Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość globus

Kobiety dojrzałe część siódma

Polecane posty

Dzień dobry Globusiku. U mnie też parówa. Dobrze zrobiłaś z odwleczeniem malowania;-) Co się odwlecze to nie uciecze :-D Globusiku już godzinę piszę do ciebie :-( Mam dzisiaj ruch :-D Pozdrawiam Cię serdecznie i wszystkie koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dzień dobry w poniedziałek. Na dobry początek tygodnia przygotowuję kawę.Zapraszam. x Jeszcze nie odpoczęłyśmy po upałach a nachodzą następne. Nie wiem jak Wy ale ja mam już dość gorączki.Podobno sierpień będzie również upalny. x Dobrego dnia wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Globusiku. Dla mnie najgorsze są noce :-( Smali,wczoraj też i przedwczoraj :-D Od zawsze;-) tak mi się wydaje.No cóż...nawadniajmy się;-) Wczoraj byliśmy nad jeziorem naszym,miejscowym. Ale za dużo ludzi jak dla mnie;-)można było pooglądać zawody wodnych samolotów,walczyły o Puchar Centralnej Europy;-) Ot i takie atrakcje niedzielne. Dobrego dnia koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak czytam i czytam was i myśle sobie czy wy naprawde jesteście szczęśliwe ze swego życia? Wiadomo że są kłopoty ale jakim sposobem myślicie tak pozytywnie o tym życiu,nie wiem a może nie macie aż tak dużo zmartwień? Może jesteście szczęściarami a ja życiowym pechowcem, macie mężów,dzieci,prace,wnuki ale skąd ta radość skoro problemy z dziećmi z mężem na stopie finansowej,jeśli wy nie macie takich problemów to ja jestem jakaś przeklęta bo poprawy jak nie widać tak nie widać,zazdroszcze wam szczęśliwego życia.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane Babki dziękuję za kawę ,Zdążę wypić tylko kilka łyków. Dlaczego?? rano były dzieci u mnie teraz ja jadę do nich. x U mnie okropny upał!!!! x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;-) Całe szczęście Globusik w gościach :-) Ulewa przeszła,teraz fajnie jest. Jeszcze pół godzinki i uciekam. Imuś to jak w Łebie morze czyste,to ty nie oglądaj się na nikogo i jedź,idź...;-)korzystaj... Aduś pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
W końcu dotarłam na miejsce. Upał nie sprzyja podróżom nawet do klubu. Mobilizuje się ,gotuję wodę i parzę kawę. Zapraszam. x Imus mam nadzieję, że do szklarni nie poszłaś. W takiej parówce wparowałoby z Ciebie wszystko:) nawet lokator nie mógł znieść wrzątku dlatego się wyniósł:) x Cyferko u Ciebie prawdziwe lato , grzeje ale przechodzą też deszcze.Tak powinno być.U mnie bez zmian, upał. Nawet nie chce mi się wysadzać nosa za drzwi. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Globusiku. Nie dziwię Ci się :-( Takie upały niestety nie sprzyjają dobremu samopoczuciu. Piję z Tobą kawkę;-) Dzięki. W nocy moja beczka z wodą miała wypadek:-( Wydawało by się ,solidna konstrukcja drewniana,na której stała beczka,złożyła się i beczka z 200 litrami wody runęła :-( na płytki tarasowe,na wiadra z wodą stojące obok...zmiażdżyła wszystko,co miała przed sobą. Na szczęście kwiaty ocalały,a wiadra?szczególnie nie byłam do nich przywiązana :-D Wody mi najbardziej szkoda. Huk był niesamowity i ta cieknąca woda :-( Myślałam,że to budynek obok wybuchł... No trudno,dzisiaj będzie nowa konstrukcja i beczka wróci na swoje miejsce. Globusiku u mnie tak właśnie jest jak mówisz.Smali,potem pada i znowu smali.Padać zaczęło,jak ludzie wyjechali z kombajnami :-( X Imuś jak nie do Łeby to gdzie? Wpadaj na kawkę;-) Aduś codziennie kubełek kawy na Ciebie czeka;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upss... wysłało mi się zanim cokolwiek napisałam...:D tak to jest jak się na komórce klika...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieny za kawcię... i dzieny, że o mnie pamiętacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, czytałam o tym, że malowanie przełożyliście... to w sumie dobrze... bo remont w takim upale jest potwornie męczący... x Cyferko, przygoda z beczką straszna... i dobrze, że nikomu nic się nie stało... x Imuś, jak się czujesz...?? kręciołki ucichły...?? x A u mnie kino domowe... czyli TVP ABC na zmianę z CBEEBIES... :D czyli chwila wytchnienia dla babci... ok. godz. 10 idziemy z psem do lasu... a o 12 przyjedzie syn i ruszymy na cmentarz... trzeba dekorację na trzech grobach pozmieniać... i umówimy się z panem od renowacji pomników, bo grób cioci wymaga fachowej ręki... a jak już będziemy w kwiaciarni, to jeszcze muszę wór ziemi kupić... domowe dwie duże rośliny dostały nowe donice... i jeszcze ich nie przesadziłam... synuś dziś mi pomoże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babki;-) Imuś to jednak nad morze wybieracie się.. A myślałam,że znowu na ryby :-( Macie jakąś cichą plażę? Oby pogoda dopisała!!! Adziu w samo południe,w skwar na cmentarz :-( Też byłam w niedzielę,chwasty spryskałam ...Emek skosił trawę zrobił pomysłową półkę na znicze przy grobie teścia. Bardzo tęskni za ojcem :-( Ale smali :-( Zostawiam wiatraczek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !! Macie ochotę na świeżą bułeczkę z masłem, twarożkiem i szczypiorkiem...? jeśli tak, to zapraszam... i oczywiście pachnąca kawusia też na Was Kobitki czeka...:) x Cyferko, my na cmentarz w południe, ale tam niewiele było do roboty... ot, wymienić kwiatowe dekoracje, zapalić znicze, zagrabić... migiem to zrobiliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wstawajcie i na kawę przybywajcie.Zapraszam. x Cyferko ale się na robiło z tą wodą. Nie wspominasz to znaczy,że płytki ocalały.To prawda wody szkoda. Żeby tyle uzbierać potrzeba czasu. U mnie okropny upał i ani kropli deszczu. x Imuś jaka szkoda,że mieszkam daleko od Ciebie. Doczepiła bym się samochodu i pojechała nad morze. x Aziu zbliża sie koniec lipca.Tyle co pamiętam w sierpniu będziesz miała wakacje. O malowaniu nie ma mowy.W takie upały ja ledwo żyję. x Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Aduś co za miłe spotkanie na kawie.Witaj. Oczywiście,że mam ochotę na bułeczkę. Zjem chętnie i popiję Twoja kawą:D Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusku, taaak... przemile, poranne spotkanie...:) z tym moim urlopem to troszkę inaczej będzie... plan jest taki: -pierwszy tydzień sierpnia wnuśka jeszcze u nas -w drugim tygodniu sierpnia wraca do swojego domu i spędza ten czas z tatą -od połowy sierpnia wraca do przedszkola i to ja będę ją odbierała -na dwa pierwsze tygodnie września wnusia, córka i zięć wyjeżdżają na wakacje Tak więc mój prawdziwy urlop będzie we wrześniu... spędzę go w domciu....bo my, ze względu na psa, nigdzie nie wyjeżdżamy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:-) Witajcie. Adziu kawka pyszna,dzięki;-) bułeczki z zestawem też :-D Czyli na urlop załapiesz się;-) fajnie. Globusiku,płytki całe. Wybaczcie kochane...uciekam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przytargałam beczkowóz.:) pijcie wodę dużo wody trzeba pić. x Aduś Podobnie jak Ty nie mogę wyruszyć z domu ze względu na mojego kotka. Możę mam taką wymówkę ale od pewnego czasu nie opuszczam swojego gniazda. Z tego co piszesz to wnusia będzie miała bardzo urozmaicone wakacje.Wrzesień natomiast jest dobrym miesiącem na wakacje. Zapanuje spokój . Pozdrawiam. x Cyferko ale Ty jesteś szybka.Szybsza niż wiatr!!!!:D rozumiem praca goni. x Babki jutro kawę będę piła u dzieci. Mam okazję posiedzieć na ogrodzie.Chętnie z tego korzystam. Życzę więc dobrego dnia wszystkim. x Imuś Hej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nadziałam się na szlaban:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Za gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
na czekanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×