Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Ja wam pisałam że ten test polezal parę godzin więc ja to odczytuje jako błąd. Bo jak to wytłumaczyć inaczej odrazu po zrobieniu nic nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jeśli tak twierdzisz to ok błąd po temacie. A okres w sumie nie wiadomo czemu go nie ma no ale spoko... po co się dolujesz i zakładasz że to brak ciąży jak nie wiesz Idź na betę nic nie pokaże to będziesz pewna i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
interesanta widocznie pod wpływem swiatla i powietrza test oszalał,powtórz jeszcze jutro test albo faktycznie wybierz sie na bete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Interesantka, możesz iść na betę. Wtedy będzie wszystko jasne. Albo tak jak pisałaś wstrzymaj się jeszcze kilka dni, aż @ się pojawi. U mnie @ spóźnia się drugi dzień, ale objawy jak co miesiąc także spokojnie czekam aż łaskawie się pojawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Interesantka ja na Twoim miejscu juz teraz zrobilabym betę. Co Ci szkodzi a przynajmniej bedziesz miec pewność. Czasem pojawia sie niby cien drugiej kreski po czasie jak test przereaguje tylko ze ma taki szarawo zolty kolor. U Ciebie to jest normalna bladziutka kreseczka o odcieniu delikatne rozu wiec az takich bledow to raczej nie widzialam. Zwlaszcza ze test byl czulosci 10 a dzis robilas 25.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja naprawdę tego nie widzę....znając moje szczęście zrobię betę a @ przyjdzie po paru godzinach ...dla mnie też dziwna ta kreska ale Noe wierzę w cuda...nakręcę się a potem bd zawód....mam masę innych rzeczy na głowie problemy z w domu z dzieckiem w pracy .. naprawdę wolę poczekać bo ja jakoś nie mogę uwierzyć że test nic by dziś nawet cienia Noe pokazał....poczekam do pt....w pn ewentualnie beta albo do gina pójdę....co ma być to bd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm ale ja tez polecam bete,nie ma co czekac. Po co wlasnie teraz sie nakrcac i siedziec jak na bombie w oczekiwaniu? Tak to czarno na bialym, a bete mozna naet po poludniu chyba robic (jesli oczywiscie ma sie taka mozliwosc i mieszka w wiekszym miescie,bo w malych meijscowosciach to lipa z tym...i nawet codziennie nie badaja rano:/). Ja bym poszla,a co szkodzi... Jedyny minus to te 25 zl wydane, no ale niestety na kazdym kroku od nas wyciagaja... Taki biznes ciazowy. Druga opcja, ktora bym rozwazyla - na jutro kupila sobie kilka testow roznych firm (przynajmniej 2,3) i zrobila z samego rana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mery - ja to samo pisalam przed dniem spodziewanej @. Ze mam wszystkie identyczne objawy jak przed @, najbardziej ten bol brzucha mi przypominal miesiaczkowy.A okazalo sie,ze wlasnie to myli przyszle mamy, bo takie wlasnie sa objawy takze ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie objawów żadnych....żadnych nic ani brzuch ani cyce....nic...zobaczę co bd jutro teraz muszę się zbierać do pracy. Dziś i tak bety nie zrobię...po pracy może podjadę po testy zobaczę....ale obstawiam ze @. I tak przyjdzie spóźniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ja niechciałam a zaszłam?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Interesantka25 masz racje, nie idz na betę lepiej zaczekać. Jak ma byc dzidzia to bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Interesantka, z tego co piszesz masz sporo na głowie także przynajmniej nie masz czasu się zastanawiać czy przyjdzie @ czy nie :P to może i ja zrobię sobie test jutro z rana :) o ile @ nie pojawi się wcześniej :) lifeisgood, ja czuję się jak przed okresem, ból piersi, ból jajnika i do tego dolazły bóle głowy ale chyba spowodowane pogodą. Raczej nie spodziewam się ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne się nie spodziewajcie ciąży . Okres wprawdzie po terminie ale co tam ciąży pewnie nie ma. Test dodatni ale to absolutnie nie ciaza. Po co betę robić jeśli jeszcze mogę pojeczec i pozaprzeczac... a ze okresu nie ma... ?To pewnie nie ciaza oczywiście że nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie spodziewam się ciąży......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie dziewna sprawa, od kiedy dostałam pierwsza @ cykl miesiaczkowy trwał zawsze 28 dbi, później wiadomo ciaza i po ciąży znow szybko cykl się unormowal. Ostatnio (mowie o jakoś 5-6cyklach wstacz) moj cykl trwa 27, 28 dni. W tym cyklu za poleceniem lekarza przyjmuje ovarin i nie wim czy to ma coś wspolnego z tym lekiem ale właśnie dzisiaj 2 dni szybciej dostałam @. Ten cykl trwał 26dni i w sumie patrząc na te moje obserwacje to prawidłowo nawet bo w polowie jakos 12,13dc miałam dwa dni tylko śluz plodny ktory wskazywał by na owulacje. Co o tym myslicie? Czy to przypadkowy cykl sie poprostu skrocil? Czy na to maja wplyw te tabletki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAGDZIS
mosabia bo wlasnie te ovarin,inofem itp maja za zadanie unormowac cykl i odżywic nasz organizm,tak lekarz mi powiedzial ktory tez zalecił mi myovarian ale pije inofem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
tak czytam o tej luteinie zastanawiam sie czy aby napewno od 10 dnia cyklu powinnam ja brac bo wyczytalam ze moze ona chamowwac owulacje,nie wiem czy to prawda ale troche sie wystraszylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzeczywiscie luteine nalezy przyjmowac PO OWULACJI. Mi dopiero przepisal wtedy, gdy mial pewnosc i sam widzial na usg,ze pecherzyk pekl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
to juz nie wiem co mam robic.bo bede robic testy owulacyjne w tym cyklu ale czy to wystarczy,samymi testami sie sugerowac,one tez mogą być mylne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
albo poprostu udac sie do lekarza w tym czasie i sie upewnic,moze nie bedzie krzywo patrzyl ze znowu przyszlam a przeciez odeslal mnie z receptą i zaleceniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarz nie powinien sie na Ciebie obrazac, bo chcesz sobie badac cykl. Choc jesli chodzisz panstwowo to roznie z tym moze byc... A prywatnie to raczej powinien sie cieszyc,ze troche sobie dorobi na krotkiej wizycie. W koncu to krotkie USG. Ja naprawde kazdemu polecam, to 5 minut a mozna sie dowiedziec po 1. czy byl pecherzyk i jakiej wielkosci (jak duzy to wiadomo owulka blisko), a po 2,3 dniach czy pekl (czy byla owulacja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja koleżanka właśnie monitoruje cykl teraz zapłaciła 120zl za wizyte i kazde kolejne usg pecherzyka ma za darmo, z tym ze pecherzyk wolno i długo rośnie chodzi juz do niego od tamtego tygodnia co drugi dzien i wszystko wie na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosabia to jeszcze lepiej,raz zaplacic i monitorowac caly cykl. Sa rozni lekarze,trzeba pytac:) ja akurat przy tej wizycie mialam pecherzyk przed samym peknieciem,wiec po 2 dniach wrocilam tylko,zeby potwierdzic,ze peknal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy po owulacji 2dni podczas zbliżeń odczuwałyście ból ? Nie wiem co to może byc bo chyba nie początek ciąży. Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
No ja właśnie państwowo chciałabym i stąd moje obawy,bo wiem że różni są lekarze,ten przepisał mi progesteron bez wcześniejszego badania krwi,prywatnie jak byłam dostałam skierowanie na badania krwi za ok 250 zł plus muj m za 120,paranoja poprostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy po owulacji 2dni podczas zbliżeń odczuwałyście ból ? Nie wiem co to może byc bo chyba nie początek ciąży. Help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie czulysmy Idź do gina..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie odczuwałam żadnego bólu. No właśnie z tymi lekarzami to różnie...Ja też chodzę prywatnie i teraz każde badanie dużo kosztuje...To niestety drogi interes.Ale w każdym razie - próbowałabym.W końcu ten lekarz też nie pracuje tam charytatywnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AgataRS90
Dzień dobry :) jak tam poranne wieści? Ktoś testował? Mój negatyw-30dc. Choć wydaje mi się, że cień cienia coś przebija.. na zdj nawet tego nie widać ! Ale porównując stare paski z tym..ah.. Czekam dalej:) Może jutro? 13 zawsze dla nas była szczęśliwa.. ślub, mój mąż dostał pracę 13ego.. Jutro trzymać za mnie kciuki! Mam okropny kaszel, podczas którego niemiłosiernie kłuje mnie podbrzusze :/ Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Witam was wszystkie, zrobiłam sobie rano test, jedna kreska,tak się upewniam bo w sobotę mam imprezę i wolę być pewna,a co u innych dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×