Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość magdzis
U mnie 11dc też negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabia
Hej u mnie 14dc, nie wiem kiedy moze być owulacja ale od 11dc kochamy sie codziennie. Tak jak ginekolog mówił starania od 11 do 19 zeby nie pominąć owulacji :) 12,13 zaczyna się robić śluz rozciagliwy ciekawa jestem kiedy ta owulacja bedzie a moze już byla? Teraz intensywny tydzień starań oby zaowocował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Mosabia nie używasz testów owulacyjnych? Ja w tym cyklu sobie kupiłam,tylko z tym lutagenem nie wiem,bo lekarz kazał brać od 10 dc a ja zamierzam od 15,od dnia w którym ma być owulacja,bo wtedy już jej chyba nie zatrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiabien2
Ja wciąż pije ziółka na brak @, a @ wciąż brak. Dziś 36 dc. zazwyczaj przed @ jestem "sucha",teraz jest odwrotnie, test robiłam ostatnio w sobotę-wynik negatywny. Narazie czekam, nie wmawiam niczego sobie- za to bardzo o siebie dbam żywieniowo, słucham siebie- dlaczego nie idę na bete? Bo jestem w małej miejscowości, gdzie każdy każdego zna, a plotki wędrują z prędkością światła. Poprzedni cykl na ziółkach (był to mój pierwszy cykl kiedy zaczęłam trwał 32dni). Dziś mija 36 dzień. Podbrzusze boli tylko czasami, biust przestał doskwierać, jest tylko pełniejszy, bardziej wrażliwy, sny mam codziennie, jestem spokojna i obserwuje swój organizm, napięcie zeszło, czekam co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mosabia
Magdzis nie uzywalam testow owu i juz chyba nigdy nie będę... wczoraj sie pożarlam z moim bo zamiast sie starać kolejny dzień on przyszedł zmęczony z pracy u nic z tego nie wyszlo. Oczywiście była awantura, powiedzialam mu parę słów może i za dużo ale byłam taka zdenerwowana na niego za takie szczeniackie zachowanie.... wywalilam go do salonu na kanapę... do dzisiaj sie nie odzywa a ja wg kalendarzyka mam dzisiaj mieć owulacje (na co wskazuje śluz) a tu nic z tego nie bedzie. Kolejny cykl stracony, jestem taka zawiedziona na nim i odpuszczam starania się o jakiekolwiek dziecko. Wszystko bez sensu.. Tak więc wszystkim dziewczynom życzę wszystkiego dobrego, tym w ciąży radosnego okresu ciazowego a tym jeszcze przed szybkiego zajscia :) ja stąd juz uciekam, nie mam co tu szukać, skoro nie bedzie mi dane mieć kolejnego dziecka. Trzymajcie sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiac93
Mosabia choćbym czytała o sobie.. U nas to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mosabia zmień chłopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Mosabia to przyznam kiepska sytuacja u Ciebie :/ mam nadzieję, że jednak szybko się pogodzicie czego bardzo Ci życzę. U mnie sytuacja wręcz przeciwnie, mój nie może się doczekać owulacji i zbiera siły jak to mówi :P Magdzis jak Twoje testy? U mnie nadal negatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
u mnie w zeszlym cyklu tez ciche dni byly akurat przez dni plodne całe takze powiem wam ze wszedzie jest to samo tak naprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiabien2
Nie martwcie się dziewczyny, spróbujcie na to spojrzeć z perspektywy waszych mężczyzn. Wy byście chciały tak robić wszystko na zawołanie? Mniej spiny więcej zabawy, ja jak się spinałam i zbyt dużo oczekiwałam to efekt niestety gorszy od zamierzonego i okropne rozczarowanie. Im większe oczekiwania tym niestety gorycz i rozczarowanie. Cieszmy się tym czasem, tymi staraniami, miłością i bliskością. Tylko tyle, albo aż tyle. Im więcej tabelek, wykresów, analiz tym niestety gorzej. A podobno stres może zniszczyć wszystko. Ja trzymam kciuki żeby się wszystko poukładało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szybko sie z mężem godzić bo nie zafasolkujesz :D omg ale dramat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mosabia szczerze to ja tez klocilam się z mężem w dni przed owu ;p No ale nie na szczęście schowaliśmy dumę do kieszeni i byliśmy w stanie się pogodzić :D i chwała Bogu, zaczynam 2 trymestr. Fajnie się mówi, ze najlepiej na luzie, bez wykresów itd. Ale nie da soe tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteście takie zabawne dziewczyny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Magdzis, jak tam u Ciebie z testami owu? U mnie dzisiaj 15dc i nadal negatywny. Mosabia a jak u Ciebie? Nadal ciche dni? :/ Coś forum ucichło :) hallo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Ucichło bo przeszłyśmy na FB,był podany meil, u mnie 13 DC wczoraj test negatywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
No tak, zapomniałam, w takim razie pozdrawiam gorąco i powodzenia dla wszystkich staraczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość844
My jakis miesiac temu z mezem stwierdzilismy, ze jestesmy gotowi na powiekszenie rodziny. Biore od 3 tygodni preg ne plus i mam nadzieje, ze juz niedlugo zostaniemy rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny co wy na to, 33dc, zwykle 32 dniowe @ brak, test negatywny. Temp ,37 czy jest możliwe ze test nie wykrył ciąży ? Zdążyło się którejś tak. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tylko 1 test robiłaś???? No jasne, ze może tak być.... moje początkowo tylko lekki cień pokazywały :p najlepszym badaniem jest badanie krwi beta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
Merry jak testy? U mnie nadal negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzmaragdowyKamyk
Wyslalam maila z prosba o dolaczenie do grupy. Jest tu kto hehe Musze Was nadrobic troche mnie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Cześć Magdzis. Dzisiaj u mnie 16dc i wyszła druga kreska ale blada także myślę że w niedzielę, max poniedziałek będa już testy świadczyły o zbliżającej się owulacji :) jeszcze wczoraj 15dc nie było śladu drugiej kreski i zaczęłam się zastanawiać czy wszystko okej... Szmaragdowykamyk, co tam u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mery877
Interesantka dzięki za zaproszenie na FB ale chyba jednak pozostanę na kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Interesantka25
Szkoda merry Jak co to daj znać gdybyś zmieniła zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdzis
U mnie dziś 16 DC ,mam nadzieję że i u mnie pojawi się druga kreska, merry to i ja mam nadzieję,skoro u ciebie też tak późno wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×