Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Martuszkin
Miło być: jak się dziewczyny dzisiaj 'CZUJĄ ' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja dziś troszkę gorzej, brzuch i jajniki mocno dokuczają, musiałam wcześniej wyjść z pracy, bo już nie dawałam rady. Tak, zaczęłam 9tc. Nadal mnie muli ale mogę jeść więcej rzeczy. Najsmaczniejsze są owoce. Minusem są zawroty głowy i mdłości, całe szczęście że nie zwracam. Martuszkin ja powiedziałam wszystkim po wizycie u lekarza. Przed wiedziała moja mama i bratowa z bratem i rzecz jasna mój mąż :) A co u WAS kobiety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmamini
Martuszkin Też w to wierzę. :) Chyba po prostu potrzeba więcej czasu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 16tc i jest całkiem ok :) Ja nikomu nie powiedziałam, jak wylądowałam w szpitalu w 5tc to sie dowiedzieli... i już wtedy rozgadała, a nie było nawet wiadomo czy coaza w macicy czy poza. Dlatego tez byłam wściekła na nich wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja dziś nie poszłam do pracy bo tak do du py się czuję. Muszę jeszcze umówić się do lekarza po L4 i zadzwonić do szefa. Oby tylko były numerki w przychodni. A co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulaa124
Witajcie dziewczyny. Dawno mnie tu nie bylo. Gratuluje wszystkim dziewczyna ktore doczekaly sie dwoch kresek. U mnie juz wszystko ok po stracie aniolka. Z badan wyszlo ze puste jajo bylo. Dziwne bo lekarz dzien wczesniej stwierdzil ze serce nie bije hmmm. Od zabiegu minal ponad miesiac a u mnie jeszcze nie ma @, 3 dzien sie spoznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Hej @Czarnula, fajnie że się odezwałaś. Możliwe, że po zabiegu okres się troszkę spóźni. Lekarz mówił czy możecie od razu rozpocząć starania? jeśli oczywiście macie to w planach. Będzie dobrze Czarnula choć wyobrażam sobie co musiałaś przejść :( Ja cały czas myślę czy wszystko będzie dobrze.. Wizytę mam dopiero za 3 dni w piątek 13go na godz. 13 :00 ( żeby nie było jak się zapisywałam to nie zwróciłam uwagi że to akurat piątek 13go..) I boję się i stresuję... Dzięki dziewczyny za odpowiedzi. Jakoś wytrzymam do majówki to będzie 10 tydzień wtedy powiemy rodzicom i synkowi. Najpierw muszę mieć pewność, że jest ok. @Asia mogę sobie wyobrazić jak wściekła bym była na Twoim miejscu.. @Zołza a co się kochana dzieje? Mdłości i osłabienie? Biedulka :( Ja tak miałam w poprzedniej ciąży. W tej jest ok tylko krzyż łupie jak cholera. no i wciąż ten kaszel.. Ale dziś do pracy przyjechałam rowerkiem (jadę ładną ścieżką rowerową z pod domu aż do pracy) i od razu dzień piękniejszy a człowiek dotleniony :) @xyz90 odezwij się co u Ciebie i co lekarz powiedział . trzymamy kciuki za Ciebie by była fasolka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin mi dopiero przeszło po prenatalnych ale tez nie do końca bo są osoby ktorym wolałabym powiedziec osobiscie a nie zeby dowiedzieli sie od kogoś obcego. Zołza w przychodni do lekarza rodzinnego ? Powiedz ze jestes w ciazy i bez kolejki wchodzisz :) i nie patrz na panie ktore tam codziennie siedza i marudza ;) Ostatnio u ginekologa na nfz spotkałam sie z ogromnym oburzeniem ze ciezarne poza kolejną wchodzą... wszędzie problem ludzie tworzą :) Wczoraj w sklepie pani specjalnie dla mnie kase otworzyła tez wielkie oburzenie ze tylko ja moglam z niej skorzystac :) Czarnula myśle ze @ ma prawo sie spoznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, chyba w ciąży jedna z gorszych tęczy jest chorobą... Katar, ból gardła, bóle, a tu leki ograniczone... Co nie wezmę do ręki to a ulotce przeciwwskazania... Ani przespać się nie da tego ani nic. Co za masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Mam pytanie czy jest jakaś Pani która raz rodziła siłami natury i jest obecnie w drugiej ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
dziewczyny jestem na L4, mój mąż też wziął kilka dni zwolnienia żeby mi pomóc przy dzieciach w ciężkich chwilach. Moja Pani dr bez problemu dała zwolnienie i mi i mojemu M. Podobno mój gin na NFZ niekoniecznie jest skory do dawania L4, dlatego po wizycie u niego mam umówiona wizytę prywatną-taki bufor bezpieczeństwa. Przełożony do mnie zadzwonił że on mnie w pracy widzi najwcześniej po macierzyńskim, więc mam spokojną głowę pod tym kątem. xxx xxx ja rodziłam naturalnie, miała dwa naturalne porody, terax jestem w trzeciej ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem w 1 ciąży, sama siebie ledwo ogarniam, mąż pracuje zdalnie, ale wiadomo, że jak pracuje, to pracuje, a ja ogarniam dom, zwierzaki jedzenie. On zajmuje się zakupami, bo teraz na wsi u rodziców mieszkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz90
@Martuszkin no niestety nie tym razem... :( łykam luteinkę na wywołania i Ovarin ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zołza chciałbym się dowiedzieć jak to jest z ta szyjka macicy po naturalnym porodzie. Staram się o drugie dziecko a 4 lata temu urodziłam naturalnie. Obecnie moja szynka jest wysoko, rozpulchniona i lekko otwarta. Czy w ciąży też będzie lekko otwarta po poprzednim porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo mi przykro, ale ja nigdy nie badałam sama szyjki. Teraz jest zamknieta-ocena lekarza. Niestety nie pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zołza Dziękuję Ci No nic pozostaje mi tylko zrobić test którego bardzo się boję :/ poronilam już dwa razy i mam obawy że znów mi się to przytrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile czasu spóźnia Ci się @?? Poronienia były samoistne czy musiał ingerować lekarz? Trzymam kciuki za pozytyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 dzien. Perwsze poronienie bylo w 2013 roku i lozeczkowanie, drugie dwa miesiace temu i rowniez lozeczkowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że tym razem się uda :) Czekam z niecierpliwością na wyniki testu i od razu do lekarza po leki na podtrzymanie!!! Musi być dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś zaliczyłam pierwsze badania: morfologia, glukoza, tsh, wr oraz mocz Za tydzień wizyta i ma być założona karta ciąży :) Dziś trochę lepiej się czuję, co bardzo mnie cieszy. Apetytu nie mam nadal, ale coś tam wcisnełam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Postaram się kupić do piątku test. Niestety ale nie mieszkam w mieście. Niepokoi mnie taki dziwny ból piersi. Czasem mam takie mrowienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Test negatywny a @ dalej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Co u Was słychać? Gość spokojnie poczekaj, być może po zabiegu jeszcze nie wszystko sie unormowało. Zapisz się do gina żeby sprawdził czy wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martuszkin
Hej Zołza :) u mnie w pracy strasznie dużo stresów ..:( jak tak dalej pójdzie to przy drugiej wizycie wezmę L4 bo nie wytrzymam.. na każdym spotkaniu mnie cisną jak cytryne, wymagają nadgodzin i pracy w sobote chociaż wiadomo nie mogę pracować w nadgodzinach w ciąży no ale nikt tu nie wie że w ciąży jestem :( ciężko mi.. za dużo stresów w robocie. dobrze, że chociaż się w miarę ok czuję. Na rowerku do pracy jeżdżę z 3 razy w tygodniu to od razu przyjemniej mi jest :) jutro moja pierwsza wizyta nie mogę się już doczekać ale też się nią stresuję. po pierwsze za dużo przytyłam po świętach i już mi tak zostało nawet doszło :P a przede wszystkim martwię się by wszystko było ok i by serduszko biło. @Zołza a czemu jeszcze nie masz kart ciąży przecież na USG wyszło jak byk że jest dzidziuś i serduszko bije przecież. @xyz90 on pewnie że tak! Trzymam kciuki mocno by następny cykl był Twój :) A co u Was dziewczyny jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martuszkin nie wiem czemu nie założył mi karty ciąży, może chxe mieć najpierw wyniki badań, żeby miał tam co wpisać :) nie mam pojęcia. Dziś czuję się fatalnie, a musze usmażyć naleśniki dzieciom na obiad. Nie wiele co zjadłam, muszę chyba coś wcisnąć w siebie, ale nie wiem co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mialam.zalozona karte jak prxyszlam z wynikami badań :) teraz częściej zakładają po badaniach niz po potwierdzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka ;) U mnie powoli leci za 2 tyg kolejna wizyta i jutro 17tc wskakujemy ;) I zaczynam czuć delikatne pukanie i smyranie w brzuszku więc chyba wsio ok jest z dzidzią, a co u was ? .... Martuszkin daj znac jak po wizycie <3♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×