Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Globusiku bardzo dziękuję za kawę;-) Co do mapy pogody...codziennie widzę ulewne deszcze u Ciebie,u mnie...ale tylko na mapie :-D Dzisiaj bardzo ciepły dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remont zbliża się ku końcowi...potem tylko poprawki i można będzie odetchnąć. Może jeszcze ze dwa tygodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imuś bardzo dziękuję za cudowną pobudkę;-) Cudowny utwór...prawdziwe słowa z przesłaniem,jak to u Michała Szpaka. To będzie hit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aziu mam nadzieję,że jesteś dzielna;-) Dzisiaj masz szkołę...to już końcówka... Pozdrawiam i zapraszam do klubiku;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj ciężki dzień w pracy się zapowiada:-( Zostaję sama:-( Pracownik poszedł do szpitala na ważne badanie... Emek ma robotę na placu. Nastrajam się pozytywnie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imuś
A ja bez neta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Kawcię robię dziś ja: (_)> (_)> (_)> Nasz diabełek jeszcze śpi...:D wczoraj wieczorem poszłyśmy do lasu... dobrze ponad godzinę wnuśka i suńka tam szalały... do domu wróciłyśmy po 21... kąpiel, kolacja i mała normalnie padła... i jeśli tylko pogoda pozwoli, to chyba musimy tak codziennie robić...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Aduś dzięki bardzo;-) Ha ha ha...masz sposób na szybki sen... wnusia ma raj u babci. A u nas od wczoraj kłębią się czarne chmury i nic z tego nie wynika. Globusiku trzymałam wczoraj kciuki za Twojego Studencika. Dzisiaj trzymam za swojego;-) Ostatni egzamin i jak mówi cząstkowy,bo w zerowym terminie kawałek egzaminu zaliczył :-D W każdym razie,został nam równy roczek do końca. Dzisiaj mam dzień wolny od remontu,nasz majsterek musi wnuczkę pilnować :-)Nie mam pretensji;-) odpoczniemy od siebie,a gruzy już w domu się skończyły. Mecz dzisiaj o 16-stej jakby jednak któraś z koleżanek chciał zerknąć. Fajnie,że Niemcy pojechali do domu,jakoś mniej boli nasza porażka :-D Imuś kłopoty masz z netem? bardzo pozdrawiam;-) Dobrego,miłego dnia. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aduś bardzo dziękuję za kawusię. Taki spacer to dobry sposób na sen i zdrowie. W domu masz wesołe wakacje:) Duzo przyjemności Ci życzę. x Cyferko takie wiśnie to ...pierwyj sort...chętnie zabieram .Chodzi za mną zupa owocowa.Oj aż poleciała mi ślinka.:) Mecz powiadasz:) telewizor włączę ale już nie będę się angażować i oglądać będę zerkając na ekran. My czekamy na wyniki egzaminów. Będą w internecie. Wyobraź sobie,że ja też zaczynam żyć remontem. Niby tylko malowanie ale bałagan ten sam.Czekam na wykonawcę Seniora i przystąpimy do roboty. x Imuś co się stało,że nie masz neta.? jeżeli mnie coś zaszwankuje strasznie się wściekam:) x Dobrego dnia Babki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Imuś ;-) Masz w domu duże BOBO ze śliniaczkiem :-D Szczęki mnie wykrzywia od czereśni,kwaśne... Mam już wiadomość od Studencika.Wakacje!!! Wszystko zaliczone,pozdawane,ocenione. Same czwóreczki;-)i jedna 5 :-D Jestem szczęśliwa :-) Globusiku,a kiedy Seniorek przypłynie? Może jak Studencik mu pomoże,to remont pójdzie szybciej i sprawniej? Pewnie już masz wszystko zaplanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek. Kawa,zimny prysznic,kto co woli;-) Ja to i to :-D Upał niesamowity:-( Samopoczucie i tak lepsze,bo dwóch majstrów wróciło dzisiaj do pracy...ufff Zabieram się za podsumowanie końca miesiąca. Pozdrawiam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cyferko od rana tęsknię za klubową kawą.Dopiero teraz mogę usiąść i napić się do woli kawusi. Aby uniknąć upału poszłam na zakupy. Nasz Senior w drodze do domu tak się cieszę. Na przywitanie robię niedzielny obiad dlatego robiłam większe zakupy. X Imuś teraz już wiem ,że brak netu był z przyczyn obiektywnych. Uśmiałam się ze śliniaczka:) wiesz ,że mnie się też zdarza zaplamić coś owocami. Najczęściej czereśniami przy ...zwrocie pestki:D Dzisiaj kupiłam czereśnie ale sa mało soczyste więc nie planuje;) niczego zaplamić. x Cyferko Robota wre. Wspomniałam już ,że u mnie będzie również mały remont... malowanie. Kiedy? to decyzja zapadnie jak dotrze do domu Senior bo On będzie wykonawcą. Jakoś muszę to przeżyć. x Do uzdrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku cieszę się razem z Tobą:-) Dobrą nowinę przynosisz,będziesz miała S w zasięgu ręki;-) W tym roku mamy urodzaj na czereśnie. Są ogromne,soczyste i w miarę tanie. 6 zł/kg Globusiku też uwielbiam;-) Smali u nas okrutnie :-( Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Namawiam Was na weekendową kawę. Właśnie przygotowałam. Piję i podróżuję. Zapraszam. x Wpadam do Ciebie Imuś. Mieszkasz w rejonie łaskawszym niż ja. Czasami popada deszcz do tego niższa temperatura. U mnie już od rana słońce grzeje i razi w oczy.Za oknem 15 st. gdzie to ochłodzenie ? nie wiem? Masz w planie wypad na ryby??? x Cyferko prawda czereśni jest dość dużo.U mnie po 7 zł. Czy Twój studencik poszedł za ciosem i robi od razu magisterkę? W poniedziałek zapowiedział wielki przyjazd młodszy Juniorek. x Dobrego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kafeterianki;-) Globusiku dzięki...kawę piję z Tobą:-) Wczoraj 30 stopni,a teraz 15 :-( szok 😭 sama nie wiem kiedy jest lepiej :-D Deszczu ani kropelki... Globusiku tak,studencik w lutym obronił inż. i kontynuuje nadal. Coraz lepiej mu dzidzie :-D Od przyszłego semestru będzie ubiegał się o stypendium naukowe. Pa ,mam robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry. Zaczynamy drugie półrocze oczywiście przy kawie. Zapraszam. x Dziewięć st.chłodno. Od kilku dni walczę z pęcherzem. Niestety musze dzisiaj iść do lekarza. x Cyferko gratuluję studencikowi. x Pozdrawiam wszystkie Koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku dzień dobry.Dziękuję za gratulacje;-) Od świtu pędzę do Ciebie na kawkę;-) Udało się... Bardzo współczuję Ci okrutnej przypadłości,życzę zdrowia❤️ bez antybiotyku chyba się nie obędzie :-( A u mnie UWAGA !! od wczoraj nieustannie pada deszcz :classic_cool: taki malutki i drobniutki...i zimno.... Imuś co na Kaszubach? pomidory rosną? Adziu pozdrawiam,wyrwij się na kawkę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie. Zapraszam na kawę. Siedzę w kąciku z kubkiem w ręku i myślę o dzisiejszym dniu. x Cyferko zazdroszczę Ci deszczu. Nie do pojęcia co się dzieje i jak długo jeszcze tak będzie.Zabraknie wody nawet na herbatę. Mam dość słońca do tego stopnia,że mnie denerwuje. Tak jak przewidziałaś jestem na antybiotyku. Czas przeciąć chorobę.Mam nadzieję,że tak się stanie. x Imuś zasmuciłaś mnie.Wszystko co i o czym piszemy czytam z uwagą. Piszesz o pogrzebie. Jeżeli uważasz za stosowne napisz coś więcej. Czy z rodziny ktoś odszedł??? x Dobrego dnia.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Cierpisz biedulku :-( bardzo Ci współczuję. Oby antybiotyk zadziałał jak najszybciej. Też myślę o tym o czym mówisz...woda.... Były już takie kryzysowe dni,że woda z kranu kapała...w blokach na ostatnie piętra nie dochodziła :-( Wodę staram się bardzo oszczędzać...praktycznie do sprzątania czerpię z beczki...deszczówkę.Pada u mnie Globusiku 2 dobę bez przerwy. Wszystkie wiadra mam napełnione :-D zabrakło,a w posadzkach od mycia dziury zrobię :-D Ponoć od jutra powrót upałów,u Ciebie widzę cały czas słońce... Nie dziwię się,że jesteś już zmęczona. X Ime jak to nie czytamy??Oczu nie mogę oderwać od tego o czym piszesz!!! Pisz;-) Dobrego dnia dziewczyny.Muszę zaplanować obiad. Od dzisiaj studencik zasili nas w pracy...całe szczęście... Na boku gdzieś sobie robotę załatwił,ale mu się nie spodobało;-) Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×