Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość Czarnulaa124
Hej dziewczyny. Niestety znów leżę w szpitalu. Drugi raz w tym tygodniu eh:/ dostałam brązowych plamien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To tak jak ja mialam, ale 2raz nie zostałam w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
gosc staram sie ponad 4 lata ...dokladnie zgadzam sie ze duzo mozna sobie wmowic bo przez 2 lata to przechodzialam teraz sobie odpuscilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zołza 987
Umieram z bólu brzucha, jajnika, chyba to owulacja, dziś 17dc Tak mnie boli, że ledwo chodzę. Pracę kończę dopiero o 22....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zolza zapewne! Robilas test?? Ja od wczoraj mam jak nigdy jakis dziwny sluz ...mega gesty bialy w skupiskach hmmm Dzis bardzo kluja mnie piersi!!! Raz to naprawdę mnie zabolalo..bola nez dotykania ale tak naprawde bolaly wczesniej przed malpa. Jedynie ten sluz... Jakis dziwny a infekcji nie mam! No zobaczymy .. Nic wiecej nie obserwuje... Usmialabym sie jakby to byl ten cykl:) Xzarnula trzymaj sie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. Nie pnserwuje temp ani szyjki. Bo mi sie juz znudzilo! Za to osczuwam jakiss klucia... Ciagnieciw.. Dzia pol dnia cUlam jakbym miala dwlikatna kolke hmmm i problemy z numer 2 ehhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tylko cie zwstresowaly bo za wczesnie zaczelas je robić!. Powinnas zaczac z dniem ukaAnia sie lasnwgo sluzu płodne go

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem w pracy i mam za dlugiw pazury i wychodza mi smoeszme teskyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
dziewczyny dostalam mega zgagi przez ktora mnie mdli do wymiotow.....mam taki obolaly twardy brzuch...masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
Hej odebrałam wyniki i badania są ok, prócz tego ze wykryli u mnie alloprzeciwciała co to oznacza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna konflikt serologiczny? Ma to wplyw na plod. Chyba wdraza sie leczenie ale nie wiem na czym to polega Piersi nie odpuszcZają. Mozliwe ze mam tym razem silniejszy PMS !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchałam ze konflikt jest przy RH- a ja mam RH+ . DO wtorku znowu zamartwianie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu ile zaplacilas za badania? Moja koleżanka za te pierwsze zapłaciła 250 zł wizyta kosztowała ją 190 zł do tego usg 160 zł Rozbuj w biały dzień...masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za wszystkie badania dałam 155zł. morfologia,mocz, cukier, HIV, HCV, PTA, VDRL, toxoplazmoza IgM i toxoplazmoza IgG TSH I grupe krwi miałam w szpitalu. W tym labolatorium co robiłam ciężarne maja zniżki i jeszcze mniej bym zapłaciła w czwartek bo też maja czwartkowe promocje. Za wizyte jak wiecie z USG 100zł płace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Należy pamiętać ,że problem konfliktu serologicznego i choroby hemolitycznej płodu/noworodka dotyczy wszystkich kobiet nie tylko tych Rh minus!Konflikt w układzie Rh jest najczęściej spotykany lecz nie jedyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi rodzice mieli konflikt serologiczny, ale całe szczęście my wszyscy zdrowi Dobrej nocy kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia, co u Ciebie? Odezwij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 1990
juz prawie tydz mam bol brzucha dzis troszke mniejszy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Wstałam dziś z ogromnym bólem głowy, wyszykowałam dzieci wzięłam prochy i dalej spać. Nie wiem co się dzieje, wczoraj ten brzuch, dziś głowa...wrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzielas prochy???? Nie bierze sie rzadnych lekow moga zaszkodzic!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli wiesz ze sie starasz o ciaze to patrz co lykasz. Ja staram sie nic nie brac ale ostatnim razem mialam dość bolu i wzięłam nospe wrrrrr Ja tydzień przed @ jestem mega spiaca.. Ogolem zmęczona Takze nie nawidze tego okresu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wątpię żebym zaskoczyła, nie sądzę. Czasami jest taki ból że bez prochów nie da rady. A poza tym staram się żyć normalnie, jak nam ochotę na piwo to piję piwo, jak mnie mocno boli głowa to biorę tabletki. Nue popadajmy w paranoję. Dopóki nie jestem w ciąży nie będę szalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jasne ze tak. Starac sie np. 2 lata i piwa nie wypic w tym czasie nie do ogarniecia ale warto poszukac przyczyny bolow glowy np.przeanalizować wszystko czy aby dobrze o siebie dbasz ..wyjdzie lepiej na dluzej :) Wlasnie pije piwko z sokiem . mam nadzieje do czasu:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo to ciąża..slyszalam ze bóle glowy tez wystepuja:pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadza się, należy szukać przyczyn bólu jeśli jest częsty, ja miewam sporadycznie. Dziś też piwkuje z mężem :) Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Martuszkin kiedy masz mieć@?? Bo coś wspominam że jakoś teraz?? Czarnula co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoannaAsia
Hej Gosia miala wizyte w srode ale nic sie nie odzywa... Mnie dzisiaj szarpie na wymioty.. i brzuch boli (przypada mi dzisiaj dzień spodziewanej @ ) no czuje sie strasznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×