Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

blueberries2808

Ciąża,planowanie,testowanie,temperatura,objawy,dyskusja :)

Polecane posty

Gość topciaqq27
Hej :) TAKaSObieMaMamaMa Miałam gości i całe popołudnie spędzałam z mężem i synkiem, jeszcze się nie skusiłam ale może jutro kupię kto wie :) Jakoś żyję tylko strasznie mnie zaczeły piersi boleć są takie ciężkie i mrowieją nie wiem coś nie tak albo przez okres zbliżający.. Odnośnie stanu gorączkowego to możliwe że to od Ciąży też w pierwszej czułam się jakbym załapała super grypę a potem mineło bez leków bez niczego :) jak się czujesz? masz jakieś dziwne nowe nolegliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
U mnie temperatura ani nie rosnie ani maleje. Caly czas 37.7 i to okropne uczucie łamania w kościach jak bym conajmniej ciezka grype miala i bol glowy ale ten z kolei nie jest jakis mega nieznosny.Nie wiem tylko z czego to bo ani mnie gardlo nie boli, ani nie kaszle . Nie mam kataru, zadnego zapalenia pecherza ani nic. Doslownie okaz zdrowia . I tak tez sie dzis przez caly dzien czulam a doslownie w ciagu minuty mnie zmiotlo. Co mnie jednak dziwi to to ze zawsze przy takim samopoczuciu mialam dodatkowo mega dreszcze, a teraz wrecz mam uderzenia goraca i uczucie jak by mnie pot oblewal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No i zapomnialam dodac ze z ciekawości zmierzylam tez temp w pochwie a tam 38 stopni. Szok bo takiej w pochwie to nigdy nie mialam ale wiadomo ze skoro takie samopoczucie to raczej inaczej byc nie mogło. Teraz jak tak mysle to jakos kolo 16 jak wychodzilam z synkiem do mamy to tez dopadlo mnie takie uczucie goraca wrecz duszności i puscilo po jakis 30 minutach. Wtedy jednak nic nie zapowiadalo takiego fatalnego samopoczucia. Zreszta takie uczucie goraca moze chyba jak najbardziej zwiastowac okres choc ja nigdy takiego objawu przed @ nie mialam. No ale po poronieniu biochemicznym to jestem raczej na wszystko przygotowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
TAKaSObieMaMamaMa Powiem Ci że powinnaś wybrać się po teścik i jutro rano zrobić, napewno już powinien Ci pokazać drugą kreskę bo masz dłuższe cykle :) czego Ci życzę i trzymam kciuki. Mnie raz zimno a raz gorąco i tak na przemian, teraz zimno, wieczorami telepotam się, a w dzień znów za gorąco. Chciałabym żeby się już okazało bo oszaleć można :) masz dwóch synków? to teraz córeczka by się przydała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
ps? a jak dowiedziałaś się że to ciąża biochemiczna? jakie miałaś objawy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Mosabia owocnych i przyjemnych starań życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaqq a Ty takie objawy grypowe mialas na ile przed okresem ? Pytam czysto teoretycznoe bo na ciaze nie nastawiam sie juz chyba kompletnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Dwa dni przed spodziewaną datą miesiączki czułam dreszcze, osłabienie, czułam jakbym zaraz miała się rozchorować, oczywiście miałam gdzieś koło 37,5 temperatury mierzoną pod pachą. Pamiętam że siedziałam w grubych ubraniach pod kołuderką :) a twarz mnie rozpalała a i rumieńce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
W sumie to u mnie bylo tak : 29 dc test negatywny, 30 dc jakis cien cienia i to po godzinie wiec olalam sprawe, ale z ciekawosci wieczorem zrobilam jeszcze jeden i sytuacja dokladnie taka sama wiec cos mi nie pasowalo pomimo iz te kreski widzialam tylko ja , 31 dc test pozytuwny druga kreska choc jasniejsza to zdecydowanie widoczna i pojawila sie po 2 minutach, 32 dc zrobilam bete, wynik 36 - ogromna radosc moja i meza , 34 dc powtorka bety, wynik 27 - szok i załamanie oraz ogromny placz bo zdazylam juz poczytac co to oznacza, 36 dc beta juz czysto potwierdzajaco , wynik 8 - wieczorem zaczelo sie krwawienie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Ach i zapomnialam dodac ze miedzy tymi betami z rozpaczy wariowalam i robilam test za testem i niestety kreski zamiast ciemniec to jasnialy a 35 dc test wyszedl juz negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No i co do objawow to wszystkie jak w drugiej ciazy. Odrzucenie od jedzenia, bolesne piersi , zmeczenie , bol podbrzusza , odbijanie. W dzien kiedy beta wyszla nizsza niz ta pierwsza, wszystko jakby zelzylo... to bylo okrutne uczucie , czuc ze jest sie w ciazy i nagle wszystko ustalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Kurczę no u mnie też właśnie dwa testy pokazały kreski drugie ale to po paru godzinach jednak ten drugi test robiony dwa dni pozniej kreska bardziej widoczna.. tylko to były testy pink więc nie wiem czy one nie pokazują kresek po czasie.. to przykro mi że musiałaś takie coś przechodzić, mimo wszystko to boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Oj bardzo bolalo. Maz przezyl to na swój sposob a ja na swoj. I choć teraz bardzo nie chcialabym sie ciagle nastawiac tylko na ciaze to przez te zle wspomnienia psychika jednak robi swoje. Topciaqq a nie mozesz wrzucić zdjecia tego testu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Mogłabym tylko niestety nie mam zielonego pojęcia jak to tutaj wrzucić chyba że mi objaśnisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
jutro zrobię zdjęcia i wrzucę tutaj to sobie porównasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Na stronie fotosik dodasz zdjecie a potem skopiujesz link ze strony z dodanym zdjeciem i wkleisz w wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Kurcze na dzis juz chyba bede zmykac bo bol kosci daje sie we znaki okrutnie. Oby pozwolil mi spokojnie zasnac. Temperatura o dziwo sama z siebie spadla na 37.3 choc gdybym miala oceniac goraczke po samopoczuciu i natężeniu bolu to dalabym sobie conajmniej 39 stopni. Dziwna sprawa. Cos mi chyba organizm wariuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Dziewczyny doszly mi zaparcia strasznie sie mecze...kurze oby do niedzieli rank wtedy zrobie test...czy ktoras z was miala w pierwszych tyg takie akcje?34 dc mija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurczę, jak czytam o tej ciąży biochemicznej to ciarki mnie przechodzą ://// co to musi być za okropne uczucie , współczuje :(((( Mosabia trzymamy kciuki za powodzenie w tym cyklu ;* my z mężem czekaliśmy na dni płodne, żeby nasienia było więcej, ale każdy ma swój sposób :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Czesc dziewczyny kochane. Ja dzis bardzo wczesnie ale nie moglam spac. Obudzialam sie i zmierzylam goraczke a tam po stanie podgoraczkowym ani sladu. Temp 36,4. Bole kosci przeszly. Zostalo tylko takie uczucie goraca, mega oslabienie i bol glowy. Zmierzylam z ciekawości tez, jeszcze lezac temp w pochwie i wyszlo 37.2. Jestem tez wsciekla bo podkusilo mnie zrobic test i oczywiscie negatyw. Glupia sama daje sobie nadzieje niepotrzebnie.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Też właśnie wstałam synek śpi a ja odrazu na forum zobaczyć laseczki co u was. Wydaje mi się że twoja temperatura w pochwie jest dość wysoka co by mogła świadczyć o ciąży możliwe że jeszcze hormon HCG jest słabo wyczuwalny dla testu, póki nie ma @ zawsze jest nadzieja pamiętaj :) mnie piersi mniej jakoś bolą :) potem zrobię fotki i wstawię. jakiej firmy robiłaś test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Takamama Wrzuciłam testy. Ten u góry robiony w 19 dniu cyklu a ten niżej w 22 dniu. https://www.fotosik.pl/zdjecie/c08b9c87723e67ba https://www.fotosik.pl/zdjecie/10307273218ced92 a tu taka sama kolejność plus pierwszytest z boku po prawej robiony w pierwszej ciąży . Tylko te teraz to testy pink a tu słyszałam że one lubią mieć kreski drugie po czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
No ja dzis 30 dc. Bol glowy okropny. Topciaqq moze jednak zrob dzis test. Ja mialam podobnie w poprzednim cyklu a nawet mniej widocznie te pierwsze testy. Moim zdaniem probuj ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
Ale Tobie pewnie wychodziły kreseczki od razu tak? a ja niestety dspojrzałam po paru godzinach. Dzisiaj doszedł ból jak na @ więc pewnie cykl nie udany..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
A czy testy lubia miec drugie kreski po czasie ? Wydaje mi sie to srednio mozliwe. Jesli w organizmie nie ma hcg to zaden test nawet po czasie nie pokaze nawet cienia bo nie zachodzi odpowiednia reakcja. Ale to tylko moje zdanie i nie chce Ci dawac nadzieji niepotrzebnej Kochana. Jednak jesli bylyby to faktecznie kreski ciążowe to po takim czasie powinny byc juz bardziej widoczne wiec nie masz raczej nic do stracenia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Topciaqq nie nie. Tak jak Ci wczoraj napisalam w poprzednim cyklu cienie cienia tez zobaczylam dopiero jakos po 1 godzinie na 3 dni przed @ a kolejnego dnia byla juz kreska po 2 minutach. A pytasz o to jakim testem sprawdzalam wtedy czy dzis ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
NO właśnie jakim testem? jak nie dostanę miesiączki do rana to jutro rano wykonam test . Jednak czuję że się rozkręca bo mnie pobolewa podbrzusze. Też mi się tak wydaje z tymi kreskami aczkolwiek może to wybarwiło tylko te kreski co jest miejsce na ciążową, sama nie wiem nie znam się na tym kochana. Zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1990
Topcia a ktory dzien cyklu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TAKaSObieMaMamaMa
Wtedy pepino i dzis tez pepino. Tylko ze ten dzisiejszy nie dal mi nawet cienia nadzieji :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topciaqq27
U mnie dzisiaj 26 dzień cyklu. Mam 27 dniowe cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×