłaś mnie :) czyżby to były opóźnione dary dla Neptuna:) okazuje się ,że on nie przepuści i domaga się swego:D x Cyferko Ale zaszalałaś z tym remontem:) nic to,że tak dlugo trwa.Po fakcie dopiero nadejdzie pełne zadowolenie i spokój na długie lata. x Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×