Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Moja praca akurat nie zajmuje az tyle czasu(nizszy wymair godzin niz w przecietnej pracy),nie musze nigdzie wyjezdzac w delegacje,wiec jest ok:) Na pewno bede sluchac lekarza i zobaczymy co powie za te 2 tygodnie, ale watpie,ze bedzie mial cos przeciwko mojej pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Dlatego tak wazne jest by trafic na dobrego lekarza. Przeciez nic nie dzieje sie bez przyczyny. Ja tez ostatnio mialam klopoty. Nie mialam jednego gin, bo w sumie nie planowalam ciazy, nic mi nie bylo i tylko na cytologie chodzilam, w zaleznosci kto byl dostepny. Jak zaczelam sie starac, to zaczely sie schody. Gin pomylila mi leki i myslalam ze ja zagryze. Teraz zdecydowalam sie na szpital, ktory swiadczy uslugi tylko dla kobiet i dzieci. Poszlam do gin i wydala mi sie bardzo rzeczowa. Dala tabletki i kazala przyjsc przed owu, a gdyby jej nie bylo to mam isc do kogos kto w ten dzien przyjmuje, tylko na usg, zeby nie przegapic owu. No i okazalo sie, ze faktycznie akurat wypadlo mi jak ona nie miala dyzuru. Poszlam do innej, ale ta tez wydaje mi sie, ze wie co robi. No zobaczymy co bedzie dalej. Magdzis, zrobisz badania, sprawdzisz pecherzyki, przynajmniej bedziesz wiedziala co i jak. Ja bez tego monitoringu na 100 percent bym nie trafila w owu i nigdy bym nie wiedzialam, ze musze cos brac na endometrium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Mery, a ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malahala kolejny dowod na to,jak dobra sprawa sa takie kontrole,monitorowania. :) W dzisiejszych czasach mozna przeciez sie zbadac i wiedziec dokladnie dzieki USG,kiedy i czy w ogole byla owulacja. Czytalam kiedys,ze wiele oznak rzekomych owulacji kobiety odczytuja blednie,a takie USG to czarno na bialym. Poza tym moze przy tym wyjsc wlasnie jakis maly defekt,ktory trzeba podleczyc,aby zajsc w ciaze. Jesli ktos stara sie jakis czas i nie wychodzi,to naprawde polecam to monitorowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
wiecie co,zaczął bolec mnie dół brzucha po prawej stronie tak dosyc nisko,bół jest taki ciągnący co jakiś czas,teraz to juz zgłupialam co do mojej owulacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
cały sam dół brzucha mnie rozbolał taki dziwny ból cos w rodzaju skurczy,mieliscie takie objawy owulacji?troche jak na@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Lifeisgood, dokladnie. Mnie owu zaskoczyla bo w sumie zaczela sie juz prawdopodobnie 9dc a skonczyla 10dc. Zadnych objawow, no moze poza lekkim bolem brzucha, ale nie wiem czy to byl z powodu owu czy z powodu progylutonu, ktory bralam. Zreszta ten bol byl z wiekszym lub mniejszym nasileniem jeszcze do wczoraj. A tak to nic, zadnego sluzu, temp wzrosla tylko o 0.1, wiec w sumie to zaden skok (dopiero 2 dni p.o. owu zaczela rosnac). Niestety nie wiem czy zdazylismy, bo chyba dzialalismy w ostatnich godzinach. Nie nastawiam sie zbytnio, ale przynajmniej jestem troche spokojniejsza i nastepna cykl tylko z monitoringiem. Magdzis, no to moze jednak przesunela ci sie @? Ja tak jak pisalam wczesniej, mialam bole w dole brzucha, ale nie takie jak na @ a takie jakby miesniowe, ciagnace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Malahala, w roku wybije magiczna 30tka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej ciąży poszłam na l4 od razu. Nic mi nie dolegało, po prostu nie znosiłam tej pracy. W drugiej ciąży miałam cudowną pracę. Poszłam na zwolnienie po 30 tyg, ponieważ lekarz nalegał (skurcze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Madzis ja dzisiaj wieczorem miałam podobnie też po prawej stronie i lekko bol ciągnął do prawej nogi i pleców.. no znow prawy jajnik nie tak mocno jak wczoraj ale jednak.. I do tego ten brzuch taki wzdęty.. hm czyżby owulacjia jednak teraz.. No nic dowiem się jak dostanę @ . Nie wiem ale każde objawy zapisuje w kalendarzyku i pisze kiedy podejrzewam owulacje i jak przychodzi @ to zazwyczaj trafiam bo automatycznie na kalendarzyku przesuwa się wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
Co tam u was dziewczyny? U mnie dzis 20dc czyli za kilka dni sie okaze. na pewno nie doczekam do wtorku i w weekend zrobie test. Dzis czuje lekki bóle jak na @ a temp 37.4 wiec ciągle jest nadzieja. Kurcze czy ja to najstarsza jestem? 34lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Oo jestem lepsza 38 w październiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mami3
magdzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ale tu dziś cisza.na 17 mam wizytę,nowy lekarz, ciekawa jestem co powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Ja chyba jestem tu najstarsza ;) 39 juz za chwile :) magdzis, daj znac co powie lekarz. Ja mam dzisiaj jakiegos dola. Temp mi spadla o 0.1 i ogolnie jakos takie mysli mam, ze nie wyszlo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Ja to chyba jestem najmłodsza.. Merry 30 Mami 34 Magdzis 38 Malahala 39 Agusia 22 Mosabia?? Asiac?? Lifeisgood?? Topciaqq?? Takasobie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agusiabedziejejnaimie
Dziewczyny - która z was łyka kwas foliowy? Czy oprócz tego bierzecie jakieś witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Ja biore kwas foliowy i od zawsze witamine D. Innych witamin nie biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Mami, u mnie 19dc. Gin mi powiedziala, ze jak do 17 nie bedzie @ to zebym zrobila test. Tez nie wiem czy wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabia
Hej u mnie dzisiaj 22dc, dwa razy mialam takie uczucie mdłości i ból brzucha dołem ale zwalam to na stres bo wynikla u nas nieprzyjemna sytuacja ktors wiaze sie z finansami i kredytem na ok 15tys... brak slow i szkoda gadac. Same nerwy a boje się ze to nie jest dobry moment na nie teraz. Ja biore kwas foliowy od poczatku sierpnia. Co do wieku to mam 25 lat, w tym 6 rocznica slubu stuknela w sierpniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Ja za kilka miesiecy koncze 30:) kurcze dziewczyny nie wiem czemu dzis tak mnie wszystko jakos meczy i doluje, ide sobie zrobic kakao:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Witaj w klubie lifeisgood:) ja mam dzisiaj dola potwora :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Ciekawe jak magdzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Zacznę od tego że jestem zła jak cholera bo zapisując się na wizytę pytałam czy w tej cenie 100zl jest USG i pani mówi że tak oczywiście pytałam też czy na miejscu pobierają krew np i też było na tak,więc wyobraźcie sobie moją minę gdy po badaniu zapłaciłam 100 zł lekarz zaprasza mnie na USG i po wszystkim mowi zeza USG musi skasować ode mnie drugą stówę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ogólnie miły doktor,wszystko dokładnie tłumaczy, zbadał zrobił USG na którym było widać że jestem po owulacji,jajniki ok,drugi z ciałkiem żółtym też ok, endometrium zgodne z fazą cyklu,stwierdził że zdrowa kobieta.tylko wiek go zaskoczył bo myślał że mam dużo mniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Ale numer! No to niezle cie skasowal. Nie wiem jakie sa ceny w Polsce, ale 100zl jak na polskie warunki, to troche drogo! Zrobilas te usg? Jakie wyniki ci zlecil? Co powiedzial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
No to super, ze wszystko ok. A co z innymi wynikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Badanie nasienia dla mojego partnera a mi PRL, progesteron, testosteron,TSH i amh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Zaplacilas dodatkowa 100, ale przynajmniej dowiedzialas sie, ze mlodo wygladasz :) warto bylo! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malahala
Zdazysz do nastepnego cyklu? A co z monitoringiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×