Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość AgataRS90
Asiac ja niestety jako nastolatka miałam zawsze długie bolesne i obfite miesiączki.. 15 lat i anty. Największą krzywda moim zdaniem. Unikalabym jak ognia Potem chcialam je rzucić w cholerę (24lata) i miałam okres przez 30 dni.. znowu je musiałam brac. Wydałam w ciul kasy straciłam na zdrowiu i moje libido poszlo sie.... Mnie seks nie jest w życiu potrzebny :/ niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Interesanta zawsze o 19 , dwie h przed nie piłam. Domowe laboratorium, 20zl za 5szt. Cykle nieregularne 28-35dni. Totalnie nie wiedziałam kiedy owu. 13.14.15.16dc już watpilam czy coś mi pokaże byłam zrezygnowana... potem się kreska pojawiała jak Twoja a sluzu brak u byłam bardzo zagubiona. Aż w końcu super krecha i super śluz. 1 cykl starań, seks co 2 dni od końca okresu i kiedy był super śluz te 19.20i21dc wspolzylismy codziennie. I udalo się :) Jutro idę do ginekologa.. Jedyne co mnie martwi to trwający już od 3 tyg, okropny kaszel... No nic zobaczę co mi lekarz jutro powie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka Ale dałaś mi nadzieję Zrobię dziś tak jak ty....o 19 i zobaczymy.... Mi jutro przyjadą testy z allegro to najpierw je wykorzystam a potem te lepsze z apteki....i zobaczymy co się bd działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Agata hmm to nie wiem sama będę musiała w końcu się przejść do gin może będzie inne rozwiązanie.. A jeśli chodzi o twoje testy owu to z.jakie kupiłaś? Może te tańsze nie są takie dokładne.. bo ja tu się chce na te testy zdecydować ale jak widzę że u Ciebie tak roznie wychodziły to sama już nie wiem Nie chce bardzoej do glowy dostać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
U mnie wyszły dobrze Testy "małe laboratorium" albo "domowe laboratorium" Interesantka trzymam kciuki :* Testy owu same w sobie to może być za mało, ale jak się doda obserwacje ciała sluzu to już coś moim zdaniem :) Ja wiedziałam kiedy owu i byłam pewna że jeśli z nami jest ok to się uda (nie zrozumcie mnie zle-ok =brak problemów ze sluzem, nasieniem, hormonami itp). Psychicznie mi to bardzo pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem kiedy mam owu....obserwuje śluz....z nasieniem raczej problemu nie ma bo mamy już 1 dziecko z którym na bromergonie szybko w ciążę zaszlam....teraz czuję owu i śluz jest....dodamy testy owu i musi być dobrze.grunt to dobre nastawienie ....które mi dałaś bo ja już sobie rozne rzeczy wkrecalam....i szukałam problemu tam gdzie go nie ma....i może faktycznie nie trafialismy.....no zobaczymy....wkraczam w ten cykl pełna optymizmu ,oby tylko nie zmalał w czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czekajjaca
AgataRS90 śluzu prawie nie ma, raczej skąpy wodnisty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Ja z ciekawości zrobiłam dzisiaj jeden test owu. 6dc i jedna kreska także wszystko jest tak jak być powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammabobasa
Interesantka25 ja miałam pozytywny test owu w 9dc a mam 32 dniowe. Pozniej zrobiłam w 13dc te z rossmana i wyszły pozytywnie-czyli dwie bordo krechy. Staramy się od 7dc zobaczymy czy zaskoczę :D Miałam wczoraj robić tt ciążowy ale właśnie krótaś z Was odradziła bo nic nie pokaże więc czekam do @ a ma byc 27.10 To moje drugie starania o drugie dziecko,powiem zczerze, że przypierwszej ciąży staraliśmy się 3cylke. Kupiłam testy na allegro te paski i robiłam od 10dc w 15 juz pojawiła się blada krecha a w 16dc dwie bordo i działanie :) To były tylko 3 przytulanki w owu. Myślałam że się nie udało i robiłam swoje, zajełam się pracą itp aż pewnego dnia stwierdziłam że nie ma @ zrobiłam test a tu dwie kreski. Zadnych objawów, nawet mnie to dzis dziwi ze tak olałam temat :) Zeby teraz tez tak łatwo poszło. Od 7dc przytulanki codziennie,dziś 24dc według kalendarzyka niby dziś miałoby byc zadzniezdzenie. Zadnych objawów na to nie ma to kto wie może i dołączę do Was w kolejnym cyklu starań. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Wasze dwie krechy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
Ja też w pierwszą ciążę zaszlam bez problemu....były objawy owu i sex co 2 dzień i poszło....3 dni przed @ zrobiłam test bo wiedziałam że już. W ciąży jestem i byłam....a teraz nie wiem co się dzieje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
u mnie 5 dc jakos nie wiem czemu ale dłuży mi sie ten cykl,pewnie dlatego ze mam ta luteine i juz bym chciala zaczac ja brac i czekac na efekty,eh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Cieszę sie ze mogłam pomóc:) Dobre nastawienie to klucz do sukcesu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Jeśli chodzi o śluz dużo wodnistego miałam parę dni przed owu, paski z testow owu trochę czerwone (jak intetesantki) i już myślałam że ten śluz wodnisty to właśnie ten plodny.. martwiłam się że śluz nie da rady itp.. A potem przyszedł 19.20dc I meeega fajny śluz + bordo kreski i już byłam pewna, że to jest to ❤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Agata dzięki za wskazówki pewnie będę do nich wracać przy następnym cyklu bo w tym to raczej za późno już na jakiekolwiek testy, chociaż jak jutro znów będzie pobolewac podbrzusze to raczej się skuszę i sprawdzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mammaobasa
Ehh nie mogę spokojnie usiedziec, co chwile patrze co u Was a tu taka cisza. Miałam byc spokojna w tym cyklu ale to sie nie da, tak bym chciała aby się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama bobasa Każda by chciała mnie też dziś skręca bo gdzie tam do dni płodnych u mnie Ja nie wiem....czemu to nie może byc proste jak u co poniektórych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Czesc kobietki ;-) Ja dzis juz po wizycie u mojej kochanej gin :-) Szlam mega zestresowana bo wiadomo jak to jest.. modlitwa oby wszystko bylo dobrze. Powiedziałam nawet o tym lekarce jak juz szykowalysmy sie do usg i wiecie co ? Przyznala mi racje, ze te pierwsze 3 miesiące sa najtrudniejsze i najbardziej stresujace, nawet dla niej. Ze zawsze jak wklada sonde od usg ma serce w gardle i prosi Boga zeby u kazdej pacjentki wszystko bylo ok. Na szczescie u mnie pokazala sie piekna dzidzia o dlugosci az 1.01 cm ;-)Skonczone cale 7 tygodni ciazy. Widzialam pulsujace serduszko. Wspaniale uczucie :-) Kolejna wizyta juz za miesiąc i oby teraz z gorki ;-) Trzymam za Was wszystkie nadal mocno kciuki i podczytuje co u Was ;-) Lifeisgood daj znac co u Ciebie. Agata jak samopoczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
To super że wszystko dobrze ❤ To duża już dzidzia ekstra ❤ Ja czuje się fatalnie, jestem chora-juz 3 tydzień. Rodzinna przepisała antybiotyk ale nie biore bo sie boje :( jutro wizyta u gina w tej sprawie.. Nie liczę na to że coś zobaczę bo zaczyna się 6 tydzień( 5t1d ) jutro więc mega wcześnie.. Ale muszę już iść bo nie wiem co z tym okropnym kaszlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka Mnie taki kaszel trzyma już miesiąc jak i mojego synka....masakra...oboje dojść do siebie nie możemy Trzymam kciuki za wizytę i zdrowia życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lifeisgood
Dziewczyny widzę, ze testujecie owu na całego :) super mieć takie wsparcie i wymieniać się doświadczeniami :))) ja nawet nie pomyślałam o tych testach, ale będę wiedziała na przyszłość:) TakaSobie gratulacje :) to piękna wiadomość i cieszę się, ze już widziałaś serduszko. Teraz będzie tylko lepiej:) po tym momencie możesz trochę odetchnąć :). Ja czuje się świetnie, nadal objadam się kilogramami czekolady :D w piątek mam to usg prenatalne i mam zawał, boje się ... Oby wszystko było Ok :) może nawet dowiem się płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agata ja już dwa razy byłam chora od początku ciąży. Raz brałam zatokan forte, drugi raz przez ostatni tydzień neosine, a teraz jeszcze środki z serii prenalen dla kobiet w ciąży (syrop, tabletki, spray do nosa). Antybiotyku na szczęście nie brałam, najlepiej podpytaj lekarza :)) będzie dobrze!!! Wiele ciężarnych jest chorych, po prostu jesteśmy narażone bardziej na zarażanie się wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Dzięki za wsparcie dziewczyny ❤ Jutro dam znać co i jak po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z moim jajnikem coś nie teges Boli jak na owu.. Od 2 dni.....coś mi tu śmierdzi a gin dopiero 30 października .żeby tylko mi się jakieś dziadostwo nie przyplątało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Dziewczyny no ja sie właśnie obawiam chorobska, zeby sie nie przyplatalo. Poki co trzymam sie dzielnie. Agata co do antybiotyku na tak wczesnym etapie, gdzie u dzidziusia wszystko sie tworzy, nie ryzykowalabym no chyba ze w ostatecznosci i tylko dopiero po wykonaniu crp, ktore okresliloby czy infekcja jest wirusowa czy bakteryjna . Bo jesli to pierwsze to antybiotyk i tak nie pomoze a dzieciatku moze zaszkodzic. Ja w 17 tyg ciazy z drugim synkiem bralam antybiotyk ale to byla konieczność bo wylądowałam w szpitalu z crp prawie 100. Wiec żartów nie bylo bo przyplatala sie jakas bakteria. Jednak pomimo zapewnien gin, zegnalam sie przed wzieciem kazdej tabletki. Trzymajcie sie dziewczyny i nie dajcie katarom, kaszlom itp ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie, już lekarz będzie wiedział co Ci przepisać :) na pewno nie da antybiotyku, jeśli nie będzie takiej konieczności. Był tu temat chorób w ciąży i przyjmowania leków. Dziewczyny pisały, ze musiały brać i na szczęście wszystko skończyło się dobrze, bo czasem przeciągana choroba jest gorsza niż antybiotyk dla dzieciątka, wiec zapewne lekarz zadecyduje i doradzi :) podpytaj lekarza o to badanie o którym TakaSobie pisała :) wszystko będzie dobrze!!!! Nie ma co się martwić na zapas :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mocny Noe wiem co dla kogo znaczy mocny ..dla mnie normalny.....a do tego cholera jasna śluz jak na płodne mi się pojawia...małe gdzie w 8 DC....kurde....jutro testy mi dojadą...i zaczynam testować owu bo coś czuję że.ten cykl pobije wszystkie inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm a mierzysz temp? Ale to trzeba byloby codziennie,zeby porownac. Rzeczywiscie zacznij teraz,zeby nie przegapic:) ja zawsze myslalam,ze owulacje mam ok 20 dnia cyklu i jak przez 1,5 roku sie obserwowalam to tak mniej wiecej bylo :) a w meisiacu, w ktorym zaszlam w ciaze to ksiazkowo 14, dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×